KRÁTKÉ ZPRÁVY

22. zář, 2017

Až budou zase eurohujeři hlásat, jak nám vstup do EU prospěl, a jak zemědělské kvóty vlastně nevadí, a nejsou problém, pošlete je nakoupit máslo do obchodů. Právě těmto lidem poděkujte za to, že si už nemůžete ani dovolit máslo pro své děti. Hospodaření českých vlád je nepochybně spoluzodpovědné za mizernou životní úroveň, kterou máme ve srovnání se Západem, ale politika Západu a EU tuto životní úroveň zhoršuje, abychom zůstali na nich závislí a slabí.

Jen, málokdo má odvahu přiznat, že ceny másla jsou důsledkem vybíjení krav a zemědělských kvót, které mají socialistickou regulací ochránit francouzské zemědělce před českou a polskou konkurencí. Neustále je vše sváděno na cenu smetany.

Podívejme se na čísla. Výkupní ceny mléka jsou sice stále stejné, nicméně deregulovaná nadprodukce mléka, jejíž přidanou hodnotou by bylo posílení potravinové soběstačnosti našeho národa, by podle fungujících tržních principů výrazně přispěla k snížení cen másla.

Roku 2014 byla cena másla 35-40 Kč „za kostku“. Nyní se to pohybuje kolem 60-70 Kč, a podobné ceny jsou i v zahraničí, kromě Polska, kde jsou nižší, nicméně v Rakousku a Německu jsou diametrálně odlišné platové poměry. Spotřeba másla v ČR na rok je na osobu 5,2 Kg. Před zdražením tedy Češi dali za máslo 728 Kč, po zdražení 1,456 Kč, tedy přesně dvojnásobek. Výdaje čtyřčlenné rodiny tak stouply o skoro 3,000 Kč!

7. Republika žádá obnovení potravinové soběstačnosti, zrušení zemědělských kvót a podporu potravinové produkce, která sníží ceny potravin, včetně másla, mléka a dalších základních potravin, nyní tak vysoko šponovaných eurosocialismem.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 22.9.2017


 

18. zář, 2017

JIŽ ZÍTRA!

Pokračování nesmyslného soudního sporu. Upozorňujeme na roli neziskovek a různých aktivistů, kteří jsou hlavními hybateli evropské islamizace. Není tomu jinak ani u nás.

Těžko si představit, že by somálská studentka bez znalosti češtiny, žijící na sociálních dávkách, vyvolala sama od sebe soudní spor. Dívčina už dnes ani nežije v České republice a neúčastnila se ani prvního soudu v září.

Advokátka nezastupuje žalovanou stranu, ale stranu, která vyvolává spor, prolamující naše běžná pravidla. Kvůli tomu byla paní ředitelka popotahovaná a vláčena po soudech. Přitom od počátku říkala - a všichni to věděli - že ona studentka se ani studentkou školy nestala.

Doufám, že zítra to pro paní ředitelku dopadne definitivně dobře. A advokáti, kteří konstruují nesmyslné soudní spory, si snad dají příště lepší pozor.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 18.9.2017

zdroj:

www.nastvanematky.cz


 

15. zář, 2017

Další z multikulturního obohacení západu, proběhlo dnes v Londýnském metru. Je několik zraněných. Policie metro uzavřela a věc vyšetřuje. Během pár hodin se dozvíme, že šlo o osamělé ho vlka, kterých bude minimálně 5, že jsou to mladí frustrovaní imigranti, na které jsou Angličani škaredí, protože nechtějí věřit v toho pedofilního vraha Mohameda & úchyla Alláha...A takhle si na západě žijí...Už abysme je dohnali...

Autor: TGM, Praha, ČR, 15.9.2017

zdroj:

https://www.thesun.co.uk/news/4470415/parsons-green-tube-terror-attack-bomb-police-hunt-knifeman/


 

 

13. zář, 2017

V Berlíně dnes bude od 18:00 hod velká demonstrace před kancléřstvím, proti německé  kancléřce Angele Merkel. Jedná se o sérii středečních demonstrací, požadující, aby kancléřka odešla ze svého postu. S tím jak se blíží volby v Německu (za 11 dní, příští neděli 24.9.) nabývají demonstrace na síle. Organizuje je berlínská pobočka strany Alternative für Deutschland. Akcí se účastní německá Pegida, Generace Identity a další spolky a menší strany a hnutí...

Autor: TGM, Praha, ČR, 13.9.2017

zdroj: 

http://merkel-muss-weg-mittwoch.de/events/event/jeder-mittwoch-ist-merkel-muss-weg-mittwoch/


 

12. zář, 2017

Prezident ČR Miloš Zeman, přivítal dnes na pražském hradě, poprvé, jako hlavu Německa, prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera. Na tiskové konferenci pak jasně řekl, že Česko, nechce imigranty z muslimských zemí, a že mladí afričané, utíkají do Evropy, kvůli ekonomice, a ne kvůli válečným strastem. Prezident Německa Steinmaier se zmohl jen na obvyklé plácání o solidaritě a jednotě EU. Je evidentní, že nikdo jiný nemá právo být na pražském hradě, než ten, kdo si plně uvědomuje, co znamená Islám, diktát EU a moc establishmentu. Volič to ví, a zvolí si Zemana znovu, navzdory budování EuroIslámského pekla!

Autor: TGM, Praha, ČR, 12.9.2017