KOMENTÁŘE

24. čvn, 2018

Téměř neustále slyšíme o mrtvých migrantech, utopených migrantech ve Středozemním moři, o migrantech „trpících“ v amerických záchytných stanicích (zřizovaných již za dávno předešlých administrativ, ale používaných nyní jako bič proti presidentu Trumpovi), slyšíme srdceryvné příběhy doplněné fotografiemi vytrženými z kontextu. O kom neslyšíme jsou jiné oběti ilegální imigrace. Oběti a příbuzní obětí ilegálních imigrantů...

Právě s nimi se setkal president Donald Trump tento pátek, s desítkami rodin, jejichž
příbuzní byli zavražděni ilegálními imigranty. President Trump se rozhodl této marginalizované,
zastrašované a médii a levicovými aktivisty bagatelizované straně, poskytnout místo. Zvláště nyní, v době, kdy levicová média oplakávají oddělení dvou tisíc potomků ilegálních migrantů, kteří byli od svých rodičů odebráni v důsledku jejich nezodpovědného a protizákonného chování při překračování hranic. Levicové plátky uvedli jednu takovou fotku vytrženou z kontextu, fotku plačící holčičky, která měla být podle redaktorů těchto lživých a hyenistických plátků oddělena od své matky. Ve skutečnosti jen plakala při hraniční kontrole a nebyla oddělena od matky. K těmto demagogům se mimo jiné přidal i cuckservativní Cato Institute, který kdysi oslavoval, a pak zatracoval našeho bývalého presidenta Václava Klause. Cato Institute se stal politicky korektním a začal šířit lži o tom, že v oblastech obývaných ilegálními imigranty je stejná kriminalita jako jinde.

Proti této masmediální ofenzivě se rozhodl president Trump pozvednout příběhy, pozice a
osudy stovek a tisíců rodin, které přišli o své milované, kvůli násilí a teroru páchaným ilegálními imigranty v jižních státech Ameriky. Jako příklad stačí skupina 11 salvadorských členů narkomafiánského gangu MS-13, která zavraždila dvojici mladých lidí. Takových případů je mnohem více a Donald Trump si předsevzal povinnost jim zabránit opevněním jižní hranice proti migrantské invazi.

Bude to určitě náročné, nákladné a složité, ale jak nám neustále předhazují levičáci a
osvícení intelektuálové, nechtějme jednoduchá řešení. Opevnění hranic, vzdor levicové a
promigrantské lobby, je jednoznačně složitějším řešením, než sem vpustit ilegální imigranty podle motta po nás potopa.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 24.6.2018


 

16. čvn, 2018
Světová politika se posledních několik dní točila kolem dvou důležitých světových summitů. Prvním byl summit G7 v kanadském Quebecku, již 44. v pořadí, druhým bylo setkání Donalda J.Trumpa s Kim Čong Unem v Singapuru. Oběma summity se budeme zabývat, abychom viděli rozdíl mezi konstruktivním jednáním, s opatrnými úspěchy, kterých bylo dosaženo v Singapuru a liberálním bordelem, který sužoval Quebeck a tamější summit...
 
V Quebecku se sešel Donald Trump jako zástupce Spojených států amerických s japonským
premiérem Šinzo Abé, francouzským islámským presidentem Emmanuelem Macronem, tureckoněmeckou kancléřkou Angelou Merkelovou, italským patriotem Contem, rádoby-Thatcherovou Theresou Mayovou a ovšem i jedním z nejhorších současných politických předáků, neomarxistickým tyranem Justinem Trudeauem, který pustoší Kanadu svými sociálními experimenty. K tomuto summitu se pochopitelně přisrali i zástupci Evropské unie, konkrétně „Polák“ Donald Tusk a samozřejmě Jean Claude Juncker, který nesmí nikde chybět.
 
Setkání, které bylo od počátku pod diktátem Trudeauovi politické korektnosti,
ultrafeminismu a genderové ideologie, nemohlo dopadnout dobře a taky nedopadlo. President Trump si velice rychle uvědomil, jak nesmyslný celý summit je, když je vedený jen jako nátlaková akce proti Spojeným státům americkým. Na summit, který byl výkvětem neomarxistické demagogie, se vyplácalo půl miliardy dolarů a žádný reálný výsledek neměl, kromě toho, že jen opět potvrdil propast mezi konzervativními silami, reprezentovanými Donaldem Trumpem, případně i Šinzo Abém a Giuseppe Contem a liberály v čele s Trudeauem, Merkelovou a Macronem.
 
A tak se jim Donald Trump všem vysral na hlavu a raději odjel do Singapuru, na summit, o
kterém věděl, že má mnohem větší cenu, a ze kterého bude více kloudných a konstruktivních
výsledků, na summit s Kim Čong Unem. Severokorejský diktátor, který měl během vlády
„mírotvorce“ Baracka Obamy volné ruce k pokračování vývoje balistických raket a jaderných zbraní, se nyní díky kombinaci Trumpova nátlaku a jihokorejských vlídnějších gest, rozhodl pro větší otevřenost a spolupráci a uspořádal s Donaldem Trumpem historický summit v neutrálním Singapuru.
 
Summit sice nepřinesl stoprocentní záruky v otázce severokorejského raketového a
jaderného programu, ale dal jasně světu najevo, že Kim Čong Un je ochoten jednat, jen s těmi, se kterými za to stojí a to rozhodně liberální přizdisráči nejsou. Donald Trump jako schopný a talentovaný obchodník, dokáže výborně jednat s Kim Čong Unem a nasměrovat severokorejského diktátora lepším směrem, pryč od ohrožování mezinárodní stability. Jeden z důležitých výsledků jednání je i plnohodnotná součinnost USA a KLDR při výměně a navrácení ostatků válečných zajatců a zraněných. Jde o symbolický akt, který pomůže překlenout staré rány Korejské války.
 
Vše nyní záleží na Kim Čong Unovi, protože míč je nyní na jeho straně hřiště. Je nyní na
něm dokončit denuklearizaci KLDR, za což USA uvolní sankce a omezí vojenskou přítomnost v Jižní Koreji. Tím dosáhne Donald Trump větších úspěchů při vytváření a zajištění míru, než všechny OSN, Obamové, liberálové a odzbrojovací organizace na světě dohromady.
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 16.6.2018
25. bře, 2018

Donald J. Trump opětovně prokazuje, že ve všech případech je pro něho Amerika, až na
prvním místě. Prokazuje to nyní při jednání s Čínou. Přes veškeré snahy o zlepšení vztahů s Čínou a spolupráci v otázce severokorejského jaderného programu, Donald J. Trump nehodlá zavírat oči před čínskou kyberšpionáží, průmyslovou a technologickou špionáží a čínskými ekonomickými útoky proti Spojeným státům americkým.

V reakci na tuto špionáž se president Trump rozhodl pro zavedení sankcí a cel na čínské
hospodářské aktivity. Celkem by mělo jít o cla ve výši 60 miliard dolarů (25% clo) na zhruba stovku výrobků, které Čína vyvinula za použití ukradených amerických technologií. Kromě toho chce omezit čínské investice na americkém trhu a podat stížnost ke Světové obchodní organizaci proti počínání Číny.

Levičácké noviny jako New York Times a spol. už Trumpa samozřejmě kritizují, že je příliš
slabý při jednání s „autokraty“ jako je Si Ťin-pching a Vladimír Putin, ovšem tyto noviny nikdy
nekritizovali soudruha Obamu, který byl ubohým panáčkem neamerických zájmů ve vedeních
Spojených států amerických.

Naopak, Donald J. Trump dál pokračuje v defenzivě amerických zájmů na mezinárodním
poli. Určitě nelze věřit v úplný úspěch těchto sankcí a opatření, to by bylo naivní, Čína se jen tak nezmění, ale fakt, že se jí Donald Trump postavil, je důležitým aktem pro obranu americké suverenity.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 25.3.2018


 

 

6. bře, 2018

Bikeři patří mezi jednu z těch vrstev společnosti, která lpí na tradicích a hodnotách, a je jedno, zda jde o americké, ruské nebo české bikery. Prostě jsou to bikeři a ti si nenechají srát na hlavu od neziskovek, jejich ochránců a současných ideologických komisařů. Proto se taky staví na stranu schopných a silných mužů jako jsou Donald J. Trump, či Vladimír Putin, a proto se taky nyní dostávají do střetu s duchovním otcem všech politických neziskovek, Georgem Sorosem.

Ten se pokusil napadnout shromáždění presidenta Trumpa, které se konalo v úterý ve Phoenixu, a to způsobem sobě vlastním – organizováním demonstrací neziskovek a štvaním lobbistických klik proti Trumpovi. Mělo dojít k blokádám a nepokojům, které by zabránily v konání Trumpova shromáždění a to s pomocí politické neziskovky nazývané „Advocacy Fund“, taky známý jako „Equality Arizona Advocacy Fund“, který sídlí právě ve Phoenixu. Jde o politickou neziskovku, která je součástí LGBT nátlakových skupin. Tato skupina dostává finanční podporu od neblaze proslulé organizace Open Society Policy Center, která je filiálkou Sorosových mocenských paktů a skupin.

Tato skupina je rovněž součástí uskupení buřičských a fanatických kosmopolitních skupin nazývaných „Nerozdělitelní proti presidentu Trumpovi“. Proti této levicové akci, ale nastupuje pravicová reakce v podobě skupiny „Bikeři za Trumpovu Arizonu“, kteří okamžitě svolali protiútok. K bikerům se má přidat i skupina „Stůjme za vlastenectvím“, která vyzvala k protiakci s cílem postavit se za Boha a vlast. Je možné, že jde o další provokaci ve stylu těch, jako byly nepokoje levičáků v Charlottesville, které nakonec stáli život dvou službukonajících policistů a jedné levicové aktivistky.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 6.3.2018

Zdroj:

http://americafans.com/index.php/soros-tries-shut-trump-rally-bikers-trump-show/


 

23. úno, 2018

Zatímco na českých školách se zatím řeší, naštěstí jen šikana učitelů ze strany žáků, ve Spojených státech amerických se musí řešit kritický problém, kdy různí cvoci a násilníci berou zbraně do škol a začnou střílet...

Naposledy se tak stalo v případě Nikolase Cruze, který na Floridě, zejména díky chybám FBI, kterou byl sledován, ale která se zaměřovala na neexistující ruské špiony pod Trumpovým stolem, dokázal pomocí poloautomatické pušky postřílet 17 lidí v Marjory Stoneman Douglas High School. Kromě oprávněné kritiky, která se snesla na hlavu FBI a opakujícího se vřískotu levičáků proti držení zbraní, se ozval i president Donald J. Trump, který vyzval americké učitele, aby se ozbrojili a mohli tak chránit sebe a své žáky před pomatenci.

„Kdyby tam byl učitel, který to umí se střelnými zbraněmi, takoví lidé by mohli snadno a rychle útok zastavit,“ řekl Trump. To samé platí o řadě jiných míst, kde mohl dobře ozbrojený člověk zabránit šílenému teroristickému útoku, ale je nabíledni, že takové problémy mají právě americké školy. Ozbrojení učitelů by bylo velice dobrou prevencí, protože každý útočník by musel počítat s tím, že narazí na ozbrojený odpor, a to by většinu z nich odradilo. A ty, které ne, ti by mohli být zastaveni právě ozbrojeným učitelem. Zároveň by se tím předešlo dalšímu řevu a dalším nesmyslným útokům proti Národní střelecké asociaci NRA, která je jednou z posledních výsep demokracie a práva v USA.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 23.2.2018