MAĎARSKO

8. kvě, 2018

Nejen obranou Maďarů doma je maďarský stát živ. Aby přežil, brání proti perzekuci i
maďarský národ v zahraničí. Maďarský stát si uvědomuje, že ochrana národa a lidu je nutná pro jeho vlastní přežití, a proto nyní kategoricky zasahuje proti represím a perzekucím vyvolávaným kyjevským režimem...

Orbánova vláda má dlouhou tradici ochrany Maďarů za svými hranicemi, a v tomto ohledu
se nenechá pokořit nikým, ani NATO, natož Evropskou unií. To dokázala i nyní, když Maďarsko
vetovalo jednání s Kyjevem v rámci NATO do doby, než Kyjev zastaví represe proti národnostním menšinám, zejména proti Maďarům, na západě Ukrajiny.

Úmyslně používám termín Kyjev, protože ukrajinský lid nemá nic společného s represemi a
terorem páchaným kyjevskými radikály a politickými elitami úplatnými západními režimy. Ukrajinský lid nesouhlasí s represemi proti kulturním, národním a etnickým menšinám, které kdysi dali Rusům záminku k rozpoutání agrese proti Krymu a východní Ukrajině.

V tomto případě jde o maďarskou menšinu žijící na Zakarpatsku, v oblasti, která historicky
po staletí patřila uherskému státu. Maďarů žije na Ukrajině 150 tisíc, většina z nich v jihozápadním Zakarpatsku, oblasti, která nikdy nepatřila Ukrajině, ale která byla posouvána různými směry, včetně Československa.

Vyzýváme kyjevskou juntu, aby ukončila kulturní represe proti národním menšinám
v podobě uzavírání škol patřících menšinám, potlačování místních jazyků a vnucování ukrajinštiny do oblastí, kde nikdy nebyla historicky zakořeněna. Ať je ukrajinština státním jazykem, ale ať maďarština, rumunština a ruština mají pozice regionálních jazyků, tak jak o to usiluje například Nadija Ševčenková, ale jak se proti tomu staví celá kyjevská garnitura.

Dokud nebudou vyslyšeny požadavky národnostních menšin, není možné ani uvažovat o
začlenění Kyjeva do západních, humanistických a liberálně demokratických struktur. Vyzýváme proto Maďarsko bránící své bratry a sestry na Zakarpatsku a Polsko, které bojuje proti historické falzifikaci Banderovci, aby blokovali každý pokus Kyjeva o proniknutí na Západ!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 8.5.2018


 

6. kvě, 2018

Po porážce a odchodu Sorose z Maďarska se maďarský národní vůdce Viktor Orbán
rozhodně nezastavil, a dokazuje, že mu nejde jen o Maďarsko, ale o celou Evropu. Nechal se totiž slyšet, že pokud by snad měl být příští rozpočet EU určen i na podporu imigrantů, Maďarsko jako členský stát EU zablokuje tento rozpočet...

Viktor Orbán tak prokazuje, nejen vůli bojovat za Maďarsko, ale i za celou Evropu a zároveň dává jasně najevo, že mu jde o zájmy Evropy jako Evropy národů, nikoliv Evropy jako Evropy neosocialistické oligarchie.

Své varování vyřkl Orbán v rozhlasovém pořadu Kossuth Rádió, tento pátek. Vyzval k tomu,
aby migrantskou otázku řešili jednotlivé národní státy a zároveň dal najevo, že Maďarsko nepodpoří snížení dotací do zemědělství, aby tak bránil zájmy maďarských sedláků proti nemaďarským migrantům.

V souvislosti s těmito tématy uvedl, že se maďarská vláda chystá novelizovat Ústavu
Maďarska tak, aby nebylo možné přesidlovat migranty na území Maďarska, a aby byla chráněna
národní křesťanská kultura. Jde tak o pokračování, před dvěma lety neúspěšného, ale lidovým
referendem schváleného, pokusu o novelizaci Ústavy. Nyní má národně-konzervativní FIDESZ
dostatek síly k tomu, aby zlepšil Ústavu ve prospěch maďarského národa.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 6.5.2018


 

21. dub, 2018

Po dlouhé době cítím velké zadostiučinění a radost. Právě jsem se dočetl, že prodloužená ruka miliardáře, oligarchy a ničitele národů Georga Sorose, obávaná nevládní organizace „Open Society Foundations“, se stahuje z Maďarska! Je to veliké vítězství uherského národa a evropských národních států v jejich boji za svrchovanost a suverenitu!

Open Society Foundations oznámilo přestěhování své centrály z Budapešti do svého politického domova v Berlíně. Jde o výsledek velkolepého vítězství Viktora Orbána a uherských vlastenců v posledních parlamentních volbách. Ti zvítězili navzdory nenávistné a štvavé kampani Sorose, jeho nevládek a jeho prokádrovaných studentů. Soros pochopil, že Orbán své tažení myslí vážně, a nejen jako předvolební rétoriku. Kromě prosazení zákona „Stop Soros“ jde i o uveřejnění jmen 200 Sorosových služebníků působících v Maďarsku, jejichž jmenný seznam uveřejnila provládní média. Soros se sice pokusil o protiútok v podobě financování a zorganizování protivládních nepokojů, ale ty se rychle rozplynuly jako pára nad hrncem.

Nyní tedy můžeme s radostí a hrdostí v hlase prohlásit, že Maďarsko bylo uhájeno a osvobozeno od nejhorších projevů a nejhorších sil Sorosova vlivu! Uherský stát je ubráněn a vítězství národních konzervativců ztvrzeno! Gratulujeme premiéru Orbánovi a jeho vládě k triumfálnímu vítězství!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 21.4.2018


 

16. dub, 2018

Premiér Viktor Orbán v podstatě téměř okamžitě ukázal, že hodlá naplno zužitkovat své triumfální vítězství v nedávných parlamentních volbách, kde dosáhl rekordního úspěchu v podobě získání ústavní většiny...

Začal prosazovat zákon přezdívaný jako „Stop Soros“, který má omezit působení a vliv politických neziskovek. Viktor Orbán tak ukázal, že se ke svým voličům a lidem nehodlá otočit zády, a že hodlá pokračovat ve svém národně osvobozeneckém boji proti sorosovskému vlivu v Maďarsku.

Balíček zákonů, který se připravuje už od února, má na politické neziskovky financované ze zahraničí uvalit 25% daň, stejně jako může umožnit vládě zakázat zakládání neziskovek orientovaných na podporu islámské invaze a regulovat veškerou činnost stávajících neziskovek.

Ve stejnou dobu, politická opozice, které zvoní hrana, pochopitelně se pokusila o protiútok a uspořádala demonstraci, sice početnou, ale spíše ve stylu labutí písně. Několik desítek tisíc poražených zoufalců se shromáždilo, aby bojovalo proti maďarským národním zájmům a proti současné maďarské vládě, která byla zvolena v demokratických volbách maďarským národem. Snaží se zpochybnit výsledek těchto voleb, tak aby připravili suverénní vládu Maďarska o zákonné prostředky a zdroje k obraně maďarské státnosti. Je jen otázka času, kdy se tato „opozice“, ještě více rozdrobí, zatímco FIDESZ bude schopen pod sebou sjednotit i voliče Jobbiku a ostatní národně konzervativní síly Maďarska.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 16.4.2018


 

9. dub, 2018

Jinak, než jako absolutní triumf národně konzervativních sil, se nedá označit výsledek parlamentních voleb v Maďarsku. Všichni očekávali vítězství Viktora Orbána, ale málokdo očekával, že dosáhne ústavní většiny, a že opozice bude, ještě víc oslabena. Přesto se právě tohle stalo, a je to vítězství pro Maďarsko a katastrofa pro bruselskou tyranii a imigrantské armády...

Výsledky voleb jsou tyto. Strana FIDESZ Viktora Orbána získala 49,5% hlasů a tím 133 poslanců, tedy naprosto těsnou, ale přeci jen ústavní většinu. Nejsilnější opoziční stranou se k zoufalství levičáků a Západu stala ultrapravicová strana Jobbik, která obdržela 19,5% hlasů a 26 poslanců. Na třetím místě, ale s velkým propadem, skončili socialisté v koalici se stranou Dialog. Přišli o polovinu voličstva, spadli z 25% na 12%. Koalice jim tedy evidentně nevyšla. 17% hlasů je pak děleno mezi pět různých opozičních, převážně liberálně levicových, stran. Velkým překvapením je jeden poslanec pro satirickou a proimigrantskou Stranu dvojocasého psa. Tahle banda rozhádaných ubožáků už nemůže ohrozit rozvoj Maďarska.

Důvodů pro Orbánův absolutní triumf je celá řada. Výborná ekonomická politika, která umožnila meziroční 5% růst HDP, dramatický růst životní úrovně a rozvoj ekonomiky, stejně jako budování hraničních bariér, důraz na antické a židokřesťanské tradice, na ochranu národa a vlasti. Orbán prokázal všemu maďarskému lidu, že liberální západní demokracie je cestou do pekla a svými úspěchy si získal důvěru, stejně jako podporu od zahraničních vůdců, jak rakouského kancléře Sebastiana Kurze, vicekancléře rakouska HC Stracheho, tak největšího současného polského patriota, šéfa vládní strany Právo a Spravedlnost Jaroslawa Kaczynského. Orbánova pozice je stabilní a Maďarsko čekají další roky "zlatého věku".

Pro opozici je to temnota. Vůdce Jobbiku Gábor Vona, vůdce strany, která skončila na druhém místě, a která má nepsaným úkolem krást voliče FIDESZu, už oznámil, že rezignuje. Následně rezignoval i socialistický předseda Gyula Molnár.

Důležité je připomenout i to, že opozice soustavně vyzývala k vysoké volební účasti, a ta skutečně byla. Dokonce druhá, či třetí nejvyšší v historii Maďarska, a přesto Orbán vyhrál.

Mobilizoval totiž venkov, vesnice, malá města, všechna ta místa, kde lidé používají selský rozum ve všech smyslech toho slova. Stejná situace jako při presidentské volbě v ČR, kdy rekordní účast pomohla presidentu Zemanovi k vítězství a porážce Sorosovského kandidáta Drahoše.

Nyní byla poražena i Sorosovská opozice v Maďarsku. Na druhou stranu, musíme si uvědomit, že podpora maďarského vlastenectví je mnohem větší. Přesto, co dělá strana Jobbik, její voličstvo jsou patrioti, tedy v konečném součtu pro vlastenecké síly hlasovalo v Maďarsku 3,5 miliónu Maďarů ze zhruba 8,3 miliónů oprávněných voličů.

Západ musí nyní počítat s tím, že porážka patriotismu v Maďarsku a střední & východní Evropě je v nedohlednu, že naše národy se nedají. Gratulujeme Maďarům a premiéru Orbánovi k vítězství!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 9.4.2018

zdroj:

http://www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/l50.html