RAKOUSKO

27. dub, 2019
Každý, kdo zůstane doma ve volbách do Europarlamentu 26. května, tak posiluje pouze imigrační fanatiky a azylové flákače. To je důvod, jít volit Svobodnou stranu Rakouska...
 
Takto vysvětluje ve volebním spotu vicekancléř Rakouska a předseda Svobodných (FPÖ), HC Strache se svým stranickým kolegou a europoslancem Haraldem Vilinským zákazníkovi co si přišel dát na baru pivo, proč volit Svobodné. Bar je plný sluníček, všichni skandují a podporují rudé a zelené. Objeví se v něm i fiktivní reportérka veřejnoprávní televize ÖRF, která se také raduje rudo-zeleně, prostě tak, jak to v Rakousku je. 
 
Rakouská FPÖ je stabilní euroskeptickou a antimigrační-antiislámskou stranou. Již skoro dva roky stranou vládní. Za její vlády se začaly hlídat hranice Rakouska, vyhošťují radikální imámy a zavírají mešity, kde se prokazatelně podporoval terorismus. Muslimů je v Rakousku na 700-800 tisíc, takže to má vláda složitější, ale přes to všechno se jí v tomto daří. Ministra vnitra Herberta Kickla za Svobodné, považují občané většinově za nejlepšího ministra vnitra Rakouska, od začátku II.republiky (1955).
 
V Europarlamentu jsou jasně napojení na spolupráci s ostatními euroskeptiky a počítá se s tím, že po volbách vstoupí do nové frakce, kterou chystá italský Matteo Salvini (vicepremier a ministr vnitra Itálie, předseda Lega) s podporou The Movement Steve Bannona. Rakousko má celkem na 18 míst v EP. Čtyři křesla teď patří FPÖ. Harald Vilímský, Barbara Kappel, Georg Mayer, Franz Obermayr. Letos mají šance posílit o 2 - 3 europoslance. 
 
Posílení euroskeptické frakce středoevropskými politiky je důležité také pro nás. Čím více středoveropských politiků tam bude, tím lépe obhájíme i svoje zájmy mezi Evropskými euroskeptickými stranami.
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 27.4.2019
 
Videa zde:
 
 
 
 
8. dub, 2019

Rakouský ministr vnitra Herbert Kickl, tak rozhodl z důvodu situace na tzv. Balkánské trase, která je teď na jaře opět přeplněná ilegálními migranty...

Ti přicházejí z Turecka přes Řecko, do Bosny a následně se snaží dostat přes Chorvatsko a Slovinsko do Rakouska a Německa. Erdoganova záchytná síť tak zjevně nefunguje, nebo spíše neexistuje. Rakouské hranice tak bude dál hlídat policie a armáda Bundesheer. Rakousko bude kontrolovat své hranice do Slovinska a Maďarska i po 12. květnu 2019, protože současný vývoj v Turecku a Řecku dává důvod k obavám. Nelegální přechody a čísla ilegálů se zvyšují. Tlak na střední Evropu se nebude zmenšovat - naopak! Také je třeba zabránit přesídlení teroristů a ilegálů, kteří se snaží využít ilegálních migrantů a migrujících tras. 

Kickl napsal otevřený dopis, který adresuje evropské komisi a předsedovi. V něm upozorňuje na hrozbu islámského terorismu, násilí a zvyšování kriminality. V této souvislosti jsou pro zajištění bezpečnosti rakouského obyvatelstva nezbytná všechna dostupná opatření. Rakousko proto neustále provádí analýzy rizik a posouzení rizik a v případě potřeby přijme vhodná opatření.

Proto se rozhodl ministr vnitra Kickl, že kontroly na vnitřních hranicích budou prováděny na rakousko-maďarské a rakousko-slovinské pozemní hranici i po 12. květnu 2019 na dobu 6 měsíců, zatím do listopadu 2019.

Autor: TGM, Praha, ČR, 8.4.2019

Zdroj:

https://kurier.at/chronik/oesterreich/latente-terrorgefahr-kickl-verlaengert-grenzkontrollen/400459000

https://www.facebook.com/herbertkickl/posts/2290470151231282

23. úno, 2019
Jako státní tajemník, je blízkou spolupracovnicí rakouského ministra vnitra za Svobodné Herberta Kickla. U lidovců patří do křídla kancléře Sebastiana Kurze. Její návrh zpřísnění trestů za sexuální delikty vůči ženám a dětem a nulová tolerance k ilegální migraci, je novým směrem tradiční konzervativní křesťanské strany Lidové v Rakousku...
 
Karoline Edtstadler pochází ze Salzburgu. Vystudovala práva a stala se soudkyní. Následně se vydala na kariéru v rakouském státním aparátu. Od radního za rakouské Lidovce (ÖVP) v Henndorfu am Wallersee, nedaleko Salzburgu, si vyzkoušela i politickou činnost. Přes další funkce na ministerstvu spravedlnosti, přes Evropský soud pro lidská práva, nakonec zakotvila v nové vládě Lidovců & Svobodných na podzim roku 2017, jako státní tajemník na ministerstvu vnitra. To připadlo Svobodným (FPÖ) a ministr Herbert Kickl, se ihned vydal na tažení proti ilegální migraci, kriminálním deliktům migrantů, zpřísnění azylu a začal pravidelné deportace ilegálů.
 
Hlídací pes ministra vnitra Rakouska
 
Karoline Edtstadler, svého šéfa bezvýhradně podporuje a levicová liberální mainstream média jí za to dala přezdívku "hlídací pes", některé neolevičácké neziskovky umí rozpálit do běla, (což je pro ně ta nejhorší barva), protože svým klidným, ledovým přístupem, jasně říká věci, které se již dnes politik z mainstream strany bojí říkat. Zpřísnění trestů za sexuální delikty na ženách a dětech, je jasnou odpovědí na islamizaci, a tyto zákony pocházejí převážně z její dílny. Má v tom absolutní podporu nejen ministerstva vnitra, ale i celé rakouské vlády.
 
Kandidátka do Europarlamentu za Lidovce (ÖVP)
 
Kancléř Kurz ji vybral, aby kandidovala do Europarlamentu a zastávala tam stejné pozice proti migraci jako maďarský premiér Orbán. Na kandidátce je dvojkou, takže má velmi reálné šance se do EP dostat. To je samozřejmě velmi potěšující, protože tak rozšíří řady opravdu konzervativních politiků, kteří jsou proti islamizaci a chtějí mít Evropu založenou na křesťansko-židovsko-antických základech. O Karoline Edtstadler ještě uslyšíme a to jak na celoevropské scéně, tak její domácí rakouské, není vyloučeno, že by jednou mohla kandidovat na kancléřku, nebo i post prezidenta Rakouské republiky...
 
A co naše KDU-ČSL?
 
Ta se bohužel stále orientuje spíše na německou CDU/CSU, která je eurohujerská, proislámská a vede Německo i Evropu ke zmaru...Nicméně i v ní by se dalo najít pár politiků, nebo političek, které se Edtstadler podobají, například starostka Brno - Obřany & Maloměřice Klára Liptáková. Pokud by se čeští Lidovci vydali stejnou cestou jako ti Rakouští, bylo by to ku prospěchu jak jejich strany, tak i naší republiky...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 23.2.2019
 
Zdroj:
 
 
 

https://www.tt.com/politik/europapolitik/15236482/othmar-karas-und-karoline-edtstadler-fuehren-oevp-in-die-europa-wahl

 
 
 
 

14. úno, 2019

Asi 700 diváků se zúčastnilo ve středu večer ve Vídni panelové diskuse o islámském antisemitismu. Akci pořádalo ministerstvo veřejných služeb a sportu, což je průlomovou věcí, aby ministerstvo pořádalo besedu, která by se zabývala nebezpečím Islámu...

Vicekancléř Heinz-Christian Strache za Svobodné, pozval osobnosti veřejného života. Debatovat tak přišel Hendryk M. Broder, politolog Michael Ley, ex-muslimka a autorka Laila Mirzo a Birol Kilic, předseda turecké kulturní komunity v Rakousku. Akce byla moderována šéfredaktorem a vydavatelem "Die Presse", Rainerem Nowakem. 
 
700 diváků na místě, a více než 21 500 diváků sledovalo téměř dvouhodinový přímý přenos na Facebooku ministerstva pro veřejné služby a sport (BMöDS).
 
Pokud jde o používání výrazu „islámský antisemitismus“, Laila Mirzo, původem ze Sýrie, ex-muslimka a autorka bestselleru „Jen špatný muslim je dobrým muslimem“, i Henry M. Broder brali příliš ohledy na "muslimskou citlivost". Vicekancléř Rakouské vlády a hostitel HC Strache našel stejná jasná slova s politologem Michaelem Ley, autorem knihy "Sebevražda západu - Islamizace Evropy", který připomněl známá slova: "Zabijte je, kde se s nimi setkáte".

Birol Kilic - vydavatel a novinář, předseda turecké kulturní komunity v Rakousku - se snažil znovu a znovu autorovi tvrdit, ale marně, že lže a zkresluje informace.

Závěr: Na začátek úspěšné, otevřené diskusní kolo, které iniciovalo ministerstvo (BMöDS). Jed nevýhoda: Těžko zvládnout moderování známého šéfredaktora a redaktora novin "Die Presse", Rainer Nowak, který se prostě v tomto meidálním světě pohybuje a ví jak na to...

Autor: bmoeds.gv.at, journalistenwatch.com, Rakousko, TGM, Praha, ČR, 14.2.2019

Zdroj:

Video zde:

https://www.facebook.com/bmoeds.gv.at/videos/547858632368643/

https://www.bmoeds.gv.at/site/Presse/Pressefotos/Veranstaltungen/Podiumsdiskussion_des_Denkwerk_zukunftsreich

https://www.journalistenwatch.com/2019/02/14/in-deutschland-podiumsdiskussion/


 

2. úno, 2019
Na rakouské levici vychází nová hvězda eurohujerů & vítačů. Nová šéfka soc.dem SPÖ Pamela Rendi-Wagner se třese radostí nad přijmáním ilegálů & obranou liberální demokracie...
 
Nové vedení opoziční SPÖ
 
Koncem loňského roku (24.11.2018) se rakouská sociální demokracie SPÖ stala moderní stranou pro 21.století. Tak to vnímají rakouští eurosocialisté. Konečně dohnali německou soc.dem SPD, kde od roku 2017 šéfuje Andrea Maria Nahles. SPÖ si zvolila do čela také ženu, lékařku Pamelu Rendi-Wagner. Ta dostala od delegátů sjezdu, kde se volilo nové vedení, 97,81 %, což bylo drtivé. Stala se tak novou nadějí socialistů, kteří na podzim roku 2017 přišli o vládu. Po volbách do Národní rady, kdy je Kurzovi Lidovci (ÖVP) po 10 letech pustili k vodě a koalici udělali s rakouskými Svobodnými (FPÖ). SPÖ tak musela najít novou cestu a začít bojovat z opozičních lavic.
 
Pamela Rendi-Wagner ihned začala útočit na vládu, čímž si v podstatě řekla o šéfku SPÖ
 
Dokonce i kancléř Sebastian Kurz je cílem jejích slovních ataků, i když je on sám osobně k EU v podstatě smířlivý. Rendi-Wagner říká: "Kdyby měl "morální postoj", musel by jít za naším rakouským spolkovým prezidentem a navrhnout odstoupení ministra vnitra za Svobodné (FPÖ) Kickla. A stejně tak může federální prezident odvolat celou dnešní vládu. Kdyby vláda respektovala liberální demokracii, musela by hned dnes celá podat demisi." S takovými prohlášeními Rendi-Wagner volby nevyhraje, protože Rakušané jsou rádi, že mají ministra vnitra Herberta Kickla, který zastupuje jejich zájmy a nepodporuje, aby nezákonně pronikly kriminální živly do popředí v naší společnosti.
 

SPÖ má v Národní radě 52 poslanců

Národní rada má 183 poslanců, z toho vládní koalice Lidovců (ÖVP) & Svobodných (FPÖ) disponuje většinou - 113 hlasů. Opozici soc.dem SPÖ 52 poslanců, NEOS 10 poslanců, List Pilz 8 poslanců, tak zbývá jen 70 hlasů. Možnosti opozice jsou tím pádem minimální. 

Pamela Rendi-Wagner je klasická levicová liberální Eurosocialistka & Islámofilka

Byla chvíli spolkovou ministryní pro zdraví a ženy (v roce 2017) ve vládě kancléře Christiana Kerna (SPÖ & ÖVP). Podporuje aktivně LGBTQ hnutí a chodí na jejich akce. Podporuje ilegální migraci. Vystupuje sice proti nošení burky, ale podporuje nošení muslimských šátků a to i na školách, jak pro učitelky, tak pro studentky. Podporuje politické neziskovky. Patří do Vídeňského establishmentu, její manžel Michael Rendi, je bývalý rakouský diplomat a bývalý velvyslanec Rakouska v Izraeli.

Eurovolby v květnu 2019

Bývalý kancléř Christian Kern, je lídrem kandidátky SPÖ do Europarlamentu. Rakouští soc.dem jdou stejnou cestou jako německá soc.dem SPD. Voličům tak nabízí ještě více EU, solidaritu s ilegálními migranty, podporu neziskového sektoru - politických neziskovek a prostě všeho, čím šílení eurohujerští socialisté už posledních minimálně 20 let ničí Evropu. Snad jim rakouský volič vystaví stopku, tak jak u voleb do Národní rady před rokem a půl...

Autor: TGM, Praha, ČR, 2.2.2019

Zdroj:

https://de.wikipedia.org/wiki/Pamela_Rendi-Wagner