DAVID NEPIMACH

12. čvc, 2018

Rozhovor se Zlínským Patriotem Davidem Nepimachem. Nestraníkem kandidujícím v letošních komunálních volbách na kandidátce volební koalice Soukromníci - Svobodní - Nezávislí ve Zlíně a předsedou spolku 7Republika.cz.

Autor: David Nepimach,TGM, Zlín/Praha, ČR, 12.7.2018

https://www.youtube.com/watch?v=vzytE1l_rpo&t=29s

www.facebook.com/davidnepimach7Republika.cz
www.facebook.com/soukromnici.cz
www.soukromnici.cz/cs
www.zlinsky.soukromnici.cz/cs
www.davidnepimach.cz
www.pi-news.cz
www.pi-news.sk
www.pi-news.net
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.evahrindova.cz
www.petrhampl.com
www.konvickamartin.cz
www.tvpatriot.cz
www.hejobcane.cz
www.raptor-tv.cz

Copyright 2018

8. čvc, 2018

Přátelé, kamarádi ze Zlína. Budu kandidovat v letošních komunálních volbách ve Zlíně jako nestraník na kandidátce volební koalice Soukromníci - Svobodní - Nezávislí...

V zaří pro Vás chystám několik akcí a také tématické předvolební spoty o tom, co bych chtěl, aby se ve Zlíně ROZHÝBALO ! Děkuji Vám všem za podporu a hlasy !

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 8.7.2018


 

12. čvn, 2018

Bystřice pod Hostýnem – tohle historické městečko letos slaví 650 let. A jsem moc rád, že jsem byl klubem vojenské historie přizván k víkendovým oslavám.

Mám již delší dobu pocit ( a nyní se mi to potvrdilo ), že čím víc v naší krásné republice cestujete na východ, tím potkáte více vlastenecky smýšlejících lidí. Už jen při úvodních ceremoniálech, průvodu a příjezdu starosty a mnohých známých hostů byly vidět vlajky České republiky, vlajky Bystřice p.H., vlajky a znaky různých klubů a spolků, ale nikde jsem neviděl vlajku EU, či jiné, které k naší historii nepatří.

A proto, VY VŠICHNI PRAVÍ ČEŠI, přijeďte na Moravu načerpat tu správnou vlasteneckou energii. Přijeďte se „nakazit“ naší národní hrdostí a my vám pak přijedeme pomoct pozavírat a vyhnat všechny vlastizrádce, kteří naši zemi rozprodávají a ničí.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 12.6.2018


 

10. kvě, 2018
Ač nám „západní“ státy mnoho uškodily a škodí pořád, hlídajíce si vlastní ( nejenom ) ekonomické cíle, přesto se nám naši malou, hezkou zemičku daří vždy zachránit. Musíme ji chránit nejenom proti tlakům zvenčí, ale i proti různým podvodníkům, tunelářům a pomatencům uvnitř...
 
Děkuji všem lidem, kteří se podíleli a podílí na tom, že se držíme tak dlouho a přeji si pro nás, vlastence, mnoho sil, abychom ji bránili i nadále. Včera jsem narazil na hezký článek, který si sem dovoluji zkopírovat: 
 
Existentence celého lidstva skončí poměrně rychle jeho vlastní blbostí ! Hmmm, svatá pravda!!!Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo, kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety.
 
Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. A to je chyba.
 
Po skončení války plánoval Berlín velkolepý plán “GENERALPLAN OST” na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů z Evropy za Ural, kde měli Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově zajišťovala budování projektu “Germania”. Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva, RUSOVÉ MĚLI SKONČIT V PLYNOVÝCH KOMORÁCH STEJNĚ JAKO ŽIDÉ a pozemky měly být rozdány za odměnu německým vojákům a dosídlencům z Říše. Projekt Generalplan Ost měl být "mistrovským"dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha. Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovské oběti ruských obránců Stalingradu. Jenže už během německého tažení byly jednotlivé prvky Generalplan Ost realizovány na úrovní vyčišťování území od ruského obyvatelstva, na což dohlížel osobně právě Heydrich.Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, které šly těsně zawehrmachtem ve druhém sledu a frontovou linií. Jenže ani wehrmacht nebyl bez viny, protože celé vesnice byly vypalovány a srovnávány se zemí, protože wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu Rusů.
Obsazované Rusko bylo pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační jednotky, které by dobyté vesnice a malá městečka mohly kontrolovat. Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se zemí. Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech wehrmachtu hlavně z roku 1941. Proto bylo zastavení wehrmachtu před Moskvou a posléze u Stalingradu tak důležité. Bez vítězství Rusů u Stalingradu by dnes nebyla ani Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko, a hlavně nebyly by naše slovanské národy. A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Rusko o "demokracii".
 
Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ne válečně, ale migračně. NĚMECKO OPĚT VELÍ SLOVANSKÝM ARMÁDÁM, ZNOVU SE SLOVANSKÉ NÁRODY STAVÍ PROTI RUSKU, KTERÉ ZACHRÁNILO NAŠE NÁRODY PŘED GENOCIDOU V RÁMCI PROGRAMU GENERALPLAN OST. I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam. Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd..
 
Opět nám Západ diktuje osud a úděl, a co je nejvíce hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, našim dětem je vnucována inkluze s dětmi Arabů. Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní.
 
Největším zabijákem národů je čas. Čas vede k zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny si je zopakovat. Jenže tentokrát už nemusí přijít na pomoc Stalin nebo obránci Stalingradu. Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce - z vlastního rozhodnutí. Stačí se podívat na výsledky voleb, na Piráty, na nové generace mládeže, na Araby z Teplic.
 
Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 10.5.2018
2. kvě, 2018

„PÁLENÍ ČARODĚJNIC“ Je hezké a moudré udržovat lidové tradice...

Připomíná se historie, posiluje se vlastenectví, lidé mají lepší možnost se setkat, povídat si, seznamovat se, společně slavit a radovat se. V kontextu toho je s podivem, že např v Praze se tyto tradice začínají „ořezávat“. A pomyslná třešnička na dortu je, že se nám snaží namluvit, že je to v zájmu lidu - kvůli bezpečnosti. Jsem šťastný, že u nás na Moravě se takové blbosti zatím nevymýšlí a je na nás voličích, postarat se o to, aby nám byly tradice zachovány.

Letos jsem s rodinou zamířil na Kurovickou tvrz a náramně jsme si to užili.

Autor: David Nepimach, Zlín, Morava, ČR, 2.5.2018