KOMENTÁŘE

22. zář, 2017

Poslední měsíce magorokratický režim Kim Čong Una svými jadernými testy a testy vodíkových zbraní, společně s nevyzpytatelností režimu, který balancuje mezi racionální prevencí a destruktivním ohrožováním všeho živého ve svém okolí, zhoršuje situaci na celém Dálném východě. Donald Trump během této krize prokazuje, že Spojené státy americké, nejen spoléhají na své spojence, ale i že jejich spojenci, jmenovitě Korejská republika a Japonské císařství, se mohou spolehnout na svého severoamerického spojence.

Donald Trump na rozdíl od předchozích podělaných diplomatů odmítá ustupovat severokorejskému režimu do doby, než bude schopen disponovat raketami, které mohou ohrozit Spojené státy americké. Trump dává jasně najevo, že je pro zklidnění situace, pokud se tak Kim Čong Un začne chovat, ale zároveň je schopen tvrdé odvety za každou hrozbu a agresivní výpady severokorejského režimu proti jihokorejským a japonským spojencům.

Donald Trump to opět prokázal v posledních dnech, při jednání OSN, když vystoupil a promluvil o situaci na Korejském poloostrově. Ujistil Jižní Koreu, s jejímž presidentem Mun Če-inem se sešel, že bude bránit své spojence. Tento president byl zvolen korejským lidem jako naděje na sjednocení Koreje a mírový proces, ale jediný způsob, jakým dokázal Kim Čong Un reagovat bylo zhoršování vztahů a mezinárodní situace na Dálném východě.

Svého japonského spojence ujistil o ochraně a spolupráci tím, že na půdě OSN připomněl zločineckou akci severokorejské zpravodajské služby, která dala v roce 1977 unést 13letou japonskou dívku Megami Yokata, která byla odvlečena do Severní Koreje. Tato připomínka byla jasným vzkazem Japonsku, že může s americkým spojencem počítat.

Severokorejský režim už se nechal slyšet lidovými moudry svého velkého vůdce, že „psi štěkají a karavana jede dál,“, ale žádná jiná reakce se moc očekávat nedala.

Spojeným státům americkým se tento týden podařil další úspěch, přesněji řečeno Donaldu Trumpovi, když přiměl k posílení finančních a ekonomických sankcí i Bank of China. Nejdůležitější čínskou banku, u které si KLDR taky půjčovala. Nyní Čína uvaluje restrikce na čínské podniky obchodující s KLDR. Tento postup je nyní označován jako „bankovní blokáda“ KLDR.

Události posledních dní ve východní Asii prokázali, že pod vedením Donalda Trumpa se opět obnovila důvěryhodnost Spojených států amerických jako vojenského spojence u ostatních zemí. Není to už jako z Obamy, kdy se spojenecké státy Američanů nemohli na svého hlavního spojence spolehnout, a museli, jen doufat, že neomarxistická elitářská lobby dovolí Obamovi dělat racionálnější politiku, což se ovšem nedělo.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 22.9.2017

zdroj:

https://twitter.com/realDonaldTrump


 

21. zář, 2017

Cena Zemanovi a setkání Trumpa

Co mají tyto dvě věci společné? Obě se týkají Státu Izraele a židovské komunity. President Miloš Zeman obdržel cenu Bojovník za pravdu a president Donald J. Trump se setkal s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahu. O Státu Izraeli píšeme poměrně často, i protože je první obrannou linií Evropy proti islámské expanzi. Proto se nyní hodí zmínit vyznamenání pro presidenta Zemana i Trumpovo setkání s Bibim a jeho výsledky.

Začněme polodomácím tématem

V pondělí 18.9. večer byla v New Yorku udělena cena Bojovníka za pravdu („Warrior for Truth“) čtyřem osobám. Presidentu Miloši Zemanovi, umělci Jakovu Agamovi a manželům filantropům Davidu a Moně Sterlingovým. Stalo se tak na galavečeru, kde byli přítomny významné osobnosti americké a mezinárodní židovské komunity, podnikatelé, vědci a politici. Cena je taky nazývána jako cena Gershona Jacobsona, podle zakladatele jidiš týdeníku The Algemeiner a uděluje se lidem hájícím zájmy židovské komunity a židovského státu.

Zeman tuto cenu obdržel za svůj nepřetržitý boj proti lžím o tzv. Palestině, kterou šíří současná radikálně levicová antisemitská a „antisionistická“ propaganda, za odpor k islamismu a za to, že aktivně vyzývá k přesunutí velvyslanectví jednotlivých států, včetně České republiky, do právoplatného hlavního města Státu Izraele, Jeruzaléma.

Počínání Miloše Zemana v otázce Izraele a naší země jako takové, je o to důležitější, že Česká republika je jediný spojenec Izraele v Evropě. Téměř všechny ostatní státy Evropské unie (krom východoevropských) nasedli na vlnu antisemitismu a antisionismu podporovaného neomarxisty, konspiračními weby a strukturami Evropské unie, které jsou financované islámskou lobby, či dokonce „židovskými oligarchy“ jako je George Soros.

Ocenění „Bojovníka za pravdu“ je tedy oceněním, které je projevem vděčnosti za zásluhy o činnost, do které se v dnešní době politické korektnosti a antisemitismu příliš mnoha lidem nechce, za obhajobu Státu Izraele a jeho posvátného práva na existenci jako svobodného židovského státu.

Donnie a Bibi

V New Yorku, v budově OSN se 18. září sešel Donald Trump s izraelským premiérem Benjaminem „Bibi“ Netanjahu a diskutovali na téma blízkovýchodního míru a otázky Izraele a tzv. Palestiny. Donald Trump opakovaně kritizuje možnost tzv. dvoustátního řešení, a jako Bibi je dlouholetým kritikem dohody s Iránem, která umožní Iráncům obcházet ekonomické sankce a pokračovat v jaderném vojenském programu.

Během tohoto týdne by se měl Donald Trump sejít i s Mahmoudem Abbasem, šéfem palestinské samosprávy, přesněji řečeno těch území, které neovládá islamofašistický Hamás. Pravděpodobně nelze očekávat posun v rozhovorech, dokud bude mít palestinská samospráva podporu Eurosvazu, Iránu a Saúdské Arábie, nicméně Trumpova pozice jasně značí, že Spojené státy už nebudou více spojenci palestinské samosprávy a nebudou před ní ustupovat jako za předchozí vlády Baracka Hussajna Obamy.

Bibi na setkání s Donaldem reagoval tweetem, když napsal, že to bylo skvělé setkání, a že pomůže pozvednout americko-izraelskou alianci na novou úroveň. Spojenectví mezi Izraelem a Amerikou nebylo nikdy tak pevné jako nyní, za Donalda Trumpa. Běhá mi mráz po zádech při představě, že by v Bílém domě seděla Killary Clintonová a pokračovala v hussajnovské propalestinské politice.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 21.9.2017 


 

20. zář, 2017

Mainstream média už šílí! Hlavně ČT24! Setkání Zemana s Trumpem, je pro ně prostě, jak červený hadr na býka! Kolik toho napsali a odkecali o tom, že Trump, se se Zemanem nechce potkat! A teď šok! Trump, se se Zemanem v klidu sejde, vyfotí a pokecá! Proč by taky ne! Trump jezdil do Československa ještě za komunismu, což se médiím před volbama v Americe nehodilo a informovali o tom minimálně. Za ženu měl Ivanu Zelníčkovou - Trumpovou, ze Zlína! Z toho Zlína, kde Baťa vytvořil jeden z hlavních hospodářských motorů první republiky, kde bylo podle Václava Havla mafiánské JZD Slušovice, které bylo, jako fungující ostrov "kapitalismu", v nefungující ekonomice RVHP, a který dnes funguje proti sluníčkové euroislámské Praze, jako ostrov zdravého selského rozumu!

Autor: TGM, Praha, ČR, 20.9.2017

zdroj: 

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/910476857434402817


 

19. zář, 2017

Na valném shromáždění OSN, vystoupil poprvé prezident USA, Donald J.Trump. Jako hlavní poselství z jeho projevu lze vzít věty o tom, že jedině svobodné národy mají budoucnost! Tzn. žádné velké říše, které národy utiskují. Jasně se ohradil proti režimům v Severní Koreji, Iránu, Venezuele. Uvedl, že Američané nechtějí nikde na světě prosazovat „svůj způsob života“, nýbrž chtějí být příkladem. Každá země na planetě by podle něj měla usilovat o suverenitu, bezpečnost a prosperitu, a tyto hodnoty společně s dalšími bránit. Nicméně, pokud mluvil o nedemokratických nebezpečných režimech, měl zmínit i Saudskou Arábii, která také podporuje islámský terorismus, a další muslimské státy...

Autor: TGM, Praha, ČR, 19.9.2017


 

13. zář, 2017

Nejvyšší soud Spojených států amerických se postavil na stranu amerického národa a americké státnosti, kdy nyní podpořil prodloužení imigračního omezení zavedeného presidentem Donaldem J. Trumpem. Toto prodloužení se bude týkat 24 tisíc osob z Jemenu, Libye, Sýrie, Iráku a dalších konfliktních oblastí zničených islámem. Omezení bylo prodlouženo do 10. října, poté se bude opět projednávat, co dál.

Pro levicové liberální retardy, libtardy, je to určitě nepříjemná sprška. Celou dobu doufali, že právě soudnictví bude jejich pákou, pákou jejich liberálního zřízení, a nyní se ukazuje, že se nemohou spolehnout, ani na toto.

Samozřejmě by bylo nejlepší, kdyby omezení bylo prodlouženo natrvalo, nebo přinejmenším dokud nebudou tyto země oproštěné od islámu, ale toho se asi nedočkáme. Avšak i toto je úspěch, kdy musíme ocenit, že se dokonce soudy, jinak většinou ovládané libtardy, postavili na stranu národa a vlasti.

O dalším průběhu omezení migrace a opatření proti islamizaci Spojených států amerických Vás budeme průběžně informovat.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 13.9.2017

zdroj:

http://www.foxnews.com/politics/2017/09/12/supreme-court-allows-trumps-ban-on-most-refugees-to-stand.html