25. úno, 2018

NÁZOR ČTENÁŘE: Milí EU Jasánkové, i lhát se musí umět!

Češi by z EU nevystoupili, skepse vůči ní však přetrvává, ukázal výzkum...

Takže mám věřit tomu, že 30% občanů ČR vidí velice pozitivně roli EU v oblasti nelegální migrace, vytváření no-go zón a destrukce naší civilizace ? A v Maďarsku dokonce 34% ??? Na Slovensku dokonce 54% zbožňuje EU taxislužbu pro nelegální migranty a teroristy ? Dělají si autoři srandu nebo prostě jen neumí ani lhát ? Z článku: "Na reprezentativním vzorku více než 500 lidí experti zjišťovali, jak veřejnost vnímá vykreslování EU od politiků." --- "Reprezentativní vzorek" 500 lidí pro pět zemí ?????

Tak to je vzorek cca 100 lidí na jednu zemi. To je flagrantní porušení těch nejzákladnějších pravidel provádění statistických průzkumů veřejného mínění. Pokud počet dotazovaných odpovídal počtu obyvatel dané země, tak například v České republice se zeptali cca 70 lidí, na Slovensku dokonce jen cca 35 lidí. A "sorry jako", to vážně není žádný relevantní vzorek a zcela jednoznačně ukazuje na vědomou a cílenou snahu autorů této "studie" podvádět a vytvářet falešné informace. Fake news.

Brusel je univerzální popelnice pro naše špatné pocity, řekla v Rozstřelu Jourová --- Brusel je univerzální popelnice na neschopné kariéristické aparátčíky.

Popelnice na opilce, na vlastními voliči vykopnuté národní politiky, na marxistické a trockistické fanatiky, na maoisty, na lemply, kteří si nikdy nebyli schopni nalézt žádnou práci, na lidi, kteří nemají ani tolik vnitřní zodpovědnosti, aby si pořídili vlastní rodinu apod. Ale dobrá, pojďme hodnověrnost toho průzkumu otestovat: - referendum o přijímání nelegálních migrantů - referendum o vystoupení z EU (třeba s podmínkou - pokud nebude zrušena Lisabonská smlouva).

Pokud eurohujeři věří těmto průzkumům, jistě rádi takový test podstoupí a dokážou všem „euroskeptikům“, že lidé EU milují i s jejími desetitisíci vyhlášek, zákonů a nařízení, i s jejím dovozem milionů nelegálních migrantů z kulturně a civilizačně zcela nekompatibilních okruhů, i s jejím neobolševickým příkazovým totalitním režimem. Podstoupí EU a její hujeři takový test realitou ?

Autor: Michal Brand, Praha, ČR, 25.2.2018

Zdroj: 

https://zpravy.idnes.cz/pruzkum-eu-evropska-unie-czexit-vystoupeni-setrvani-pfz-/domaci.aspx?c=A180221_121523_domaci_ekl

https://zpravy.idnes.cz/vera-jourova-rozstrel-dvoji-kvalita-potravin-czexit-budoucnost-cesko-nenavistne-komentare-i0d-/domaci.aspx?c=A180215_144227_domaci_ale