DAVID NEPIMACH

17. lis, 2017

17.listopad 1989. Mnoho vlastenců vyšlo do ulic, aby naši krásnou republiku „posunuli dál“, aby se každý z nás mohl svobodně rozhodnout, jak chce žít svůj život, abychom mohli svobodně jezdit, létat, či plout po celém světě, abychom si mohli svobodně zvolit naše zástupce a ti aby konali v blaho nás a naší země.

Bylo to nadšení a euforie, lidé byli opilí vyhlídkami do budoucna a nadšení, jak to šlo celkem hladce. Většina byla natolik „zblblá“, že si ani nevšimli, že už dávno drží opratě ti, jejichž náplní života je hromadit mamon a manipulovat. Jelikož museli povětšinou zůstat v anonymitě, našli si pár figurek ( zářný příklad je V. Havel ), s kterými pak rozjeli svou šachovou partii. Od začátku až do součastnosti lidem servírovali to, co za totality neměli ( dovolené v zahraničí, západní zboží, mnoho televizních programů, filmy a reklamy, … ) a dařilo se jim celou dobu odpoutávat pozornost od důležitých věcí – legální i nelegální rozkrádání celé republiky, změny zákonů a předpisů v jejich prospěch, rozprodání naší země nadnárodním koncernům, … . A já se ptám, jak dlouho si to necháme líbit ? Jak dlouho budeme věřit lžím a necháme se opíjet rohlíkem ?

Jak je možné, aby ti, kteří nás okrádali a vyhnuli se soudům a vězením, teď znovu vylézají a derou se zpět na teplá a dobře placená místečka ? A my jim to zase sežereme ? Copak si hergot nepamatujeme, co nám provedli před pěti, deseti, patnácti lety ? Pokud většina zapomněla, tak si to musíme zopakovat znovu. Pak mě je ale líto těch, kteří ví a nenechají se tak lehce obalamutit a zmanipulovat, že je nemyslící a tupá masa stáhne ještě hlouběji do bahna.

 
Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 17.11.2017
7. lis, 2017

Ale tohle je tzv. PLÁČ NA CIZÍM HROBĚ. Jak může být někdo tak naivní a předpokládat, že pokud celé roky dělá tak málo pro to, aby byla veřejně známá, žádná námaha, žádná kampaň a minimální kontakt s běžnými lidmi. Pár týdnů před volbami se rozhodne, že bude kandidovat na prezidentku, požádá o podporu pár poslankyň, ty vesměs nezareagují a milá zlatá si jde stěžovat do televize. A ještě to vypadá, že ženy nemohou uspět ve volbě na prezidenta. Takže, milá paní Terezie Holovská, není to žádná diskriminace, ale je pro to potřeba udělat něco víc. Děkuji.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 7.11.2017

zdroj:

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/ciste-panska-zalezitost-souboj-o-hrad-chtela-zkusit-jedina-zena-dopadla-bidne-39474?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp


 

 

1. lis, 2017

…ať to novináři popíšou jakkoli, musíme si vždy uvědomit podstatu a vytáhnout z té novinářské omáčky to důležité – TEN, KTERÝ ZABÍJEL JE MUSLIM, KTERÝ SE CHOVÁ DLE ISLÁMSKÉ IDEOLOGIE ! A až se uzdraví a dostane na svobodu, bude to dělat znova. A obdobných vrahů a teroristů bude po celém světě víc a víc. A muslimové, kteří to přímo nepáchají, s tím alespoň souhlasí a podporují to.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 1.11.2017

zdroj:

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/453555-v-new-yorku-utocil-uzbek-ve-jmenu-islamskeho-statu.html


 

28. říj, 2017

Přátelé, kamarádi, dámy a pánové

máme po volbách do poslanecké sněmovny. Někdo si myslí, že dopadly dobře, někdo, že špatně a mnoho lidí to ani nezajímá. A dle mě mají všichni pravdu ( alespoň tu svou ). Všude se o tom mnoho psalo, mluvilo, lidé se hádali, Ti více zapálení dokonce pomlouvali, či na jiné kydali špínu. Prostě a jednoduše, bylo toho až moc a proto bych tímto článkem chtěl trochu odlehčit.

Již dlouhou dobu si kladu otázku, proč doktoři léčí, ale často nevyléčí, proč předepisují množství léků, které nám zároveň většinou škodí a tak nám předepíší další prášky, které se snaží zachránit, co ty předtím pokazily a pořád dokola. Když se ( nejen ) starší lidé dostanou do takového „kolotoče“, mají málo šancí z něj vystoupit. Nechci teď rozebírat mohutný vliv farmaceutických firem, ani alternativní léčení lidí, kteří už toto prokoukli ( např. léčebným konopím ) – jelikož mám dost informací a ještě víc známých, kteří si tak pomohli, nechám toto téma na samostatný článek – a ten bude moc zajímavý.

Víte, že ve staré Číně, byli doktoři placeni za dny, kdy byli jejich klienti zdraví ? Byli placeni „paušálně“ za každý den a pokud jejich pacient onemocněl, tak nedostávali nic. Ti se panečku snažili, aby byli všichni zdraví a spokojení. Nepřijde vám divné, že dnešní doktoři jsou nejvíce placení, když jsme nemocní ? Máme to chápat tak, že doktoři chtějí, abychom byli nemocní, aby měli víc peněz ? Samozřejmě se o tom z takového úhlu pohledu nemluví – tato skutečnost by byla „nekorektní“ a také by mnoho lidí mohlo začít přemýšlet a to není zrovna žádoucí. Ale proč zůstat jen u doktorů ? Co takoví policisté, nebo advokáti a soudci ? Pokud by lidé páchali méně „zlotřilostí“, bylo by jich potřeba tolik ? Takže tihle všichni si přejí přestupky a zločiny ? A není to divné ?

Pokud vás tyhle otázky zaujaly, pište názory pod tento článek ( slušně ) a sdílejte, ať známe názory co nejvíce lidí. Děkuji.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 28.10.2017


 

23. říj, 2017

Dobrý den, k volbám se vyjádřilo už mnoho lidí a téměř vše již bylo řečeno. Takže pouze krátce. Děkuji všem, kteří volili a zvláště těm, kteří volili SPD a tím vyjádřili, že chtějí v této zemi změnu. Zda to dopadlo dobře, či špatně, to ukáže čas. Každopádně to dopadlo tak, jak si většina národa přála - a o tom je demokracie. Ještě jednou děkuji!

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 23.10.2017