MARTIN KONVIČKA

22. zář, 2017

Když se reportér ČT vydá do Molenbeeku - bruselské čtvrti, proslulé jako úkryt teroristů, sídlo těch nejzdivočelejších imámů a nejradikálnějších mešit – udělá to samozřejmě proto, aby nám ukázal, jak jsou tamní machometi diskriminováni. 

V té reportáži je všechno: Obyvatelé Molenbeeku jsou prý „dobří Evropané“, „cítí sounáležitost se svými zeměmi“, neustále je „šokují“ islámistické atentáty (jež nemají s islámem nic společného, to se ví) – ale hlavně, hlavně se na ně zlí Belgičané škaredě dívají. 

Zjistila to „dvojice výzkumníků“ – týpkové, od kterých by si člověk už od pohledu neváhal koupit hašiš, ale brát je vážně? No nevím. 

Až když to posloucháte podruhé, pochopíte. Redaktor přiznává, že arabští ateisté (tj., islámští odpadlíci) jsou „trochu vyloučeni“ (přeloženo: spousta se jich obává o život) a ženy nosí šátek dobrovolně, ale je tam „trochu tlak“ (přeloženo: kyselina do obličeje, bití a podobné libovosti). 

Ovšem vůbec nejlepší je, že bruselští muslimové „důvěřují soudům, policii a Evropským institucím více, než rodilí Evropané“. 

No bodejť – všichni víme, komu straní západoevropská justice a všichni víme, že „evropské instituce“ se dávno staly nepřítelem Evropanů. A bruselští machometáni to vědí taky.  

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 22.9.2017

zdroj:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2248807-pruzkum-muslimove-v-eu-citi-sounalezitost-se-staty-ve-kterych-ziji


 

21. zář, 2017
Dopis exmuslimského publicisty a moderátora, který si říká "Bratr Rašíd", opět ukazuje na slabost - nebo zvrhlost? - politické korektnosti v rukách globálních korporací, které buď nechápou, jak funguje islámská expanze, nebo jim to je jedno.
 
"Bratr Rašíd" kdysi býval normálním machometánem. Hnusnou sektu nejen opustil, ale začal s ní bojovat. Přes arabskojazyčnou křesťanskou (ano! takové věci existují) televizi Al Hayat TV  se k milionům diváků, včetně muslimů, dostává jeho show "Daring questions" (nebezpečné otázky). Krom toho provozuje tvrdě antiislámské stránky “BrotherRachid.com” and “IslamExplained.com”, a jako my všichni je aktivní na facebooku, twitteru, a podobně. 
 
Dál už to asi všichni známe: V poslední době je stále častěji "banován" na facebooku, youtube zneviditelňuje jeho videa ... V otevřeném dopise, zveřejněném zde https://www.jihadwatch.org/2017/09/facebook-twitter-youtube-deleting-popular-ex-muslims-material-criticizing-islam , předkládá svůj pohled na věc.   
 
Globální webové firmy užívají ke kontrole arabskojazyčných obsahů arabsky mluvící zaměstnance. Což jsou - logicky - nejčastěji muslimové; centrály těchto společností pro arabský svět pak sídlí v "umírněně" muslimských Spojených Arabských Emirátech. Facebook, Youtube a další společnosti mají vnitřní politiku ohledně mazání "urážlivých" či "nenávistných" obsahů. Jenže pro moderátora - machometána - je "urážlivé" či "nenávistné" úplně vše, co kritizuje nebo znevažuje jeho zvrhlou víru. 
 
Bratr Rašíd říká, že nikdy nebyl nenávistný v původním slova smyslu. Že je tvrdý na islám jako doktrínu, ale muslimy - lidi se snaží chápat, vždyť ostatně býval stejný, jako oni. 
 
Případ nám tak opět ukazuje, jak snadno se mohou velké korporace propůjčit totalitním silám - stačí, že ženy a muži v jejich vedení nepoužívají mozek. 
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, 21.9.2017
 
zdroj:
20. zář, 2017

Komentář Martina Konvičky, k vyjádření Realisty Petra Robejška, o tom, že zákaz islámu, je neuskutečnitelný...

80 na 20... 80 % Islámu & 20% Česka...

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, TGM, Praha, ČR, 20.9.2017

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

20. zář, 2017

V Novém Alžírsku (dříve Francie) může "evropanství" slavit nové vítězství.

Po volném odstřelu novinářů a bavící se mládeže, výjimečném stavu a gerontofilním bezdětném prezidentovi připravili světu novou atrakci - ZDI OKOLO NEJZNÁMĚJŠÍCH PAMÁTEK.

A ovšem, vnější hranice zůstávají otevřené ... Takže když třeba Ahmed z Burkiny Fasso, nebo Lajla z Nigeru, pocítí malou či velkou potřebu, mohou použít zeď u Eiffelovky.

Protože, jak známo, každý Afričan či muslim má právo znečistit, kteroukoli francouzskou zeď, případně francouze, nebo francouzku. Je to jeho právo, Merkel to říkala a Macron u toho mňoukal a Juncker hajloval.

Západní Evropa, Francie, Paříž, 20.9.2017

https://www.youtube.com/watch?v=JNddUjKp8y8

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, TGM, Praha, ČR, 20.9.2017

www.rt.com
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

19. zář, 2017

Vyjádření Martina Konvičky, k odvolacímu soudu v kauze muslimský šátek.

Autor: Martin Konvička, TGM, Praha, ČR, 19.9.2017

https://www.youtube.com/watch?v=a-3AsINiY0I

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017