2. bře, 2018

ZLÍNSKÝ PATRIOT DAVID NEPIMACH: Trolové

Přátelé, kamarádi,

Dlouho jsem si lámal hlavu, jak je možné, že když napíši něco proti EU, islámu, politickým neziskovkám, aj., tak se pod odkazem začnou rojit různá individua, kteří příspěvek začnou zesměšňovat, napadají, sprostě nadávají a často i vyhrožují. První jsem se zaměřil na profily a ke svému údivu zjistil, že téměř všechny jsou falešné ( nic neříkající fotka, pár neutrálních příspěvků a kolem dvaceti „přátel“ ). Dále jsem sledoval jejich vyjadřování, pravopis a „sloh“ a buď jsou to často jednovaječná xterčata, nebo ( a to je pravděpodobnější ) to je pár lidí, kdy každý disponuje s mnoha profily a tudíž, když se vám zdá, že s vámi nesouhlasí mnoho lidí, většinou je to pouze pár placených pomatenců.

A nyní ten obrovský paradox – „neziskové“ organizace ( fungují pouze kvůli velkému množství státních a zahraničních příspěvků a dotací ), zaměřující se na pomoc nepřizpůsobivým cikánům, agresivním muslimům a jiné verbeži, získávají ze státního rozpočtu ( z našich daní ) spoustu peněz ( jedná se řádově o stamilióny ) a z toho ( mimo jiné ) platí i mnoho, v běžném životě nezaměstnatelných, studentíků nesmyslných sociálních oborů. Dále platí „komparzisty“ a veškeré prostředky ( pódia, megafony, transparenty,… ) na různá protestní shromáždění a demonstrace. Takže, běžný občan, vlastenec se selským rozumem, který chce pro naši zemi to nejlepší, pracuje a nuceně odvádí obrovské daně a pár zaprodanců a vlastizrádců tyto peníze použije, aby tyto pracující ( kterým už zbývá málo energie i času ) zesměšňovali, nahlašovali je, posílali na ně kontroly, vyhrožovali.

Takže, nebojte se psát, mluvit, vyjadřovat své vlastenecké názory. Vždyť jsou to názory většiny našeho národa. A proti stojí pouze několik zaplacených „žoldnéřů“, kteří v životě nic nedokázali, s pokřiveným charakterem a morálkou, kteří nenávidí vše, všechno a hlavně naši krásnou zemi.

Vždyť je nás přes devadesát procent a pokud se nebudeme bát, nebudeme líní a odhodíme různé předsudky, tak MUSÍME ZVÍTĚZIT !!!

…a ještě můj oblíbený citát – SVĚT PATŘÍ TĚM, CO SE NEPOSEROU !!!

Autor: David Nepimach, Zlín, ČR, 2.3.2018