ZÁPADNÍ EU CHALÍFÁT

18. dub, 2018
Možná se schyluje k politické bombě na velké evropské scéně. Kdysi sladká Francie se dnes potácí pod vedením prezidenta Macrona ve vlně stávek zaměstnanců, demonstrací studentů a útoků islámistů...
 
Front National s Marine Le Pen směřuje do jasně levicových vod a blíží se i přejmenování strany z Národní Fronty (Front national, FN) na Národní sdružení (Rassemblement national, RN). Její neteř Marion Maréchal-Le Pen a vnučka Jeana Marie Le Pen, se sice loni z politiky stáhla. Nicméně teď oznámila, že založí v Lyonu politickou akademii, která bude národně-konzervativní a spolupracovat na ní zjevně bude i s novým předsedou Francouzských Republikánů...
 
Marion Maréchal-Le Pen
Neteř Marion, je od loňského léta mimo politiku, na tzv. rodinném odpočinku s malou dcerou. Nicméně její nedávné vystoupení na setkání amerických konzervativců v USA dává tušit, že jde spíše o přestávku. Některá média to označují přímo za exil na ostrově Elba. Marion prostě nesouhlasí s kroky, které se stranou FN dělá její teta Marine. Má jinou vizi. Její vize je nahrazení francouzské mainstream pravice, která je po skandálech s Chirackem, Sarkozym a naposledy Fillonem téměř na dně. Levice a střed je ve Franci totiž plně obsazená. Je zcela evidentní, že její čas teprve přijde. Teď se rozhodla založit politickou národně-konzervativní akademii a k ruce jí u toho má být i od prosince nový předseda francouzských Republikánů Laurent Wauquiez.
 
Francouzští Republikáni
Původně strana prezidenta De Gaulla, je dnes absolutně na dně. Její tři poslední šéfové (z toho dva prezidenti a jeden ministr) mají problémy se zákonem, kvůli korupci. Chirack dělal machinace jako starosta Paříže, Sarkozy si nechal kampaň platit Kaddáfím, a Fillon zase štědře dotoval ze státních i stranických fondů svoji rodinu. Od prosince 2017 vede stranu Laurent Wauquiez. Ten se snaží ji z totálního rozkladu zase postavit na nohy, nicméně sám to zjevně nezvládá. Šance pro nového lídra francouzské pravice je nasnadě. Wauquiez je ze stejného regionu Auvergne-Rhône-Alpes jako právě Marion Maréchal-Le Pen. Ta byla za tento region ještě do loňského července poslankyní Národního shromáždění. 
Politickou akademii, kterou chystá v Lyonu umístila nedaleko kanceláře předsedy Republikánů a její otevření i místní Republikáni podporují.
 
Le Pen na pravo & Le Pen na levo
Francouzskou politickou scénu tedy možná čeká zajímavá věc. Z prava i z leva bude lovit voliče rodina Le Pen. Národní levice i národní pravice, tedy bude mít svoje lídry, ženy, které nejsou spokojeny s tím, kam se Francie za posledních 30 let dostala. Není divu, kdysi velmoc, je dnes spíše k smíchu a také k pláči. Islamisté se v ní roztahují, vláda a prezident Macron je v tom podporuje, ekonomika klesá, neustálé demonstrace a stávky proti politice Macrona celou zemi umrtvují...Snad se tedy oběma bojovnicím z rodu Le Pen, jejich boj podaří, potřebuje to nejen Francie, ale i celá Evropa! Steve Bannon, důchovní otec světové AltRight scény nedávno označil právě Marion za tu, která zvedne prapor AltRight v Evropě!
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 18.4.2018
 
 
29. bře, 2018

Nacismus nedokázal evropské Židy zničit, milióny zavraždil, ale stovky tisíc taky přežili a
to co nacismus nedotáhl do konce, o to se dnes pokouší muslimští soukmenovci nacistů
prostřednictvím „multikulturní společnosti“, která v současné době ničí západní civilizaci...

Jak asi tušíte, narážím na nedávný případ vraždy pětaosmdesátileté francouzské židovské důchodkyně Mireille Knollové. Tu jedenácti ranami ubodala k smrti dvojice mužů. Případ je stále ve stádiu šetření, ale je to pokračující trend v nástupu islámského antisemitismu ve Francii. Případ paní Knollové je o to horší, že jako dítě přežila deportaci do německého koncentračního tábora a holocaust, aby nakonec byla stejně zavražděna kvůli svému židovskému původu.

Vražda se stala zhruba rok po vraždě Sarah Halimiové, ortodoxní Židovky, kterou její sousedi za křiku „Alláhu akbar!“ (Bůh je největší), vyhodili z okna. Halimiová žila na okraji multikulturních migrantských čtvrtí a takto byla obohacena, stejně jako nyní paní Knollová.

8. září 2017 došlo k loupeži v rodině sefardského Žida Rogera Pinta. Toho skupina migrantů zajala i s rodinou a vyhrožovala mu zabitím, pokud se nevykoupí, protože on musí mít peníze, když je Žid. V lednu 2016 došlo k vraždě židovského učitele v Marseille, který byl rozsekán mačetou. Útočníkem byl muslimský přistěhovalec. Reakcí bylo doporučení, některých židovských komunit, aby se na veřejnosti nenosila kipa, tradiční židovská pokrývka hlavy. Ještě týž měsíc byl ve svém bytě zavražděn židovský politik z Créteil. Ve stejném městě došlo v roce 2014 k vloupání do bytu židovského páru, během kterého byla mladá židovská žena znásilněna. V roce 2015 muslimští teroristé povraždili čtveřici zákazníků košer obchodu během teroristického útoku na Charlie Hebdo a v roce 2012 byl zavražděn učitel a trojice dětí z židovské školy v Toulouse. Těchto případů už je ovšem tolik, že dochází k novému exodu Židů do své země zaslíbené, Izraele. Ale tento teror má své začátky už v roce 2006, kdy byl zavražděn Ilan Halimi, židovský obchodník s telefony.

Výsledkem antisemitského teroru, který probíhá už řadu let, je že každý rok odejde z Francie
do Izraele mezi 6-8 tisíci Francouzi židovského původu, protože v Izraeli jim hrozí menší nebezpečí, než v multikulturních tyraniích západní Evropy. Meziročně stoupl počet antisemitských útoků podle policejních statistik o 26% a tato situace se bude, ještě zhoršovat. Podle židovských organizací se odhaduje, že do roku 2030 emigruje z Francie do Izraele na 250,000 Židů. Taková je tristní bilance 73 let po Druhé světové válce.

Je nasnadě říct, že reakce francouzské židovské komunity byla nepříliš šťastná. V reakci na vraždu Mireille Knollové došlo k dalšímu z masových pochodu, který už je v násilím zmítané Francii celkem oblíbenou tradicí. Židovští vůdci, ale vyzvali Marine Le Pen a francouzskou Národní frontu, které se snaží pomoci Židům tím, že podporují restriktivní imigrační politiku, aby se pochodu neúčastnili. K podobné výzvě došlo i v případě krajní levice, ale tam je to pochopitelnější. Krajně levicové strany jsou dlouhodobě antisemitské a podporují teror proti Izraeli.

Tento antisemitský teror má dva základy. Tím prvním je postupná likvidace skutečného multikulturalismu ve Francii a jeho nahrazení islámským monokulturalismem a tou druhou je dlouhodobá nenávist islámu vůči Židům, která trvá už od dob Mohammeda a vrcholila za působení obávaného pronacistického jeruzalémského muftího Hussajna, který měl podíl na holocaustu tím, že odmítl návrh nacistů na masovou deportaci Židů do oblasti tzv. Palestiny.

Není to poprvé, co píšeme o tomto tématu a nejspíše ani naposledy. Tento teror a strach bude trvat, dokud budou trvat sadistické a masochistické experimenty s multikulturalismem, který je vždy zneužíván islámskými petromonarchiemi jako je Saúdská Arábie, migrantskými islámskými komunitami a sluníčkáři.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 29.3.2018


 

13. bře, 2018

Víkendový sjezd Front National znovu zvolil Marine Le Pen svojí předsedkyní, projev na něm měl i americký duchovní otec hnutí Alt-Right Steve Bannon. Sjezd dal zelenou Marine Le Pen k tomu, aby stranu zcela změnila, řeší se i změna názvu na Národní sdružení (Rassemblement national, RN).

Marine Le Pen byla potvrzena ve funkci předsedkyně

Sjezd potvrdil Le Pen ve funkci takříkajíc jednomyslně. Ta se rozhodla stranu zcela přebudovat. Definitivně se rozhodla vymazat minulost otce zakladatele (i jejího otce) Jean Marie Le Pena, kdy ze stanov strany mizí ustanovení o funkci čestného předsedy. To ovšem stále část strany nevidí jako zrovna pozitivní krok. Jenže hodně původních straníků - přátel jejího otce, už o vliv ve straně přišli. Tento sjezd je od vlivu odstřihl definitivně, stejně tak i největší podporovatele její neteře Marion Marechál - Le Pen. Vedení strany i vedení poboček v departementech je teď plně v rukou Marine Le Pen. Odklonu do středoleva a rozkročení se tak už nic nebrání.

Front National - Národní sdružení - změna názvu

Le Pen se také rozhodla změnit název strany. Už koncem loňského roku se strana ptala svých 51 tisíc členů na několik otázek a změna názvu byla jednou z nich. Dotazník byl schválen 30 tisíci členy, jenže není zcela jasné, zda všichni z nich chtějí změnu názvu strany. Od posledního víkendového sjezdu začalo vnitrostranické referendum o změně názvu, které potrvá 6 týdnů. Le Pen na sjezdu řekla, že se výsledkem referenda bude řídit. Jasné je ale to, že ti co se díky ní dostali do vedení strany, budou v departmentech svoje členy k hlasování pro změnu názvu nabádat, jen dnes už se na několika facebookových a twitterových účtech nových členů vedení tyto výzvy dovnitř strany objevily. 

Marion Marechál - Le Pen mimo hlavní dění

Neteř Marion, je od loňského léta mimo politiku, na tzv. rodinném odpočinku s malou dcerou. Nicméně její nedávné vystoupení na setkání amerických konzervativců v USA dává tušit, že jde spíše o přestávku. Některá média to označují přímo za exil na ostrově Elba. Marion prostě nesouhlasí s kroky, které se stranou FN dělá její teta Marine. Má jinou vizi. Její vize je nahrazení francouzské mainstream pravice, která je po skandálech s Chirackem, Sarkozym a naposledy Fillonem téměř na dně. Levice a střed je ve Franci totiž plně obsazená. Je zcela evidentní, že její čas teprve přijde.

Front National tak jak jsme ji znali končí

Podle mě je vidět, že spory se nevyhýbají ani velkým stranám antiislámu & euroskepticismu, které mají svoji historii a to ani rodinám, které je vedou. Front National tak jak jsme ji znali, končí. Jsem ovšem skeptický k tomu, že by nový směr přinesl kýžené ovoce. Marine Le Pen je sice odvážná, nicméně za posledních 7 let se jí nepodařil žádný větší úspěch. Být druhá v prezidentských volbách, přese všechen tlak médií, není úspěch. Druhý byl před 15 lety i její otec a na něj byl mnohem větší tlak. Neuspěla ani příliš ve volbách do departmentů, což je pro pro deislamizaci ve Francii zásadní, protože starostové menších měst mohou vydávat vyhlášky a různá nařízení, která postupnou islamizaci prostoru zpomalují nebo i zcela eliminují. A mnozí starostové z FN pokládají stranické knížky a vyzývají neteř Marion k aktivitě. Ostatně i Steve Bannon, který víkendový sjezd navštívil a měl na něm projev, následně v jednom svém rozhovoru pro francouzské noviny řekl, že za toho, kdo drží "pochodeň" Alt-Right do budoucnosti považují právě vnučku Jean Marie Le Pena & neteř Marine Le Pen, Marion Marechál - Le Pen...

Autor: TGM, Praha, ČR, 13.3.2018


 

11. bře, 2018

Steve Bannon, někdejší poradce Donalda J. Trumpa, spolutvůrce webu Breibart News a jedna z nejdůležitějších postav alternativně-pravicového hnutí se sešel s Marine Le Pen, vůdkyní Národní fronty Francie. Steve Bannon je totiž v těchto dnech na celoevropském turné, které se nese i ve znamení velkolepého nacionalistického vítězství v Itálii!

Setkání během, kterého představil svůj pohled na Národní frontu jako pohled na skupinu, která je součástí celosvětového hnutí, proběhlo tuto sobotu na sjezdu Národní fronty. Urážky a útoky ze stran levičáků, titulování jako „rasisté a xenofobové“ Bannon označil čestný odznak pro všechny národní konzervativce. Krom jiného pochválil, že Marine Le Pen se oprostila od pravolevého dělení světa a staví se ke globálnímu střetu k takovému, jaký je, tedy jako boj mezi nacionalismem a globalismem.

O Steve Bannonovi i Marině Le Pen jsme napsali mnohé, přesto se sluší a patří zmínit tento sjezd a Bannonovu účast na sjezdu. Bannon, který už nedávno vychválil Marion Le Pen jako skvělou budoucnost Národní fronty, je pro frontu důležitým hostem a zároveň spojnicí mezi americkými alternativními nacionalisty a evropským prostorem. V podstatě předeslal, že Národní fronta a její spojenecké organizace jsou globálním obrozeneckým hnutím proti globalizačním liberálním elitám.

Na druhou stranu je nutné z naší pozice odsoudit zbabělou snahu, některých francouzských národně konzervativních vůdců, kteří se rozhodli přejmenovat Národní frontu, prý aby nepřipomínala jejího otce zakladatele Jean Marie Le Pena. I když sami nesouhlasíme s řadou Le Penových názorů a nešťastných výroků, je to otec zakladatel, tvůrce hodnot a obhájce konzervativismu a tradicí v rámci francouzského národního hnutí.

Pokud jde o nás samotné, taky věříme, jako Steve Bannon, že Národní fronta má před sebou skvělou budoucnost, ale je to budoucnost pod vedením Marion Le Pen.

Historie je na naší straně!“ prohlásil Steve Bannon a skutečně se to tak nyní jeví, což ale
neznamená, že polevíme a necháme se vést historickou vlnou úspěchů a rozmachu. Je před námi spousta práce, pokud se má české národně konzervativní hnutí dostat na úroveň italského, francouzského a angloamerického.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 11.3.2018


 

4. bře, 2018

Přestože, jak moc dobře naši vážení čtenáři vědí, náš spolek 7Republika.cz spíše podporuje talentovanou, krásnou a schopnou Marion Le Pen v rámci francouzské Národní fronty, a považujeme její vizi Francie za skvělou, jsme povinováni zmínit pokračující inkviziční útoky proti její tetě Marině. Ta je nyní opět vláčně po všech čertech a zejména soudech v souvislosti s tím, že ukazovala zvěrstva páchaná Islámským státem.

Uveřejňovala fotografie na svém twitterovém účtu a nyní je za to perzekuována. Ve čtvrtek bylo oznámeno, že je trestně stíhaná a za využívání svobody slova jí hrozí pokuta 90 tisíc eur (dva a čtvrt miliónu Kč), a až tři roky vězení. To všechno je důsledek francouzského náhubkového zákona, který omezuje svobodu slova jednotlivce.

Marina jasně řekla, že je umlčována, ale nenechá se umlčet, a že pokud bude odsouzena, bude to pro ni vyznamenání v jejím vlasteneckém boji za obranu francouzského lidu. Toto trestní stíhání přišlo čtyři měsíce poté, co jí loutkový eurohujerský francouzský parlament zbavil imunity, právě kvůli tomu, že varovala před zvěrstvy Islámského státu. Ve Spojených státech amerických, kde je svoboda slova absolutně chráněna Prvním dodatkem Ústavy, by jí tento postih nehrozil. To jí hrozí v socialistických západoevropských režimech.

O jaké fotky vlastně šlo? O čem přesně se bavíme? Šlo o fotku popraveného novináře Jamese Foleye, upáleného jordánského pilota al-Kaseasbeha a neznámého muže, který byl přejížděn tankem Islámského státu. Le Penová fotografie stáhla, až na žádost Foleyovi rodiny. Braňme Marine Le Pen proti perzekuci a politickému stíhání a přejme úspěch Národní frontě a Marion Le Pen!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 4.3.2018