23. zář, 2017

HRDÝ ČECHÁČEK: KONVIČKŮV ZAORÁLEK & ZAORÁLKŮV KONVIČKA

Včerejší pořad ČT, Události komentáře, nám představil Lubomíra Zaorálka, jako volebního lídra ČSSD. Ta, je po 4 letech vládnutí, dnes na kolenou. Nejpříznivější volební průzkumy ji přisuzují 18%, nejhorší pod 10%. Socialisté jsou ve stresu.

Nevyhráli žádné volby od roku 2013, pokladna je prázdná, dluhy se rovnají skoro jedné miliardě. Utíkají od ní politici, i voliči. Její kolaborantská proeuroislámská politika, podpora pravdoláskové neziskové lobby, zbabělost Bohuslava Sobotky, který na co sáhl, to zpackal. Podrazy ve V4, to vše si volič uvědomuje a to vše socialistům také volič spočítá. Utíká k různým stranám, ponejvíce k SPD Tomia Okamury, SPO Zemanovcům, k Babišově ANO, a i ke KSČM. Proto je nutné pro socialisty, tyhle díry v lodi ucpat.

A tak měsíc před volbami, přichází Lubomír Zaorálek s novou taktikou. Pro bulvární Blesk, se veřejně přiznává, že má blondýnu milenku (bývalou moderátorku ČT), aby vypadal jako macho chlap, a teď přichází s "drsnými" názory o ilegální imigraci, aby vypadal jako ochránce a bojovník za Českou zem. Přesně za stejná slova, která použil v pořadu Události komentáře, označovali lidé jako je Zaorálek, Martina Konvičku extrémistou, fašistou, neonacistou apod...

Mezitím se z antiislámu stal mainstream, a dokonce už i TOP09 a ostatní probruselské strany používají podobnou rétoriku. Idiot je za to bude volit, a bude si myslet, že jeho politici pochopili a změnili se. Průměrně inteligentní člověk ví, že lžou. Že jim klesají preference, tím pádem upadá jejich moc, a možnost živit se politikou. Tak prostě lžou a lžou a lžou. Až se do sněmovny, potažmo vlády znovu dostanou, nesplní samozřejmě nic z toho, co teď slibují. Jejich antibruselské a antiimigrační názory vezmou za své, do 5 minut od zvolení do parlamentu. Řeknou, že je potřeba být rozumný, konstruktivní a že je potřeba spojovat a ne rozdělovat...Kdo na to letos skočí?

 
Autor: TGM, Praha, ČR, 23.9.2017
 
Zdroj: