NOVINKY Z TRUMPERIKY

21. led, 2018
Zlatý věk černochů a žen v Trumperice
 
Podle posledních uveřejněných údajů je po roce vlády Donalda J. Trumpa historicky nejnižší
nezaměstnanost mezi ženami a Afroameričany. Díky presidentově protekcionistické hospodářské politice se daří návrat firem ze zahraničí a tyto firmy poskytují práci všem podle jejich schopností a pracovitosti. Během jednoho roku se do pracovního procesu zapojilo přes půl miliónu dosud ekonomicky vyloučených žen a ve stejné době ultrale
vicové feministické úderky pořádají protesty proti Trumpově vládě. Tyto úderky protestují proti ekonomické nezávislosti žen a jejich ekonomickým úspěchům, které umožnila Trumpova administrativa.
 
Demokratický „shutdown“
 
Tak se američtí Demokraté rozhodli, že opět udělají bordel a zopakují svou absurdní a nebezpečnou taktiku „shutdownu“. Díky parlamentnímu kretenismua tomu, že si každý může dělat v Kongresu, co chce, se nyní USA dostávají do stavu tzv. shutdown,
tedy situace, kdy americké úřady nemají na placení platů a pokrytí výdajové stránky svého provozu. Tuto prasárnu Demokraté udělali už v roce 2013 za diletantské vlády Baracka Obamy. Tedy 16 dní drželi Ameriku pod krkem. Demokraté, s cílem snížit výdaje na obranu a poškodit tak obranyschopnost Spojených států amerických, zablokovali rozpočtové provizorium, čímž dokázali, nejen svou vlastní nebezpečnost, ale i nebezpečnost samotného parlamentního systému, kdy parlament můžev důsledku stranických rozbrojů paralyzovat. Demokraté si skrze Kongres vzali Ameriku jako rukojmí a požadují ochranu imigrantskýchdětí, jinak nechají Ameriku vykrvácet. Uvidíme, zda dostanou rozum, v každém případě od nadcházejícího týdne bude část úřadů zavřená a lidi budou na nucené dovolené. Mohou za to poděkovat Demokratické straně USA, pro kterou jsou imigranti důležitější, než vlastní lidé.
 
Fake News Awards!
 
17. ledna president Donald J. Trump představil světu nové vyznamenání, „Fake News Awards“, které se uděluje prolhaným a aktivistickým novinářům napříč Spojenými státy americkými. Jde o presidentovu reakci na nepřetržitou štvavou kampaň ultralevicových masmédií, zejména CNN, ale i New York Times a dalších. Naše strana je neustále o
sočována z „hoaxů“ a podobných nesmyslů, ale nyní přecházíme v USA do protiútoku a to prostřednictvím „Fake News Awards“, které poukazují na lhaní médií, jejich chyby, amorálnost a jejich vlastní hoaxy. Někteří cuckservativci jako John McCain
a podobně sice odsoudili toto vyznamenání, ale co na nich záleží. Jejich éra neokonzervativismu už je pryč.
 
První desítka výherců:
 
1. Paul Krugman, New York Times, za ambiciózní prohlášení, že akciové trhy se nikdy nevzpamatují z Donalda J. Trumpa. Nakonec byl nucen uznat, že ro
zpočtové schodky mohou ekonomice prospět v krátkodobém měřítku.
 
2. Brian Ross, ABC News, za zmanipulovaný článek o Michaelu Flynnovi. Článek mimo jiné poškodil hodnotu akciového Dow Jones Indexu a Brian Ross byl na čtyři týdny poslán na nucenou dovolenou.
 
3. Manu Raju a Jeremy Herb ze CNN za prohlášení, že Donald J. Trump měl prvotní přístup
k hacknutým dokumentům Wikileaks. CNN byla nucena to opravit.
 
4. Zeke Miller z Time za lživé prohlášení, že Donald J. Trump nechal odstranit sochu Martina Luthera Kinga Jr., z Oválné pracovny. Time se musel omluvit
.
5. Dave Weigel z Washington Post za manipulativní protitrumpovské fotografie z jeho shromáždění. Omluvil se.
 
6. Veronica Rocha ze CNN za profláknutou manipulaci Donalda J. Trumpa s japonským premiérem Šinzo Abé (Šinzo Abé při krmení ryb hodil obsah misky do vody a stejně tak to udělal Donald J. Trump, aleCNN vystřihla a uveřejnila, jen Trumpa, jak to dělá).
 
7. Thomas Frank ze CNN za vylhanou zprávu o vztazích mezi Anthony Scaramuccim a Ruskem.
Reportáž byla stažena a trojice lhářů zapletených do tohoto počinu odešla ze CNN.
 
8. Chris Riotta z Newsweek za lživé prohlášení, že polská První dáma Agata Kornhauser-Dudová
nepodala ruku Donaldu J. Trumpovi. Opraveno.
 
9. Gloria Borgher, Eric Lichtblau, Jake Tapper a Brian Rokus ze CNN za manipulace okolo rezignace bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho. Zpráva byla o
pravena.
 
10. Lisa Friedman z New York Times za prohlášení, že vědci se obávají reakce Trumpovi
administrativy, a proto nechtějí zveřejnit zprávu o klimatických změnách. Zpráva byla, ale zveřejněna už před sedmi měsíci a je dostupná.
 

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 21.8.2018


 

15. led, 2018

Salvadorci se vrací domů - Dacani zatím zůstávají - Sh*thole countries!

Salvadorci se vrací domů

Trumpova administrativa oznámila dne 8. ledna, že k září 2019 bude končit ochranný status udělený zhruba 200 tisícům Salvadorců, kteří už během vlády presidenta G. W. Bushe odešli ze Salvadoru, kvůli ničivému zemětřesení v roce 2001. Je až s podivem, že zůstali v Americe celých 17, respektive 18 let. Amerika se tak zbaví 200 tisíc příživníků, kteří se nechtěli podílet na obnově své vlastní země, proč by se tedy začlenili do americké společnosti.

Dacani zatím zůstávají

Program DACA bude nadále pokračovat, až do doby, než se vyřeší všechny soudní spory. Tak svévolně a nespravedlivě rozhodl William Alsup, okresní soudce, který tak ovlivnil osudy stovek miliónů Američanů, kteří musí trpět přítomnost dacanů, tedy imigrantů a jejich potomků, kteří nepracují a nepřispívají americké společnosti. V tomto případě jde o 800 tisíc osob, které bude muset americká společnost nadále živit.

Sh*thole countries!

Donald J. Trump prokázal obrovskou politickou statečnost, když se nebál 11. ledna naplno pojmenovat současný stav věcí v Haiti a řadě afrických zemí. Mnoho lidí a zejména mocenské orgány OSN, si stěžují, že to bylo rasistické a urážlivé, ale dokud nepřijmeme pravdu taková jaká je tak se ty země nedostanou ze svého poníženého a zruinovaného stavu. Tyhle země by se měli vykašlat na to, že je někdo uráží a raději se zaměřit na vlastní rozvoj, správu, boj proti korupci, infekčním nemocem a hospodářskému úpadku. Až toho dosáhnou, ztratí slova presidenta Trumpa význam.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 15.1.2018


 

8. led, 2018

Konec milodarů teroristům / Korejská jednání / Bannonova omluva

Konec milodarů teroristům.

President Donald J. Trump se rozhodl ukončit financování teroristických režimů v Pákistánu a „Palestině“, kam byly po celé roky vyhazovány těžce vydřené peníze amerických daňových poplatníků. V případě Pákistánu jde o zmrzačení 225 miliónů dolarů (5,4 mld. Kč) vojenské pomoci. V případě „Palestiny“, která údajně podle levičáckých aktivistů nedostává žádnou pomoc od Američanů, to je dokonce 300 miliónů dolarů. Již dříve sněmovna reprezentantů doporučila seškrtat tuto pomoc, protože místo na humanitární účely jde na vyplácení sociálních dávek rodinám teroristů a vrahů. V případě obou zemí si Donald J. Trump stěžuje na nedostatek ochoty. U Pákistánu na nedostatek ochoty bojovat s Talibanem a jeho spojenci a u „Palestiny“ na neochotu jednat se Státem Izrael a ukončit agresivní výpady proti Izraeli. Již včera bylo pozdě na ukončení veškeré pomoci těmto státům a pseudostátům, ale konečně se k tomu Američané rozhoupali.

Korejská jednání.

Donald J.Trump vítá významný úspěch své korejské politiky, a sice zahájení nových rozhovorů mezi Korejskou republikou a severokorejským režimem. Označuje to za výsledek tlaku, který na Pchjongjang vyvíjel, ale nejen na něj. Trumpova silná zahraniční politika, vliv a zlepšení vztahů s Čínou přiměli právě i samotnou Čínou k tomu, aby posílila svůj tlak na severokorejský režim prostřednictvím omezení dodávek železa, strojů a ropy do KLDR. Díky Donaldu Trumpovi se na korejském poloostrově snad pohnuli ledy, ale USA budou prozatím stát stranou a do rozhovorů mezi Jižní Koreou a KLDR se zapojí, až ve vhodný okamžik. Je otázka času, zda se jednání stanou úspěšným začátkem pro obnovení vztahů na rozděleném poloostrově, nebo zda zase ztroskotají, ale určitě je to posun oproti situaci, kdy hrozilo, že tlouštík ze severu udělá atomové bum bum.

Bannonova omluva.

Michael Wolff letos vydal knihu „Fire and Fury“ (Ohnivá zloba: Uvnitř Trumpova Bílého domu), která je souborem rozhovorů s řadou lidí pohybujících se okolo Donalda J. Trumpa, včetně bývalého manažera kampaně a významného mentora Stevea Bannona. Bannon se na této knize přímo podílel jedním z rozhovorů, kde nešťastně zaútočil na Donalda Trumpa jr., pomohl tak posílit levicové konspirace o spojení Rusů s Trumpem a mimo jiné se přímo podílel na knize, která zpochybňuje presidentovo duševní zdraví. Steve Bannon se omluvil za to, že jeho počínání způsobilo odvrácení pozornosti médií a světa od řady zásluh presidenta Trumpa. Sám Donald J. Trump komentoval Bannonovu pasáž knihy slovy, že „když byl vyhozen (Steve Bannon), nepřišel jen o práci, ale i o rozum“. Oba muži se dopustili svých chyb. Steve Bannon útoky na Trumpovu rodinu a vytahováním špinavého prádla na světlo a Donald J. Trump tím, že stále plnohodnotně nezničil neokonzervativce a neomezil vliv svého neokonzervativního zetě Kushnera, kvůli kterému byl Bannon sestřelen ze své funkce.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 8.1.2018


 

31. pro, 2017

Další útoky soudů - Transsexuálové v armádě - Islamizované spojené národy

 

Další útoky soudů

Hned dvě novinky z této trojice se týkají amerických soudů, které opět útočí na
obranyschopnost a bezpečnost Spojených států amerických. 22. prosince, federální odvolací soud ovládaný levicovými aktivisty prohlásil, že současný protiimigrační politika Donalda J. Trumpa přesahuje rámec jeho pravomocí. Prozatím jeho presidentské dekrety o imigrační politice a omezení imigrace platí, ale je to jen další důkaz toho, že soudům nelze věřit, a že jsou zaujaté ve prospěch cizích zájmových skupin a socialistů. Tyto americké soudy jsou pověstné svými sympatiemi s levičáckými elitami a podporou pro Demokratickou stranu USA a proti konzervativním a nacionalistickým silám v Americe.

Transsexuálové v armádě

Dalším útokem soudů na pravomoci presidenta je rozhodnutí odvolacího soudu z 21. prosince, podle kterého má být opět umožněno transsexuálům sloužit v ozbrojených silách. Je to další donebevolající drzost amerických soudců, že zasahují do oblasti, která má být absolutním a výsadním postavením presidenta Spojených států amerických, tedy do oblasti záležitostí národní bezpečnosti a ozbrojených sil. Důrazně vyzýváme americké soudy, aby se přestali ilegálně vměšovat do záležitostí a fungování armády Spojených států amerických! Tím spíše, že péče o transsexuály v amerických ozbrojených silách stojí americkou armádu 1,3 miliardy dolarů. Dost na plat 200 tisíc vojáků!

Dalo by se, až říci, že vedlejším úmyslem všech těhle soudců a soudních elit je rozhazovat peníze, které jsou jinak potřebné k obraně Spojených států amerických a tím spíše dnes, když se Donald J. Trump snaží o obnovení pozice Ameriky ve světě.

Islamizované spojené národy

Ve stejný den, kdy odvolací soud rozhodl o tom, že se budou opět plýtvat peníze americké armády na inkluzi sexuálních menšin, Islamizované spojené národy odsouhlasili antisemitskou rezoluci iniciovanou islámskými a neomarxistickými režimy. Je to rezoluce zaměřená proti obraně svrchovanosti a právoplatné vlády židovského národa nad svým hlavním městem Jeruzalémem a je přímou reakcí na rozhodnutí Donalda Trumpa přesunout americké velvyslanectví do židovského hlavního města.

129 států, včetně Slovenska, Ruska a Číny hlasovalo pro antisemitskou rezoluci. Proti byl Stát Izrael, USA, Honduras, Guatemala, Mikronésie, Palau, Nauru, Maršalovy Ostrovy a Togo. Zdrželo se 35 států, včetně České republiky, která tak propásla jedinečnou příležitost připojit se k boji proti mezinárodnímu antisemitismu, Polska, Maďarska, Rumunska nebo Lotyšska.

Dobrou zprávou je, že výše zmíněna Guatemala je další stát, který se chystá přesunout své velvyslanectví do Jeruzaléma, který byl v roce 1967 osvobozen izraelskou armádou z jordánské okupace. A zároveň se ukázalo pokrytectví, některých států a politiků, například Indie, jejíž premiér se v létě fotil s Benjaminem Netanjahu a hovořil o spojenectví mezi Izraelem a Indií a dnes se otočil zády k Izraeli.

Bezpochyby jde i o útok na Donalda J. Trumpa a Spojené státy americké, které hájí zájmy svých spojenců. Proti rozhodnutí se ostře vyjádřila i americký velvyslankyně při OSN.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 31.12.2017


 

19. pro, 2017

Nová bezpečnostní strategie USA / Společně proti terorismu USA - Rusko! / DOW Jones 5000!

Nová bezpečnostní strategie Spojených států amerických

V intencích americké politiky vydal Donald J. Trump nový dokument zabývající se národní bezpečnostní strategií a ta bude nová. Nahrazuje dokument svého demokratického předchůdce. Nový text zaměřuje pozornost amerických bezpečnostních složek a útvarů na čtyři cíle: zvýšení amerického vlivu, ochranu americké veřejnosti, ochranu prosperity a míru. V souvislosti s touto bezpečnostní strategií se Donald J. Trump opětovně zavázal k navýšení vojenského rozpočtu USA. Připomeňme, že už na rok 2018 prosadil Donald Trump navýšení obranných výdajů o 9%, tedy o 52 miliard dolarů a navýšení rozpočtu na vnitřní bezpečnost o 7%, v tomto případě o zhruba 3 miliardy dolarů. Nová strategie rovněž počítá s navázáním partnerských vztahů a přátelství s Čínou a Ruskem, jakožto spoluřešením severokorejské krize.

Společně proti terorismu!

V návaznosti na první zprávu se sluší říct, že Spojené státy americké a Rusko začínají normalizovat vztahy prostřednictvím společného zájmu, ochrany svých obyvatel před islámským terorem. O tom nyní hovořil ruský president Vladimír Putin, když zmínil, že ruské bezpečnostní složky FSB překazili chystaný teroristický útok díky informacím, které obdržely od svých protějšků ze CIA. Je to rozhodně krok správným směrem v boji proti terorismu i demokratickému lynči, který v USA probíhá v otázce „manipulace voleb“. Levicový novináři a šiřitelé fakenews už stačili na tuto spolupráci útočit. Píší, že Trump si je s Putinem blíž, než kdy dříve. Jistě, levičákům vadí, když se překazí teroristické útoky jejich islámských soudruhů a zároveň si mohou kopnout do Trumpa. Tak to vždycky udělají. Kdo chce kam, pomozme levičákům tam.

DOW Jones 5000!

Díky hospodářské politice Donalda J.Trumpa podpořené daňovými úlevami soukromému sektoru, došlo prvně v historii DOW Jones indexu k překonání hranice 5000 bodů. Tento index ukazuje vývoj akciových trhů a hodnoty akcií třiceti největších amerických společností, které zaměstnávají milióny lidí v USA i po celém světě. Kromě jiných IBM, Intel, Microsoft, Coca-Cola, Boeing, Caterpillar nebo Apple. Překonání pětitisícové linie jen dokazuje posilování americké ekonomiky a obnovu konkurenceschopnosti Spojených států amerických. To dokazují i čísla růstu HDP. Zatímco v posledních letech obamovské vlády rostl HDP USA o 1-2%, letos se očekává růst minimálně o 3,3%, ale spíše více. Zejména díky daňové reformě, která podpoří malé a střední podnikání. Amerika se stává opět skvělou!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 19.12.2017