NĚMECKO

24. čvc, 2018

30,000 sluníčkářů z ultralevicové strany Levice, Zelené strany, Sociální demokracie,
Sorosových neziskovek a jejich spojenců z menších úderek, se v neděli shromáždilo na velké demonstraci v Mnichově proti vládě CSU. Jde o absurdní demonstraci radikálních sluníčkářů proti umírněným sluníčkařům...

V čele Bavorska stojí Křesťanskosociální unie, jejíž vůdce Horst Seehofer se pere o vedoucí
postavení v zemi s Angelou Merkelovou. Sází na falešnou protiimigrantskou rétoriku, ale reálně mu nejde o obranu země. Jeho opatření jsou polovičatá, či přímo předem odsouzená k neúspěchu. Přesto, jeho pouhá předvolební rétorika je jako rudý hadr na rudého býka, který se snaží zničit i Bavorsko prostřednictvím neziskovek a nátlakových akcí.

Demonstrace jako taková byla zaměřena proti novelizaci policejního zákona, který má posílit
postavení a pravomoci vykleštěné německé policie, ale ani to se sluníčkařům nelíbí. Posílení policie by mohlo znamenat oslabení sítí a moci radikální levice a proimigrantské lobby. Stejný zákon přijala už minulý měsíc saská zemská vláda, ale Sasko je ve východním Německu a není tolik ovládané proimigrantskou a radikálně levicovou lobby.

Proimigrantští demonstranti vyhlašovali hesla jako „Mnichov je pestrý!“ a „Proti politice
strachu!“, aniž si uvědomují, že je to právě islám a imigrace, které stojí na vládě strachu a teroru. Ani si neuvědomují, že Seehofer je taky jen politkorektní cuckservativec, který nic nezmůže a bude rád, že je rád, ale pro Bavorsko bude pozdě.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 24.7.2018


 

 

27. čvn, 2018

Tuhle otázku si pokládám v posledních dnech...

Z Německa se na nás totiž přivalila v rekordně krátké době rekordně velká smršť splašek a svinstev. Nejprve prosudeťácké výroky Angely Merkelové, kdy u příležitosti tzv. Mezinárodního dne uprchlíků, nebo jak se ten výstřelek jmenuje, bagatelizovala podíl sudetských Němců na rozbití Československa a rozpoutání II. světové války prohlášením, že neexistovalo žádné morální odůvodnění k vyhnání Němců z Československa. Nyní se k té vlně splašek přidávají soudy. Omlouvám se za ta nehezká slova, ale z Německa už vážně nic jiného nedostaneme.

A co německý soud udělal? V dubnu devatenáctiletý syrský imigrant napadl v Berlíně
dvojici mladíků s jarmulkami. Útočil na ně opaskem od kalhot a na jednoho z nich řval „Žide“. Stalo se tak zhruba 73 let po pádu nacismu a 85 let od nástupu Adolfa Hitlera k moci. Nakonec byl za ten čin odsouzen, ale okamžitě byl propuštěn. Byl totiž odsouzen na směšné 4 týdny, které už předtím strávil ve vazbě. Incident se stal známým, protože byl natočen na mobil a publikován na facebooku. „Polehčujícími“ okolnostmi pro Syřana mělo být, že byl zhulený trávou, a že se přihlásil sám na policii. Když jde o antisemitské zločiny, tak okolnosti, které by jindy byli přitěžující, se stávají polehčujícími.

Sranda na konec. Napadený mladík byl ve skutečnosti izraelský Arab, který nevěřil svému
židovskému kamarádovi, že je nebezpečné nosit v Berlíně jarmulku. Tak si ji vypůjčil a oheň byl na střeše. Byli napadeni tím Syřanem.

Děje se to ve stejné době, kdy jsou vypalovány synagogy ve Švédsku, zabíjeni přeživší
holocaustu ve Francii, a kdy Evropská unie a jiné ultralevicové skupiny, se snaží vést ekonomickou a politickou válku proti Státu Izrael.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 27.6.2018


 

18. čvn, 2018

Problémem však tentokrát není socdem SPD, ale menší koaliční partner Merkelové CDU, bavorská CSU. A proč? Blíží se zářijové zemské volby v Bavorsku, a CSU začíná ztrácet hlasy, která od ní přebírá AfD...

Spolkový ministr vnitra Horst Seehofer (CSU) chce uzavřít německé hranice (mezi Bavorskem a Rakouskem a možná i Českem), nelíbí se mu také plán Merkelové na to, že by opět mohly být slučovány rodiny ilegálních imigrantů. Čím to, že mu to najednou vadí?
 
V září se konají v Bavorsku zemské volby. CSU tam zatím drží jednobarevnou vládu. Jenže svým nejednoznačným postojem, kdy v Mnichově mluví CSU antivítačsky a v Berlíně vítačsky, začala přicházet o voliče. V průzkumech sice zatím stále vede, volit CSU je v Bavorsku generační tradice, ale už to není na jasnou většinu. O hlasy je začíná připravovat bavorská AfD, která drží jasnou linii antiislámu. 
 
Seehofer tedy řekl, že zavře hranici a bude vracet ilegální imigranty do země odkud přišli. To by znamenalo problém i pro ČR, protože by tím pádem imigranti zůstávali u nás, vzhledem k tomu, že jich hodně prochází i přes nás směrem na západ. To je však v rozporu s vítačskou politikou Merkelové CDU a socdem SPD. Německá vláda se tak možná přiblížila svému konci a to teprve po pár měsících vlády. Efekt toho, že je v Bundestagu silná AfD tak funguje. Možná se blíží i předčasné volby do Bundestagu a s nimi pád Angely Merkelové. Bylo by na čase!
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 18.6.2018
22. kvě, 2018

Autor: Internet, Německo, TGM, Praha, ČR, 22.5.2018

26. bře, 2018

Co se v nacistickém Německu naučíš, jako když v demokratickém Německu najdeš...

Boj za Katalánskou nezávislost má své zajímavé pokračování. Po nekonečných obstrukcích ze strany centrální vlády v Madridu a bojích katalánských separatistů za novou svobodnou vládu, po masových demonstracích v ulicích Barcelony proti přítomnosti španělského krále a po ustanovení katalánské exilové vlády Rady republiky, nyní došlo k další události týkající se vyhnaného katalánského předáka Carla Puigdemonta. Ten je řadu měsíců v exilu a nedávno byl na návštěvě Finska, kde se setkal s finskými poslanci na konferenci. Cestou z Finska byl ovšem zadržen německou policií na dánsko-německé hranici. Ta se ho chystá vydat madridskému režimu. Reakcí na zadržení Puigdemonta jsou desetitisícové demonstrace v ulicích Barcelony a třicet zraněných.

Možná se ptáte, jak článek souvisí s touto zprávou? Jednoduše. Německo se rozhodlo, že si zopakuje svou historii. Už v roce 1940 zatkla německá policie Gestapo tehdejšího vůdce autonomního Katalánska a členka Katalánské republikánské levice Lluise Companys i Jovera, který se nacházel ve francouzském exilu. Tam byl zadržen po nacistické okupaci Francie a vydán do Španělska, kde byl 15. října 1940 zastřelen.

Puigdemontovi tento osud nejspíše nehrozí (pokud nebude mít cestou nějakou nehodu), ale je příhodné, že demokratické Německo opakuje kroky své minulosti, kroky z doby, kdy bylo nacistickým Německem.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 26.3.2018