KOMENTÁŘE

13. zář, 2017
Dnes se v Evropském parlamentu, odehrála jedna z mnoha šaškáren. Šéf komise EU Jean-Claude Juncker, nás občany EU, seznámil s jejím stavem.
 
Dopadlo to pro nás skvěle, prý už nejsme na východě méněcenní, a nebudou nám vozit místo jídla odpad, prý imigrační krize je už zvládnutá, a EU nebude přijímat každého, ale musíme být solidární. Všichni budeme mít měnu EURO. Prý EU čekají skvělé zítřky a máme být na co hrdí. Hrdí máme být hlavně na mládež Evropy, která dobrovolně pomáhá v uprchlických táborech, těm chudákům imigrantům z Afriky a blízkého východu. Máme si vzít z nich příklad. Náš premiér Sobotka (ČSSD) samozřejmě Junckera pochválil. To je logické, lokaj musí chválit svého pána. Jinak dostane karabáčem. Předseda ODS Fiala, Junckera nechválí, je ovšem stejně zbabělý jako Sobotka, protože když tvrdí, že Juncker nenavrhuje žádné řešení, měl by to doplnit jedním jediným slovem: "REFERENDUM"! To je totiž jediné řešení! Referenda po celé EU ve všech zemích o tom, jestli má smysl v tomto šíleném projektu pokračovat! To však Fiala nechce, jeho svět a svět cuckservativní ODS je také EU a Bruselská byrokratická galaxie & Berlínský karabáč. Obě tyto tradiční strany + eurohujerská TOP 0,9 jsou strany minulosti. Referendum o EU, mají v programu některé antisystémové strany. Okamurova SPD http://www.spd.cz/ a nové hnutí, které nese přímo název: https://www.referendum.cz/. Pro země České, Moravské a Slezské je to zásadní věc. Je třeba odstřihnout se od EuroIslámského západu a je nutné budovat silnou střední Evropu, v základní sestavě V4 a rozšířené postupně do projektu Mezimoří!
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 13.9.2017
 
zdroj:

11. zář, 2017

Dnes máme vyročí 11.9. V naší i světové historii se stalo v toto datum hodně událostí, které následně změnily dějiny. Začnu takovým výčtem událostí, který má dopad na nás i svět ještě dnes: 

Svět: 
1565 - Velké obležení Malty: Osmanské invazní síly utrpěly zdrcující porážku ve střetu s vyprošťovacími silami posílenými částí obránců ostrova a uprchly z Malty. 

1683 - Bitva u Vídně ukončující druhé obléhání Vídně na počátku velké turecké války byla jednou z klíčových událostí válek mezi Habsburky  (křesťanskou Evropou) a Osmanskou říší a jednu z nejvýznamnějších bitev 17. století. Předznamenala ukončení turecké expanze do střední Evropy a zahájila období strmého vzestupu Habsburské monarchie. 

1697 – V Bitvě u Zenty překvapil a rozdrtil Evžen Savojský turecká vojska přecházející Tisu, čímž započal úpadek Osmanské říše. 

1973 – Puč v Chile vedený generálem Augusto Pinochetem, který svrhnul prezidenta Salvadora Allendeho, který během bombardování prezidentského paláce spáchal sebevraždu. Pinochet zůstal u moci téměř 17 let a zabránil tak dalšímu šíření moru zvanému komunismus. 

1989 – Otevřela se železná opona mezi socialistickým Maďarskem a Rakouskem. Přes otevřenou hranici odešlo tisíce východních Němců na západ.

2001 – Islámské Teroristické útoky v USA, které odstartovaly tzv. válku proti terorismu islámistů. 

Česko: 
1940 – Českým novinářům a kulturním pracovníkům protektorátu přednesl Joseph Goebbels projev o „spolupráci v Nové Evropě“. 

1951 – „Vlak svobody“ na trase z Prahy do Aše projel se 110 cestujícími ostře střeženou hranici do americké okupační zóny v Bavorsku. 

Jak vidno, svět se neustále zabývá několika boji, tím prvním je boj s Islámem, druhým boj s komunismem. Ani jeden z těchto bojů nelze vyhrát definitivně, nic méně jde nepřítele eliminovat. Dnešní rozmach Islámu, jde ruku v ruce s podporou neolevice (neomarxisté, havlisté, zelení, piráti), je to vrchol jejich vzájemné spolupráce. Celé 20.století se Islám a komunisté podporovali navzájem, stejně tak i Islám a Nacisté. Symptomatické je datum 11.9.1940, kdy ministr nacistické propagandy Goebbels, školil české novináře o nové "spolupráci v nové Evropě". Dnes tomu u eurohujerů a jejich chlebodárců není jinak. Mainstream novináři, opět slouží jen, jako nájemné prostitutky a nutí lidem myšlenky svých pánů o nové spolupráci v EU, o skvělém islámu, o dokonalosti kancléřky z Berlína a manekýna z Paříže. Útočí na šéfa svobodného světa, prezidenta USA D.J.Trumpa, jak právě za nacistů, komunistů, nebo v zemích islámských. Existoval muž, který si s touhle suitou lokajů poradil. 11.9.1973 v Chile provedl puč, právě proti takovým lidem, a zachránil tak svoji zem, před úpadkem, marasmem a zmarem...Stejně jako v roce 1683 u Vídně, byl poražen Islám. Z těchto výročí musíme čerpat, a musíme se jimi inspirovat! Díky generálu Augusto Ugarde Picnochet & polskému králi Jan III. Sobieski, islámskými barbary zvaný Lech z Lechistánu! Je na co navázat! 

Autor: TGM, Praha, ČR, 11.9.2017 


9. zář, 2017

„Manifest hrdého Čecháčka“...

„Jsem hrdým Čecháčkem“!!!

Tož, protože jsem nedůvěřivý k něčemu a někomu, co neznám, protože nemám rád jednotnou frontu v rámci světového boje za dobro, protože jsem obyčejný, řekněme přímo průměrný občan, protože je mně bližší moje rodina než vedení EU nebo OSN, protože mě nezajímá „svobodný Tibet“, ale jestli „Česko někdy zase vyhraje MS v hokeji“, protože mám respekt k lidem, co vlastní prací něčeho docílili, protože nemám rád feťáky a jejich zastánce, protože je mně ze všech world, euro, multi-kulti přívlastků na blití, protože mám radši domácí koláče než „africké speciality“, protože mám rád Izrael a nemám rád Hamas a další tyhle zmrdy, protože mám rád západ reagana, kissingera, kohla, thatcherové a spol., a nemám rád západ merkel, hollanda, obamy a spol., protože rusko mně nevadí, a nemyslím si, že bych ho měl něják poučovat, ať si dělají, co chtějí u sebe, jen to nemusí dělat tady, protože pravda je stále pořád pravda, i když se někteří snaží ji nabarvit na lež, a protože mně prostě všichni, co se snaží o moje dobro, bez toho, že bych to od nich požadoval, můžou políbit prdel, jsem prostě a jasně jen obyčejným „Hrdým Čecháčkem“!!!

Autor: TGM, PRAHA, ČR, 9.9.2017 (text je z 9.8.2015)