EVA HRINDOVÁ

14. úno, 2019

Je třeba připomenou zásadu, že politici se nemají MILOVAT! Fakt nemusíte volit někoho, kdo je vám sympatický a má stejný pohled na svět jako vy. Fakt nemusíte volit někoho, kdo je andělem a nedělá chyby...

Politiky nemáme milovat - máme je kontrolovat!

Máme volit ty, kteří dělají to, co říkají! To je jediné kritérium, které vám zaručí, že se nespálíte. Dnes máme dost indicií, jak poznat, jestli onen politik dělá to, co říká. přesto stále lidé volí ty, které touží milovat a proto se nechají zblbnout sladkými řečmi!

A dá se říct, že nejlepší volbou je volit toho, koho nemáte rádi. Jen tak máte zaručeno, že ho nevidíte přes růžové brýle! 

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 14.2.2019


 

11. úno, 2019
Kdejaká menšina včetně pedofilů má své zastání. Existuje spousta organizací na ochranu práv zvířat, dokonce i teroristi mají své obhájce, kteří se starají o to, aby nebyli deportovaní nebo jim nebylo nijak ubližováno... Ale co děti? Kdo ochrání je?
 
Když se děti stylizují do sexuálních symbolů jako třeba ten klučina, co tančí pro pobavení homosexuálů v gay klubech, nikdo jim nepomůže. Naopak - kritici takového chování jsou osočováni a chlapeček je mediální hvězdou. Společnost tak podporuje zvrhlé chování, kdy dítě je hračkou pro pobavení. Vždyť on to tak chlapeček sám chce! Bodejť by nechtěl, když je ve světle reflektorů...
 
Ale pořád je to dítě. Dítě, které se vyvíjí nejen fyzicky, ale i psychicky. Společnost by ho měla chránit a zajistit mu klid na bezproblémové dětství. Proč se mají děti podporovat ve vlastní sexualizaci? Co je na tom proboha obdivuhodného?
 
Kdo ochrání děti před aktivisty, kteří pomateně vnucují společnosti svůj pohled na pohlaví jako sociální konstrukt? Zatím nepřijatý zákon, kdy si budou moci měnit pohlaví i děti už od dvanácti let je masakr. Pusťte pak do škol ještě více aktivistů a můžeme jen počítat škody - kolik bude muset být zničeno dětských duší, aby rozumní zastavili tuhle apokalypsu? Děti mají mít klid, aby se v normálním prostředí srovnaly se svou vlastní sexualitou. Hormony z nich dělají v pubertě často nesnesitelné bytosti a pustit do toho nášlapné miny v podobě vemlouvavých aktivistů, kteří každou nejistotu řeší změnou pohlaví, je smrtící. Mimo jiné i proto, že součástí hormonální léčby je defakto chemická kastrace... Kdo tyhle děti ochrání? Naše vláda? Vždyť ta ten zákon chce předkládat!
 
Opravdu nevycházím z údivu, jak „lidská práva“ a především důraz na gender rovnoprávnost dovedou odsunout zájem dítěte až na poslední kolej. Až k zabíjení. Protože jak jinak nazvat pokus o legalizaci potratu (v USA) z vlastního rozhodnutí ženy ve třetím trimestru. Tady se bavíme o regulérní vraždě, kterou chtějí pomatené aktivistky legalizovat! Bohužel se dětí zastal prezident Trump, což samozřejmě znamená, že to média překroutí k obrazu svému. Zabalí to do keců o právu ženy na vlastní sebeurčení a o právo nakládat se svým tělem – a ten Trump! Ten přece nemůže hájit nic rozumného… Ani se nenadějeme a nevinné děti budou umírat jako oběti zvrhlého aktivismu – ovšem za potlesku šílených feministek.
 
Nějak se nám ztratil po cestě zájem dítěte. Kam zmizela ta odvěká snaha děti chránit a pečovat o ně na prvním místě? Na ochraně dětí se vždy společnost dokázala shodnout. Dnes se děti dostávají do role věci. Pro normálně myslícího člověka s přirozenými instinkty je plíživá změna postoje společnosti nepřijatelná. Ale už se to děje. Nejde jen o zákony, jde o uvažování mladých lidí, kteří jsou od malička atakováni různými projekty ve školkách a školách, propaganda na ně útočí na sociálních sítích, v médiích. Oni sami dnes podporují aktivity, které je poškozují. Nejmenovaná mladá herečka se chlubí v časopise, jak nechce mít děti a že pro to nevidí žádný důvod, stejně jako nevidí důvod mít kočku.
 
I ona je produktem moderní doby, která ničí v zájmu lidských práv přirozené hodnoty. Hodnoty, které pomáhají lidem srovnat se sami se sebou a prožít plnohodnotný život. Především gender aktivisté tlačí na pilu a prosazují čím dál víc svých požadavků v zájmu lepšího světa. Tak ho tedy máme, ten lepší svět. S dětmi se v něm obchoduje jako se zbožím, děti v něm jsou tlačeni místo do her do sexuálních rolí, děti jsou v něm zabíjeny v zájmu osvobození ženy. O tom, jak právě děti musí nejčastěji čelit důsledkům multikulturního světa ani nemluvě.
 
Bohužel se dětí zastávají jen trapní xenofobové, netolerantní islamofobové, nepokrokové ženy – jako jsem třeba já – které odmítají novodobý feminismus. Tahle partička nejvíce onálepkovaných veřejných postav nemá sílu na to zburcovat celou společnost. Stojí proti nám média, nemáme peníze na kampaně, bojujeme s cenzurou a také s vlastní obživou. Ale na naší straně je pravda, lidskost, rozum. Naprosto jednoznačně! Právo dětí nebýt hračkou v rukou pseudohumanistů budu hájit vždy a za každou cenu. Je mi jedno, kdo mě bude nálepkovat a nazývat ošklivými jmény. Tento boj musíme vést všemi prostředky, protože děti ho sami vybojovat neumí.
 
Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 11.2.2019
 
1. úno, 2019

Celý podzim jsme hledali nějaký atraktivní titul ze zahraničí, kterým bychom navázali na úspěch knihy Prolomení hradeb. Nakladatelství Naštvané matky sluší kontroverzní tituly, tak jsme logicky začali uvažovat o knize Nepřítel státu...

Jednání byla dlouhá, ale nakonec jsme se s Tommym dohodli. Máme podepsanou smlouvu a kniha se začíná překládat. Bude to ale náročný projekt, protože náklady na vydání budou zahrnovat nejen tisk, ale i odměnu pro překladatele. A protože to je titul významný a důležitý, budeme ho chtít i propagovat. Čím více lidí si životopis bojovníka za pravdu přečte, tím větší máme šanci, že si naše svobody ubráníme!

První odhady na rozpočet se pohybují kolem 150 000 korun. Věřím, že si kniha na své náklady vydělá prodejem, ale nic naplat, tiskárnu a překladatele musíte zaplatit ještě před vydáním knihy. A peníze od distributora doputují na účet nakladatelství až za tři měsíce - takové jsou podmínky. Něco málo jsme si vydělali díky úspěchu knihy Prolomení hradeb, ale nebude to stačit ani na překlad. Navíc bychom rádi ještě do léta vydali další méně náročný titul.

Proto si vás dovoluji touto cestou požádat o podporu. Předtím než spustíme kampaň na Startovači (to uděláme až bude kniha přeložená) můžete naše aktivity podpořit finančním darem. Jsme legálně zapsaný spolek a všechny takové dary jsou řádně vyúčtovány. Je to legitimní způsob jak podpořit aktivity těch, kteří nemají šanci dosáhnout na jiný způsob podpory. Za každý příspěvek předem děkujeme!

Náš spolek i nadále bude aktivně otevírat témata, která se snaží mainstream bagatelizovat a jejich nositele umlčovat. Připravujeme nový web a v jednání jsou i další tituly k vydání. Váš příspěvek nám pomůže naši práci profesionalizovat a tím zvýšit naše dosahy. Vydávání knih, které přinášejí do veřejného prostoru "nekorektní" témata je dobrá cesta, jak měnit lidi a pak také svět, ve kterém žijeme.

Věříme, že nás i nadále budete podporovat svou přízní a kdo může, také finančně.

Údaje k posílání daru:

Naštvané matky
IČO: 04816960
číslo účtu: 4221904319/0800

IBAN CZ19 0800 0000 0042 2190 4319, BIC (SWIFT) GIBACZPX

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 1.2.2019

Zdroj:

http://www.nastvanematky.cz/chystame-vydani-knihy-tommyho-robinsona


 

 

30. led, 2019

Znásilněné dívky, ženy, seniorky. Šikanovaní žáci, kteří trpí mezi převládajícími skupinami žáků z migrantského prostředí. Trestně stíhaní občané, kteří se chtějí násilí bránit...

Nejvíc zmařených životů je ale na straně migrantů, což si vítači připouštějí jen těžko. Migranti se nechali pašeráky nalákat na bezproblémový život. Ale ne vše je takové, jak si představovali... Většina z nich se tak dostává do frustrace a jsou zklamaní. Doufají, že se dostanou aspoň do míst, kde jsou silné komunity jejich souvěrců a ty se pak ještě více budou uzavírat do sebe. V takové situaci doufat v bezproblémovou integraci je čiré bláznovství.

Přesto vítači dělají vše pro to, aby realita zůstal skrytá a aby si nemuseli přiznat svůj velký podíl viny na rozpadu společnosti. Jako třeba ve Švédsku - tamní veřejnoprávní televize odmítla pomoci při vyšetřování zločinu. Odmítla pomoci identifikovat obličeje zločinců, protože ti jsou evidentně migranti. Proboha, proč??? To se dá jen těžko pochopit...

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 30.1.2019

Zdroj: 
 

 
 
24. led, 2019

Knížku nesmažete jedním klikem na počítači, knížku můžete jen spálit. Lidi si knihy mohou schovávat a dále je šířit, i když je budou chtít cenzoři zakázat. Internet už není bezpečný...

Velká věc, na kterou se můžete těšit bude české vydání životopisu Tommyho Robinsona, s kterým jsme dlouho jednali, ale nakonec jsme se domluvili! Snad naši dohodu o vydání nic nezmaří...

Určitě chci dát také dohromady antifeministické texty českých autorek - je třeba podvratné myšlenky uchovat v papírové podobě.

Úspěch knihy Prolomení hradeb nám umožňuje rozvíjet nakladatelskou činnost a rozhodně touto cestou půjdeme!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 24.1.2019