NOVINKY Z TRUMPERIKY

16. dub, 2018

„This is the end, beautiful friend, this is the end, my only friend…“

Přinášíme Vám poslední novinky z Trumperiky. Ne, nekončíme, a rozhodně nehodláme končit.  Poslední novinky z Trumperiky přinášíme, protože po sobotním bombardování Sýrie přestal být Donald J. Trump trumpovcem a altrightistou, a přešel k mainstreamové pseudopravici bushovského typu. Pro nás je trumpismus o odmítání zahraničních intervencí, domácí suverenitě, boji proti establishmentu a elitám, rozbití politického konsensu, národní hrdosti a nekonformnosti vůči politické korektnosti. V posledních měsících, bohužel, president Donald J. Trump tyto pozice opustil. Začalo to už propuštěním Steve Bannona z pozice poradce v Bílém domě a neuhájením Michaela Flynna na pozici poradce pro národní bezpečnost.

Ronald Reagan, kdysi řekl: „Já jsem neopustil Demokraty, to Demokraté opustili mě,“ a my říkáme: „My jsme neopustili Donalda Trumpa, to on opustil nás.“ Donaldu J. Trumpovi nadále patří obrovské zásluhy za politické zemětřesení, které způsobil, a za to, že vrátil nižším a středním vrstvám Američanů a americkým patriotům jejich hrdost, a proto nebudeme na Donalda Trumpa útočit, nebudeme ho zahořkle pomlouvat, a uvítáme jeho případný návrat k trumpismu, ale dokud bude ve vleku mainstreamu, nemůžeme být loajální k jeho osobě. Jsme loajální k tomu, proč zvítězil v presidentských volbách, k jeho předchozím myšlenkám, praxi, odvaze a úspěchům.

V tomto ohledu chceme navíc poděkovat presidentu Miloši Zemanovi, že se odmítl přidat k ostatním státníkům, kteří divoce přikyvují bombardování, a že správně varuje před hrozbou, že by takové bombardování mohlo způsobit oddálení návratu imigrantů.

Autor: 7Republika, Praha, ČR, 16.4.2018


 

9. dub, 2018

Stážisti a jiné voloviny / Národní garda na hranici / Donald u Baltu

Stážisti a jiné voloviny

Sluníčkáři už fakt neví, na co všechno by si v případě presidenta Trumpa měli stěžovat. Na druhou stranu je nutné ocenit originalitu jejich debility. Ta byla nyní opět trumfnuta, když bylo uveřejněno společné foto presidenta Trumpa a 200 stážistů z Bílého domu. K zděšení levičáků jsou mezi stážisty jen tři černoši. Kritika hned byla podrobena kritice, když řada lidí prohlásila, že černoši pravděpodobně ani nechtějí pracovat u Trumpa. Levičáci taky poukazují na to, že pod prvním černošským presidentem Obamou, tam bylo mnohem více černochů. Pochopitelně. To tam chtěl pracovat každý černoch, a nejspíše na to byly i rasové kvóty. Kdoví. Éra, kdy byl člověk, ale hodnocen a povyšován podle rasy je v Americe u konce. Nyní se hodnotí schopnosti a zásluhy.

Národní garda na hranici

President Trump pokračuje v naplňování svého slibu boje proti ilegální migraci z Mexika, a nejen vybudováním zdi. Nyní Pentagon a president Trump poslali na mexickou hranici 4,000 příslušníků Národní gardy. Jako první vyšle Texas 250 gardistů k posílení hraničních hlídek. Tímto způsobem má být omezena ilegální migrace a pašování drog a zbraní z Mexika do Ameriky. Přejeme hodně štěstí, nejen americké vládě, ale v první řadě americkým gardistům, kteří pomáhají střežit bezpečí amerických občanů na mexické hranici. „Uzavíráme jižní hranici. Lidé naší země chtějí bezpečí a ochranu. Demokraté způsobili katastrofu v této důležité oblasti,“ napsal Donald J. Trump.

Donald u Baltu

Donald Trump se setkal s představiteli Litvy, Lotyšska a Estonska, zemí, které dlouhodobě byli v područí ruského impéria a nyní usilují o ochranu své suverenity a národní nezávislosti. Presidentova návštěva má jasně potvrdit dodržení závazků Spojených států amerických vůči svým spojencům napříč Evropou, tedy i spojeneckým národům v Pobaltí. Podle vyjádření amerických představitelů se plánuje investice 100 miliónů dolarů do dodávek zbraní a munice do Pobaltí a 70 miliónů dolarů na rozvoj výcvikových programů baltských armád. Setkání, ale nebylo jen o vojenské bezpečnosti, nýbrž i o jiných záležitostech. Spojené státy americké se chystají podpořit rozvoj baltské infrastruktury, aby byla méně závislá na Rusku. V rámci 100. výročí osamostatnění baltských států od Ruska zároveň dojde k prohloubení výměnných programů a poslání stovky baltských studentů na výměnné pobyty do Spojených států amerických.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 9.4.2018


 

2. dub, 2018

Nikulin v Americe / Vyhoštění ruských diplomatů / Donald proti Amazonu!

Nikulin v Americe

Po dlouhé době čekání byl na příkaz Roberta Pelikána, ministra spravedlnosti v demisi,
naplněna americká žádost o vydání Jevgenije Nikulina, ruského občana zadrženého v České republice, kvůli hackerským útokům na trojici amerických technologických firem. Podle odhadů měl trojici firem způsobit škodu za více než pět a půl miliónu dolarů, z čehož nejvíce poškodil firmu Linkedln. Nikulin byl zatčen českou policií v říjnu 2016, a až do března 2018 byl držen v pankráckém vězení.Nyní je poslán do USA na žádost amerických orgánů. Vydání pravděpodobně uspíšil Paul Ryan, předseda Sněmovny reprezentantů USA, který byl v ČR na návštěvě.

Vyhoštění ruských diplomatů

26. března, v reakci na údajné zapojení Ruska do otravy Sergeje Skripala, Spojené státy
americké na příkaz Donalda J. Trumpa vyhostili 60 ruských diplomatů. USA se tak připojilo k reakci Velké Británie a států EU, která se stala důrazným varováním pro možné ruské vměšování do evropských zájmů. Na druhou stranu je nutné říci, že okolo otravy Skripala je řada nejasností a zdaleka ne všechny indicie vedou k Rusku a nebyl prokízán žádný jasný a usvědčující důkaz.

Donald proti Amazonu!

Řadu let mamutí korporace Amazon drtila americkou drobnou konkurenci, okrádala poštovní
služby a své zaměstnance. S tím je nyní konec. Donald J. Trump veřejně kritizuje to, že Amazon připravuje USA a americký poštovní systém o miliardy dolarů. Podle Bílého domu se Amazon snaží i vyhýbat placení daní. Za připomenutí stojí, že Amazon se neblaze proslavil v řadě zemí drancováním a brutálními pracovními podmínkami uplatňovanými vůči svým zaměstnanců. Po prohlášení Donalda J.Trumpa zažil Amazon první trest v podobě prudkého pádu akcií, tedy reakce na toto prohlášení.Amazon ztratil 30 miliard dolarů své hodnoty na akciích. Doplňme, že Washington Post a další levičácké liberální noviny podporují Amazon a zastávají se ho.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 2.4.2018


 

26. bře, 2018

V řadě za sebou, levičáci jdou... / Donald J. Trump oslavil řeckou nezávislost / Zákrok proti Iránu, aneb Roose… vlastně John Bolton v akci

V řadě za sebou, levičáci jdou, ťápají si v protitrumpovském blátě, cestou necestou

Levičácké úderky opětovně dokazují, že se neštítí zneužívat ničeho. Neštítí se využívat, jakéhokoliv protitrumpovského bláta a neštítí se zneužívat lidských tragédií ve svůj politický prospěch. To ostatně dokazují i nyní, když 24. března proběhla akce „Pochod za naše životy“ (Katolického „Pochodu za život“ by se asi nezúčastnili…). Tato akce je organizovaná extrémně levicovými studentskými spolky a skupinami, jejichž cílem je oslabit pozici Národní střelecké asociace, která patří mezi posledních pár ochránců svobod a postavení občanů v Americe. Levičákům jde o zvýšení věku držení zbraní na 21 let, zákaz předváděcích akcí zbraní a střeliva, zákaz prodeje velkokapacitních zásobníků, či obnovení federálního zákona zakazujícího útočné zbraně. Akci podporují sluníčkářské zjevy jako jsou George Clooney, Steven Spielberg nebo Justinka Bieberová. Podle nadhodnocených údajů se akce zúčastnilo 2 milióny lidí. Tak hlavně, že se prošli, tihle pokrytci. Vadí jim střelba na školách, ale nevadí jim potraty. Ne, že bych byl, kdovíjaký odpůrce potratů, ale levicový pokrytci by si měli uspořádat své hodnoty.

Donald J.Trump oslavil řeckou nezávislost

Za přítomnosti staršího patriarchy americké pravoslavné diecéze Demetriose, uspořádal Donald J. Trump v Bílém domě oslavu řeckého dne nezávislosti. Stalo se tak v neděli 25. března, na kterou letos připadala oslava svátku. Ten se slaví u příležitosti začátku řecké války nezávislost v roce 1821, která skončila vznikem svobodného Řecka a ničivou porážkou Osmanské říše. Donald J. Trump v přítomnosti patriarchy Demetriose připomněl, že Řecko je kolébkou západní civilizace, odkud vzešla filozofie, věda a kultura, stejně jako demokracie a velkolepé dědictví. Zmínil, že letos je i 70. výročí Fulbrightova programu v Řecku. Řecko se v roce 1948 stalo prvním státem Evropy, kde začal působit vzdělávací a stipendijní Fulbrightův program a od té doby poskytl stipendium pro vzdělání více než pěti tisícům Řeků a Američanů. V Americe navíc žije komunita 1,3 miliónů Američanů řeckého původu, kteří svým začleněním do společnosti a službou významně přispěli americké civilizaci v jejím rozvoji. Stejně jako Donald J. Trump, i my gratulujeme našim řeckým bratřím ke státnímu svátku! Ostatně, pro nás to letos bude 100 let od osvobození z germánského područí.

Zákrok proti Iránu, aneb Roose… vlastně John Bolton v akci

Donald Trump nevede jen nesmlouvaví boj proti kybernetické kriminalitě a špionáži páchané Čínou, ale i proti kyberterorismu, v němž má prsty iránský teokratický režim. 23. března uvalilo USA sankce na 9 Iránců a iránskou společnost Mabna Institute kvůli podpoře a zprostředkování kyberterorismu a hackování stovek univerzit, desítek soukromých společností a firem a dalších institucí. Odhaduje se, že od roku 2013, kdy Irán rozjel kyberteroristickou ofenzivu, až do dnešních dní, bylo zcizeno 31 terabytů akademických dat a intelektuálního vlastnictví, došlo k napadení 144 amerických univerzit a dalších 176 univerzit po celém světě. Došlo i k útokům na Federální energetickou regulační komisi a další strategické instituce v USA. K zahájení protiútoku došlo den po jmenování Johna Boltona, jestřábího odpůrce jaderné dohody s Iránem na místo poradce pro národní bezpečnost. Bolton moc dobře ví, čeho je Irán schopen s jadernými zbraněmi i kyberterorismem a bude vítanou posilou pro Trumpův tým.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 26.3.2018


 

19. bře, 2018

Andrew McCabe – kdo chce kam, pomozme mu tam! / Kritika násilí ve videohrách. / Zmanipulované volby v Pensylvánii.

Andrew McCabe – kdo chce kam, pomozme mu tam!

Pár dní před odchodem do důchodu byl sražen demokratický agent uvnitř FBI, Andrew McCabe. Oficiálně člen Republikánské strany, fakticky sluha Clintonovské nadace, skončil, kvůli svému amorálnímu jednání a sabotážím vyšetřování stran úniků emailů Hillary Clintonové z její osobní emailové schránky. Andrew McCabe byl sesazen současným generálním prokurátorem a ministrem spravedlnosti Jeffem Sessions. Problém byl taky v tom, že McCabeho manželka je členkou Demokratické strany USA, která kandidovala na senátorku za Virginii v roce 2015. Nyní McCabe odchází bez výsluh, potrestán za své stranění demokratům a zejména Clintonové. Pozici McCabeho už v lednu převzal David Bowdich.

Kritika násilí ve videohrách.

Před pár dny se Donald Trump setkal se zástupci videoherních společností, konkrétně Take
Two a ZeniMax, mateřské společnosti videoherních vývojářů Bethesda. K setkání došlo v reakci na krvavé události z amerických škol, kde došlo k vraždění a střelbě. Donald Trump apeloval na zástupce videoherních společností, aby omezili násilí ve videohrách. Jakkoliv se nedomnívám, že by násilí ve videohrách bylo důvodem k vraždění na školách, tím jsou spíše uvolněné liberální mravy, jsem rád, že Donald Trump vrací kritiku videoher do původních kolejí, a pryč od morbidit typu LGBT, feminismus a spol. K setkání došlo 10. března za spoluúčasti republikánské kongresmanky Vicky Hartzlerové a kritiků videoherního průmyslu v Bílém domě u kulatého stolu.

Zmanipulované volby v Pensylvánii.

13. března proběhly volby v Pensylvánii. Šlo o speciální doplňovací volby, kde kandidoval konzervativní vlastenec, republikán, obhájce tradičních hodnot a veterán korejských jednání o omezení jaderných zbraní Rick Saccone proti rádobykonzervativnímu demokratovi Conoru Lambovi, který se v rámci Demokratické strany pasoval do role konzervativce, ale to jen, aby dokázal uspět v pensylvánských volbách. Sám měl údajně tvrdit, že má rád Trumpa. V zásadě šlo o kompromisního kandidáta, který měl zajistit úspěch demokratů. Lamb vyhrál, ale takovým způsobem, že už by bylo vrcholem pokrytectví ze strany demokratů obviňovat Rusy z falšování voleb. Vyhrál jen o 0,2% hlasů a rozdíl mezi ním a Sacconem byl pouhých 627 hlasů. Svou roli užitečného idiota levičáků pochopitelně sehrál i libertariánský kandidát Drew Gray Miller, který Sacconemu ukradl 1,379 hlasů. Libertariáni dokáží pravici jen škodit. Nicméně volby mají dohru, protože Lamb s neuvěřitelnou rychlostí a navzdory výsledku, okamžitě ohlásil svoje vítězství, což jen zavdává důvod myslet si, že volby jsou zfalšované. Chce zabránit přepočítání hlasů, které by ukázalo, že prohrál. K přepočítání ovšem nejspíše dojde, protože by to byl křiklavý podvod demokratické levice, tak doufejme, že republikánská pravda zvítězí nad demokratickou lží.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 19.3.2018