KOMENTÁŘE

1. čvc, 2018

Je tomu jedenáct let, kdy vypukla světová finanční krize...

Ničivá ekonomická katastrofa, která nejvíce postihla zaměstnance, podnikatele, obchodníky, živnostníky, tvrdě pracující lidi, a jejíž původ vzešel z diletantské nezodpovědnosti finanční oligarchie, stejně jako ze systémových chyb globalizovaného kapitalismu. Ti, kteří měli na krizi největší podíl, byli postiženi nejméně. Většina obětí krize byla z řad těch, na jejichž bedrech vina krize neležela. O tom, o krizi eura a jižního pásu Evropské unie, o alternativách historických i současných, bude pojednávat série článků „Proti kapitalismu globálnímu, za kapitalismus národní“.

1. díl: Světová hospodářská recese 2007-2008.
Pro pochopení hospodářské recese se musíme vrátit o řadu let nazpátek. Roku 1991 padl
Sovětský svaz a tím i definitivně Východní blok. Byl to triumf kapitalistické globalizace, při které Mezinárodní měnový fond naordinoval východoevropským státům a Rusku, tu nejbrutálnější neoliberální léčbu s cílem zničit postavení lidí a privatizovat národní kapitál do rukou zahraniční oligarchie a nadnárodních korporací.

Od roku 1991, až do roku 2007 zažíval neoliberální globalizovaný kapitalismus, Evropská
unie a Spojené státy americké svůj zlatý věk politických (rozšíření EU a NATO), ekonomických
(globalizace, privatizace do rukou cizích kapitalistů) a vojenských (Jugoslávie, Irák) úspěchů. Tento zlatý věk stvořil několik obrovských finančních a obchodních bublin, které měli brzy splasknout. Mělo k tomu dojít podobně neočekávaně jako v říjnu 1929, kdy vypukla Velká hospodářská krize, která postihla tehdejší svět.

V euforii, politické i drogové, mezi oligarchy, elitními manažery a majiteli velkých
hypotečních bank, došlo k raketovému růstu hypoték ve Spojených státech amerických. Každému se dávala hypotéka, bez ohledu na to, zda je schopen jí splatit, nebo ne. Nebral se ohled na sociální zázemí žadatelů, jejich likviditu a postavení, protože každý bankéř chtěl mít, co nejvíce zářezů a úspěšných klientů. Banky se tak de facto staly sociálními ústavy, které měly zajistit chudým bydlení. To mělo počátek už v době Jimmyho Cartera v 70. letech, který prosadil zákon dláždící cestu k výše uvedené nezodpovědnosti a to v rámci boje proti rasové diskriminaci, protože tehdejší bankéři si uvědomovali sociální a finanční problémy menšin a zdráhali se jim půjčovat. Tedy opět, cesta do pekla dlážděná dobrými úmysly.

Postupně došlo k vzniku celé řady polostátních institucí orientovaných na půjčování peněz a
zajišťování hypoték pro lidi, kteří si nemohli dovolit hypotéku a nedokázali pracovat s půjčkami. Nebělošští klienti měli privilegium, že jim banky a instituce jako Freddie Mac, či Fannie Mae, museli půjčovat peníze!

Až do roku 2001 byl realitní trh v Americe stabilní. Rostl o 2%, tedy stejně jako ekonomika,
národní bohatství a populace v té době. Přesně vykrýval socioekonomickou situaci země. Vlivem změn úrokových sazeb došlo k prudkému růstu nabídky realit, kterou však nevyplnila poptávka. Meziročně rostl trh o 9%, až do roku 2005. Příjem domácností pochopitelně rostl mnohem méně, a tak vznikl tlak na hypotéky. Už mezi lety 2002-2005 vznikla bublina ve výši cca. 170 miliard dolarů. Prodej miliónů nadhodnocených domů přinesl růst bubliny o dalších 400 miliard dolarů. Dalším problémem v dlouhé řadě byla otázka morálního hazardu. Zfetování manažeři a finančníci si uvědomovali, že v rámci politiky korporátního-socialismu se o ně bude stát starat, že v případě krize do nich napumpují jednotlivé země desítky miliard, a tak bezostyšně hazardovali.

Krize vypukla na podzim 2007, kdy začal raketově růst počet opožděných plateb za
hypotéky. Nesplatitelných hypoték bylo kolem 3%, pozdě splácených 5,8%. Jednotlivé domy byly vysoce nadhodnocené, a tak zabavování majetku bankami vedlo jen malému pokrytí nákladů a škod. Pokusy o další prodej zabaveného majetku vedli k dalšímu snižování jeho cen, čímž vznikla smrtící spirála.

Krize se naplno projevila v září 2008. Celý předcházející rok docházelo k navyšování záruk
ze strany Federálních rezerv (FED) na 30 miliard dolarů, zkupování krachujících bank většími
bankami a propadu na burzách. V září 2008 byla postižena investiční banka Lehman Brothers. Akcie spadly z 60 dolarů na 4 dolary. Lehman Brothers ohlásil bankrot, zatímco jiné banky se slučovaly. Při tom stát napumpoval do Bank of America a Merrill Lynch 163 miliard dolarů na krytí ztrátových investic. Šlo o 3,5 biliónu korun! V Německu byla situace, ještě horší. Tam na záchranu bank a nesmyslná opatření vyhodila kancléřka Merkelová přes 500 miliard eur (cca. 13 biliónu Kč).

Začala lavinovitá vlna bankrotů. 25. září 2008 oznámila bankrot největší americká spořitelna
Washington Mutual. Banky přestaly půjčovat, nebo půjčovaly za vysoké úroky. Firmy a průmyslové podniky tak přišli o přístup k půjčkám na provozní kapitál, začala se snižovat výroba, propouštět a ekonomika zpomalovala jako celek. Krize se přelila do Evropy, kde naplno odhalila podvody řecké vlády v otázce výše dluhu a zároveň rozpoutala krizi eura.

Nyní k Česku. Finanční, či hypoteční krize se naší země nedotkla, protože většina našeho
bankovního sektoru byla rozprodána Rakušanům, a ti byli v otázce rizikových hypoték velice
konzervativní. Na rozdíl od amerických bankéřů riskovali jen velice málo. Do ČR se tak přelila
především hospodářská krize, která zároveň ukázala hrozivé nebezpečí v propojenosti německé a české ekonomiky. Krize v Německu způsobila krizi v České republice, protože jsme závislí na odbytu do Německa. V této době Miroslav Kalousek prohlašuje, že „Česká republika bude dál bohatnout, jen ne tak rychle…“ (Hospodářské noviny) a nastavuje rozpočet na 5% růst HDP. Opak je pravdou. Ekonomika se propadne o 5% a rozpočtově zodpovědný Miroslav Kalousek vysekne historicky největší schodek státního rozpočtu ve výši přes 160 miliard Kč. Průmyslová výroba klesla v roce 2009 o 25%, a ještě v roce 2013 klesla o 15%, stavební průmysl se dodnes nedostal na předkrizovou úroveň, veřejný dluh se zvýšil o 19% HDP a maloobchodní prodej mezi lety 2012 a 2013 klesl o 21%. Z krize se ČR dostala, až v roce 2013, kdy se ekonomika opět nastartovala a od té doby zažíváme výrazný hospodářský růst, jakkoliv jsou jeho výsledky nerovnoměrně rozdělené ve společnosti. Jen za letošní rok vzroste HDP o 4,5% podle odhadů.

Důsledků hospodářské krize byla celá řada a napříč celým světem: Arabské jaro, renesance
marxismu a marxistické ideologie, krize eura, nepřetržitá dluhová a hospodářská krize jihoevropského pásma států, Brexit, zvětšování regionálních rozdílů, stagnace postavení Spojených států amerických ve světě, ale i posílení konzervativně nacionalistických hnutí a sil napříč východní Evropou.

Na tomhle všem je tedy vidět, jak strašlivou kombinaci představuje vliv levicových ideologií
v rámci bankovního sektoru (nucené půjčky menšinám), zachraňování bank doprovázené bezohlednou nezodpovědností bankéřů a finančníků, provázanost finanční a politické oligarchie a globalizovaný kapitalismus.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 1.7.2018


 

 

2. čvn, 2018

Pro “Svobodné”, kdysi tzv. stranu Svobodných občanů bylo příznačné, že měla ráda svobodu a politickou nekorektnost. Teď je z ní céčko TOP0,9 a péčko Pirátů, která místo u vyvětraného předraženého piva na pražské Kampě pozéruje u sójového-karamelkového latté (aspoň ho platí Bitcoiny a né Eury)...

Kdysi se od ní dalo očekávat to, že bude obhajovat svobodu i kdyby trakaře z nebe padaly.No jedním z přístupů je hájit svobody jako práva existující nezávislé na státu. Třeba, že by to zákony zakazovaly tak, ale pak předseda “Svobodných” napíše tuhle botu ve zkratce:

"Tommy sedí, je to v pořádku, protože to schválil britský parlament zákonem. Britové a peklo, se přece nikdy nemýlí"...

Za prvé: Co to je za hovadinu?

Za druhé: Jak to mohl napsat?

Proč je to hovadina? No v Británii nebo Kingdom of Condom, jak píše D-Fens, zavládla totální
tyranie úřadů a jejich poskoků, ale my máme být v klidu, protože to schválila liberální
parlamentní demokracie. Stejně o VB jako o totalitním státě píše Petr Hampl (kdysi také člen Svobodných). Asi chápu proč si dali Svobodní do znaku ovci, sice tvrdí, že je to Beran (obětní zvíře mimochodem) avšak asi neví, že se jich většina na statku kastruje.

Jak to psal? Na klávesnici - ha! Za prvé to psát nemusel, lepší je občas mlčet, neboli mlčeti zlato, mluviti stříbro. A ano nesmí být s plebsem. Co kdybychom vypadali jako SPD, ta strana co sedí v parlamentu a všechny media, jež z ní serou hranatý bobky a jsou napojený na Bruselskou mašinerii jí nemají rádi. To pomineme, že Tommy neměl něco, co by se dalo přirovnat ke "spravedlivému soudnímu řízení" - jeho právničce řekli, že nemá jezdit, je to prý jen přestupek - hups justiční vražda tím, že vás dají na 13 měsíců do cely z muslimy. A že Tommy natáčel a psal o muslimském pedofilním gangu, to Pajonka nezajímá, což je u otce 4 dětí minimálně zvláštní. Chápe, že tím že nastavím nějaké podmínky, tak se můžu dopustit vraždy, spolu-pachatelství či zločinu?

To je plán pomůžu jim! Sluncatům, co neviděli práci ani z rychlíku a pak konečně zavládne
liberální utopie, pomocí liberální demokracie a k tomu si dáme liberální sojové-karamelkové latté!

Asi měli na horách na Valašsku nějaký divný tlak...

Autor: Zlý pes Kerberos opět zasahuje, Praha, ČR, 2.6.2018

Zdroj:

http://www.pajonk.cz/2703/fakta-vs-emoce-tommy-robinson/?utm_content=buffer1a415&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Zde vyvrácení Pajonkových lží a manipulací, kterým říká fakta vs. emoce:

https://www.ivcrn.cz/mnoho-lzi-v-pripadu-tommyho-robinsona/

Fakta:

Verdikt vždy vynáší porota a nikdy soudce, i v UK je soudní proces veřejný podle § 41 
Criminal Justice Act 1925.

(https://www.legislation.gov.uk/ukpga/Geo5/15-16/…/section/41)

se vztahuje čistě na pořizování fotografií a obrázků přímo v soudní síni, nikoliv kdekoliv jinde.


 

23. kvě, 2018

Opět začalo bombastické sváteční období islámu, ramadán, někdy taky nazývaný jako
bombadán pro určitě s ním nesouvisející prudký nárůst teroristických aktivit. Postní měsíc odvozený od údajného prvního božího zjevení, které měl bandita, dobyvatel a násilník Mohammed při začátku své expanze a ideologického růstu...

Slavení svátku se řídí podle nepřesného a chybného islámského kalendáře přijatého jiným dobyvatelem, chalífou Umarem, který byl jedním z nejbližších poskoků Mohammeda. Výsledkem je, že každý rok se slaví svátek v jinou dobu, ale společné je to, že každý rok se musí slavení tohoto v Evropě menšinového svátku, podřizovat evropská většina. Nejinak tomu je i v roce 2018, a to všude tam, kde muslimské komunity tvoří nátlakové a vlivné síly. Letos připadá doba ramadánu na období od 17. května do 15. června.

Mezi takové úlevy, které ohrožují mravní a vzdělávací vývoj dětí, pak připadají islámské
zásahy do evropského sekulárního, a bohužel i liberálního školství. Liberálové se klaní muslimské menšině, a tak chtějí umožnit řadu výjimek ve prospěch muslimských žáků, aby tito žáci nemuseli v postním měsíci studovat a dělat zkoušky.

Ve Velké Británii to začalo už předminulý rok, když tamější školy umožnili muslimským
studentům odklad maturit na období po ramadánu. Po Velké Británii přichází na řadu u Německo. Kromě toho, že muslimská komunita v Německu, čím dál tím víc tlačí na úlevy v otázce ramadánu, a jeho průběhu, objevují se i zprávy o tom, že samotné postění v rámci ramadánu vede k radikalizaci a fanatismu muslimské mládeže.

Karin Jahnová, ředitelka základní školy ve čtvrti Wedding, kdysi bašta komunistů, dnes
bašta imigrantů, napsala, že muslimským dětem připadá postění „cool“, a že jsou díky tomu často horlivější, než starší sourozenci a dospělí. Podle islámského práva jsou totiž nemocní, staří a děti vyňati z půstu, ale nyní vidíme tendence, že právě i děti se sami od sebe připojují k půstu. Takový půst v případě dětí samozřejmě vede i ke stravovacím a fyziologickým potížím, které jsou dalším druhotným projevem islámské ideologie. Podobně kriticky se vyjadřuje předseda sdružení německých učitelů Heinz-Peter Meidinger, který varuje před tím, že se čím dál častěji stává v důsledku postění, že muslimští žáci při maturitách fyzicky zkolabují, protože nepili a nejedli. Mešity odmítají, jakkoliv spolupracovat s místními zastupitelství a školskými orgány, protože je to pro ně výhodnější. Nemusí se o nic starat a mládež se radikalizuje.

A ústupky nejsou jen ve školství. Už od roku 2010 německá televize RTL II. uvádí v době
ramadánu, kdy přesně vychází a zapadá slunce, aby muslimové věděli, jak dlouho se mají postít. V roce 2013 švédská politická elita přijala za své, že ramadán je součástí švédských kulturních a náboženských tradic. Ve švédském parlamentu se dokonce konají pravidelně během ramadánu zvláštní muslimské večeře nazývané iftar.

Jako důkaz svého začlenění do společnosti a úsilí o multikulturní rovnováhu, muslimové
vydali příručku s různými doporučeními ubývající populaci nevěřící, která se tak má připravit na dobu, kdy bude platit džizíju. Například po nás žádají, abychom v době ramadánu na ně nedýchali, protože se nepostíme. Nechce se tomu věřit, ale je to tak.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 23.5.2018


 

6. kvě, 2018

Nepoužívám většinou tak dlouhé názvy článků, ale můj původní záměr použít sarkasmus by
možná nebyl správně pochopen...

Tím spíš, že v souvislosti se Jean Claude Junckerem už se snad ani sarkasmus používat nedá, nicméně vůdce Evropské komise se nyní dokázal opětovně překonat, a to u příležitosti 200 let od Marxova narození. Jean Claude Juncker totiž zavítal do německého Trevíru, Marxova rodiště, aby se zúčastnil odhalení sochy Karla Marxe.

Při této příležitosti, po neomarxistickém a relativizujícím vzoru sobě vlastním, prohlásil, že
Marx musí být vnímán v kontextu doby, že Marx není zodpovědný za zločiny komunismu a za zločiny komunistického hnutí. V trevírské bazilice (!!!) se Marxe zastala socanská premiérka Porýní-Falcu Malu Dreyerová, s tím, že zločiny spáchané v Marxově jménu nemůžeme dávat za vinu jemu. Bezprostředně před jejím projevem byl zadržen a z baziliky vyvedené odpůrce Karla Marxe, který tento zvrácený ceremoniál kritizoval.

Na druhou stranu nutno říci, že větší bizarnost si nelze představit, než že totálně
mainstreamový a dle marxistických doktrín „buržoazní“ politik jako je Juncker v náboženském centru bazilice oslavuje Karla Marxe, který prohlásil, že náboženství je opiem lidstva. Ve stejné době Ruská federace se snaží omezovat oslavy komunismu, a jediní, kdo v Rusku slaví komunismus, jsou soukromí podnikatelé rozvážející turisty po místech, kde se udál bolševický převrat. Začínám se sám sebe ptát, zda sním, či bdím.

A to nepočítám fakt, že už Marx ve své době vyzýval k revolučnímu teroru. V textu
„Vítězství kontrarevoluce ve Vídni“, Marx píše: „Kanibalismus kontrarevoluce přesvědčí národy, že je jen jedna cesta, jak ukončit vražednou smrtící agonii staré společnosti a krvavé zrození nové společnosti zjednodušit a zkrátit, a tou je cesta revolučního teroru.“ Je to tedy stejné, jako když apologeti islámu vyhlašují, že islámské zločiny nemají nic společného s islámem, nebo když stoupenci HateFree napsali, že nacistické zločiny nemají nic společného s nacismem. Marx je zodpovědný za zločiny komunismu, stejně jako Mohammed je zodpovědný za zločiny islámu a Hitler za zločiny nacismu.

Celá tato událost, všechno co se v těchto dnech děje, je jen důkazem toho, že Evropská unie
je obrovským socialistickým projektem, který je nutné, co nejdříve ukončit. Pokud se tedy nechceme jednoho dne objevit pod jhem neomarxistické tyranie.

Doplnil bych rovněž pokrytectví, které představuje fakt, že všichni strážci liberální
demokracie útočí na Miloše Zemana, když navštíví sjezd KSČM, ale nikdo z těchto liberálních
demokratů neútočí na Junckera, když uctívá praotce KSČM. Zároveň je tím, ale předseda Evropské komise mimoděk poškodil vlastní propagandistický obraz Evropské unie jako zachránce východoevropských států před komunismem a Ruskem.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 6.5.2018


 

15. dub, 2018

Úvod: Předkládáme Vám nové vydání Newspeaku pro 3. tisíciletí. Úvod je psán
starojazykem pro pochopení. Newspeak, pro těch málo z Vás, kteří netuší, je nová forma vyjadřování oproštěná od vášní, emocí a citu a podřízena čistému rozumu a osvícenectví našich velkých liberálních vůdců. Jde o slova ve formě názvů, či akronymů (složeniny slov) a různých termínů, v drtivé většině používané Novým liberálním světovým řádem a jeho věrnými následovníky, kteří pomáhají vést lidstvo ke světlé budoucnosti.

(kurzívou uveden skutečný význam, který sem připsalo kontrarevoluční hnutí odporu vůči
liberalismu a levičáctví!)

#NotAllMuslims a jiné – nástroj na sociálních sítích k šíření sociální spravedlnosti, politické
korektnosti a liberálního pokroku. Odkazuje na boj proti generalizaci různých skupin.

Falešné omlouvání extrémních ideologií a náboženství, ale zkuste, někde napsat
#NotAllRightists a uvidíte, co se stane.


Black Lives Matter – kampaň, jejímž cílem je zastavit bezuzdné a systematické vraždění a
pronásledování tmavých PoC (viz níž) ve Spojených státech amerických ze strany bělošské policie, Ku-Klux-Klanu a Trumpových stoupenců, stejně jako věznění těchto lidí. Naším ideálem je předat lidem tmavé kůže správu nad policií a armádou.

Černošská populace je 17% obyvatel USA, ale drtivá většina černochů, kteří zemřou
násilnou smrtí, zemřou rukou jiného černocha. Nikoliv bělocha. Tato kampaň má za úkol podkopat morálku a postavení americké policie a bezpečnostních složek.

Cisgender – lidé, kteří mají takové pohlaví, do kterého se narodili. V současné době se
mnoho z nich stává obtížnými, když odmítají uznat, že jejich identita jim je vnucena společenskými reakčními živly a konzervativci. Až pochopí, že nejsou muži, ani ženami, ale rovnými lidmi, termín zanikne a bude vyřazen z budoucích vydání Newspeaku.

Normální lidé! Nic víc se k tomu nedá říct…

Fašista, nacista, rasista, xenofob – konkrétní označení pro odpůrce liberálních pořádků a
nepřeučenou bílou populaci. Výjimečně použitelné proti PoC, kteří kolaborují s bestiálním bělošským
režimem!

Nálepka užívána pro každého, kdo je v opozici. Často jediný „argument“ v diskusi s levicí a
sluníčkáři.

Genderová identita = pohlavní identita. Biologické a osobnostní pohlaví jsou oddělené věci.
Nesouvisí spolu a každý se může cítit, jakým chce být. Pro rok 2021 britské úřady začínají
zohledňovat k nadcházejícímu sčítání lidu možnost vybrat si libovolné pohlaví. Existuje minimálně 71 pohlaví. Pohlaví muže a ženy časem zanikne a stane se překonaným. Mezi takovéto existenční identity, ale může spadat i možnost být vrtulníkem, či zvířetem.

Existují jen dvě pohlaví. Muž a žena. Může se stát situace, že hormonální nerovnováha
v těhotenství způsobí, že se člověk narodí „do špatného těla“, ale tím pořád přijímá identitu muže, či ženy. Ostatní vymýšlené identity mají jediný cíl – oslabit morální a tradiční standardy společnosti, relativizovat pohlaví a oslabit společnost ve prospěch islámské invaze.

Hate crime = zločin z nenávisti. Velice vhodná pomůcka pro zachování pravdy a lásky v naší
společnosti, jasně odděluje jedince zkažené starým myšlením a konzervativismem od nových,
osvícených a ušlechtilých humánních bytostí. Původně omezeno na hanobení národa, rasy, etnika a přesvědčení, nyní významně a progresivně rozšířeno na ochranu osob s jinou genderovou identitou, sexualitou a dalšími povznášejícími odlišnostmi. Za hate crime se považuje i špatné oslovování lidí podle jejich genderové identity, viz výše. V případě, že Vás někdo špatně osloví, máte právo ho zažalovat, umlčet, připravit o práci a v nejlepším případě i vyhnat na ulici.

Brilantní adaptace orwellovského ideozločinu do reálného světa, která slouží k umlčení
opozice.

Homofob – odpůrce progresivního postavení homosexuálů nad tradiční a zpátečnickou
populací a společností. Občas používané na konzervativní zrádce orientace z řad samotných
homosexuálů (např. Milo Yiannopoulos, Dave Rubin).

Konzervativní a patriotičtí zastánci tradičních hodnot, kteří odmítají povyšování
„pokrokových“ a zvrácených společenských modelů nad tisícileté tradice zakořeněné evolucí a
biologií lidského druhu.

Humanitární bombardování – vytvořeno ušlechtilým českým demokratickým presidentem
Václavem Havlem, který tímto pojmem reprezentoval postoj české veřejnosti. Humanitární
bombardování je bezpečnostní akce, která má zabránit genocidě. „…nálety, bomby, ty nebyly
vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární…“

Humanitární bombardování nereprezentovalo zájmy a postoje českých obyvatel, bylo
odporným omlouváním vraždění srbských civilistů. Toto „výlučně humanitární“ bombardování
spočívalo v zabíjení srbských žen a dětí, v bombardování civilních vlaků a Bělehradu.

Mikroagrese – nepatrné a bělošskou, sexistickou, xenofobní a rasistickou společností
vštípené vzorce chování. Spadá sem i sexistická reklama, výrazy jako „mít koule“, sexismus
v básničkách a pohádkách, přidržování dveří, placení v restauraci na základě pohlaví, odmítání, že tlustý člověk je tlustý a jiné.

Asi jeden z nejbizarnějších a nejinfantilnějších termínů Newspeaku. Má chránit člověka před
realitou a fakty, před stavem věcí a vše natírat na růžovo, ve všech smyslech toho slova. Například, když se v londýnském metru přestalo oslovovat „Dámy a pánové“, ale říkat „Dobrý den všem“.

Multikulturalismus – soužití lidí různých ras a barvy pletí na dříve bělošském území.
Vzájemný respekt a láska mezi islámem a jinými skvělými rasami.

Ideologie demografické genocidy proti původnímu evropskému obyvatelstvu. Odpůrci
multikulturalismu a islámu jsou často označováni za rasisty, přestože islám není rasa a
multikulturalismus jakbysmet.

Náboženství míru – jiné označení pro islám.

Ve skutečnosti náboženství války, jak říkal už Tomáš Garrigue Masaryk.

Nobelova cena míru – prestižní a velkolepé ocenění udělované významným a skvělým
bojovníkům za pravdu, lásku a pokrok. Mezi nejskvělejší držitele Nobelovy ceny míru patří Barack Obama, Evropská unie, Al Gore a klimatologové, Jimmy Carter, Jásir Arafat, OSN, Lech Walesa, či Amnesty International! 

Barack Obama rozbombardoval Libyi a Afghánistán, Evropská unie pro mír neudělala nic,
Al Gore a jeho klimatologické úderky ničí hospodářství a globální rozvoj, Jimmy Carter jako
president naprosto selhal a umožnil nástup islámského režimu v Iránu, Jásir Arafat byl teroristický zabiják, OSN je jen o málo úspěšnější verze Společnosti národů, Lech Walesa byl agentem komunistické rozvědky a Amnesty International je nátlaková organizace měřící všem různým metrem, která nijak nepřispěla k míru.

Patriarchát – ohavná nadvláda mužů nad ženami v Evropě a Severní Americe, která trvá
odnepaměti a musí být zničena, aby bylo dosaženo osvobození žen v těchto územích.

Drtivá většina historie lidstva probíhala v éře matriarchátu a činnost lidí prosazujících
Newspeak vede k nezadržitelnému vzestupu extrémně patriarchálního islámu, který zotročí ženy a degraduje je níže, než na úroveň zvířat.

PoC => People of Color – lidé barvy. Akademický termín, který vyvrací ohavný rasismus
bělochů proti všem ostatním rasám. Nadále již neexistuje černošská, hispánská, indiánská, arabská či asijská populace, ale lidé barvy. Bílá není barva. Běloši nemají právo být takto titulováni!

Termín vytvořený protibělošskou rasistickou propagandou. Cílem je degradovat bělochy na
strůjce všeho zla a povýšit status ostatních ras do pozice nadřazené rasy. Tento název zároveň
připravil černochy, Indiány, Asiaty a další rasy o jejich vlastní identitu, a z nějakého důvodu mezi PoC řadí Hispánce, kteří jsou ovšem podmnožinou bílé rasy. Nejde o akademický termín, prvně použit v roce 1796 pro popis míšenců.

Politická korektnost – napravení morálních křivd, kterých se bílá rasa dopouští na zbytku
světa prostřednictvím slov, textů a dalšího vyjadřování. Má chránit bezbranné menšiny před útiskem. Podobně užitečné jako termín „Hate crime“.

Stejně jako Hate crime, nástroj k umlčení opozice, pronásledování nepohodlných lidí, pálení
knih, zastrašování a ponížení oponentů.

Pride – hrdost na svou kulturu, svou rasu, svou sexualitu, svou identitu. Nevztahuje se na
bělochy.

Sama definice stačí k pochopení, co je to za hovadinu.

Privilegia – běloši disponují veškerými privilegii, ostatní národy a rasy ne. Z toho důvodu je
nezbytnou povinností veškerých národů a ras, které nejsou postižené bělostí, aby kontrolovala svá privilegia v boji proti bílé nadvládě. Souvisí i s pohlavní identitou a zdravotním stavem.

Manipulující termín levicových rasistů, který dělá z černochů, Asiatů, Hispánců, Indiánů a
dalších ras a národů chudáky, kteří se musí dovolávat neexistujících privilegií. Po drtivou většinu historie právě asijská rasa dominovala světu, největšími utiskovali černochů, kteří na nich dnes páchají největší násilí a tím jim berou privilegium života, jsou samotní černoši a černošské gangy a tak dále…

Rape culture – kultura znásilnění a mužské nadvlády na Západě. Teror proti ženám,
sexismus a objektivizace jejich těl. Ponižování žen na modelky, herečky a další sexuální profese. Západní režimy jsou nejhorší v ochraně práv žen a v otázce sexualizace žen, západní kultura je založena na znásilnění.

Typická lež. Největší počet znásilnění je v Jihoafrické republice, Pákistánu, Indii, Egyptě a
dalších rozvojových zemích. V Afghánistánu bylo znásilnění legalizováno „Zákonem o rodině“ z roku 2010. Ironií, stejně jako v případě patriarchátu, je že proponenti tohoto termínu nakonec zavedou skutečnou kulturu znásilňování, která je rozšířená napříč zeměmi Třetího světa.

Safe Space – bezpečný prostor, kde mohou lidé různých barev pleti, orientace, pohlavní
identity a dalších rozmanitostí být chráněni před terorem a útiskem ze strany bílé většiny.

V zásadě jde o kampusová místečka, kde je realita nahrazována iluzí, kde fakta ztrácí
význam a lži se stávají skutečností, kde každý je chráněn před vlastními nedostatky a kritikou. Režisér, herec a komik indického původu Neel Kolhatkar se termínu „Safe Space“ vysmíval v krátkém a slavném videu „Modern Educayshun“ (sic), dnes je tento tmavý Ind označován za rasistu a sexistu.

Sociální inženýrství a konstruktivismus – postup jak transformovat starou a zpátečnickou
společnost v lepší, liberální a progresivní. Budování nových sexuálních, rasových a etnických identit.

Systematické ničení historicky daných pravidel a norem s cílem rozvrátit společnost, vlastně
jde o honosné termíny a prostředky účelu, který je ospravedlňován.

Sociální spravedlnost – rovnost, svornost a bratr… lidství mezi všemi lidmi všech ras a
všech identit a vyznání. Jde o konečný cíl našeho velkolepého projektu.

Dříve především užíváno marxisty v oblasti ekonomických vztahů, ale dnes je to dogmatická
doktrína radikální levice.

Toxická maskulinita – patriarchální společností vnucené postoje a hodnoty osobám, které se
identifikují jako muži. Například kluci nepláčou, muži mají být galantní, chlap má být silný a jiné.

Jednoduše řečeno, „toxická maskulinita“ je hanlivé označení toho, že chlap se má chovat
jako chlap.

White Privilege – bílé privilegium náležící bílé rase, která zneužívá svého postavení v oblasti
ekonomiky, armády, kultury a dalších společenských odvětví.

Neexistující pseudofenomén, který je uměle vytvářen levicovými kulty.

Více pojmů tohoto slovníku rozepisovat nebudu. Mnoho z nich znáte a bylo by to příliš
dlouhé, ale pokud snad projevíte jako naši čtenáři zájem, zkusím dát dohromady další takový slovník.

V zásobě toho určitě je ještě dost!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 15.4.2018