20. úno, 2018

V4NEWS: MAĎARSKO: Viktor Orbán - zpráva o stavu Maďarska

Ani ne za dva měsíce budou parlamentní volby v Maďarsku, které opět pravděpodobně vyhraje národně konzervativní strana FIDESZ a její vůdce Viktor Orbán. Ještě předtím, ale maďarský premiér vystoupil s poselstvím národu o stavu země a státu.

Ve své řeči dal jasně najevo, že neustoupí ve svém boji proti internacionalistickým liberálním elitám, a že udělá vše pro udržení národní křesťanské identity a kultury maďarského státu, který bude chránit všechny své obyvatele. Viktor Orbán odsoudil Brusel a jeho spojence z Mezinárodního měnového fondu a deklaroval, že maďarská vláda je vládou národní a vlasteneckou, že Maďarsko je, až první!

Posíláme Bruselu zpět náhubek a MMF zpět vodítko!“ prohlásil Viktor Orbán ve svém projevu k národu.

Opětovně varoval před islámskou imigrací a hrozbou masové imigrační super-vlny v podobě, až šedesáti miliónů migrantů, kteří by mohli zahájit svou invazi do Evropy v následujících letech. Zopakoval, že je to právě Maďarsko, které dnes skrze svou jižní hranici pomáhá bránit Evropu a evropskou civilizaci před invazními silami. Maďarsko je jednou z posledních bašt Evropy proti islámskému dobyvatelství a internacionalistickým elitám, které muslimské invazi pomáhají.

V souvislosti s internacionalistickými a liberálními elitami nezapomněl Viktor Orbán zopakovat, že nadcházející volby budou pravděpodobně definitivním koncem maďarských socialistů. Socialisté, kteří kdysi měli 43% hlasů nyní vrávorají na 10% preferencích, potom, co rozkradli zem a ožebračili lidi, z čehož musel Maďarsko vysekat právě, až Viktor Orbán a jeho strana FIDESZ.

Viktor Orbán nakonec vyzval k vytvoření protiimigrační globální aliance, k posílení spojenectví se zeměmi Visegrádu, obraně křesťanství a podpořil Silvia Berlusconiho v nadcházejících italských volbách.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 20.2.2018