4. led, 2018

ZLÍNSKÝ PATRIOT DAVID NEPIMACH: Topolánek "tvrďákem"

… je to ubohost a je mě z toho „zle“. Jde o člověka, který jak vizáží, tak chováním se snaží vyvolat dojem silného a sebevědomého chlapa ( tvrďáka ) a přitom opře svou prezidentskou kampaň na zesměšňování, pomlouvání a ponižování jiného kandidáta a současného prezidenta naší republiky.
 
Přitom zrovinka tento člověk by si měl „zamést před vlastním prahem“. Také například tvrdí, že by nerozděloval společnost, ale již nyní ho velká část lidí ( kteří nemají tak krátkou paměť a pamatují si jak „hospodařil“ jako premiér ) nemůže ani vidět. Mě osobně také vadí, že svého dobrého kamaráda, který mu dopomohl k velkým majetkům ( toto zamyšlení není o Dalíkovi a tak nebudu psát, co vše vyvedl ) nechal ve štychu a koupat se ve vlastní šťávě, a je mu zřejmě úplně jedno, že tuto šťávu sám dost okořenil.
 
Proč se tenhle rychlokandidát otírá o zdraví našeho demokraticky zvoleného prezidenta, ale zdraví Václava Havla ( které bylo v daleko horším stavu ) ho nechávalo klidným ?
 
Myslí si pan Topolánek, že pokud se na sedum let „schová“ a nechá se zarůst vousy, tak mu lidé vše prominou ?
 
Dalo by se toho napsat mnohem víc, ale nechci vás zdržovat úvahami, které stejně většinou víte, takže na závěr – ŽÁDNÁ PROPAGACE, ČI REKLAMA BY NEMĚLA BÝT ZALOŽENÁ NA POMLOUVÁNÍ A ZESMĚŠŇOVÁNÍ !
 
Děkuji, že jste si to přečetli a pokud souhlasíte, tak lajkujte a sdílejte!
 
Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 4.1.2018
 
zdroj: