MONIKA PILLONI

9. pro, 2019

Během týdne vyplynulo na povrch několik nových skutečností...

Minulý týden v Itálii způsobila rozruch zpráva o mladé dívce české národnosti, kterou měl od 19 do 30 listopadu držet v zajetí jeden migrant z Nigérie.

Původní zprávu, kterou publikovalo mnoho předních italských deníků minulé pondělí, uvidíte v předchozím článku a také zde.

Jednalo se o případ, který se stal v ubytovacím zařízení pro žadatele o azyl v městečku Tribano v okresu Padova, kde měla být 22letá N.N. (dle jejích slov a udíní na policii) po celou dobu znásilňována a týrána.

Zodpovědný pracovník za tuto přijímací strukturu je Lorenzo Boscato byl prý rozhořčen a tvrdil, že o ničem nikdo nevěděl. Nevěděl o 11 denní přítomnosti cizího člověka? Tato neziskovka Edeco, jejíž vlastník je Simone Borile, je namočena do různých vyšetřování, také v souvislosti s vyšetřovaním ex zástupce prefekta Padovy (Pasquale Aversa) kvůli podvodům, vyzrazení tajných údajů, korupce atd.

Odkazy na internetu a šokující zjištění
V době, kdy článek v Itálii vyšel, tato Češka již odjela do Francie za kamarádem, co zavolal pomoc – to mi to bylo řečeno, když jsem zkontaktovala kompetentní osobu přes bezpečnost a imigraci, abych nabídla v rámci svých možností případnou pomoc a tak to napsal i krajský deník Gazzettino. Tato chování mě celkem převapilo a tak jsem se večer po publikaci článku dala do pátrání na netu a Fb. Bylo celkem lehké najít odkazy na „pravděpodobnou oběť“ na Fb Nigerijského migranta, protože jeho jméno bylo zveřejněno a mít důvod pochybovat o dynamice faktu, týkající se tohoto vážného případu …

V jiném aspektu je to totiž ještě mnohem horší – jedná se totiž o dívku trpící mentální retardací. Nikdo ji nehledá? Nikdo za ni neručí?

Nalezla jsem dva odkazy z března minulého roku – Český rozhlas a Frekvence 1, kde byla zveřejněna „výzva Policie ČR na pomoc při pátrání po dívce trpící mentální retardací, která je důvěřivá k cizím lidem a vyhledává společnost mužů z africké komunity.“ Bylo mi jasné, že musí jít o stejnou osobu – oběť a nejsem jediná, kdo na tuto skutečnost přišel. Mimo reportérů a jiných osob v České republice, kteří po tom pátrali po vydání mého prvního článku, na stejnou věc přišli také jeho obhájci Marco Cinetto a Stefano Corbo. V této době se dívka N.N. nenachází na seznamu policií hledaných či pohřešovaných osob.

Podotýkám, že i kdybych mohla, já zde nepublikuji identitu, ale pouze to co je publikováno v italských denících včetně fotek, které se tam vyskytují, držím se pouze tisku.

Pokračování zde:

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/12/08/italie-migranta-z-nigerie-obvinila-ceska-s-mentalni-poruchou-nikdo-ji-nehleda/

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 9.12.2019


 

3. pro, 2019

Násilník je 26letý Nigerijec a oběť 22letá dívka z České republiky...

Migrant ji zamkl v malém pokoji a držel jako vězně, kde byla bita a znásilňována až do vyčerpání po dobu 10 dní nekonečného násilí a hrůzy.

Oba se seznámili asi před rokem na Facebooku a okamžitě začali milostný poměr online. Teprve před 15 dny se setkali poprvé osobně: dívka, jak vysvětluje deník Corriere, přijela do městečka Tribano (cca 4.350 obyvatel, oblast Bassa Padovana, okres Padova), protože Nigerijec ji k cestě přesvědčil příslibem manželství. Dívka tak spadla do pasti násilníka z Afriky, který je v Itálii pod jménem Peter Chiebuka žadatelem o azyl, původem z Nigérie.

Od chvíle, kdy se s Peterem setkala, pro ni začala skutečná noční můra. Po prvních několika dnech dvoření se 26letý Nigerijec úplně změnil. Začal se chovat agresivně a vyhrožoval: facky, bití, urážky, fyzické a psychické násilí. Nigerijec dívku dokonce okradl o 50.000 korun.

Agrese pokračovala až do doby, kdy se dostala k telefonu a kontaktovala přes WhatsApp francouzského kamaráda, který ihned upozornil policii. Karabiníci z Abano Terme spolu s kolegy z Tribana, na základě tohoto udání a lokalizace telefonu, dívku osvobodiliBudova ve které se nachází byt, je ve správě družstva neboli neziskovky Edeco, která se “stará o migranty”. Těm nic nechybí, mají volnost a veškeré služby s hostitelstvím migrantů spojené.

Peter Chiebuka byl obviněn z únosu a sexuálního násilí a v souladu s ustanoveními státního zástupce (Marco Brusegan) a byl převezen do vězení. Oběť byla doprovozena do kasáren, kde podala svědectví o prožitých skutečnostech, poté byla svěřena do péče v nemocnici Schiavonia (Monselice), která bude muset objasnit přesnou povahu a rozsah utrpěného násilí. Přezkoumává se pozice dvou Chiebukových spolubydlících, kteří sice nejsou nejsou vyšetřováni, na únosu a obtěžování se nezúčastnili, byli si však vědomi přítomnosti Češky ve společném bytě.

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 3.12.2019

Zdroj:

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/12/02/italie-nigerijec-znasilnoval-a-tyral-cesku-kterou-10-dni-veznil/


 

 

 

30. lis, 2019

Sardinky jsou malé ryby, jednotlivě bezbranné a bezmocné, které se choulí k sobě a pohybují v hejnech, čili v davu. Ty lidské se považují za protiklad bývalého ministra vnitra, kterého mají za žraloka...

Lidský dav „sardinek“ se poprvé „vyrojil“ 14. listopadu na náměstí (Piazza Maggiore) ve městě Bologna v jakémsi „flash mobu“, zorganizovaném několik dní dopředu na sociálních sítích. Účastníci protestu proti bývalému italskému ministru vnitra Salvinimu se vždy dostaví s rybou vystřiženou z kartónu – sardinkou. První mobilizace byla naplánována na den, kdy tam Matteo Salvini ze strany Liga zahájil ve sportovní hale PalaDozza volební kampaň do krajských voleb v Emilia-Romagna (budou se konat 26.ledna příštího roku) a představil kandidátku na pozici prezidentky krajské vlády. Tuto kandidátku vybrala středopravice (strany Liga, FdL, FI) a je jí senátorka Lucia Borgonzoni(ová) z Ligy. Pak přišlo náměstí Piazza Grande ve městě Modena. Také v tomto případě flash mob zaměřen proti Lize a zároveň za účelem bojkotování kandidatury senátorky Borgonzoniové na vedení regionu. Následovala další města, kde byla nahlášena přítomnost Mattea Salviniho, a to nejenom v kraji Emilia-Romagna.

Zúčastněte se první rybí revoluce v historii

Výběr jména vysvětlili tvůrci myšlenky, kteří vymysleli též slogan znějící „Emilia Romagna neskočí na návnadu“ (v originále L’Emilia Romagna non abbocca), a k tomu vybrali příslušný symbol – sardinku. Sardinky jsou totiž malé ryby, které se choulí k sobě a pohybují ve skupinách. Ty lidské jsou považovány za protiklad bývalého ministra vnitra, kterého mají za „žraloka“. Pokud se tyto malé ryby, jednotlivě bezbranné a bezmocné, pohybují kompaktně jako jediné stvoření, vytvářejí „masu“ a v případě lidských sardinek jde o dav lidí. Tvůrci tohoto experimentu (Sardinky nejsou hnutí s organizační strukturou obsahující pravidla a povinnosti) jsou čtyři, vesměs, třicetiletí přátelé: Mattia Santori, Andrea Garreffa, Giulia Trappoloni a Roberto Morotti. Náměstí plné lidských revoltujících Sardinek se zrodilo přes Facebook. Stalo se tak za jedné Santoriho bezesné noci. Nemohl totiž přijmout fakt, že v tradiční „rudé tvrzi“ jako je město Bologna, provedla Salviniho Liga volební kampaň na podporu kandidatury Lucii Borgonzoniové v opozici vůči odcházejícímu lokálnímu prezidentovi za stranu PD, jímž byl Stefano Bonaccini. „A my k tomu všichni mlčíme?“ řekl si Santori. Poslal tedy zprávu svým přátelům a všichni se sešli v kuchyni a tam se zrodil nápad: „Salvini dorazí do sportovní haly PalaDozza. Budova má 5 570 míst. Musí nás být více“. Odtud pochází flash mob Šest tisíc sardinek (Seimila sardine). Pozvánka zněla: „Žádná vlajka, žádná strana... Vytvořte si vlastní sardinky a zúčastněte se první rybí revoluce v historii“.

Opravdu žádná strana v pozadí?

Takže účastníci – ozbrojeni kartonovými sardinkami – by měli být součástí nepolitické demonstrace, ale ve skutečnosti mnoho lidí za nimi vidí loutky, zatímco ideology projektu vidí jako loutkáře levice, kteří v pozadí scény tkají řady potenciálního hnutí vzniklého z nižších vrstev. To se objevuje ve stále více městech. Několik příkladů:

  • Lídr PD (Demokratická strana, italsky Partito Democratico, PD, je italská sociálnědemokratická politická strana) Nicola Zingaretti chválí iniciativu tím, že „řídí otcovství hnutí ryb pod stranickým křídlem“.
  • Davy – někdy velké a někdy žalostné – zpívají píseň Bella ciao (https://www.youtube.com/watch?v=4CI3lhyNKfo)
  • Song zní vždy na manifestacích levice, progresistů a za účasti sociálních center a stal se svého druhu italskou pravdoláskařskou hymnou. Slogany a fráze účastníků jsou naprosto stejné, takže vše vypadá, jako by se někdo snažil přebalit tento balíček do občanského pozlátka, protože jak je známo, strana PD spolu s koaličními soudruhy již voliče dlouho netáhne.
  • Samar Zaoui(ová), stoupenkyně levicového sdružení universitních studentů, organizátorka demonstrace „Demokratické sardinky“ (Le Sardine Democratiche) v Modeně, se dovolávala a modlila se za sociálního mstitele, aby odstranil Salviniho! A tak Salvini musí čelit nenávisti Sardinek jako je tato, která mu přeje smrt.

Sardinky říkají: „Jsme jen protilátky proti fašismu“. K tomu přistupuje rétorika skupin jako je například Antifa.

Klima-sardinky dnes stávkují po vzoru Grety

Mattia Santori, jeden z tvůrců Sardinek, je spolupracovníkem časopisu RiEnergia, který má spojitost s italským levicovým politikem Romanem Prodim. S ním Santori dělá často (ve spolupráci s někým dalším) rozhovory. Sardinky se také houfují u levicově a progresivisticky smýšlejících Italů i v zahraničí. Ti plánují „flash mob“ v Dublinu, Londýně, Amsterdamu, Berlíně, Paříži, San Francisku a Bostonu. Právě dnes se navíc koná čtvrtá globální klimatická stávka s FridaysforFuture, což je – jak známo – hnutí pro mladé lidi bojující za životní prostředí inspirované Gretou Thunbergovou. V Itálii se koná na 100 náměstích a tentokrát budou přítomné také Sardinky!

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 30.11.2019

Zdroj:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Monika-Pilloni-V-Italii-se-proti-Salvinimu-houfuji-Sardinky-Pripominaji-milionchvilkare-605229


 

 

21. lis, 2019
Seminář „Pronásledování křesťanů v 21. století“ – v Poslanecké sněmovně...
 
Video zde:
 
 
19.11.2019 Praha, Parlament ČR, Raptor-TV.cz
 
Autor: Monika Pilloni, Praha, ČR, 21.11.2019
18. lis, 2019

Neschopný a proimigračně naladěný neapolský Starosta - DE MAGISTRIS tvrdí...

"Z NEAPOLE VYCHÁZÍ NOVÝ HUMANISMUS, TAKŽE MY SE CHCEME, V UVOZOVKÁCH, KANDIDOVAT NA HLAVNÍ MĚSTO STŘEDOMOŘÍ. BEZPEČNOST SE NEZAJIŠŤUJE POMOCÍ ZDÍ, ALE INTEGRACÍ."
No tak se podívejte, jaké to "hlavní město" ve středomoří je a jak jsou obyvatelé spokojeni !!! Líbí ???
 
Video zde:
 
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 18.11.2019