SRBSKO

4. pro, 2017

Inter-džihád-pol. 

Tak by se po posledním rozhodnutí mohla nazývat organizace Interpol. Mezinárodní policie Interpol určená ke stíhání zločinců napříč světem, totiž zrušila mezinárodní zatykač vydaný Srbskem na kosovského premiéra a stíhaného válečného zločince Ramuše Haradinaje.
 
Nyní se ho Interpol jako současného kosovského premiéra rozhodl chránit, a podobně jako nebyl Násir Orić vydán do Srbska, ale ke svým přátelům do Bosny, tak je nyní chráněn Ramuš Haradinaje. Ramuš Haradinaje je bývalý velitel Kosovské osvobozenecké armády. Patřil mezi velice malou skupinu vojáků a důstojníků této organizace, kteří nepocházeli z islámského prostředí. On sám pochází z katolické rodiny.
 
Přesto byla UÇK islámská teroristická a separatistická organizace. Kroky činěné mezinárodním společenství ve prospěch UÇK jsou podporou mezinárodního džihádu, tedy i ochrana Ramuše Haradinaje. Ramuš Haradinaj byl naverbován ve švýcarské emigraci místní albánskou diasporou, když tam pracoval jako stavební dělník a vyhazovač v nočním klubu. V Albánii prošel bojovým výcvikem a naučil se sabotážím. Haradinajovi a jeho mužům se podařilo v západním Kosovu odrazit pořádkové síly Srbů. Přesto se rozhodl pro krvavé odvety proti civilistům, Srbům i jejich albánským sympatizantům.
 
V září 1998 bylo v Glodnaje nalezeno 39 těl obyvatel povražděných na Haradinajův rozkaz. Mezinárodní trestní tribunál v Haagu, o kterém jsme Vám nedávno napsali, nechal Ramuše Haradinaje za jeho zvěrstva a zločiny propustit a zbavit obvinění. Stalo se tak na nátlak západních států, které ho vnímali jako „faktor stability“.
 
Druhý soud v roce 2011 se zachoval stejně. Zproštěn všech obvinění z pronásledování civilistů. Přesto Srbové doufali ve spravedlnost, a proto na Haradinaje uvalili mezinárodní zatykač. Slovinci zatkli Haradinaje v červnu 2015, ale na nátlak západu byl propuštěn po dvou dnech.
 
V lednu 2017 byl zatčen francouzskou policií a tento krok byl obratem odsouzen, některými americkými demokratickými politiky, zejména Eliotem Engelem, který prohlásil, že Srbsko zneužívá Interpol, a že EU by měla zabránit Srbsku ve vstupu (chudáci Srbové! :D), dokud nenormalizuje své vztahy s Kosovem.
 
27. dubna francouzská policie propustila Haradinaje a v prosinci byl definitivně zrušen mezinárodní zatykač INTERPOLU na tohoto mužem, o kterém jeho vlastní vojáci říkali, že je psychopat. Není divu. Co čekat od organizace, které šéfoval Reinhard Heydrich…
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 4.12.2017
15. lis, 2017
Finanční magnáti, nadnárodní korporace, multikulturalismus, George Soroš, ztráta identity národních států, slabost západu, džihádisté na vzestupu...
 
Toto vše podle slavného filmového režiséra, scénáristy, muzikanta, herce, producenta a srbského patriota ničí současnou Evropu, která je kvůli tomu v zoufalém stavu. Řekl to v rozhovoru pro srbský. 
 
Konec západní civilizace
 
Ve Francouzských městech jsou čtvrtě, kde už neplatí evropské právo, nechodí tam policisté. ISIS počítá se slabostí západní civilizace, džihádisté vědí, že se Evropa rozpadá, a využívají toho.
 
Katalánsko & Kosovo
 
Jen dobře placené kolaborantské kruhy v Bělehradě mohou tvrdit, že problém Katalánska & Kosova není stejný. Ti stejní jsou zodpovědní za rozpad Jugoslávie. Je to jako tvrdit, že prsty nemají nic společného s mozkem.  Kosovo je vojenský projekt, bez ohledu na to, kolik našich liberálů mluvilo s někým na západě a popírají to. Základna NATO v Kosovu to jen potvrzuje. 
 
Brexit & EU
 
Budoucnost EU po Brexitu je nejistá. Je to politická akce, která neumožňuje Němcům opakovat historii. Někdo jde s Němci, někdo ne.
 
Multikulturalismus, Bosna & Hercegovina, islámští extremisté
 
První i druhá Jugoslávie byla zničena. Soroš podporuje multikulturalismus, který ale není reálný, ničí malé státy, co z Jugoslávie zbyly. Bosnu ničí islámští extrémisté, podporování federální vládou. 
 
Z antifašistů nadělali fašisty
 
Relativizace výsledků II. světové války. Z někdejších bojovníků proti nacismu a fašismus, udělali fašisty a ti, co byli na straně nacistů, jsou dnes nová levice. Ta podporuje revoluci ve světě, s podporou Soroše, tak jak ji do Ruska přivezli kdysi agenti německé tajné služby!
 
Milovat Gagarina & Armstronga, Griffitha & Eisensteina, dívat na video Toma Half Andersona & Zaganjceva
 
Nechci být jen západ nebo jen východ, ale západ i východ. My Srbové máme svatý slib zachovat náš národ, naše tradice. Je to slib svatému Sávovi. 
 
Návrat do rodného Sarajeva je nemožný
 
Nikdy se tam už nevrátím. Jsou to nepřekonatelné ideologické i životní a lidské rozdíly. Ti co se tam vrátili, nezažili nic dobrého. Rozdělují tím i celou Evropu. 
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 15.11.2017
 
zdroj: