EVA HRINDOVÁ

16. srp, 2018

Rakouská železnice propaguje rodinnou kartu. Jistě mohou být i takové rodiny, jak se dráhy rozhodly dát na obrázek. Ale jistě uznáte, že to jsou rodiny ne příliš obvyklé...

Proč tedy dráhy mají pocit, že nejlepší reklamou na rodinnou kartu bude rodina minoritní a nepříliš obvyklá? Většina rodin, které si budou kartu kupovat je klasická - matka, otec a děti.

Reklama se vždy dělala a dělá tak, aby cílila na většinu, na nejpočetnější cílovou skupinu, takže toto není reklama na kartu, ale reklama na nestandardní rodinu. Ukazuje lidem, že toto je to pravé barvotiskové štěstí... Copak normální rodina je špatně???

Jakoby nestačilo, že nás vychovává EU svými kampaněmi, vychovává nás stát svou podporou vlivových neziskovek a teď nás začínají vychovávat i komerční firmy. Přežije ten, kdo tomu tlaku odolá.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 16.8.2018
29. čvc, 2018

Napsal ho zřejmě nějaký utajený muslim nebo nepoučený a nezkušený novinář...

Ve svém závěru totiž lituje toho, že muslimská náboženská obec neobdržela registraci druhého stupně, což jim znemožňuje chodit do věznic (kde se všude ve světě daří verbovat džihádisty nejúspěšněji) a znemožňuje jim to zakládat vlastní školy (což všude ve světě jsou centra vymývání mozků malých dětí a tyto školy tak brání integraci).

Novinář tedy lituje, že Česká republika nevytvořila podmínky pro islamizaci a proto se na nás muslimové budou zlobit. No, ten, kdo to psal, asi ignoruje dění v Evropě a já se divím, že ho může seriozní redakce zaměstnávat.

Mimo jiné pracuje s úvahou, že čeští muslimové nejsou radikální. Zatím! Ono taky lze těžko radikálního muslima poznat, jak ve svém komentáři rychle zareagoval na článek Martin Konvička - když se muslima zeptáte jestli je radikální, neřekne vám to. Ale poznáte je podle jejich žen. Když muslimka, která žije ve svobodné České republice, nosí šátek - dělá to dobrovolně a je tedy radikální muslimkou a s největší pravděpodobností i její muž. Martinovu úvahu naprosto sdílím.

Čím víc šátků v ulicích, tím víc radikálního islámu. Tato rovnice funguje bez ohledu na to, co napíše nějaký pisálek a bez ohledu na to, co o tom soudí všelijací mudrcové z našich sluníčkových univerzit.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 29.7.2018

Zdroj:

https://zpravy.idnes.cz/muslimove-v-cesku-pocet-islam-ceska-republika-migranti-imigrace-mensina-1ay-/domaci.aspx?c=A180702_103755_domaci_hell


 

25. čvc, 2018

Integrace se nepodaří tím, když budeme tolerovat menšinám jejich nepřizpůsobení se pravidlům. Chce-li někdo žít v nějaké zemi, musí se naučit ovládat jazyk té země - to je skutečně minimum. Pokud mu budeme tolerovat neochotu se jazyk naučit, není to integrace...

Už chápete, proč integrace selhává po všech směrech? Už chápete, proč se mnohé menšiny potácí na dně společnosti, přesto že na jejich integraci čerpá spousta neziskovek peníze? Umetání cestiček a ulehčování života jen lidi udržuje ve špatných podmínkách. Lidi rostou s překážkami, které musí v životě překonávat. Pokud jim překážky odstraňujeme, děláme pro ně paradoxně to nejhorší - nenutíme je na sobě pracovat a vlastně je diskriminujeme.

V Rakousku to pochopili a půjdou-li cestou stejných pravidel pro všechny i nadále, mají šanci otočit kormidlo zpátky k normální společnosti, kde platí spravedlnost a stejný metr pro všechny a kde se bude lidem žít lépe!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 25.7.2018


 

20. čvc, 2018

Aféry kolem opsaných diplomek jen ukazují, v jakém marasmu se ocitáme. Mainstream totiž nedokáže zafungovat jako navigátor ve světě informací. Neexistuje žádné masové médium, které by bylo schopno upozorňovat na nebezpečí a provokovat debatu o důležitých věcech...

Ne že by u nás neexistovaly osobnosti, které takových debat jsou schopné - existují a je jich dost. Jsou ale skryty ve světě alternativních médií. Místo toho chodí do České televize debatovat vyčpělí komentátoři, kteří se ohání frázemi a o jádro problému nezavadí ani tehdy, když jim ho naservírujete přímo pod nos.

Že média vytvářejí potěmkinovské vesnice problémů k řešení, mě nepřekvapuje. Co mě ale velmi mrzí je to, že na falešná a vyčpělá témata naskakují voliči. Místo toho, aby žabomyší vykonstruované konflikty odmítli, nechají se tahat za nos o sto šest.

Podle mě to je hlavní důvod, proč nefunguje demokracie (protože opravdu nefunguje). Ne, že by ten systém jako takový byl špatný, prostě se lidi nezajímají, jsou líní a nechají se rádi manipulovat. Řekněte - má smysl v takové situaci spoléhat na přímou demokracii? Vždyť se podívejte, jak lidé volí v senátních volbách - ty v sobě totiž mají docela dost silný prvek většinové volby...

Když máme mluvit o nějakých změnách, tak musíme začít u propagandy - jak ji omezit a jak naopak posílit svobodu slova!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 20.7.2018


 

15. čvc, 2018

Proto u mě na stránce a ani na stránce Naštvaných matek nenajdete žádné dehonestující příspěvky o mých názorových oponentech. Kritika ano, ale urážky? To fakt ne...

Chování, které vidíte na videu se mi z duše hnusí a nepodporuju ho ani směrem k našim protivníkům. Je to zbytečné a nikam to nevede. Máme se soustřeďovat na náš program, na témata, která jsou pro nás důležitá.

Bohužel naši "sluníčkáři" mají snad jediný program - nenávidět, likvidovat, cenzurovat... Kdo by chtěl kamarádit s lidmi, kteří se do druhých trefují kvůli vzhledu, vulgárně je napadají za názory, neštítí se šířit pomluvy a lži. S takovými by se přátelil jen stejný ubožák.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 15.7.2018
 
Zdroj: