DAVID NEPIMACH

9. dub, 2018

Je to mazec, přátelé. Němci si do země nastěhují statisíce muslimů, aby jim prý pomohli s ekonomikou a porodností. A tito predátoři nejen, že nechtějí pracovat, nechtějí dodržovat zákony a předpisy, oni ještě chtějí kupodivu vyvraždit místní obyvatelstvo...

Jediné, s čím by Němcům mohli pomoct, tak je ta porodnost, poněvadž tato neovladatelná, pudama se řídící zvířátka, umí jen všechno ( a to opravdu všechno ) osexuálnit, nechat se živit, dělat bordel a vraždit. Problém je, že se najde pouze pár retardovaných levičáckých špindír, které s nimi jdou dobrovolně, ale o takové potomstvo žádná země moc nestojí.

A tak dokud si běžní Němci budou volit bezdětné, uplacené a fanatické politiky, z těchto „sraček“ se nikdy nevyhrabou. A tudíž by bylo dobré, co nejdříve opustit EU a oplotit hranice!

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 9.4.2018

zdroj:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/468501-nemci-zmarili-teroristicky-utok-na-berlinsky-pulmaraton.html


 

 

2. bře, 2018

Přátelé, kamarádi,

Dlouho jsem si lámal hlavu, jak je možné, že když napíši něco proti EU, islámu, politickým neziskovkám, aj., tak se pod odkazem začnou rojit různá individua, kteří příspěvek začnou zesměšňovat, napadají, sprostě nadávají a často i vyhrožují. První jsem se zaměřil na profily a ke svému údivu zjistil, že téměř všechny jsou falešné ( nic neříkající fotka, pár neutrálních příspěvků a kolem dvaceti „přátel“ ). Dále jsem sledoval jejich vyjadřování, pravopis a „sloh“ a buď jsou to často jednovaječná xterčata, nebo ( a to je pravděpodobnější ) to je pár lidí, kdy každý disponuje s mnoha profily a tudíž, když se vám zdá, že s vámi nesouhlasí mnoho lidí, většinou je to pouze pár placených pomatenců.

A nyní ten obrovský paradox – „neziskové“ organizace ( fungují pouze kvůli velkému množství státních a zahraničních příspěvků a dotací ), zaměřující se na pomoc nepřizpůsobivým cikánům, agresivním muslimům a jiné verbeži, získávají ze státního rozpočtu ( z našich daní ) spoustu peněz ( jedná se řádově o stamilióny ) a z toho ( mimo jiné ) platí i mnoho, v běžném životě nezaměstnatelných, studentíků nesmyslných sociálních oborů. Dále platí „komparzisty“ a veškeré prostředky ( pódia, megafony, transparenty,… ) na různá protestní shromáždění a demonstrace. Takže, běžný občan, vlastenec se selským rozumem, který chce pro naši zemi to nejlepší, pracuje a nuceně odvádí obrovské daně a pár zaprodanců a vlastizrádců tyto peníze použije, aby tyto pracující ( kterým už zbývá málo energie i času ) zesměšňovali, nahlašovali je, posílali na ně kontroly, vyhrožovali.

Takže, nebojte se psát, mluvit, vyjadřovat své vlastenecké názory. Vždyť jsou to názory většiny našeho národa. A proti stojí pouze několik zaplacených „žoldnéřů“, kteří v životě nic nedokázali, s pokřiveným charakterem a morálkou, kteří nenávidí vše, všechno a hlavně naši krásnou zemi.

Vždyť je nás přes devadesát procent a pokud se nebudeme bát, nebudeme líní a odhodíme různé předsudky, tak MUSÍME ZVÍTĚZIT !!!

…a ještě můj oblíbený citát – SVĚT PATŘÍ TĚM, CO SE NEPOSEROU !!!

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 2.3.2018


 

13. úno, 2018

Sleduji, přátelé, že po tom, co pravdoláska a sluníčka prohráli se svým želatinovo/nevim/beznázoru kandidátem a ihned přišli s tím, že to prohráli kvůli tomu, že ti hlupáci, kteří volili pana Zemana, byli ovlivněni přes FB a tudíž, že je budou muset „převychovat“ k lepším a vhodnějším názorům.

A začalo to pozvolna. První prohlásil střapatý poslanec z Teplic, že pojede na severní Moravu a bude tamní obyvatele učit, co by si měli, dle něj, myslet. Potom si svou polívčičku přihřál, ještě nedávno násilnický a hajlující pirát ( lépe snad zbojník ) a nyní se začaly připojovat i některá „lepší“ media – v tomto případě Seznam.

Pan rádoby chytrý soudruh učitel Kaderka se nám snaží například namluvit, že ČT je pravdivá a nestranná a Parlamentní listy naopak. V žádném případě nechci tvrdit, že Parlamentky jsou vždy rovné – vždyť, „koho chleba jíš, toho píseň zpívej“. Nicméně myslím, že by si „kavárna“, než bude moralizovat, měla zamést před vlastním prahem.

Shrnul bych to asi následovně – nikdo není nezaujatý, každý zastává nějaký názor a všichni mají tudíž svou pravdu a to je fér. Z této množiny se vymyká pouze skupina individuí ( někteří novináři, zaměstnanci (ne)ziskovek, někteří politici,… ), kteří zastávají jakýkoli názor, pokud za něj dostanou hezky zaplaceno. Za mrzký groš prodají, či nechají zničit vlast, bližní, rodinu,… . A tohle jsou Ti farizejové, na které si musíme ukázat, „vytáhnout je z davu“, posvítit si na ně a nenechat je páchat další zlo.

Děkuji za pestré, nicméně slušné názory. A pokud se vám to líbí, lajkujte a sdílejte!

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 13.2.2018

zdroj:

https://www.novinky.cz/veda-skoly/463178-zkuste-si-ucit-medialni-vychovu-v-zemi-kde-politici-bezne-sdileji-dezinformace-rika-pedagog.html


 

26. led, 2018

Včera jsem byl, jako host, pozván na prezentaci projektu „PLATFORMA EVROPSKÉ CIVILIZACE“ od spolku „Operace Ester“. Programem provázeli spisovatel Benjamin Kuras a exposlanec Zdeněk Soukup. I přes to, že téměř zároveň probíhala předvolební debata prezidentských kandidátů, sešlo se v Domě národních menšin mnoho lidí.

Platforma Evropské civilizace chce sdružovat co nejvíce vlastenecky zaměřených lidí a spolků. Vše je na dobrovolné bázi, žádné členství, ani poplatky. Dle mého názoru ( alespoň nyní ) jde o to, aby se kontakty na jednotlivé lidi a spolky stejného smýšlení shromáždily u nekonfliktních a „prověřených“ lidí, kvůli výměnám informací a v případě potřeby ( nějaké větší akce ) se dali snadněji naráz zkontaktovat a zaslat pozvánky.

Akce jsem se zúčastnil společně s přáteli ze 7Republiky a předběžně jsme přislíbili spolupráci.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 26.1.2018

zdroj:

http://platformaec.cz/


 

11. led, 2018

Dámy a pánové, přátelé, kamarádi, v úterý jsem se zúčastnil slavnostního setkání u příležitosti oslav 100 let od vzniku Československé republiky na Pražském hradě. A měl jsem tu čest popovídat si i s prezidentem M. Zemanem a první dámou...

V médiích a mezi lidmi se o panu prezidentovi mnoho povídá ( nejvíc kecají ti, kteří se s ním ani nesetkali, ani nebavili ) a tak jsem se chtěl přesvědčit, jaká je vlastně skutečnost. Je pravdou, že tělesná schránka našeho současného prezidenta není zcela v pořádku ( nicméně, měli jsme i prezidenta, který na tom byl daleko hůře ), ale jeho mysl je zcela brilantní a ve skvělé kondici. Jeho paměť, rétorika, reakce na „záludné“ otázky, čistota vyjadřování, diskuse na jakékoli téma ( v několika světových jazycích ) je neskutečná.

Já jsem již pevně rozhodnutý, koho budu volit a i když jsou mi mezi ostatními kandidáty minimálně další dva sympatičtí, tak intelektem a skromností našemu současnému prezidentovi ( jak se říká ) nesahají ani po kotníky. Závěr – NEBUĎTE LHOSTEJNÍ A BĚŽTE VOLIT ! Děkuji

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 11.1.2018