KOMENTÁŘE

21. bře, 2019

My musíme jít proti lidem...

Měl jsem rád Ludvíka Vaculíka. Jeho jarní fejetony, i ostatní články, texty, knížky. Ovšem, rozešel jsem se s ním. Od chvíle, kdy se začal projevovat nadřazeně, jako pomatený intelektuál, co nenávidí obyčejné lidi. Podtrhuje to jedna jeho věta, ze setkání s pravdoláskovou klakou u Václava Havla, kde jasně ve videozáznamu říká: "My musíme jít proti lidem!"
 
Od té doby, pro mě jeho svět skončil. Ať to zní třebas hloupě, je to prostě tak. Nehodlám si tím zatěžovat vlastní myšlení. Proč bych totiž měl ? Mám dostatek sebereflexe i reflexe vůči tomu tzv. "prostému lidu", jak jej rádi intelektuálové označují. Někteří mají ještě jiná označení, například slovo "lůza", to posledních 5 let používají pravdoláskový intelektuálové neustále. 
 
Nikdy jsem nebyl a nepovažoval se za "intelektuála", dnes se však považuji za bytostného "antiintelektuála." Svět, který stvořili je světem marnosti. Peskování, urážky, výhružky, to je dnes svět, který oni žijí, propagují a preferují. 
 
Mám tedy prostě blíže k té "lůze." Ta totiž umí prožívat svůj život pestřeji, oslavovat jaro tak, jak je přirozené a nemá potřebu někoho urážet jen proto, že má jiný názor. Svět ještě není  "suitou bezvýznamných intelektuálů" zcela zničen. Je to poznat každé jaro. 
 
Jaro je tady a je to tak dobře, bo tak je to správné, bo tak to má být...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 21.3.2019
16. bře, 2019
Zasedá Výbor veřejného blaha ODS...
 
Předseda strany Petr Fiala, místopředseda Zdeněk Stanjura a dále pak Kupka, Baxa, Vondra, Kuba, Udženija, Tošenovský, Vystrčil, Zahradil, Blaha, Červíček, Dvořák, Karpíšek, Kortyš, Mraček, Ramzer, Skopeček, Šťástka, Veselý, Zácha...
 
Malé scénické drama:
 
Předseda Fiala: Hoši...a i ty Sašo. Je jasný, že když ho vyloučíme, že z něj uděláme mučedníka, co když si pak založí stranu a vymaže nás z mapy ?
 
Hoši sborově: Vyloučit ! Vyloučit ! Vyloučit !
 
Předseda Fiala: No já fakt nevím...
 
Vystrčil: Vystrčit !  Vystrčit !  Vystrčit !
 
Zahradil: Zahradit ! Zahradit ! Zahradit !
 
Vymazal: Vymazat ! Vymazat ! Vymazat !
 
Blaha: Nebuďme bláhoví a ven s ním !
 
Tošenovský: (nikdy neřekl slovo, jeho hlas je neznámý, a nikdo neví jak zní)
 
Kupka: Kupčit s ním nebudeme !
 
Hoši sborově: Vyloučit ! Vyloučit ! Vyloučit !
 
Stanjura: Já su jen bambula, ale vyloučit !
 
Mráček: Je to mrak na našem slunečném nebi !
 
Vondra: Není to Václav Havel, ven s ním !
 
Červíček: Je to červ co likviduje naše krásné jablíčko !
 
Baxa: Je to velmi drahá taxa !
 
Kuba: Jde to s ním ztuha !
 
Šťástka: Bere nám štěstí !
 
Veselý: Bez něj nám bude veselo !
 
Hoši sborově: Vyloučit ! Vyloučit ! Vyloučit !
 
Skopeček: Je to jen kopeček na cestě do Euroráje !
 
Karpíšek: Nevím co si mám myslet, řekněte co?
 
Dvořák: Dvořit se mu nebudeme !
 
Kortyš: ODS nám nezboříš !
 
Ramzer: Stáhneme ho z kůže ! (Ramsay Bolton ze Hry o trůny)
 
Zácha: Ať už u nás nic nepáchá !
 
Udženija: Má je pomsta !
 
Hoši sborově: Vyloučit ! Vyloučit ! Vyloučit !
 
Dnes mezi 16-18 hod zasedá výkonná rada ODS a na programu má téma Václav Klaus junior...Vyloučí jej ? 
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 16.3.2019
 
Zdroj:
 
 
 

 
 
14. bře, 2019

Jak mohli věci zajít tak daleko, že se z ODS stala cuckservativní, eurohujerská, proislámská, kolaborantská strana...

VK junior to srovnání trochu přecenil, nicméně s podstatou souhlasím. Rozdíl, ale je v tom, že vezmeme-li kterýkoliv Židovský výbor v době Protektorátu Čechy & Morava, byli v něm chytří, vzdělaní lidé, kteří se snažili pro svoje lidi udělat maximum v rámci beznadějné situace. To se v dnešní sněmovně těžko hledá, zvláště v ODS...
 
ODS mu následně doporučila, aby odešel z poslaneckého klubu. Je na něm co udělá, nicméně, já bych s těmi lidmi nechtěl sdílet ani stejný transportní vagon směr Auschwitz, o straně a klubu nemluvě...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 14.3.2019
 
Zdroj:
 
2. bře, 2019

ČSSD označila projev prezidenta Zemana, za návrat domů. Prezident Zeman, ale vystupuje jasně proti inkluzi. Staré známé pořekadlo však říká: " Kovářova kobyla, chodí doma bosa"...

"Nejsem zastáncem názoru, že by děti, které jsou určitým způsobem handicapovány, měly být umísťovány do tříd s nehandicapovanými žáky, protože je to neštěstí pro oba. Opakuji neštěstí pro oba, že? Mohl bych to samozřejmě rozvádět, mohl bych mluvit o šikaně, mohl bych mluvit o tom, že rychlost kolony je určena rychlostí nejpomalejšího vozidla, takže učitelé se nemohou věnovat těm, řekněme, talentovanějším dětem. Ale sám se domnívám, a to není žádný rasismus, to není preference nějaké etnické skupiny, že děti jsou daleko šťastnější, když jsou v rovnocenné komunitě, než tehdy, když jsou zasazeny do komunity." prezident Miloš Zeman.
 
Nově zvolené vedení ČSSD, se dá jasně označit za inkluzivní, nikoliv však exkluzivní. Je to dosazení handicapovaných neomarxistů, eurohujerů a islamizátorů do českého, moravského a slezského prostoru, kde si normální lidé chtějí žít podle svého, bez sociálních experimentů, bez diktátu EU a bez barbarské ideologie, schovávající se za náboženství. Svůj handicap tato partička "depresivních dětí", stvrzuje ještě veřejným manifestem: 
 
„Do budoucna nás čeká další zápas, příjmové nůžky se rozevírají a byznysu i politice začíná dominovat skupina těch nejbohatších. Demokracii začíná vytlačovat oligarchie. Tomu musíme zabránit, to je úkol pro sociální demokraty,“ píše ve svém manifestu ČSSD, proto sedí ve vládě s Babišem, aby ten zápas byl tzv. "Face to Face."
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 2.3.2019
 
Zdroj:
 
 
14. úno, 2019

"Opoziční vůdce Juan Guaidó, který se prohlásil za venezuelskou hlavu státu, je připraven požádat Washington o vojenskou intervenci ke svržení autoritářského prezidenta Nicoláse Madura."

Když krvavá Madla s nadrženým Clintonem a naším humanitárním bombardérem VH z vesela (letos 24.3. je tomu už 20 let) masakrovali v Jugoslávii civilisty, tak je v tom veřejně podpořil srbský prozápadně orientovaný liberálně demokratický politik Zoran Djindjić. Ten byl v době bombardování s rodinou v Německu. Dával tam rozhovory o tom, že bombardování je nutné, aby srbové pochopili, jak špatný je tehdejší prezident Jugoslávie Miloševič.

Zoran Djindjić, se po puči na Miloševiče stal srbským premiérem. Miloševiče pak vydal do Haagu, i když byl proti Vojislav Koštunica, který Miloševiče ve funkci prezidenta Jugoslávie nahradil.

Zoran Đinđić byl zastřelen 12. března 2003 (4 roky po té, co schvaloval bombardování svých spoluobčanů, které začalo 12. března 1999) na parkovišti před sídlem vlády. K atentátu došlo ve 12 hodin a 23 minut, když Đinđić vcházel do budovy vlády. Z dálky na něj vystřelil najatý ostřelovač a zasáhl Đinđiće do prsou a do žaludku. Politik byl okamžitě převezen do největší bělehradské nemocnice – v bezvědomí a bez hmatatelného pulsu. Pokusili se ho oživovat i operovat, ale bezúspěšně.

Nevím jestli o tom Juan Guaidó někdy četl, nebo slyšel...ale možná by se nad tím měl zamyslet...až bude zase schvalovat vraždění svých spoluobčanů cizím vojskem...

Autor: TGM, Praha, ČR, 14.2.2019