ZÁPADNÍ EU CHALÍFÁT

27. lis, 2018

Francie je od nástupu Emanuela Macrona zmítána řadou nepokojů, ať už ze strany ultralevicových sluníček, pro které je Macron příliš malým vítačem, nebo ze strany odborů, kvůli jeho neoliberální politice zaměřené proti Francouzům, ale nikoliv proti migrantům, anebo nyní, ze strany obyčejných Francouzů, kteří se bouří proti zvedání cen benzínu a jiných paliv ve Francii...

Za normálních okolností bych se za bouřící se Francouze nejspíše nepostavil, tím spíše, že při poměru cen a platů jsou na tom v otázce pohonných hmot mnohem lépe, než my. Jejich benzín je sice dražší, než náš, ale při mnohem vyšších platech ve srovnání s našimi. Nicméně, důvod, proč Macron rozhodl o zvýšení cen benzínu je důvodem, proč se za ně postavit. Kdyby šlo o ekonomické opatření, kvůli neúnosnému sociálnímu státu, tak budiž, ale v tomto případě jde o projev ekoterorismu.

Ceny benzínu ve Francii meziročně stoupli o 22% a svůj podíl na tom má právě francouzská vláda, která se rozhodla zvýšit daň z benzínu, aby šikanovala normální Francouze, aby je přinutila koupit si ekologicky šetrná, ale nesrovnatelně dražší a nákladnější auta, proto aby mohla francouzská vláda drtit svůj národ pod praporem falešné cesty k ekologické záchraně planety.

Výsledkem zvyšování daní jsou mnohatisícové protesty s dvěma mrtvými a asi 630 zraněnými, většinou demonstranty. Protesty zasáhly i zámořské departmenty Francie, zejména ostrov Réunion, kde Macron nařídil nasazení armády k ukončení nepokojů. Kdyby snížil daně a vzdal se své neoliberálně-zelené agendy, ukončil by je mnohem lépe, ale on ne. On s radostí zpustoší svou zem.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 27.11.2018


 

3. čvn, 2018

"Svět se mění a my také. Ve světě a v Evropě fouká nový vítr," prohlásila Le Penová o změně názvu strany z původního názvu Národní fronta (FN) na Národní sdružení (RN)...

Co na to zakladatel Front National?

Bývalý šéf FN Jean-Marie Le Pen označil nový název za zradu, "ostudné mazání identity" strany a nejdrsnější ránu, jakou kdy strana od svého vzniku v roce 1972 dostala. Le Pen byl šéfem FN téměř 40 let. Skončil v roce 2012, kdy jej nahradila jeho dcera Marine Le Penová. Změnu odsouhlasilo v referendu na 80% členů strany. Front National jich má na 50 tisíc.

Rozpad jedné politické rodiny

Front National tak jak jsme ji znali, končí. Otec zakladatel J.M.Le Pen ve svém věku (20. června oslaví 90 let) už jen sleduje, jak se jeho strana pod vedením jeho dcery mění (vztahy obou dvou jsou na bodě mrazu). Neteř a vnučka Marione Marechál-Le Pen se z politiky stáhla a ve straně je sice členkou, ale už bez aktivity. Otevírá však v Lyonu politickou akademii, která bude národně-konzervativní a spolupracovat na ní zjevně bude i s novým předsedou Francouzských Republikánů...

Autor: TGM, Praha, ČR, 3.6.2018

Zdroj:

http://www.novaburzoazie.com/437885056/5602860/posting/z%C3%A1padn%C3%AD-chal%C3%ADf%C3%A1t-eu-francie-front-national-se-m%C4%9Bn%C3%AD

http://www.novaburzoazie.com/437885056/5747667/posting/z%C3%A1padn%C3%AD-chal%C3%ADf%C3%A1t-eu-francie-sm%C4%9B%C5%99uje-marion-mar%C3%A9chal-le-pen-k-republik%C3%A1n%C5%AFm

https://www.facebook.com/MarineLePen/videos/2190758317607147/


 

9. kvě, 2018
Západní společnost už je zjevně natolik zdegenerovaná, že muži, často impotenti a eunuchové zničení západoevropským společenským stylem a systémem, se nezmůžou na ochranu svých žen. Místo toho vítají migranty a volí vítače a ženy jim nechávají napospas...
 
Podobná situace je paradoxně v Česku, okolo mladých a naivních holek, které si myslí, že jim migranti zajistí rodinu, budou jim manžely atd., ale nakonec to akorát dopadne špatně, jak jsme mohli vidět na příkladu Kolína nad Rýnem. V Česku tyto mladé holky obvykle pomáhají migrantům i migrantským rodinám, participují v různých vládou financovaných nevládních projektech a taky v Sorosových akcích. V Německu se, ale rodí nové hnutí, a to hnutí mladých žen chránících ženy před migrantským násilím. Říkají si „120 decibelů“ a šíří se do celé migranty porobené západní Evropy.
 
Hnutí vzniklo v přímé reakci na narůstající sexuální násilí páchané migranty na německých
ženách. Pochopitelně jsou v hnutí i ženy, které samy byly napadeny, či znásilněny. Jejich cílem je přesvědčit napadené ženy, aby se nebály mluvit o zločinech, které na nich byly spáchány, a chránit je nejen před migranty jako takovými, ale i před multikulturní a politkorektní pseudokulturou, která ničí německou společnost.
 
Ženy sexuálně napadené migranty nezřídka zažívají dvojnásobnou bolest. První z ohavného
útoku, kdy jsou znásilněné, a druhou, když se rozhodnou o tom mluvit. Pokud jsou znásilněny bílým Němcem, žádné z ultralevicových bojechtivých feministek to nevadí, ba naopak. Když je ale znásilní migrant, je oheň na střeše. Je jim nadáváno do nacistek, rasistek, xenofobek, jejich znásilnění je zpochybňováno, a všude je vyhlašováno, že migranti za nic nemohou.
 
Právě z tohoto důvodu, z důvodu této společenské degenerace, nyní vzniklo hnutí 120
decibelů. Název „120 decibelů“ je odvozen od hlasitosti kapesního alarmu, který si pořizuje, čím dál tím více německých žen a dívek, aby byly v Německu v bezpečí.
 
Hnutí je navíc aktivní, nejen jako internetový fenomén, ale i v rámci akcí. Veřejných, které
upozorňují na sexuální násilí ze strany migrantů, tak i narušování ultralevičáckých politických exhibicí různých poboček MeToo. Přesně tak, jak to MeToo a jim podobní dělají konzervativcům. Hodně štěstí, holky, jen je nám líto, že k takovému probuzení byla nutná vlna sexuálního násilí a teroru, a to navíc, ještě se zdaleka neprobudila celá veřejnost. Uvidíme, kdy se probudí naše veřejnost, a kdy naše dívky přestanou být vítačkami migrantů, někde na hlaváku…
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 9.5.2018
18. dub, 2018
Možná se schyluje k politické bombě na velké evropské scéně. Kdysi sladká Francie se dnes potácí pod vedením prezidenta Macrona ve vlně stávek zaměstnanců, demonstrací studentů a útoků islámistů...
 
Front National s Marine Le Pen směřuje do jasně levicových vod a blíží se i přejmenování strany z Národní Fronty (Front national, FN) na Národní sdružení (Rassemblement national, RN). Její neteř Marion Maréchal-Le Pen a vnučka Jeana Marie Le Pen, se sice loni z politiky stáhla. Nicméně teď oznámila, že založí v Lyonu politickou akademii, která bude národně-konzervativní a spolupracovat na ní zjevně bude i s novým předsedou Francouzských Republikánů...
 
Marion Maréchal-Le Pen
Neteř Marion, je od loňského léta mimo politiku, na tzv. rodinném odpočinku s malou dcerou. Nicméně její nedávné vystoupení na setkání amerických konzervativců v USA dává tušit, že jde spíše o přestávku. Některá média to označují přímo za exil na ostrově Elba. Marion prostě nesouhlasí s kroky, které se stranou FN dělá její teta Marine. Má jinou vizi. Její vize je nahrazení francouzské mainstream pravice, která je po skandálech s Chirackem, Sarkozym a naposledy Fillonem téměř na dně. Levice a střed je ve Franci totiž plně obsazená. Je zcela evidentní, že její čas teprve přijde. Teď se rozhodla založit politickou národně-konzervativní akademii a k ruce jí u toho má být i od prosince nový předseda francouzských Republikánů Laurent Wauquiez.
 
Francouzští Republikáni
Původně strana prezidenta De Gaulla, je dnes absolutně na dně. Její tři poslední šéfové (z toho dva prezidenti a jeden ministr) mají problémy se zákonem, kvůli korupci. Chirack dělal machinace jako starosta Paříže, Sarkozy si nechal kampaň platit Kaddáfím, a Fillon zase štědře dotoval ze státních i stranických fondů svoji rodinu. Od prosince 2017 vede stranu Laurent Wauquiez. Ten se snaží ji z totálního rozkladu zase postavit na nohy, nicméně sám to zjevně nezvládá. Šance pro nového lídra francouzské pravice je nasnadě. Wauquiez je ze stejného regionu Auvergne-Rhône-Alpes jako právě Marion Maréchal-Le Pen. Ta byla za tento region ještě do loňského července poslankyní Národního shromáždění. 
Politickou akademii, kterou chystá v Lyonu umístila nedaleko kanceláře předsedy Republikánů a její otevření i místní Republikáni podporují.
 
Le Pen na pravo & Le Pen na levo
Francouzskou politickou scénu tedy možná čeká zajímavá věc. Z prava i z leva bude lovit voliče rodina Le Pen. Národní levice i národní pravice, tedy bude mít svoje lídry, ženy, které nejsou spokojeny s tím, kam se Francie za posledních 30 let dostala. Není divu, kdysi velmoc, je dnes spíše k smíchu a také k pláči. Islamisté se v ní roztahují, vláda a prezident Macron je v tom podporuje, ekonomika klesá, neustálé demonstrace a stávky proti politice Macrona celou zemi umrtvují...Snad se tedy oběma bojovnicím z rodu Le Pen, jejich boj podaří, potřebuje to nejen Francie, ale i celá Evropa! Steve Bannon, důchovní otec světové AltRight scény nedávno označil právě Marion za tu, která zvedne prapor AltRight v Evropě!
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 18.4.2018
 
 
29. bře, 2018

Nacismus nedokázal evropské Židy zničit, milióny zavraždil, ale stovky tisíc taky přežili a
to co nacismus nedotáhl do konce, o to se dnes pokouší muslimští soukmenovci nacistů
prostřednictvím „multikulturní společnosti“, která v současné době ničí západní civilizaci...

Jak asi tušíte, narážím na nedávný případ vraždy pětaosmdesátileté francouzské židovské důchodkyně Mireille Knollové. Tu jedenácti ranami ubodala k smrti dvojice mužů. Případ je stále ve stádiu šetření, ale je to pokračující trend v nástupu islámského antisemitismu ve Francii. Případ paní Knollové je o to horší, že jako dítě přežila deportaci do německého koncentračního tábora a holocaust, aby nakonec byla stejně zavražděna kvůli svému židovskému původu.

Vražda se stala zhruba rok po vraždě Sarah Halimiové, ortodoxní Židovky, kterou její sousedi za křiku „Alláhu akbar!“ (Bůh je největší), vyhodili z okna. Halimiová žila na okraji multikulturních migrantských čtvrtí a takto byla obohacena, stejně jako nyní paní Knollová.

8. září 2017 došlo k loupeži v rodině sefardského Žida Rogera Pinta. Toho skupina migrantů zajala i s rodinou a vyhrožovala mu zabitím, pokud se nevykoupí, protože on musí mít peníze, když je Žid. V lednu 2016 došlo k vraždě židovského učitele v Marseille, který byl rozsekán mačetou. Útočníkem byl muslimský přistěhovalec. Reakcí bylo doporučení, některých židovských komunit, aby se na veřejnosti nenosila kipa, tradiční židovská pokrývka hlavy. Ještě týž měsíc byl ve svém bytě zavražděn židovský politik z Créteil. Ve stejném městě došlo v roce 2014 k vloupání do bytu židovského páru, během kterého byla mladá židovská žena znásilněna. V roce 2015 muslimští teroristé povraždili čtveřici zákazníků košer obchodu během teroristického útoku na Charlie Hebdo a v roce 2012 byl zavražděn učitel a trojice dětí z židovské školy v Toulouse. Těchto případů už je ovšem tolik, že dochází k novému exodu Židů do své země zaslíbené, Izraele. Ale tento teror má své začátky už v roce 2006, kdy byl zavražděn Ilan Halimi, židovský obchodník s telefony.

Výsledkem antisemitského teroru, který probíhá už řadu let, je že každý rok odejde z Francie
do Izraele mezi 6-8 tisíci Francouzi židovského původu, protože v Izraeli jim hrozí menší nebezpečí, než v multikulturních tyraniích západní Evropy. Meziročně stoupl počet antisemitských útoků podle policejních statistik o 26% a tato situace se bude, ještě zhoršovat. Podle židovských organizací se odhaduje, že do roku 2030 emigruje z Francie do Izraele na 250,000 Židů. Taková je tristní bilance 73 let po Druhé světové válce.

Je nasnadě říct, že reakce francouzské židovské komunity byla nepříliš šťastná. V reakci na vraždu Mireille Knollové došlo k dalšímu z masových pochodu, který už je v násilím zmítané Francii celkem oblíbenou tradicí. Židovští vůdci, ale vyzvali Marine Le Pen a francouzskou Národní frontu, které se snaží pomoci Židům tím, že podporují restriktivní imigrační politiku, aby se pochodu neúčastnili. K podobné výzvě došlo i v případě krajní levice, ale tam je to pochopitelnější. Krajně levicové strany jsou dlouhodobě antisemitské a podporují teror proti Izraeli.

Tento antisemitský teror má dva základy. Tím prvním je postupná likvidace skutečného multikulturalismu ve Francii a jeho nahrazení islámským monokulturalismem a tou druhou je dlouhodobá nenávist islámu vůči Židům, která trvá už od dob Mohammeda a vrcholila za působení obávaného pronacistického jeruzalémského muftího Hussajna, který měl podíl na holocaustu tím, že odmítl návrh nacistů na masovou deportaci Židů do oblasti tzv. Palestiny.

Není to poprvé, co píšeme o tomto tématu a nejspíše ani naposledy. Tento teror a strach bude trvat, dokud budou trvat sadistické a masochistické experimenty s multikulturalismem, který je vždy zneužíván islámskými petromonarchiemi jako je Saúdská Arábie, migrantskými islámskými komunitami a sluníčkáři.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 29.3.2018