NORMALMAN.CZ

25. říj, 2019

Jen tak pro legraci jsme zkusili požádat, aby Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže bylo zastoupeno ve vládní Radě pro rovnost mužů a žen...

Rada nezklamala. Jak nám napsal ředitel příslušného vládního odboru pan Šafařík, zapojení takového sdružení "by nebylo přínosem."

Kdo tedy přínosem je? Nesehnutí (to je ta neziskovka, co bojuje o zákaz reklam zobrazujících hezké ženy), Český svaz žen, Sorosovo Open Society, Gender Studies, Česká ženská lobby, Forum 50%.

Skoro to působí dojmem, že ta rovnost není tak úplně rovná.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 25.10.2019


 

28. srp, 2019

Autor: TGM, Praha, ČR, 28.8.2019 Zdroj: Facebook

3. kvě, 2019

Autor: TGM, Praha, ČR, 3.5.2019 zdroj: internet

3. dub, 2019

Výstava fotografií Roberta Vana "Jedna láska, jedno manželství"...

Koná se ode dneška do 3. května ve Dvoraně Poslanecké sněmovny, vchod z Malostranského nám. č. 7/19

„Já si myslím, že je úplně jedno jestli se jedná o gaye, lesby nebo to jsou heteráci. Když dva lidi se mají rádi a chtějí se vzít, mělo by jim to být umožněno. Už je to skoro všude, tak nevím, proč by to nemohlo být i u nás,“ říká Robert Vano. A naráží tak na fakt, že manželství pro všechny je uzákoněno ve většině zemí západní Evropy.

Hmm, když je to teda jedno a všichni jsme si rovni, proč na těch fotkách není aspoň jeden heterosexuální pár? Heteráci taky nemají všechno uzákoněný...Například nemají zákon na ochranu rodiny proti militantní LGBTQ...

Autor: TGM, Praha, ČR, 3.4.2019

Zdroj:

https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=699&dx=20190403

https://www.jsmefer.cz


 

25. úno, 2019

Letos bez moderátora, protože se černošský komik Kevin Hartse vysněného postu vzdal kvůli svým dávným žertům na adresu homosexuálů. To se totiž nesmí, dělat si z bukvic srandu (ani když jste černej). Jinak to šlo jak po másle (teda černém másle, bílé je zakázané).

 

Nejlepší film: Zelená kniha & Původní scénář: Nick Vallelonga, Brian Currie a Peter Farrelly (road movie černošského pianisty s bílým řidičem po rasistickém Jihu 60.)

 

Scénář podle předlohy: Charlie Wachtel, David Rabinowitz, Kevin Willmott a Spike Lee - BlacKkKlansman (Na začátku sedmdesátých let minulého století se Spojené státy vařily v záplavě demonstrací za lidská práva. V téže době se jeden mladý černý kluk s gigantickým afrem (John David Washington, syn Denzela Washingtona) rozhodl rozšířit řady coloradské policie. Ron Stallworth byl první Afroameričan v tomhle sboru.)

 

Krátkometrážní hraný film: Skin (Kůže) - režie Guy Nattiv (zlej bílej američan, co učí svoje děti střílet a hodnej americkej černoch)

 

Krátkometrážní dokument: Period. End of Sentence. (Perioda. A konec řečí.) - režie Rajka Zahtabčiová (o menstruaci, která přece nemá nic společného s intimností)

 

Výprava a dekorace: Hannah Beachlerová a Jay Hart - Black Panther & Kostýmy: Ruth Carterová - Black Panther, Hudba: Ludwig Göransson - Black Panther (název hovoří jasně)

 

Sošku Oscara 2. herec & herečka běloši, 3. herci & herečky černoši

 

Nejvíc mě baví, že Oscara za hudbu k filmu nezískala Bohemian Rhapsody, ale Black Panther...Tím je v podstatě řečeno vše...

 

Autor: TGM, Praha, ČR, 25.2.2019