MONIKA PILLONI

18. lis, 2019

Neschopný a proimigračně naladěný neapolský Starosta - DE MAGISTRIS tvrdí...

"Z NEAPOLE VYCHÁZÍ NOVÝ HUMANISMUS, TAKŽE MY SE CHCEME, V UVOZOVKÁCH, KANDIDOVAT NA HLAVNÍ MĚSTO STŘEDOMOŘÍ. BEZPEČNOST SE NEZAJIŠŤUJE POMOCÍ ZDÍ, ALE INTEGRACÍ."
No tak se podívejte, jaké to "hlavní město" ve středomoří je a jak jsou obyvatelé spokojeni !!! Líbí ???
 
Video zde:
 
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 18.11.2019
13. lis, 2019
Antirasisté a antifašisté» šíří nenávist, vyhrožují smrtí exponentům Salviniho Ligy...
 
Ten kdo šíří nenávist není Salviniho Liga

V těchto 2 týdnech se debatuje v italské televizi, ve všech národních a v mnohých mezinárodních denících o případu nenávistných zpráv vůči doživotní senátorce jménem Liliana Segre.  Pro ty , kdo neví o koho jde, tak Liliana Segre je židovského původu a přežila vyhlazovací tábor v Osvětimi. 

Původně paní Segre prý ani o těch nenávistných zprávách nevěděla, sociální sítě nepoužívá a tak se o tom dočetla až v novinách. Zajímavé načasování článku, v levicí podporovaném deníku – La Reppublica, kde autor Piero Colaprico napsal, že prý paní Segre dostává přes sociální sítě denně dvě stovky nenávistných zpráv, které jí posílají antisemité a další individua.

Celý text + fotogalerie zde:
 
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 13.11.2019
11. lis, 2019
Nedlouho před tím zrovna Salvini mluvil o klimatu nenávisti, co se vůči němu z jistých kruhů zvedá ... 
 
Nejenom vůči paní Segre, o které se v posledním týdnu mluví a se kterou se, mimo jiné, dnes setkal a to u ní doma pouze v doprovodu své malé dcerky ... Doživotní Senátorka Segre má naši solidaritu a úctu. 
 
Video zde:
 

https://www.facebook.com/salviniofficial.fanclub.cz.sk/videos/512166506001251/

 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 11.11.2019
9. lis, 2019
Imigranti z Maroka při loupežném přepadení neváhali použít na svou oběť nůž pro 25 euro...
 

Sardínie – Cagliari . Autorka článku v Castedduonline, Fiorella Garofalo nás informuje, že policie v Cagliari zatkla dva Maročany za loupežné přepadení , zranění a nahlášení falešné identity.

Minulé úterý byli policisté kolem půlnoci upozorněni četnými telefonáty, které hlásily násilný útok páchaný dvěma mladými cizinci na úkor jednoho muže v ul. Sardegna, na rohu ul. Porcile.

Hlídka dorazila na místo ve velmi krátké době a to právě když se oběť, muž s oteklým a krvácejícím obličejem, pokoušel získat zpět od jednoho ze dvou cizinců své věci, zatímco ten druhý s ním cloumal a snažil se vykroutit. Policisté okamžitě zloděje zablokovali a poskytli potřebnou péči muži, který vykazoval rány na obličeji a předloktí, kde byl zasažen nožem. Současně jiná policejní hlídka zatkla druhého cizince, který se pokoušel uniknout ulicí Roma.

Oběť, 49letý muž z Quartu, před tím, než byl svěřen zdravotnickému personálu, řekl agentům, že oba cizinci na něho zaútočili a porazili ho a oloupili o peněženku obsahující 25 eur. Oba zločinci byli podrobeni kontrole: u jednoho bylo nalezeno těch 25 euro a u druhého peněženka s občanským průkazem oběti uvnitř.

Oba pachatelé zpočátku poskytovali falešnou totožnost a teprve po foto daktiloskopických průzkumech se přišlo na skutečnou identitu: jeden je Said Ajoby (22 let) a druhý je Idrissi Ismail Isbai (31 let), oba pochází z Maroka a již byli oba vyšetřováni za zločiny proti osobě a majetku. Bylo také zjištěno, že Isbai má vyhoštění z území státu. Na konci vyšetřování byli zatčeni za loupež s přitěžující okolností – zranění osoby a nepravdivé identifikační údaje.

Matteo Salvini se na svůj Fb profil vyjádřil v tom smyslu: To by tak scházelo zrušit bezpečnostní dekrety, jak by to chtěla tato nevolená vláda: poslat je DOMŮ kopancema do zadku!

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 9.11.2019
 
Zdroj:

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/11/08/imigranti-z-maroka-pri-loupeznem-prepadeni-nevahali-pouzit-na-svou-obet-nuz-pro-25-euro


 

 

6. lis, 2019

ODVÁŽNÉ VIDEO natočil reportér Vittorio Brumotti z programu Striscia la notizia z kanálu 5 italské televize...

Během svých reportáží byl v minulosti často zmlácen a končil v nemocnici ... Tentokrát ve městě Bolzano ukázal, jak v okolí nádraží bují prodej drog. Kdo je prodává??? Pseudo uprchlíci z Afriky, jak jinak ... 

Video zde:
 
https://www.facebook.com/watch/?v=492827314777122
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 6.11.2019
 
Zdroj videa: 
 
Fb Matteo Salvini