SRBSKO

30. bře, 2018

To před čím jsem varoval, zrada Alexandra Vučiće na kosovských Srbech a slabost srbských vůdců na Kosovu, se nyní naplno projevilo, když kosovská albánská policie rozjela na příkaz tamějších vůdců teror proti srbským představitelům v samotném kosovském parlamentu.

Stalo se tak v reakci na zatčení Marka Djuriće, srbského vyjednávatele a zástupce Srbů na Kosovu, který byl zadržen po překročení hranice do Kosova. Srbská kandidátka vystoupila ze stávající vlády, když během nepokojů v severním Kosovu bylo represivními kosovskými složkami zraněno třicet lidí, včetně jejího ministra zemědělství.

Djurić byl dokonce vyslán jako zprostředkovatel k jednáním Evropskou unií, ale ani to nezabránilo kosovským jednotkám ho zadržet, nejprve odvléct do Prištiny před soud a pak deportovat. Kosovo tím ukázalo, že nehodlá respektovat tu Evropskou unii, kterou se tolik ohání a Evropská unie dokazuje, že nehodlá pomáhat Srbům na Kosovu. Té je jedno, co se tam bude dít, hlavně, když tam bude mít chráněné své zájmy.

Nyní, po vystoupení Srbské kandidáty z koaliční vlády, ovšem padne stávající vláda, která měla většinu jen dvou poslanců a takto přišla hned o deset poslanců. Nutno říci, že samotnou tristní chybou Srbské kandidátky a srbských představitelů je, že se vůbec rozhodli účastnit takové vlády. Jakákoliv kooperace s vládními a bezpečnostními složkami na Kosovu představuje ze strany Srbů uznání legitimity tohoto režimu. Od Vučiće, který se navíc v posledních měsících stal loutkou Angely Merkelové, pomoci stejně nedočkají. Je to jen na nich. Hodně štěstí, srbští bratři!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 30.3.2018


 

20. bře, 2018

„Vítězství Vladimira Vladimiroviče Putina ve volbách prezidenta Ruské federace, je důkazem toho, že slovo, které vysloví je jako pevnost, o kterou se lži západních politiků rozbijí." 

Toto vítězství není jen jeho! Velkému výsledku pomohli přední politici v Anglii, jejich kolegové v Německu a ve Francii. Jako kdyby zapomněli, že lži o použití chemických zbraní v Iráku jsou už všem dávno jasné, a dokonce i Tony Blair rozpoznal dnes tuto formu upírského politického podnikání, a v tisku v Anglii a Ameriky se zaměřil na tento problém a svoji někdejší zodpovědnost. 

Chtěli by vysát celou civilizaci, začala nová válka! Skuteční majitelé západní demokracie jsou schopni takový podvod používat znovu a znovu. Ze západních politiků se stali jen laciné, ulhané děvky. Také v případě Ruska a voleb, byl tento proces načasovaný. Proč Rusko použije v Anglii nervový plyn několik dní před volbami a několik měsíců před důležitým fotbalovým světovým turnajem? Proč by Putin v den svého zvolení poškodil reputaci své země? 

Tuto logiku ignorovali Teresa May, Boris Johnson, ale také ten, který chtěl zabránit, aby se Vladimir Vladimirovich stal prezidentem Ruské federace. Stalo se to naopak. Jeho vítězství je téměř o dvacet procent vyšší než v prezidentských volbách v roce 2012! Gratuluji mu k tomu!

Autor: Emir Nemanja Kusturica, Iskra.co, Srbsko, TGM, Praha, ČR, 20.3.2018
20. úno, 2018

Nejen vědci v CERNu experimentují s černými dírami. S jednou takovou černou dírou experimentuje Evropská unie a Spojené státy americké, už celých deset let a to přímo v samotné Evropě. Tou černou je „Republika Kosovo“, ve skutečnosti jihosrbská Autonomní provincie Kosovo a Metochie...

„Republika Kosovo“ se zformovala jednostranným, ilegálním a zločinným odtržením pod vedením vůdců obávané teroristické organizace UČK (Kosovská osvobozenecká armáda) na začátku roku 2008. Srbsko tento krok odmítlo uznat, nejen protože šlo o porušení mezinárodních dohod zaručujících územní integritu a svrchovanost Srbska, ale především, protože Kosovo je jedním z rodišť srbského národa a jeho státnosti.

Jen krátce k historii Kosova. Slovanské srbské kmeny osídlili Kosovo v 6. století a založili zde zárodek srbské státnosti. 15./28. června 1389 se na „Kosovském poli“ odehrála historická bitva srbského národa, kdy početně slabší, hůře vyzbrojená a hůře vycvičená srbská armáda zuřivě a tvrdě vzdorovala osmanské imperiální armádě pod osobním vedením sultána Murada I. a jeho syna Bajezida. 12 tisíc Srbů a jejich spojenců proti 40,000 tureckým vojákům. Bitva skončila naprosto nečekanou plichtou. Očekávané triumfální vítězství Turků se nekonalo. Místo toho byl srbským národním hrdinou Milošem Obilićem zavražděn samotný turecký sultán Murad a většina Muradovi armády byla v bitvě zničena. Padl i srbský princ a vládce Lazar I. Turecká armáda byla zastavena a Osmanská říše řešila chaos okolo nástupnictví po padlém Muradovi.

Dál se zabývat historií nebudu, a jen Vás odkáži na dokument „Uloupené Kosovo“, kde je historie Kosova a srbské domorodosti v této oblasti dobře popsána, stejně jako populační nárůst albánského etnika, které bylo pod vládou Osmanu islamizované. Za povšimnutí stojí, že albánská menšina na Kosovu uplatňovala, ať už vědomě, či nevědomě, politiku democidy a během jednoho století se Albáncům, do té doby menšinou, podařilo prostřednictvím populačního boomu stimulovaného sociálním státem a prostřednictvím represí vůči srbskému obyvatelstvu, stát se většinou.

Nyní se ovšem podívejme na situaci v Kosovu za posledních deset let. Kosovo se mělo stát ukázkovým příkladem moderní západní liberální demokracie podporované Spojenými státy americkými (tehdy pod neokonzervativní cuckservativní administrativou George W. Bushe, později za přikyvování liberálních levičáků okolo Obamy) a Evropskou unií, kde navíc pod osvícenou vládou svobodomyslných paravojenských bojůvek vznikne multikulturní ráj. Srbský premiér a vlastizrádce Alexander Vučić si navíc začínal připravovat půdu k tomu, aby jednoho dne hodil Srby na Kosovu přes palubu ve prospěch členství v Evropské unii.

Bohužel mezi zeměmi, které podpořili nezávislost Kosova byla tehdy i Česká republika, pod vládou Mirka Topolánka a zahraniční orientací Karla Schwarzenberga. Český stát zradil svého srbského bratra, který za námi stál v dobách Masaryka, protektorátu i sovětské okupace. My jsme nebyli schopni se za něho postavit v jediné možné příležitosti a raději jsme pokračovali v lokajství Německu.

Kosovo jako jeden z prvních počinů, který potvrzoval umělost tohoto samozvaného státu,
přijal euro jako svou měnu. To učinilo, ještě v době, kdy bylo autonomní provincií a v návaznosti na rozhodnutí Německa nahradit marku eurem. Po deseti letech nezávislosti se podařilo nezaměstnanost v Kosovu snížit o úctyhodná 3% (ironie), HDP téměř nevzrostlo od dob, kdy bylo srbskou provincií a 17,6% lidí žije v chudobě podle oficiálních čísel. Krvavá bába Madeleine Albrightová pomohla vražděním a bombardováním srbských civilistů zajistit privatizační projekty pro Clintonovu rodinu, zejména v oblasti kosovské energetiky a telekomunikací. Srbové na Kosovu nemají žádné zastání. Srbské strany jsou ovládané kolaboranty a zrádci, kteří jsou řízeni Vučićem a otevřeně spolupracují se současnou vládnoucí koalicí albánských ultranacionalistů vedených Ramušem Haradinajem, válečným
zločincem, který je chráněn mezinárodním tribunálem, a který byl vlastními podřízenými označován za násilníka a psychopata. Ten je dnes premiérem. Zatímco pašerák a narkoterorista Hašim Thaći je prezidentem. Tečkou za vším je nedávná vražda srbského politika Olivera Ivanoviće, který podporoval albánské ultranacionalisty a byl loutkou v rukou Vučiće.

Dnes je Kosovo, společně s Bosnou a Hercegovinou, jednou z potenciálních oblastí pro nábor a formování jednotek Islámského státu v Evropě. Je už deset let černou dírou, která vysává peníze evropských občanů, působí neshody, problémy a násilnosti a destabilizuje region. Nezbývá, než říct, že Kosovo je Srbija!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 20.2.2018


 

8. úno, 2018
Kosovo - moment v civilizaci

nenechte si ujít premiéru dokumentárního filmu v Praze 
pátek, 09/02, 19.00, chrám sv. Cyrila a Metoděje, Resslova 9, Praha 2
 
Dokumentární film - česká premiéra
Премијера документарног филма у Прагу
A dokumentary film by Boris Malagurski - premiere in Prague
audio: EN
subtitles: CZ
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 8.2.2018
 
zdroj:
 
 
23. led, 2018

Rozhovor se srbským patriotem, filmovým režisérem, producentem, hercem, scénáristou, muzikantem a profesorem Emirem Nemanjem Kusturicou! O tom, že by jako Čech (kdysi studoval v Praze v Československu) volil dnes Miloše Zemana prezidentem a uvádí důvody proč?!

Autor: Emir Nemanja Kusturica, Srbsko, Mokrá Gora, TGM, Praha, ČR, 23.1.2018

https://www.youtube.com/watch?v=suxDb-Iqxgo&t=17s

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.petrhampl.com

Copyright 2018