31. pro, 2017

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

Další útoky soudů - Transsexuálové v armádě - Islamizované spojené národy

 

Další útoky soudů

Hned dvě novinky z této trojice se týkají amerických soudů, které opět útočí na
obranyschopnost a bezpečnost Spojených států amerických. 22. prosince, federální odvolací soud ovládaný levicovými aktivisty prohlásil, že současný protiimigrační politika Donalda J. Trumpa přesahuje rámec jeho pravomocí. Prozatím jeho presidentské dekrety o imigrační politice a omezení imigrace platí, ale je to jen další důkaz toho, že soudům nelze věřit, a že jsou zaujaté ve prospěch cizích zájmových skupin a socialistů. Tyto americké soudy jsou pověstné svými sympatiemi s levičáckými elitami a podporou pro Demokratickou stranu USA a proti konzervativním a nacionalistickým silám v Americe.

Transsexuálové v armádě

Dalším útokem soudů na pravomoci presidenta je rozhodnutí odvolacího soudu z 21. prosince, podle kterého má být opět umožněno transsexuálům sloužit v ozbrojených silách. Je to další donebevolající drzost amerických soudců, že zasahují do oblasti, která má být absolutním a výsadním postavením presidenta Spojených států amerických, tedy do oblasti záležitostí národní bezpečnosti a ozbrojených sil. Důrazně vyzýváme americké soudy, aby se přestali ilegálně vměšovat do záležitostí a fungování armády Spojených států amerických! Tím spíše, že péče o transsexuály v amerických ozbrojených silách stojí americkou armádu 1,3 miliardy dolarů. Dost na plat 200 tisíc vojáků!

Dalo by se, až říci, že vedlejším úmyslem všech těhle soudců a soudních elit je rozhazovat peníze, které jsou jinak potřebné k obraně Spojených států amerických a tím spíše dnes, když se Donald J. Trump snaží o obnovení pozice Ameriky ve světě.

Islamizované spojené národy

Ve stejný den, kdy odvolací soud rozhodl o tom, že se budou opět plýtvat peníze americké armády na inkluzi sexuálních menšin, Islamizované spojené národy odsouhlasili antisemitskou rezoluci iniciovanou islámskými a neomarxistickými režimy. Je to rezoluce zaměřená proti obraně svrchovanosti a právoplatné vlády židovského národa nad svým hlavním městem Jeruzalémem a je přímou reakcí na rozhodnutí Donalda Trumpa přesunout americké velvyslanectví do židovského hlavního města.

129 států, včetně Slovenska, Ruska a Číny hlasovalo pro antisemitskou rezoluci. Proti byl Stát Izrael, USA, Honduras, Guatemala, Mikronésie, Palau, Nauru, Maršalovy Ostrovy a Togo. Zdrželo se 35 států, včetně České republiky, která tak propásla jedinečnou příležitost připojit se k boji proti mezinárodnímu antisemitismu, Polska, Maďarska, Rumunska nebo Lotyšska.

Dobrou zprávou je, že výše zmíněna Guatemala je další stát, který se chystá přesunout své velvyslanectví do Jeruzaléma, který byl v roce 1967 osvobozen izraelskou armádou z jordánské okupace. A zároveň se ukázalo pokrytectví, některých států a politiků, například Indie, jejíž premiér se v létě fotil s Benjaminem Netanjahu a hovořil o spojenectví mezi Izraelem a Indií a dnes se otočil zády k Izraeli.

Bezpochyby jde i o útok na Donalda J. Trumpa a Spojené státy americké, které hájí zájmy svých spojenců. Proti rozhodnutí se ostře vyjádřila i americký velvyslankyně při OSN.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 31.12.2017