NORMALMAN.CZ

8. pro, 2017

Hlavní architekt Trumpova vítězství nad Hillary Clintonovou Steve Bannon opakovaně mluví o revoluci pracujících proti globálním elitám. Konec konců, v zásadě totéž můžeme slyšet od Václava Klause staršího. Vyjádření těchto dvou úctyhodných pánů a mnoha dalších vyjadřují, že chování elit se už nedá snášet.

Jak před časem poznamenal známý teoretik revolucí Ralf Dahrendorf, revoluci si nemusíme nutně představovat jako výrazně násilnou akci. Jde spíš o to, že je přetržena kontinuita politického vývoje a proběhne prudká změna. To, co se dosud nesmělo říkat, se najednou stává oficiálním názorem. Prostě se to otočí.

Takovou malou ukázku, jak to bude vypadat, až  lidé skoncují s anticivilizačními extrémisty (to neznamená nic násilného, prostě přestanou dostávat státní peníze, takže jim nezbude než začít pracovat), poskytl politicky nekorektní večer pořádaný Sdružením přátel bílého heterosexuálního muže a jeho fanynek. Politickou korektnost účastníci skutečně nešetřili. A že emoce kavárenských sněhových vloček byly skutečně zasaženy, to je nejlépe vidět z místa konání. Politicky nekorektní buřiči se totiž měli původně sejít v salónku v jedné vinohradské restauraci. Jenže když byla publikována pozvánka, byl majitel restaurace zaplaven urážlivými a výhružnými zprávami od aktivistů, až to vzdal a požádal o zrušení rezervace. Pomohli tedy přátelé z SPD a sešli jsme se v parlamentní restauraci Demokracie.

Večerem provázel sociolog Petr Hampl, který založení sdružení inicioval a dosud je místopředsedou jeho politbyra. Trocha nadsázky, trocha humoru, odhodlání vysmívat se politické korektnosti do obličeje a ukázat, že se nevzdáme svobody říkat i to, co je nekorektní. O to šlo od založení sdružení, a také ve čtvrtek večer.

V úvodu nicméně vystoupil místopředseda sněmovny Tomio Okamura s vážně laděným projevem. Připomněl v něm, že být vlastencem neznamená být proti jiný národům. Hájit si to svoje neznamená ubližovat ostatním. A připomněl také, že být vlastencem a být bílým heterosexuálním pracujícím muže není něco výjimečného. Je to normální a mělo by to být pokládáno za normální.

Následovalo představení sborníku Šance normálního muže ve věku politické korektnosti, kam přispěli mimo jiné ex-ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová, spolupracovníci institutu Václava Klause Hana Lipovská, Tomáš Břicháček a Ladislav Jakl, spisovatelé Věra Nosková a Benjamin Kuras, antropolog Mnislav Zelený a socioložka Simona Weidnerová. Sborník pokřtil předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása.

Následovalo vyhlášení ceny Ubožáka roku. Absolutním vítězem prvního ročníku se stal Daniel Hůle z neziskovky Člověk v tísni. Podle stanoviska odborné poroty si cenu vysloužil tím, že se vysmíval Václavu Klausi mladšího za vadu obličeje způsobenou nemocí v dětství. Porota zejména ocenila, že  Hůle (neříkáme „pan“, abychom se nedotkli v případě, že by byl jiného pohlaví) otevřel/a/o novou dimenzi politické diskuze. V dalších letech se tak možná budou řešit beďáry a péče o pleť. Proto získal aktivista Člověka v tísni zrcátko, aby se mohl pravidelně prohlížet, jestli je jeho pleť dost dokonalá. K převzetí ceny se však překvapivě nedostavil. Asi těch cen dostává hodně a nestíhá všechno.

Chybět samozřejmě nemohlo ani dnes tak populární pohlavní obtěžování. Průvodce večerem tedy v přímém přenosu na internetu pozdravil aktivistky gender studies a přímo před kamerou položil ruku na rameno Lence Klímkové známé z Alternativy pro ČR. Lenka se zachovala v souladu s pravidly a okamžitě se přihlásila k akci MeeToo. Petr to má tedy schované a může se těšit, že za 30 let vtrhne do domova důchodců jednou vtrhne komando a spočítá mu to.

Spousta přítomných ale přišla kvůli možnosti osobního setkání s postavami českého nezávislého myšlení a konzervativní scény. Kromě již zmíněného Tomia Okamura se zúčastnili třeba předseda akce D.O.S.T. Michal Semín, legenda antiislámského odboje Martin Konvička, šéf Unie otců Valentim Papazian, Aleš Hodina, pivní znalec a šedá eminence SPD Jaroslav Večerníček (jemu patří  zvláštní dík za pomoc s přípravou večera) a další.

Budeme činnost sdružení bílých hetersexuálních mužů a jejich fanynek dál sledovat. Na konci ledna nás totiž čeká výročí narození jižanských generálů Roberta E. Lee a Stonewall Jacksona. Co třeba vztyčit proti nějaké lavičce Václava Havla pěkný konfederační pomník?

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 8.12.2017

zdroj:

www.petrhampl.com

www.normalman.cz

zde video z akce:

https://www.facebook.com/zarko.raptor/videos/1383659328409993/

https://www.youtube.com/watch?v=c19oHznIpWM&feature=youtu.be&a=


 

 

1. pro, 2017

Koná se 7.prosince 2017 od 18:00 hod, poslanecká sněmovna PSP ČR,

restaurace Demokracie

Křest sborníku "Šance normálního muže ve věku politické korektnosti"

Vyhlášení ceny pro "Ubožáka roku 2017"

Decentní zábava

Jste srdečně zváni!

Autor: Per Hampl, TGM, Praha, ČR, 1.12.2017

zdroj:

www.normalman.cz


 

 

7. říj, 2017

Dělat si srandu ze všech druhů politické korektnosti, zesměšňovat tzv. práva menšin, dohánět multikulturní aktivisty k šílenství. A také povzbuzovat normální chlapy, aby byli hrdí a pyšní na to, čím jsou – i když nemají tu barvu pleti, co jim aktivisté vybrali a neběhají nahatí v úchyláckých průvodech. Povzbuzovat je k tomu, že být trochu macho je fajn. To je cílem Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže, které bylo včera ustaveno.

Předsedkyní politbyra byla zvolena známá spisovatelka a youtuberka Alena Martínková, místopředsedy Petr Hampl a Martin Hruška. K tomu bylo zkonzumováno nesčetně půllitrů skvělého chlumeckého ležáku Vévoda a dalších vynikajících piv. A užili jsme si spoustu legrace.

V nejbližší době bude vydán sborník z konference Šance normálního bílého muže ve věku politické korektnosti, která proběhla v květnu v poslanecké sněmovně, a kde promluvili mimo jiné spisovatelka Věra Nosková, socioložka Simona Weidnerová, spisovatel Benjamin Kuras, ředitel rodinných programů v Institutu Václava Klause Ladislav Jakl, antropolog Mnislav Zelený a další.

Ještě mnohem zajímavější akce chystáme na příští rok. Solidně založené, jako byl zmíněný seminář, i odlehčeně zábavné. Sledovat nás můžete na

www.normalman.cz

nebo na facebookovém profilu

https://www.facebook.com/DenBilehoMuze/

(než nás zablokují). Nebo se rovnou stát členy. Roční členský příspěvek činí 50 korun pro běžné členy (muže i ženy), pro černochy i Černochy 70 korun. Ženy s košíčky C a více pak mají členství za 20 korun. Reagujeme tak na obvinění, že diskriminujeme lidi jiné barvy pleti a že považujeme ženy za sexuální objekty.

Autor: Petr Hampl, Praha, ČR, 7.10.2017

zdroj:
www.petrhampl.com


 

 

19. zář, 2017

Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže spojuje ženy i muže všech ras a etnik. A klidně i ty, kdo preferují sexuální výstřednosti, pokud si to nechají na doma a nebudou s tím obtěžovat ostatní. To, co nás spojuje, je připravenost vysmívat všem druhům politické korektnosti a všem těm bláznivým pokrokovým ideologiím. A taky odhodlání říkat věci naplno, bez ohledu na to, jestli z toho nějakého neomarxistického inkvizitora trefí šlak.

Umíme se dobře bavit, ale když je to zapotřebí, dokážeme jít na hlubší úroveň, vést kultivované diskuze, používat vědecké metodiky, strukturovaně argumentovat a organizovat odborná symposia. To nám umožňuje rozbíjet feministická dogmata a dostávat jejich přívržence do stavu, kdy jim zbývají už jen hysterické výlevy.

Jde nám v první řadě o to, aby zůstala zachována možnost svobodné diskuze. Aby se lidé nestyděli říkat, že je normální, že chlapi se chovají jako chlapi a ženy jako ženy. Že je normální, že dítě má maminku a tatínka. Že člověk s penisem je muž a člověk s vagínou je žena. Zkrátka, aby bylo normální odkazovat do patřičných mezí veškeré útoky na biologickou podstatu lidských bytostí, jakož i útoky proti západní civilizaci.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 19.9.2017

www.normalman.cz