MONIKA PILLONI

8. bře, 2019
Pamela Mastropietro byla ještě naživu, když ji Nigerijec Osegale řezal na kusy. Vincezo Marino, klíčový svědek obžaloby proti Nigerijci Oseghale, vystoupil během druhého slyšení...
 
Objevují se nové hrozivé detaily o smrti Pamely Mastropietro. Odhalil je «kajícník» Vincenzo Marino – zadržen coby člen mafie, který se před časem rozhodl kolaborovat s justicí. Byl slyšen jako supersvědek během druhého líčení před Soudním dvorem «Corte di Assise» ve městě Macerata, kde se ten hrůzný čin před časem odehrál. Vincenzo Marino byl Oseghalem v cele, ve vězení v Ascoli Piceno a právě tam vyslyšel jeho otřesné přiznání k vraždě Pamely.
 
Podle toho, co Marino vypověděl během dnešního slyšení, imigrant měl bodnout Pamelu do jater okamžitě po pohlavním styku:
 
„Desmond Lucky odešel, Oseghale se ji snažil vskřísit vodou na obličeji a ona se probrala. Oseghale se svlékl, ona byla vzhůru“, ale měla „oči obrácené vzhůru“ a „měli kompletní pohlavní styk “. Pak „dívka chtěla jít domů, do Říma, protože měla vlak, řekla, že ho jinak udá. Měli potyčku, strkali do sebe, Oseghale jí píchnul do výšky jater a po prvním bodnutí Pamela klesla na zemi “.
 
Ale tady to neskončilo. Stále dle výpovědi svědka, Oseghale po tom co zasáhl dívku, šel do parku Diaz požádat o pomoc kolegu, marně a tak se pak vrátil domů.
 
„Byl přesvědčen, že Pamela bude mrtvá a tak jí začal od nohy rozřezávat. Dívka se začala hýbat a naříkat a tak ji bodnul podruhé “.
 
Co se týče možných pomocníků v zavraždění dívky, svědek řekl v soudní síni, že Oseghale nikoho nejmenoval. Navíc NIgerijec použil bělidlo, aby smazal stopy.
 
„Omyl ji bělidlem, protože tak by se nemělo poznat, zda zemřela na předávkování nebo jestli byla zavražděna,“ dodal. „Říkal, že měl v lednici pytel kam chtěl dát kusy, ale nevešli se, a tak že jí musel rozřezat a dal ji do dvou kufrů,“ pokračuje svědek ve vyprávění toho s čím se mu Oseghale svěřil. Zavolal taxík, ale když byl v autě, “jeho manželka ho zavolala a on zpanikařil,” dodal svědek.
 
Innocent Oseghale, který vždy trval na své nevině, by mohl být skutečný viník brutální vraždy dívky
Prozradil to Vincenzo Marino, bývalý šéf kalábrijské mafie a nyní kolaborant justice. V cele mu Oseghale řekl, že je jeden z vůdců nigerijské mafie v Itálii, pověřený zajistit spojení mezi kriminální buňkou ve městě Padova a Castelvolturno (Caserta).
 
„Kromě toho, dle Marina, by Oseghale také řekl: “Dám ti sto tisíc eur, pokud mi dosvědčíš, že víš, že Pamela zemřela na předávkování. Peníze ti přijdou z Castelvolturna prostřednictvím právníků “.
 
Vyšetřovatelé věří spolehlivým svědectvím vězně a to z důvodu, že pro soudce je to co vyprávěl Marino tak podrobné a s tak přesnými detaily, které mu mohl sdělit pouze autor vraždy. Navíc je důležité připomenout, že svědectví Marina již byly užitečné k zatčení významných osobností “ndranghety”.
 
Navíc existuje další otázka, kvůli které se soudci přiklání ve prospěch těchto svědectví. Nikdo totiž nechápe, kdo platí Oseghaleovy právní poplatky.
 
Vždyť údajný vrah Pamely by tuto částku peněz neměl mít:
 
„Nigerijce zastupují 2 právníci, kteří zase využívají služeb mnoha dalších konzultantů.
 
Tato věc je i dokonce předmětem parlamentní otázky, kterou předložil představitel Ligy, Giorgio Latini Ligy:
 
„Jak si Innocent může dovolit je platit, když z šetření vyplývá, že je nemajetný a nezaměstnaný? “.
 
A tady z Marinova svědectví vychází na povrch, že Nigerijec je jedním z vedoucích představitelů Black Cats, mocné organizace nigerijské mafie. Možná právě tento konkrétní detail by mohl mít zásadní význam pro pochopení úlohy Oshegaleho ve vraždě dívky, ale také vazbou mezi brutální vraždou a velmi nebezpečnou nigerijskou mafií.
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 8.3.2019
 
Zdroj:
 
 
26. úno, 2019

Migrant prodávající drogy, byl zatčen Italskou policií v hlavním městě Italské Sardinie Cagliari. I díky tomu vyhrála Salviniho Lega volby na Sardinii...

 

Video zde:

 

https://www.facebook.com/watch/?v=2214980725420871

 

Autor: Italská Policie Sardinie, Monika Pilloni, Itálie, 26.2.2019


 

24. úno, 2019
Salviniho přednáška ve Škole politické formace, kterou vede Liga: Soros veřejně prohlásil, že dal k dispozici od své soukromé nadace 18 MILIARD EUR - investice pro podporu "jeho typu" demokracie ve světě 900 MILIONŮ EUR ročně. Zastavme to dokud ještě můžeme !
 
 
Matteo Salvini na přednášce ve škole Politické formace, kterou Liga vede: video je sice z roku 2018, ale je stále více aktuální !!!
 
Existuje jeden člověk, který veřejně prohlásil, že dal k dispozici od své soukromé nadace 18 MILIARD EUR … George SOROS a jeho Open Society Foundations – Nadace otevřené společnosti – dceřiné společnosti jsou po celé Evropě.
 
Investice pro podporu demokracie ve světě 900 MILIONŮ EUR ročně. V Itálii financuje desítky NNO a dalších neziskovek.
Můžete si představit o jaké sektory se jedná, dal to do jeho statutárních povinností: NEKONTROLOVANÁ IMIGRACE, OTEVŘENÍ TRHU DROGÁM, PŘEHODNOCENÍ STEREOTYPŮ RODINY a LIDSKÝCH DRUHŮ …
 
IRONIE: «Tak už dost těchto věcí … máma a táta … to je nuda – dítě, které má mámu a tátu – vždyť je to mnohem krásnější v otevřené společnosti – dítě, které má 6 otců, tři matky, 18 prarodičů a šest bratranců, kteří pak změní pohlaví podle toho, v jaké náladě se zrovna probudí, je to více tvárnější, více respektující , občas si dají 3 jointy, protože otevřená společnost nezná hranice, nezná limity» …
 
Z takové společnosti nevzejde ani muž a ani žena, vzejde jen číslo. Věc , která je bez práva, bez příběhu, bez vlastní myšlenky, bez státní příslušnosti, bez identity, bez přání a snů … Kradou sny, protože pokud myslíš jen na problém týkající se hypotéky ve výši € 700, co musíš zaplácnout na konci měsíce e nezvládáš to, kolik ti zbývá času na snění?
 
Jsou to velmi organizovaní nepřátelé a hodně zazobaní
Ale MY TO ZVLÁDNEME, protože historie říká, že lidé někdy, když se probudí a uvědomí si, že jsou v ohrožení … ZÁLEŽÍ NA VÁS. Tady jsou lidi z krajů Lombardia, Sicilia, Lazio, Veneto , Abruzzo, Piemonte …
 
Já jsem tady, ale nemůžu být všude, ale tam kam se já nedostanu, tam mi MUSÍTE POMOCT se dostat vy a působit na svém vlastním pracovišti, vaší firmě, ve škole, ve své kanceláři a na své univrzitě …
 
To co nás čeká není jen hlasování, je to ŽIVOTNÍ VOLBA
Není to hlasování pro tu či onu politickou stranu, je to VOLBA ŽIVOTA, VOLBA BUDOUCNOSTI, VÝBĚR MODELU SPOLEČNOSTI, kterou chceme nechat PRO NAŠE DĚTI – ostatní ji chtějí vyděšenou, nejistou a bez kořenů. VEZMĚME SI ZPĚT naši HRDOST, vezměme si zpět naši HISTORII, vezměme si zpět naši BUDOUCNOST !!!
 
Video s českými titulky zde:
 

https://www.facebook.com/salviniofficial.fanclub.cz.sk/videos/270596053866280/

20. úno, 2019

Tak je to tu znovu! Oni si prostě nedají říct a budou znovu riskovat životy lidí , které hodlají naložit, i když vědí, že evropské přístavy jsou uzavřené a budou jakožto pašeráci na širém moři  vymýšlet jakousi fintu s počasím či s onemocněními...

 

Změnili jméno lodě

Tito neziskovkáři se neštítí vůbec ničeho! Tentokrát pojmenovali loď po malém utonulém chlapci, kterého bezostyšně ještě dnes využívají ke svym manipulacím a hrám na city. Ano, jedná se o  chlapečka jménem ALAN KURDI, kterého dokonce někdo tenkrát na té pláži naaranžoval, aby byl fotogeničtější.

 

ALAN KURDI JE LOĎ NĚMECKÉ NEZISKOVKY SEA EYE

 

19.02.2019 Salvini veřejně prohlásil a publikoval na svém Fb, že německá neziskovková loď co pluje směrem k Libyi – tak ať pánové vědí, že s jejich nákladem nelegálních imigrantů se sem nikdy nedostanou !!!

 

Foto zde:

 

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/02/20/nemecka-neziskovkova-lod-pluje-opet-k-libyi/?fbclid=IwAR0TqDHd4sDtq_EP0YSvXJEtA2X0t217MmaSM222dlHILVyBIW6QTWFB_dM

 

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 20.2.2019


 

18. úno, 2019
Pákistánská dívka žijící v Itálii doplatila na zvyky země původu...
 
Pákistánský soud osvobodil “pro nedostatek jasných důkazů” všech jedenáct příbuzných, včetně otce, strýce a bratra 25leté italo-pákistánské dívky Sany Cheema. Ta byla z města Brescia, kde žila evropským způsobem, podvodně vylákána rodinou, která ji chtěla donutit ke kombinované svatbě v zemi původu. Jelikož Sana otcem domluvenou svatbu odmítla, byla rodinnými příslušníky zabita. Členové rodiny původně řekli, že Sana zemřela přirozenou smrtí, ale pitva odhalila, že byla uškrcena.
 
“To je ostuda!!! Jestli je toto “islámská spravedlnost”, to je strach na místě. Modlitbu za Sanu” poznamenal místopředseda vlády a ministr vnitra Matteo Salvini na svém Fb profilu.
 
Po třech měsících soudního procesu soudce Amir Mukhtar Gondal z tribunálu Gujrat v Punjabu nařídil propuštění jejího otce Ghulama Mustafa Cheema, strýce Mazhara Cheema a bratra Adnana za nedostatek nezvratitelných důkazů. Během vyšetřování se tři rodinní příslušníci přiznali, že zabili Sanu, protože “zneuctila” rodinu. Přiznání se později stáhlo.
 
 
V těchto dnech, téměř po 10 měsících od vraždy, jsme se v Itálii dozvěděli, že se Sana spravedlnosti nedočká ani po smrti. O tomto případu jsem již psala v dubnu 2018, kdy se tato vražda ze cti odehrála.
 
Pochybnosti o způsobu úmrtí Sany se potvrdili
Tenkrát se v neděli 22.dubna 2018 objevuje vizuálně nepodložená zpráva o tom že Sana mohla zemřít násilnou smrtí , protože její tělo bylo při pohřbu zahaleno a krk byl hustě zamotán do muslimského šátku, který Sana nikdy nenosila a nosit nechtěla. Nejdříve padla doměnka, že by Sana mohla být podříznuta.
 
Pochybnosti tenkrát potvrdila i kamarádka Sany, která vypověděla, že tělo bylo zahaleno a v rychlosti pohřbeno aniž by se udělala autopsie …
 
Po vlně pobouření, která proběhla po smrti Sany tiskem a jinými médii … byla vypuštěna zpráva, že dívka zemřela na infarkt.
 
Po tlacích médií a italského velvyslanectví (v pondělí), okresní soudce Uzma Chughtai přijal žádost o exhumaci těla a provedl pitvu na těle, které hlídá v Kot Fath místní policie.
 
Případ nabral obrat a bylo zadrženo pět osob: 55-letý otec Mustafa Ghulam, 31letý bratr Adnan Cheema, strýc Iqbal Mazhar, bratranec, který byl řidičem během přepravy těla a doktor, který podepsal falešnou úmrtní zprávu. Tři z nich – otec, bratr a strýc – byli zatčeni při útěku do Íránu.
 
Rodinu Cheema prozradilo padělané zdravotní osvědčení se slovy: „úmrtí v důsledku kardiocirkulační zástavy po náhlé nevolnosti“. Od těchto prvků se začalo odvíjet vyšetřování pákistánských vyšetřovatelů.
 
Sana nezemřela na infarkt, jak tvrdila rodina, byl podstrčen falešný úmrtní list! Byla uškrcena!!!
 
Proč musela Sana zemřít?
Hororový scénář tenkrát postupně vylézal na povrch v pákistánské komunitě v Brescii. Podle některých přátel, chtěl otec Sany, aby si vzala muže z Mangowalu v okrese Gujrat.
 
To by potvrzovala i textová zpráva, kterou Sana zaslala svému bývalému učiteli Koránu, jménem Khalid Shafi: „Modlete se za mne, napsala Sana 17. dubna 2018 – 24 hodin před svou smrtí – mám problémy s mým manželstvím.“
 
Tiskem proběhla taktéž zpráva, že Pamela již měla blízký vstah s někým v Itálii, možná dokonce Itala.
 
19 dubna 2018 měla Sana Cheema odletět do Itálie, aby pokračovala v životě „po evropsku“.
 
Toto je tragický příběh 25leté Sany Cheema, původem z Pákistánu. Tato mladá dívka vyrostla v Itálii ve městě Brescia v Lombardii, kam se jako malá přestěhovala s otcem, matkou a sourozenci.
 
Sana, po ukončení studia v Brescii, našla práci ve spolupráci s autoškolou, kde pomáhala svým soukmenovcům s testy a vyřizováním různých dokumentů …
 
Sana žila jako 25letá evropanka, chodila se bavit do podniků a měla aktivní profil na facebooku a na Instagramu. Milá, bezproblémová dívka … tak o ní mluví kdo jí znal.
 
Kvůli “zločinům ze cti” v Pákistánu umírá ročně více než tisíc žen.
 
Ve zprávách TGCOM24 v 11.30 h. 22/4/2018 mluvil expert, politik, novinář, spisovatel a ex muslim Magdi Cristiano Allam o přetrvajících zvycích a problémech ohledně sňatků muslimských dívek:
 
– u muslimů v Itálii převládá kmenová tradice dohodnutého manželství
 
– islámské pojetí ženy jako antropologicky horší, je méněcenná
 
– zákaz muslimské ženě provdat se za nemuslima
 
Dále mluvil o selhání našeho systému integrace, protože nevyžadujeme od cizinců, aby respektovali naše zákony, dodržovali naše pravidla, sdílení hodnot posvátnosti života, rovnocenné důstojnosti mezi mužem a ženou, svobodu osobní volby, která je podstatou naši civilizace.
 
Takže Sana v každém případě udělala hrubý přestupek proti přísným pravidlům pákistánské „kultury“, kde partnery volí příbuzní.
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 18.2.2019
 
Zdroj:
 
 
 
 

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/02/16/vrazda-ze-cti-soud-osvobodil-pribuzne-sany-nedostatek-dukazu-pakistanska-divka-zijici-v-italii-doplatila-na-zvyky-zeme-puvodu/?fbclid=IwAR1Qd8y_D5DMkE3k4x_nEJjYnuIZB2OmwVl5OqY3tssVJ_Rl6pNoU_Xgezw