9. říj, 2018

STŘEDNÍ EVROPA: NĚMECKO: Židovský klub v AfD založen !

Židovští členové německé konzervativní opoziční strany Alternativa pro Německo (AfD) založili židovský klub v neděli 7. října 2018.

24 zakládajících členů "Židů v AfD", se setkalo ve Wiesbadenu v Hesensku poté, co museli změnit své původní místo setkání z Frankfurtu nad Mohanem, kvůli hrozbám násilí z takzvaných "antifašistických" skupin Antifa.

Vedoucími ne-židovskými členy AfD, kteří se k této události připojili, byli mluvčí náboženských záležitostí Volker Münz, bývalá mluvčí pro Sudetské uprchlíky Erika Steinbachová, vědec Michael Klonovský, spolupředsedkyně Bundestagu Beatrix von Storch a mluvčí zahraničních věcí AfD v Bundestagu Petr Bystroň. "Je to historická příležitost," řekl Bystroň." Je to odpověď všem, jejichž jediným argumentem proti AfD je označovat nás za pravicové antisemity."

Beatrix von Storch, spoluzakladatel proizraelských přátel Judey & Samaří v parlamentu EU, uvedla: "Založení klubu Židů v AfD je důležitým krokem k vytvoření židovsko-křesťanské aliance na Západě, která nakonec zvítězí tváří v tvář této levicově-islamistické frontě, která destabilizovala Německo a Evropu s takovými hroznými důsledky...

Autor: AfD, Německo, TGM, Praha, ČR, 9.10.2018

Zdroj:

https://www.facebook.com/JAfD-380162436147660/

Projev Petra Bystroně v němčině:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=v5LYjjtC-c8