NORMALMAN.CZ

7. říj, 2017

Dělat si srandu ze všech druhů politické korektnosti, zesměšňovat tzv. práva menšin, dohánět multikulturní aktivisty k šílenství. A také povzbuzovat normální chlapy, aby byli hrdí a pyšní na to, čím jsou – i když nemají tu barvu pleti, co jim aktivisté vybrali a neběhají nahatí v úchyláckých průvodech. Povzbuzovat je k tomu, že být trochu macho je fajn. To je cílem Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže, které bylo včera ustaveno.

Předsedkyní politbyra byla zvolena známá spisovatelka a youtuberka Alena Martínková, místopředsedy Petr Hampl a Martin Hruška. K tomu bylo zkonzumováno nesčetně půllitrů skvělého chlumeckého ležáku Vévoda a dalších vynikajících piv. A užili jsme si spoustu legrace.

V nejbližší době bude vydán sborník z konference Šance normálního bílého muže ve věku politické korektnosti, která proběhla v květnu v poslanecké sněmovně, a kde promluvili mimo jiné spisovatelka Věra Nosková, socioložka Simona Weidnerová, spisovatel Benjamin Kuras, ředitel rodinných programů v Institutu Václava Klause Ladislav Jakl, antropolog Mnislav Zelený a další.

Ještě mnohem zajímavější akce chystáme na příští rok. Solidně založené, jako byl zmíněný seminář, i odlehčeně zábavné. Sledovat nás můžete na

www.normalman.cz

nebo na facebookovém profilu

https://www.facebook.com/DenBilehoMuze/

(než nás zablokují). Nebo se rovnou stát členy. Roční členský příspěvek činí 50 korun pro běžné členy (muže i ženy), pro černochy i Černochy 70 korun. Ženy s košíčky C a více pak mají členství za 20 korun. Reagujeme tak na obvinění, že diskriminujeme lidi jiné barvy pleti a že považujeme ženy za sexuální objekty.

Autor: Petr Hampl, Praha, ČR, 7.10.2017

zdroj:
www.petrhampl.com


 

 

19. zář, 2017

Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže spojuje ženy i muže všech ras a etnik. A klidně i ty, kdo preferují sexuální výstřednosti, pokud si to nechají na doma a nebudou s tím obtěžovat ostatní. To, co nás spojuje, je připravenost vysmívat všem druhům politické korektnosti a všem těm bláznivým pokrokovým ideologiím. A taky odhodlání říkat věci naplno, bez ohledu na to, jestli z toho nějakého neomarxistického inkvizitora trefí šlak.

Umíme se dobře bavit, ale když je to zapotřebí, dokážeme jít na hlubší úroveň, vést kultivované diskuze, používat vědecké metodiky, strukturovaně argumentovat a organizovat odborná symposia. To nám umožňuje rozbíjet feministická dogmata a dostávat jejich přívržence do stavu, kdy jim zbývají už jen hysterické výlevy.

Jde nám v první řadě o to, aby zůstala zachována možnost svobodné diskuze. Aby se lidé nestyděli říkat, že je normální, že chlapi se chovají jako chlapi a ženy jako ženy. Že je normální, že dítě má maminku a tatínka. Že člověk s penisem je muž a člověk s vagínou je žena. Zkrátka, aby bylo normální odkazovat do patřičných mezí veškeré útoky na biologickou podstatu lidských bytostí, jakož i útoky proti západní civilizaci.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 19.9.2017

www.normalman.cz