DAVID NEPIMACH

11. led, 2018

Dámy a pánové, přátelé, kamarádi, v úterý jsem se zúčastnil slavnostního setkání u příležitosti oslav 100 let od vzniku Československé republiky na Pražském hradě. A měl jsem tu čest popovídat si i s prezidentem M. Zemanem a první dámou...

V médiích a mezi lidmi se o panu prezidentovi mnoho povídá ( nejvíc kecají ti, kteří se s ním ani nesetkali, ani nebavili ) a tak jsem se chtěl přesvědčit, jaká je vlastně skutečnost. Je pravdou, že tělesná schránka našeho současného prezidenta není zcela v pořádku ( nicméně, měli jsme i prezidenta, který na tom byl daleko hůře ), ale jeho mysl je zcela brilantní a ve skvělé kondici. Jeho paměť, rétorika, reakce na „záludné“ otázky, čistota vyjadřování, diskuse na jakékoli téma ( v několika světových jazycích ) je neskutečná.

Já jsem již pevně rozhodnutý, koho budu volit a i když jsou mi mezi ostatními kandidáty minimálně další dva sympatičtí, tak intelektem a skromností našemu současnému prezidentovi ( jak se říká ) nesahají ani po kotníky. Závěr – NEBUĎTE LHOSTEJNÍ A BĚŽTE VOLIT ! Děkuji

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 11.1.2018


 

4. led, 2018
… je to ubohost a je mě z toho „zle“. Jde o člověka, který jak vizáží, tak chováním se snaží vyvolat dojem silného a sebevědomého chlapa ( tvrďáka ) a přitom opře svou prezidentskou kampaň na zesměšňování, pomlouvání a ponižování jiného kandidáta a současného prezidenta naší republiky.
 
Přitom zrovinka tento člověk by si měl „zamést před vlastním prahem“. Také například tvrdí, že by nerozděloval společnost, ale již nyní ho velká část lidí ( kteří nemají tak krátkou paměť a pamatují si jak „hospodařil“ jako premiér ) nemůže ani vidět. Mě osobně také vadí, že svého dobrého kamaráda, který mu dopomohl k velkým majetkům ( toto zamyšlení není o Dalíkovi a tak nebudu psát, co vše vyvedl ) nechal ve štychu a koupat se ve vlastní šťávě, a je mu zřejmě úplně jedno, že tuto šťávu sám dost okořenil.
 
Proč se tenhle rychlokandidát otírá o zdraví našeho demokraticky zvoleného prezidenta, ale zdraví Václava Havla ( které bylo v daleko horším stavu ) ho nechávalo klidným ?
 
Myslí si pan Topolánek, že pokud se na sedum let „schová“ a nechá se zarůst vousy, tak mu lidé vše prominou ?
 
Dalo by se toho napsat mnohem víc, ale nechci vás zdržovat úvahami, které stejně většinou víte, takže na závěr – ŽÁDNÁ PROPAGACE, ČI REKLAMA BY NEMĚLA BÝT ZALOŽENÁ NA POMLOUVÁNÍ A ZESMĚŠŇOVÁNÍ !
 
Děkuji, že jste si to přečetli a pokud souhlasíte, tak lajkujte a sdílejte!
 
Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 4.1.2018
 
zdroj:
 
 
 
17. pro, 2017

…jelikož nechci pouze sedět a mudrovat u FB ( jako mnoho jiných antiislámských „bojovníků ), vyrazil jsem s přáteli v sobotu do Olomouce na vánoční trhy...

Kostýmy, které jsme si vyrobili z kartonů, měly znázorňovat betonové bloky, které v dnešní „moderní“ době hyzdí nejedno náměstí a mají nás prý ochránit před muslimským terorem. Lidé na nás reagovali velmi přátelsky, bavili se s námi o nebetyčné hlouposti EU – otevřeme hranice teroristům a zabarikádujeme náměstí, aby nám moc neubližovali.

Žádné slunčata, kavárenští povaleči a rádoby intelektuální levičáci nám náladu nekazili, neboť všech cca 100 z republiky byli v Praze ( vykřikovali tam, že vítají cizince a EU a zároveň pokřikovali po pár cizincích, aby vypadli, odkud přišli – no jo, dušičky pomatené ) 

Zpívali jsme koledy, naši i Slovenskou státní hymnu, popíjeli punč, příjemně mrzli, moc a moc jsme se nasmáli, seznámili se s mnoha příjemnými lidmi – prostě příjemně strávená sobota.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 17.12.2017

video z akce:

https://www.facebook.com/276669616087681/videos/393220964432545/


 

 

11. pro, 2017

Samozřejmě, že si federativní EU Merkelová také přeje (Spiegel online píše, že v této otázce nezaujala jasné stanovisko) a už dávno je to naplánované. Nicméně pobrala trošku více rozumu, než Schulz a je jí jasné, že nyní není vhodná doba na obdobné mega akce.

Nejdříve se pokusí nacpat do všech EU zemí co nejvíce muslimů a pomocí vyhrožování a islámu vyvolat zmatek, chaos a nejistoty. Dalším krokem bude „uhasit požár“ kolem běženecké krize. V této fázi budou mít i rebelující země tolik svých starostí a problému, že daleko vstřícněji přijmou „podanou ruku“ z Bruselu a nebudou se tak cukat.

Jako ryba chycená na háček – první bojuje a brání se, po chvíli už je z toho unavená a v tu chvíli je lapena do podběráku. Následuje bolest a nedostatek kyslíku a lapená ryba už téměř neprotestuje. Čím je ryba silnější a odolnější, tím silněji a urputněji bojuje a občas se stane, že se vlasec utrhne a svobodná ryba uplave a o to je příště opatrnější.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 11.12.2017

zdroj:

http://www.spiegel.de/politik/ausland/vereinigte-staaten-von-europa-mehrheit-der-deutschen-ist-dagegen-a-1182554.html


 

4. pro, 2017

Vánoce byly, jsou a budou bezesporu krásné svátky a nádherná tradice. Je mě vážně líto lidí a hlavně dětí z Evropských zemí, kde v rámci zalíbit se muslimům a neurazit náhodou islám, tyto ( nejen ) předvánoční dny degradují sundáváním a mazáním křížů, nerozsvicováním vánočních stromů na náměstích, rušení vánočních trhů a jiné. My máme zatím to štěstí, že si můžeme s dětmi bezpečně zajít na náměstí ve Zlíně, vdechnout předvánoční atmosféru, zatleskat při rozsvěcení vánočního stromu ( ve Zlíně máme živý a tudíž rok od roku větší ), pokochat se nádherným vyřezávaným betlémem, dát si svařáček, poslechnout si koledy a hezky promrzlí se vrátit domů ke krbu...

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 4.12.2017