NORMALMAN.CZ

8. lis, 2018

Vše, co dnes žijeme, vše čím existujeme, vše co se považuje za novověk... 

Je dílem neskonalé pracovitosti, výdrže, píle, umu, a boje za něco z čeho má dnes užitek celý svět, napříč rasami, národy a náboženstvími. Samozřejmě existují lidé, kteří si toto vše snaží přivlastnit ve svůj prospěch a zneužít to, to s sebou, ale nese život. Z toho všeho co existuje a funguje mají užitek všichni, i ti co tvrdí, že doba "bílého heteráka", je pryč a že je nutné ho málem vyhladit.

Čím bude svět bez nás ? Bez těch, co se snaží udržet řád, běh věcí a životů tak, aby to mělo smysl ? Došli jsme až do 21. století a jsme napadáni suitou marných & nenávistných, která nemá ani ponětí o tom, co všechno tomu všemu obětovali generace před námi. Naše síla a odhodlání pramení právě z našich předků, kteří stvořili Ameriku, Atomovou bombu, porazili totalitní režimy a vzlétli až ke hvězdám !

Můžete se k nám buď přidat, nebo nám jděte z cesty ! Ale nepočítejte s tím, že vám jen tak vyklidíme naše země, domovy a necháme na pospas naše rodiny !

Náš čas nekončí, naopak naše síla je velká a bude jen růst, tak jak je psáno...je to neodvratné...

P.S. Malé filosoficko-emotivní slovní cvičení, inspirované výhrou Trumpa ve volbách do Kongresu USA...

Autor: TGM, Praha, ČR, 8.11.2018


 

11. říj, 2018

Je to paráda! Hollywood je čím dál víc ve své propagandistické tuposti geniálnější...

Většina zlejch bílejch heteráků, číňanů, rusů a také středoevropanů z exJugoslávie (zlej Slovinec, obchodník se zbraněma připomínající národnost první dámy USA manželky Trumpa), proti nim černoch vypadající jako Obama za mlada, bloncka sluníčkářka, paleontologická sluníčkářská veterinářka (něco jako studentka důležitého oboru gender), správňák sluníčkář, hodný dinosauři a malé dítě (kdyby vás mátlo, že je bílé, tak je to stejně jen dítě klonované a funguje tak, že přijalo vinu bělochů a vypustí mezi lidi dinosaury jako nový druh , aby lidstvo vymyzelo)...

Při tajné nelegální aukci nákupu "armádních dinosaurů" většina zlejch bělochů, rusů, číňanů, jeden záběr na černocha a vzadu rozmazaně tři arabové na 2 - 3 vteřiny...protože jak víme nejzlejší jsou Rusové, Číňani a bílý heteráci!

Těším se na další díl Vetřelce, bude černý, homosexuální a hodný, bude požadovat právo na manželství a bude ho chtít vyhubit zlej bílej heterák...

Poselství filmu: "Musíme si zvyknout na hrozby, které si ani neumíme představit!"...Liberálové jsou už jen destruktivní idioti...

Autor: TGM, Praha, ČR, 11.10.2018


 

20. dub, 2018

Rebelové kdysi & dnes...

Autor: normalman.cz, Praha, ČR, 20.4.2018

1. bře, 2018

O neúspěšném pokusu bojkotovat českou hru Kingdom Come se už psalo dost.

Víte ale, že ti politicky korektní imbecilové věří, že "středověké Čechy byly hustě zalidněné černochy" a že "Beethoven byl černoch"? Úroveň jejich vzdělání nedosahuje ani prvního stupně základní školy. Nejhorší ale je, že takoví "mudrci" sem pak přijíždí vyzbrojeni Sorosovými penězi a různí studenti humanitních studií jim zbožně naslouchají. To je pro ně příklad pokrokových vzdělanců, kteří je mají osvobodit od zpátečnického čecháčkovství. Když takhle budou postupovat, brzy dosáhnou úrovně mateřské školky.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 1.3.2018

Zdroj:

https://www.dangerous.com/41561/kingdom-come-deliverance-sales-soar-despite-social-justice-warrior-boycott/


 

 

 

 

23. úno, 2018

Nový model pro hostesky...

Autor: TGM, Praha, ČR, 23.2.2018