28. říj, 2017

ZLÍNSKÝ PATRIOT DAVID NEPIMACH: NEMOC – NEMÍT MOC, NAD SVÝM TĚLEM A DUŠÍ !!!

Přátelé, kamarádi, dámy a pánové

máme po volbách do poslanecké sněmovny. Někdo si myslí, že dopadly dobře, někdo, že špatně a mnoho lidí to ani nezajímá. A dle mě mají všichni pravdu ( alespoň tu svou ). Všude se o tom mnoho psalo, mluvilo, lidé se hádali, Ti více zapálení dokonce pomlouvali, či na jiné kydali špínu. Prostě a jednoduše, bylo toho až moc a proto bych tímto článkem chtěl trochu odlehčit.

Již dlouhou dobu si kladu otázku, proč doktoři léčí, ale často nevyléčí, proč předepisují množství léků, které nám zároveň většinou škodí a tak nám předepíší další prášky, které se snaží zachránit, co ty předtím pokazily a pořád dokola. Když se ( nejen ) starší lidé dostanou do takového „kolotoče“, mají málo šancí z něj vystoupit. Nechci teď rozebírat mohutný vliv farmaceutických firem, ani alternativní léčení lidí, kteří už toto prokoukli ( např. léčebným konopím ) – jelikož mám dost informací a ještě víc známých, kteří si tak pomohli, nechám toto téma na samostatný článek – a ten bude moc zajímavý.

Víte, že ve staré Číně, byli doktoři placeni za dny, kdy byli jejich klienti zdraví ? Byli placeni „paušálně“ za každý den a pokud jejich pacient onemocněl, tak nedostávali nic. Ti se panečku snažili, aby byli všichni zdraví a spokojení. Nepřijde vám divné, že dnešní doktoři jsou nejvíce placení, když jsme nemocní ? Máme to chápat tak, že doktoři chtějí, abychom byli nemocní, aby měli víc peněz ? Samozřejmě se o tom z takového úhlu pohledu nemluví – tato skutečnost by byla „nekorektní“ a také by mnoho lidí mohlo začít přemýšlet a to není zrovna žádoucí. Ale proč zůstat jen u doktorů ? Co takoví policisté, nebo advokáti a soudci ? Pokud by lidé páchali méně „zlotřilostí“, bylo by jich potřeba tolik ? Takže tihle všichni si přejí přestupky a zločiny ? A není to divné ?

Pokud vás tyhle otázky zaujaly, pište názory pod tento článek ( slušně ) a sdílejte, ať známe názory co nejvíce lidí. Děkuji.

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 28.10.2017