MONIKA PILLONI

26. úno, 2019

Migrant prodávající drogy, byl zatčen Italskou policií v hlavním městě Italské Sardinie Cagliari. I díky tomu vyhrála Salviniho Lega volby na Sardinii...

 

Video zde:

 

https://www.facebook.com/watch/?v=2214980725420871

 

Autor: Italská Policie Sardinie, Monika Pilloni, Itálie, 26.2.2019


 

24. úno, 2019
Salviniho přednáška ve Škole politické formace, kterou vede Liga: Soros veřejně prohlásil, že dal k dispozici od své soukromé nadace 18 MILIARD EUR - investice pro podporu "jeho typu" demokracie ve světě 900 MILIONŮ EUR ročně. Zastavme to dokud ještě můžeme !
 
 
Matteo Salvini na přednášce ve škole Politické formace, kterou Liga vede: video je sice z roku 2018, ale je stále více aktuální !!!
 
Existuje jeden člověk, který veřejně prohlásil, že dal k dispozici od své soukromé nadace 18 MILIARD EUR … George SOROS a jeho Open Society Foundations – Nadace otevřené společnosti – dceřiné společnosti jsou po celé Evropě.
 
Investice pro podporu demokracie ve světě 900 MILIONŮ EUR ročně. V Itálii financuje desítky NNO a dalších neziskovek.
Můžete si představit o jaké sektory se jedná, dal to do jeho statutárních povinností: NEKONTROLOVANÁ IMIGRACE, OTEVŘENÍ TRHU DROGÁM, PŘEHODNOCENÍ STEREOTYPŮ RODINY a LIDSKÝCH DRUHŮ …
 
IRONIE: «Tak už dost těchto věcí … máma a táta … to je nuda – dítě, které má mámu a tátu – vždyť je to mnohem krásnější v otevřené společnosti – dítě, které má 6 otců, tři matky, 18 prarodičů a šest bratranců, kteří pak změní pohlaví podle toho, v jaké náladě se zrovna probudí, je to více tvárnější, více respektující , občas si dají 3 jointy, protože otevřená společnost nezná hranice, nezná limity» …
 
Z takové společnosti nevzejde ani muž a ani žena, vzejde jen číslo. Věc , která je bez práva, bez příběhu, bez vlastní myšlenky, bez státní příslušnosti, bez identity, bez přání a snů … Kradou sny, protože pokud myslíš jen na problém týkající se hypotéky ve výši € 700, co musíš zaplácnout na konci měsíce e nezvládáš to, kolik ti zbývá času na snění?
 
Jsou to velmi organizovaní nepřátelé a hodně zazobaní
Ale MY TO ZVLÁDNEME, protože historie říká, že lidé někdy, když se probudí a uvědomí si, že jsou v ohrožení … ZÁLEŽÍ NA VÁS. Tady jsou lidi z krajů Lombardia, Sicilia, Lazio, Veneto , Abruzzo, Piemonte …
 
Já jsem tady, ale nemůžu být všude, ale tam kam se já nedostanu, tam mi MUSÍTE POMOCT se dostat vy a působit na svém vlastním pracovišti, vaší firmě, ve škole, ve své kanceláři a na své univrzitě …
 
To co nás čeká není jen hlasování, je to ŽIVOTNÍ VOLBA
Není to hlasování pro tu či onu politickou stranu, je to VOLBA ŽIVOTA, VOLBA BUDOUCNOSTI, VÝBĚR MODELU SPOLEČNOSTI, kterou chceme nechat PRO NAŠE DĚTI – ostatní ji chtějí vyděšenou, nejistou a bez kořenů. VEZMĚME SI ZPĚT naši HRDOST, vezměme si zpět naši HISTORII, vezměme si zpět naši BUDOUCNOST !!!
 
Video s českými titulky zde:
 

https://www.facebook.com/salviniofficial.fanclub.cz.sk/videos/270596053866280/

20. úno, 2019

Tak je to tu znovu! Oni si prostě nedají říct a budou znovu riskovat životy lidí , které hodlají naložit, i když vědí, že evropské přístavy jsou uzavřené a budou jakožto pašeráci na širém moři  vymýšlet jakousi fintu s počasím či s onemocněními...

 

Změnili jméno lodě

Tito neziskovkáři se neštítí vůbec ničeho! Tentokrát pojmenovali loď po malém utonulém chlapci, kterého bezostyšně ještě dnes využívají ke svym manipulacím a hrám na city. Ano, jedná se o  chlapečka jménem ALAN KURDI, kterého dokonce někdo tenkrát na té pláži naaranžoval, aby byl fotogeničtější.

 

ALAN KURDI JE LOĎ NĚMECKÉ NEZISKOVKY SEA EYE

 

19.02.2019 Salvini veřejně prohlásil a publikoval na svém Fb, že německá neziskovková loď co pluje směrem k Libyi – tak ať pánové vědí, že s jejich nákladem nelegálních imigrantů se sem nikdy nedostanou !!!

 

Foto zde:

 

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/02/20/nemecka-neziskovkova-lod-pluje-opet-k-libyi/?fbclid=IwAR0TqDHd4sDtq_EP0YSvXJEtA2X0t217MmaSM222dlHILVyBIW6QTWFB_dM

 

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 20.2.2019


 

18. úno, 2019
Pákistánská dívka žijící v Itálii doplatila na zvyky země původu...
 
Pákistánský soud osvobodil “pro nedostatek jasných důkazů” všech jedenáct příbuzných, včetně otce, strýce a bratra 25leté italo-pákistánské dívky Sany Cheema. Ta byla z města Brescia, kde žila evropským způsobem, podvodně vylákána rodinou, která ji chtěla donutit ke kombinované svatbě v zemi původu. Jelikož Sana otcem domluvenou svatbu odmítla, byla rodinnými příslušníky zabita. Členové rodiny původně řekli, že Sana zemřela přirozenou smrtí, ale pitva odhalila, že byla uškrcena.
 
“To je ostuda!!! Jestli je toto “islámská spravedlnost”, to je strach na místě. Modlitbu za Sanu” poznamenal místopředseda vlády a ministr vnitra Matteo Salvini na svém Fb profilu.
 
Po třech měsících soudního procesu soudce Amir Mukhtar Gondal z tribunálu Gujrat v Punjabu nařídil propuštění jejího otce Ghulama Mustafa Cheema, strýce Mazhara Cheema a bratra Adnana za nedostatek nezvratitelných důkazů. Během vyšetřování se tři rodinní příslušníci přiznali, že zabili Sanu, protože “zneuctila” rodinu. Přiznání se později stáhlo.
 
 
V těchto dnech, téměř po 10 měsících od vraždy, jsme se v Itálii dozvěděli, že se Sana spravedlnosti nedočká ani po smrti. O tomto případu jsem již psala v dubnu 2018, kdy se tato vražda ze cti odehrála.
 
Pochybnosti o způsobu úmrtí Sany se potvrdili
Tenkrát se v neděli 22.dubna 2018 objevuje vizuálně nepodložená zpráva o tom že Sana mohla zemřít násilnou smrtí , protože její tělo bylo při pohřbu zahaleno a krk byl hustě zamotán do muslimského šátku, který Sana nikdy nenosila a nosit nechtěla. Nejdříve padla doměnka, že by Sana mohla být podříznuta.
 
Pochybnosti tenkrát potvrdila i kamarádka Sany, která vypověděla, že tělo bylo zahaleno a v rychlosti pohřbeno aniž by se udělala autopsie …
 
Po vlně pobouření, která proběhla po smrti Sany tiskem a jinými médii … byla vypuštěna zpráva, že dívka zemřela na infarkt.
 
Po tlacích médií a italského velvyslanectví (v pondělí), okresní soudce Uzma Chughtai přijal žádost o exhumaci těla a provedl pitvu na těle, které hlídá v Kot Fath místní policie.
 
Případ nabral obrat a bylo zadrženo pět osob: 55-letý otec Mustafa Ghulam, 31letý bratr Adnan Cheema, strýc Iqbal Mazhar, bratranec, který byl řidičem během přepravy těla a doktor, který podepsal falešnou úmrtní zprávu. Tři z nich – otec, bratr a strýc – byli zatčeni při útěku do Íránu.
 
Rodinu Cheema prozradilo padělané zdravotní osvědčení se slovy: „úmrtí v důsledku kardiocirkulační zástavy po náhlé nevolnosti“. Od těchto prvků se začalo odvíjet vyšetřování pákistánských vyšetřovatelů.
 
Sana nezemřela na infarkt, jak tvrdila rodina, byl podstrčen falešný úmrtní list! Byla uškrcena!!!
 
Proč musela Sana zemřít?
Hororový scénář tenkrát postupně vylézal na povrch v pákistánské komunitě v Brescii. Podle některých přátel, chtěl otec Sany, aby si vzala muže z Mangowalu v okrese Gujrat.
 
To by potvrzovala i textová zpráva, kterou Sana zaslala svému bývalému učiteli Koránu, jménem Khalid Shafi: „Modlete se za mne, napsala Sana 17. dubna 2018 – 24 hodin před svou smrtí – mám problémy s mým manželstvím.“
 
Tiskem proběhla taktéž zpráva, že Pamela již měla blízký vstah s někým v Itálii, možná dokonce Itala.
 
19 dubna 2018 měla Sana Cheema odletět do Itálie, aby pokračovala v životě „po evropsku“.
 
Toto je tragický příběh 25leté Sany Cheema, původem z Pákistánu. Tato mladá dívka vyrostla v Itálii ve městě Brescia v Lombardii, kam se jako malá přestěhovala s otcem, matkou a sourozenci.
 
Sana, po ukončení studia v Brescii, našla práci ve spolupráci s autoškolou, kde pomáhala svým soukmenovcům s testy a vyřizováním různých dokumentů …
 
Sana žila jako 25letá evropanka, chodila se bavit do podniků a měla aktivní profil na facebooku a na Instagramu. Milá, bezproblémová dívka … tak o ní mluví kdo jí znal.
 
Kvůli “zločinům ze cti” v Pákistánu umírá ročně více než tisíc žen.
 
Ve zprávách TGCOM24 v 11.30 h. 22/4/2018 mluvil expert, politik, novinář, spisovatel a ex muslim Magdi Cristiano Allam o přetrvajících zvycích a problémech ohledně sňatků muslimských dívek:
 
– u muslimů v Itálii převládá kmenová tradice dohodnutého manželství
 
– islámské pojetí ženy jako antropologicky horší, je méněcenná
 
– zákaz muslimské ženě provdat se za nemuslima
 
Dále mluvil o selhání našeho systému integrace, protože nevyžadujeme od cizinců, aby respektovali naše zákony, dodržovali naše pravidla, sdílení hodnot posvátnosti života, rovnocenné důstojnosti mezi mužem a ženou, svobodu osobní volby, která je podstatou naši civilizace.
 
Takže Sana v každém případě udělala hrubý přestupek proti přísným pravidlům pákistánské „kultury“, kde partnery volí příbuzní.
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 18.2.2019
 
Zdroj:
 
 
 
 

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/02/16/vrazda-ze-cti-soud-osvobodil-pribuzne-sany-nedostatek-dukazu-pakistanska-divka-zijici-v-italii-doplatila-na-zvyky-zeme-puvodu/?fbclid=IwAR1Qd8y_D5DMkE3k4x_nEJjYnuIZB2OmwVl5OqY3tssVJ_Rl6pNoU_Xgezw


 

16. úno, 2019

Česko-italská aktivistka a blogerka Monika Pilloni, žijící v oblasti italské Padovy, informovala o podrobnostech dnešního přepadení dvou českých turistů. Ti byli napadeni dvěma severoafričany, kteří se snažili jedné z turistek ukrást kabelku...

Dva čeští turisté se dnes ve 3:45 vraceli v italské Padově do hotelu, jakmile procházeli pod arkádami v ulici Via Roma, v blízkosti Via XX Settembre, napadli je dva severoafričané, kteří se snažili jedné z turistek ukrást kabelku. Severoafričané před samotným pokusem o násilnou loupež nejprve turisty požádali o informace, aby odvedli jejich pozornost.

Tuto scénu zpozoroval místní občan, který místem v době činu procházel, a okamžitě zavolal policii. Hlídka policie – tvořena četníky – na místo dorazila v momentě, kdy loupežné přepadení stále probíhalo. Díky tomu, že se turisté nenechali zastrašit, se loupež povedlo včas překazit. Jednomu ze dvou severoafričanů se podařilo na kole uniknout, policie se však snaží zjistit jeho identitu, k čemuž by jí měl dopomoci kamerový systém. Druhý z mužů, 29letý Tunisan Ibrahim Jebali, byl odsouzen v okamžitém přímém řízení na 1 rok a 6 měsíců. U toho rozsudku, na rozdíl od běžného trestního procesu, chybí předběžné slyšení a předběžná rozprava.

Ani jednomu z turistů se nic nestalo. Monika Pilloni, která v blízkosti tohoto města žije dlouhé roky, doporučuje všem turistům, kteří se chystají do Itálie, aby byli při procházení nočním městem obezřetní. „Toto nebezpečí hrozí taktéž i ve dne, a to i přesto, že je to pro agresory těžší kvůli přítomnosti mnoha chodců,“ doplňuje.

Deník il Mattino di Padova přinesl informaci, že se bude porovnávat identikit z tohoto případu s případem, kdy migrant na kole napadl španělskou studentku v ulici via Grassi. Pachatel studentku srazil na zem a snažil se jí ukrást z tašky cokoliv cenného. Dívka si při tomto přepadení rozrazila rty. Existuje  podezření, že by se mohlo jednat o stejnou osobu.

„U nádraží v Padově máme roky stálou vojenskou hlídku se samopaly a terénním vozidlem, není tam jen tak pro parádu,“ poodhaluje Monika Pilloni současný stav bezpečnosti v Padově.

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 16.2.2019

Zdroj:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pozor-Migrant-dostal-rok-a-pul-natvrdo-za-napadeni-ceskych-turistu-v-Italii-Mame-pro-vas-varovani-570688