EVA HRINDOVÁ

20. dub, 2019

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 20.4.2019

17. dub, 2019
Pokud je evropská společnost zvyklá na svobodu slova kritizovat kohokoliv za cokoliv, měli by se tomu přistěhovalci přizpůsobit...
 
Leč - jaké překvapení - oni se nepřizpůsobují a spíše nutí nás, abychom se my přizpůsobili jim. Pokud chcete mít ve střední Evropě střední Východ, ustupujte a podvolujte se.
 
Já bych raději zůstala u toho, na co jsme zvyklí... Možnost kritiky náboženství a ideologií musí zůstat zachována. Pokud ne, jsme v totalitě.
 
Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 17.4.2019
 
Zdroj:
 
 
15. dub, 2019

Správné je i matky v kojení podporovat, protože v mateřském mléku je spousta živin, které výrobci umělého mléka nikdy nebudou umět nahradit...

To, co se ale kolem kojení poslední dobou děje, je divné. Až by se nabízelo, že celou šílenost s vyhejtovanou propagací kojení podporují právě korporátní potravinářské firmy. S cílem odradit mladé maminky od kojení a zvýšit si tak zisky. Jinak si to vysvětlit neumím.

Kojení je intimní činnost mezi matkou a dítětem a propagovat ji exhibicionistickým kojením v restauracích či dokonce ve sněmovně, je trapné. Aktivistky, které se fotí se zkrvaveným rozkrokem, aby dokázaly přirozenost svého hysterického ženství, jsou vzorem i pro kojící fanatičky. Ty tak ničí něco, co je intimní a krásné.

Normální maminka se občas dostane dostane do situace, kdy potřebuje miminko nakojit na veřejnosti. Udělá to ale citlivě a neokázale. A tyhle normální maminky se teď budou bát na veřejnosti kojit.

Stalo se to zřejmě i mamince v bance - dlouhá fronta, nervózní dítě a kojení jak známo uklidňuje. Podle jejích slov se schovala za kočárek a přikryla se plenou. Byla vyhozena. Nebyla jsem tam a nemůžu soudit. Co ale soudit můžu je připravovaná akce s kojením v pobočkách banky. Je to hysterická reakce, která lidi jen utvrdí v tom, že maminka byla vyhozena oprávněně.

Rozhodně tedy odsuzuju akce aktivistek, které fanaticky řvou, jak je kojení přirozené a svou hysterií získávají jen odpůrce. Normální maminky to tak budou mít zase o kus složitější a komplikovanější.

Odsuzuju hysterii aktivistek, ale musím také odsoudit stejně hysterické reakce lidí, které všechny maminky hážou do jednoho pytle a z každé ženy, která někdy potřebovala na veřejnosti nakojit miminko, dělají krávy a blbky. Proboha - kojení je normální a v normální společnosti nemůže nikoho pohoršovat. Klíčové je ale to slůvko normální.

Celá kauza "kojení v bance" jen ukazuje, jak je doba vymknuta z kloubů a šílí...

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 15.4.2019


 

10. dub, 2019

Ani žádné průzkumy, žádné diskuse...V podstatě ani nikde pořádně není seznam všech kandidujících...

Našla jsem seznam kandidujících stran náhodou na této stránce a byla jsem doslova šokovaná, kolik stran kandiduje. To se všichni pomátli? Copak si vážně myslí, že je bude volit nějaký relevantní počet voličů? O většině těch stran jsem ani neslyšela a vůbec je neznám. A to se prosím o politiku docela zajímám a k volbám chci jít.

Smutné je, že podle názvů je dost těch stran kritických k EU. Je třeba aby zaznělo jasné odsouzení. Pidistraničky s pidilídry poškozují myšlenku odporu k EU. Jen blbnou lidi, kteří se motají kolem nich. Volit je budou jen rodinní příslušníci a zmatení podporovatelé. Odčerpají tak důležité hlasy pro jedinou skutečnou opozici, která má aspoň trochu šanci překonat 5% hranici. To je smrtící a nezodpovědné.

A koho a jak tedy volit, pokud kritizujete EU? Máte tři možnosti:

1. Být za totálního pitomce a k volbám uraženě nejít. Pokud jste sluníčkář a vítač, děláte dobře. Pokud vám migrace a islamizace vadí, chováte se svou nevolbou jako hloupé prase.

2. Být za naivního prosťáčka, který sedl na lep některým samozvaným spasitelům a jít podpořit stranu, kterou znají jen kandidující a jejich rodiny. Bohužel takových je většina. Podporovat někoho bez ohledu na kontext je naivní.

3. Volit pragmaticky a s cílem skutečně hodit vidle do sluníčkářské mediální propagandy a souručenství eurobyrokratů. Bez ohledu na různé štvavé kampaně ze všech stran prostě podpoříte tu stranu, která je se Salvinim. Má jasný program a díky své přítomnosti ve sněmovně má šanci na překonání 5%. Na kandidátce SPD budete kroužkovat a svůj hlas tak nevyhodíte do vzduchu, ale nabijete ním Salviniho houfnici. Tato volba ale nic nevypovídá o sympatiích k této straně, jen o vašem rozumu. Jakákoliv jiná volba nemá s pragmatismem nic společného.

Přeberte si to jak chcete, ale dokud se nenaučíme volit rozumem, budeme prohrávat. A vzhledem k tomu, že prohra znamená pokračování islamizace, nikdo rozumný si s něčím takovým nebude zahrávat.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 10.4.2019

Zdroj:

https://pravyprostor.cz/podvod-agentur-pro-pruzkumy-volebnich-preferenci


 

 

7. dub, 2019

Leila Khaledová byla první ženou, která unesla letadlo...

Při druhém pokusu v roce 1970 však byla zadržena leteckými maršály, zatčena a putovala vězení za terorismus. Později ji Britové vyměnili za rukojmí z dalšího uneseného letadla. V roce 2017 palestinská teroristka vystoupila na akci v Evropském parlamentu jako hlavní řečník, aby hovořila o roli žen v palestinském odboji.

Tommy Robinson je rebel, který se nebojí zastat nejslabších lidí proti islámské přesile. Například - "píše se rok 2009, britští vojáci se vracejí z Afghánistánu a v londýnských ulicích je kromě postarších rodičů a prarodičů vítá ještě jedna skupina – islámští etremisté z dnes už zakázané skupiny Al Mudžahirun s černými vlajkami islámu, které se později stanou vlajkami Islámského státu. Policie proti nim nijak nezasahuje, naopak vytlačuje a zatýká protestující příbuzné vojáků. A jenom jeden člověk přeskočí zábrany a zkusí jim tu černou vlajku, která je dnes symbolem nejperverznějších krutostí fanatických vrahů, vyrvat a roztrhat.

Ten člověk si říká Tommy Robinson a vyslouží si za to obvinění z napadení policisty, které padne při předložení obrazového záznamu u soudu."

Toto obvinění slouží jako klacek českým "bojovníkům" za svobodu, kteří Tommyho nazývají recidivistou a kriminálníkem a je to pro ně důvod, aby Tommy nesměl promluvit na půdě české sněmovny. Člověk, který se reálně postavil proti systému, který se nedokázal vypořádat s brutálním zneužíváním mladých dívek. Te´d je za svou odvahu stíhán a popotahován. Měli bychom ho poslouchat a poučit se - ne ho špinit a umlčovat.

Dvojí metr, kdy se oslavují teroristi a ti, kteří s terorismem bojují jsou dehonestováni. nepřipomíná vám to doby minulé?

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 7.4.2019

Zdroj:

https://echo24.cz/a/StxwH/kdyz-bbc-mlci-a-britska-justice-kona-jak-za-komunistu

https://www.lidovky.cz/svet/byla-prvni-zenou-ktera-unesla-letadlo-ted-mluvila-v-europarlamentu-o-pravech-zen.A171004_141234_ln_zahranici_mha?