NĚMECKO

19. lis, 2018
Německá opoziční strana Alternativa pro Německo, si o víkendu v Magdeburgu zvolila kandidátku do Europarlamentu. Volby se budou v Německu konat v neděli 26.5.2019...
 
1) Jörg Meuthen Spitzenkandidat zur Europawahl 2019!
 
Tzv. Spitzenkandidátem (lídrem kandidátky) byl zvolen federální mluvčí AfD a již poslanec EP. Prof. Dr. Jörg Meuthen se narodil 29. června 1961 v Essenu. Je ženatý a má pět dětí. Po získání titulu v oboru ekonomie na univerzitě v Mohuči a doktorátu v Kolíně nad Rýnem, byl od roku 1993 do roku 1996 poradce v základních otázkách hospodářské a finanční politiky hessenského Ministerstva financí. Od roku 1996 pracoval jako profesor ekonomie v HS Kehl. Kromě toho, má stálé učitelské místo v oborech ekonomice u administrativních a obchodních škol Karlsruhe a Offenburgu.
 
2) Guido Reil
 
Guido Thorsten Reil (nar. 1970 v Essenu) je původem horník. Byl 26 let členem sociální demokracie SPD, stejně jako jeho děda a otec a 8 let radním za SPD v Essenu. V červenci 2016 vstoupil do AfD, když SPD nechtělo vyhovět jeho žádosti o obrat v politice ilegální imigrace v Německu. Je neustálým terčem útoků sluníček a Antifa, za to, že přešel k AfD, několikrát mu již poničili dům, zapálili auto a byl i fyzicky napadá Antifou, stejně tak jeho žena, původem z Ruska...Mezi pracujícími v Essenu, je velmi populární...
 
3) Dr. Maximilian Krah
 
Maximilian Krah se narodil 28. ledna 1977 v Räckelwitz. Má šest dětí a žije s partnerkou. Po studiu na MBA v Anglii (Londýn) a USA (New York) s následným doktorátem je nyní právníkem. Do roku 2016 byl členem představenstva Křesťanské demokratické unie (CDU) v Drážďanech, následně vstoupil do AfD v roce 2016. Krah je náměstkem státního předsedy AfD-Sachsen. (Sasko)
 
Seznam kandidátů zde:
 
 
Autor: AfD, Magdeburg, Německo, TGM, Praha, ČR, 19.11.2018

 

10. lis, 2018
CSU & Svobodní voliči (FW) vytvořili koaliční vládu. Je to za skoro 60 let teprve podruhé. I když se CSU snažilo parazitovat na tématech AfD, přišlo o 10 % a muselo tak oželit jednobarevnou vládu...
 
Jednobarevná vláda CSU tak skončila. Otázkou bylo koho si vezmou křesťanští sociálové do koalice. V zemském sněmu je potřeba minimálně 105 hlasů na relativně klidnou většinu (v Zemském sněmu Bavorska, zasedá na 205 poslanců). 
 
Nabízelo se několik stran do koalice Bavorské vlády
 
Model spolkové koalice CSU/SPD by měl 107 hlasů. SPD přišlo o 11 % a závratně padá všude po celém Německu. CSU tak nechtělo riskovat, že by vnitřní neklid v socdem SPD ohrozilo koalici. Koalice s Liberální FDP (stejná byla i 2008/2013) by měla jen 96 hlasů a byla by tak menšinová. Jasnou většinu by tak měla se Zelenými, dohromady na 123 hlasů, jenže to by pak těžko vysvětlovali svoji údajnou protimigrační politiku, protože Zelení jsou jasní vítači. Koalice s AfD by měla 107 hlasů, ale AfD hned od začátku deklarovala, že nepřichází v úvahu, aby šla s CSU do vlády. Totéž deklarovala CSU. CSU je s nárůstem AfD velmi nespokojená. Část jejich konzervativních voličů přešla k AfD a začali ji považovat za nástupnickou konzervativně-sociální stranu i s odkazem na slavného bavorské ministerského předsedu za někdejší CSU Franze Josefa Strauße. Zbyla tak jedna strana jménem Freie Wähler (Svobodní voliči)
 
Svobodní voliči (FW)
 
V lednu oslaví 10 let existence a to poprvé jako vládní strana v Bavorsku. Ve volbách získali 11,6 % a 27 poslanců. Vládní koalice s CSU, tak má většinu 112 hlasů. Jde o stranu čistě bavorskou. Popsat by se dala jako konzervativně-liberálně-sociální a regionalistická. Odešlo do ní hodně členů z CSU a jsou po různu i propojení rodinami a přáteli. 
 
Nová koaliční vláda CSU & Freie Wähler
 
Podle prohlášení vlády (má 62 stran) je ilegální migrace i nadále "Jednou z nejdůležitějších otázek současnosti." Bavorsko bude i v dalších letech hospodařit bez deficitů a bude pokračovat ve splácení svých dluhů. Do roku 2030 by se jich takto spolková země se zhruba 13 miliony obyvatel měla zbavit úplně.  "Naše dobré sousedství s Českem je pro nás přitom zvláště důležité," Bavorsko se podle koaliční smlouvy vnímá jako stavitel mostů mezi Východem a Západem, zejména v podunajské oblasti. Letošní založení bavorské pohraniční policie, která má bojovat proti přeshraniční kriminalitě, bylo v reakci na ilegální migraci. Koaliční smlouva počítá s tím, že tato složka bude dále navyšovat počet svých členů až na konečnou tisícovku. Kabinet vedený dosavadním ministerským předsedou Markusem Söderem (CSU) tak bude pokračovat i nadále pod jeho vedením. Svobodní voliči, ale prohlásili, že budou spolupracovat se všemi stranami v Zemském sněmu Bavorska a v otázkách ilegální migrace, chtějí spolupracovat i s AfD. Bavorsko tedy má snad vládu, která si uvědomuje, že je nutná spolupráce hlavně v této oblasti...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 10.11.2018
 
Zdroj:
 
 
 
 
9. říj, 2018

Židovští členové německé konzervativní opoziční strany Alternativa pro Německo (AfD) založili židovský klub v neděli 7. října 2018.

24 zakládajících členů "Židů v AfD", se setkalo ve Wiesbadenu v Hesensku poté, co museli změnit své původní místo setkání z Frankfurtu nad Mohanem, kvůli hrozbám násilí z takzvaných "antifašistických" skupin Antifa.

Vedoucími ne-židovskými členy AfD, kteří se k této události připojili, byli mluvčí náboženských záležitostí Volker Münz, bývalá mluvčí pro Sudetské uprchlíky Erika Steinbachová, vědec Michael Klonovský, spolupředsedkyně Bundestagu Beatrix von Storch a mluvčí zahraničních věcí AfD v Bundestagu Petr Bystroň. "Je to historická příležitost," řekl Bystroň." Je to odpověď všem, jejichž jediným argumentem proti AfD je označovat nás za pravicové antisemity."

Beatrix von Storch, spoluzakladatel proizraelských přátel Judey & Samaří v parlamentu EU, uvedla: "Založení klubu Židů v AfD je důležitým krokem k vytvoření židovsko-křesťanské aliance na Západě, která nakonec zvítězí tváří v tvář této levicově-islamistické frontě, která destabilizovala Německo a Evropu s takovými hroznými důsledky...

Autor: AfD, Německo, TGM, Praha, ČR, 9.10.2018

Zdroj:

https://www.facebook.com/JAfD-380162436147660/

Projev Petra Bystroně v němčině:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=v5LYjjtC-c8


 

24. čvc, 2018

30,000 sluníčkářů z ultralevicové strany Levice, Zelené strany, Sociální demokracie,
Sorosových neziskovek a jejich spojenců z menších úderek, se v neděli shromáždilo na velké demonstraci v Mnichově proti vládě CSU. Jde o absurdní demonstraci radikálních sluníčkářů proti umírněným sluníčkařům...

V čele Bavorska stojí Křesťanskosociální unie, jejíž vůdce Horst Seehofer se pere o vedoucí
postavení v zemi s Angelou Merkelovou. Sází na falešnou protiimigrantskou rétoriku, ale reálně mu nejde o obranu země. Jeho opatření jsou polovičatá, či přímo předem odsouzená k neúspěchu. Přesto, jeho pouhá předvolební rétorika je jako rudý hadr na rudého býka, který se snaží zničit i Bavorsko prostřednictvím neziskovek a nátlakových akcí.

Demonstrace jako taková byla zaměřena proti novelizaci policejního zákona, který má posílit
postavení a pravomoci vykleštěné německé policie, ale ani to se sluníčkařům nelíbí. Posílení policie by mohlo znamenat oslabení sítí a moci radikální levice a proimigrantské lobby. Stejný zákon přijala už minulý měsíc saská zemská vláda, ale Sasko je ve východním Německu a není tolik ovládané proimigrantskou a radikálně levicovou lobby.

Proimigrantští demonstranti vyhlašovali hesla jako „Mnichov je pestrý!“ a „Proti politice
strachu!“, aniž si uvědomují, že je to právě islám a imigrace, které stojí na vládě strachu a teroru. Ani si neuvědomují, že Seehofer je taky jen politkorektní cuckservativec, který nic nezmůže a bude rád, že je rád, ale pro Bavorsko bude pozdě.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 24.7.2018


 

 

27. čvn, 2018

Tuhle otázku si pokládám v posledních dnech...

Z Německa se na nás totiž přivalila v rekordně krátké době rekordně velká smršť splašek a svinstev. Nejprve prosudeťácké výroky Angely Merkelové, kdy u příležitosti tzv. Mezinárodního dne uprchlíků, nebo jak se ten výstřelek jmenuje, bagatelizovala podíl sudetských Němců na rozbití Československa a rozpoutání II. světové války prohlášením, že neexistovalo žádné morální odůvodnění k vyhnání Němců z Československa. Nyní se k té vlně splašek přidávají soudy. Omlouvám se za ta nehezká slova, ale z Německa už vážně nic jiného nedostaneme.

A co německý soud udělal? V dubnu devatenáctiletý syrský imigrant napadl v Berlíně
dvojici mladíků s jarmulkami. Útočil na ně opaskem od kalhot a na jednoho z nich řval „Žide“. Stalo se tak zhruba 73 let po pádu nacismu a 85 let od nástupu Adolfa Hitlera k moci. Nakonec byl za ten čin odsouzen, ale okamžitě byl propuštěn. Byl totiž odsouzen na směšné 4 týdny, které už předtím strávil ve vazbě. Incident se stal známým, protože byl natočen na mobil a publikován na facebooku. „Polehčujícími“ okolnostmi pro Syřana mělo být, že byl zhulený trávou, a že se přihlásil sám na policii. Když jde o antisemitské zločiny, tak okolnosti, které by jindy byli přitěžující, se stávají polehčujícími.

Sranda na konec. Napadený mladík byl ve skutečnosti izraelský Arab, který nevěřil svému
židovskému kamarádovi, že je nebezpečné nosit v Berlíně jarmulku. Tak si ji vypůjčil a oheň byl na střeše. Byli napadeni tím Syřanem.

Děje se to ve stejné době, kdy jsou vypalovány synagogy ve Švédsku, zabíjeni přeživší
holocaustu ve Francii, a kdy Evropská unie a jiné ultralevicové skupiny, se snaží vést ekonomickou a politickou válku proti Státu Izrael.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 27.6.2018