SEVERNÍ EU CHALÍFÁT

30. pro, 2017

Formulář svolení k vykonání pohlavního styku, vydaný na základě zákona „O vykonání pohlavního styku“ (36/2018 Sb.) vydaného Ministerstvem sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti Skandinávského multikulturního chalifátu a schváleného liberálně demokratickým parlamentem. 

Prosíme, abyste před vykonáním pohlavního aktu vyplnili následující řádky. Formulář následně vložte na webové stránky ministerstva sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti. Do 96 hodin obdržíte vyrozumění o schválení či zamítnutí vykonání pohlavního aktu. Hodící se podtrhněte. V případě nezaslání formuláře budete obviněn ze znásilnění a odsouzen ke 12 letům vězení s možností chemické kastrace (netýká se sexuálních menšin, aktivních feministek a multikulturní komunity). Pozn. č. 1: vyplnění se nevztahuje na osoby pocházející z multikulturního prostředí. Pozn. č. 2: poplatek za vyřízení je ve výši 50 eur. 

Účastník. Jméno: Olaf Příjmení: Hendriksen

Pohlaví: muž – žena – transsexuální muž – transsexuální žena – genderfluid

Datum narození: 17. 7. 2002.

Místo narození: al-Malmö.

Přidělené bydliště: sektor 7, oblast vyhrazená pro domorodou menšinu.

Číslo občanského průkazu: 8879-1162-4771-892AC4.

Číslo pojišťovny: bez pojištění.

Zaměstnání: Přidělen na úklid veřejných záchodů.

Datum a čas vykonání pohlavního styku: 22. 1. 2025, od 19:00 do 20:30.

Účel pohlavního styku: Rozmnožení.

Typy pohlavního styku: anální sex – orální sex – „přirozený“ sex – doplňte vlastní do poznámky. 

Podpis (přiložte i otisk prstu): Olaf Hendriksen.

Odpověď ministerstva sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti. Vaše žádost byla zamítnuta, protože ministerstvo sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti vyhodnotilo podle formuláře a podle centrálního archivu, že: 1. Jste bílý heterosexuální muž. 2. Již jste letos vykonal pohlavní styk. 3. Účel, který jste uvedl, je možné aplikovat pouze jednou za tři roky. 

Doporučení ministerstva sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti: jako bílému heterosexuálnímu muži Vám doporučujeme vstoupit do Antisexuálního svazu domorodé populace. … 

Připadá Vám tohle jako zrůdná dystopie? Jako 1984? Vlastně to bude ještě horší. V 1984 šlo aspoň o rozmnožování populace, zatímco v této realitě, která brzy nastane ve Švédsku, půjde o opak. Švédská multikulturní a „feministická vláda“, jejíž ministryně se nechávají v Iránu a dalších zrůdných islámských režimech zahalovat, oznámila, že brzy bude uzákoněno, že před pohlavním stykem budou muset oba partneři dát výslovný souhlas. V opačném případě bude styk považován za znásilnění. Je jasné, že jde o další úmyslný hřebík do rakve švédské domorodé porodnosti, protože migranti na to brát zřetel nebudou. Dojde k odlidštění vztahů, oslabení společnosti, ještě většímu odcizení lidí, totalitní vlně strachu a neklidu, jejíž předzvěstí je kampaň „metoo,“ zatímco ve stejné době dochází v Jihoafrické republice, Somálsku, Egyptě, Saúdské Arábii, Kuvajtu, Eritrei, Indii a dalších podobných státech k hromadným znásilněním tisícovek žen. 

Mezi 70-90% žen v těchto zemích zažije, někdy během svého života znásilnění, či sexuální napadení. Afghánistán legalizoval znásilnění v rodině. S tím nikdo problém nemá.. K tomu horliví feministé a feministky tvrdošíjně mlčí, ignorují to a hledají kazy jen na evropské populaci. Tak dopadlo Švédsko po 70 letech socanské vlády! My tak nesmíme dopadnout! Je jen na nás, jestli se zítra realita změní v noční můru.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 30.12.2017


 

21. pro, 2017
V roce 2015 jsem navštívila smutně proslulou čtvrť-ghetto Islandshøjparken ve městě Nivå, kde po převratu v obvodní radě převzal moc nový předseda Omar Saad. Ten je členem Hizb ut-Tahrira (Strana osvobození, mezinárodní pan-islámská politická organizace). Jejím cílem je sjednotit všechny muslimské země jako islámský stát nebo Chalífát. Hizb ut-Tahrir je také silně antisionistický a Izrael označuje za "nelegální entitu", která musí být demontována.
 
První co nová rada udělala, byly zákaz vyvěšování dánské vlajky, zákaz křesťanské armády spásy, zákaz pivnic, zákaz vánočních stromků, zákaz vepřového masa, zákaz klobás a piva na fotbale. Mezitím členové Hizb ut-Tahrira, obsadili další organizace veřejného sektoru, jako jsou místní fotbalové a mládežnické kluby...
 
"Cílem organizace je obohatit dánskou společnost a občany země. A tady může mít vliv místní komunity výhodu," říká Kirstine Sinclairová z University of Southern Denmark, odbornice na Islám. Ta dále tvrdí, že neuznávají demokracii, ale boží zákon, protože to má na místní komunitu blažený vliv. Členové se domnívají, že patří k intelektuální elitě, která může přenášet masy k lepší a spravedlivější formě světa - Chalifátu," říká Kirstine Sinclair. "Je to legální organizace. Pracují pro výchovu mas, které budou dál šířit poselství a věří, že mají přímý přístup k pravdě s velkým P. Budou nás postupně přesvědčovat, abychom se všichni nadchli pro islámský stát, který chtějí založit", vysvětluje Kirstine Sinclair. Nejde podle ní o ohrožení.
 
Hizb ut-Tahrir je známá jako politická organizace, která odmítá demokracii a vyzývá muslimy, aby si vybrali, zda být s nimi nebo proti nim. Jsou samozřejmě také známí diskriminací jiných menšin ve společnosti.
 
Jako radní, jsem proti tomu tehdy vystoupila a následně mně bylo vyhrožováno fyzickou likvidací, byla jsme napadána muslimy a jejich spojenci z řad neziskových agentur.
 
Teď je to zase tak šílené! Hizb-tahrír, převzal moc na soukromé škole v Norrebro! Je na čase, aby politici jednali o konkrétním problému. A nebojím se říci, že problémem je nástup islámu v Dánsku. Boj proti islámu je povinnost a dělám to každý den. Musíme zajistit, že islám nesmí mít v Dánsku žádný vliv!
 
Dánsko potřebuje Novou Buržoazii - my jsme jediní, kdo se odváží s těmito problémy něco udělat!
 
Mette Thiesen je radní v Hillerød Kommune (byla zvolena letos v listopadu za stranu Nová Buržoazie Dánska, předtím byla radní za stranu Konzervativců, ze kterých se stali Cuckservative, něco jako naše česká ODS). Nová Buržoazie Dánska vznikla loni na podzim, protože se islamizace Dánska stupňuje a dosavadní Dánské strany s tím nic nedělají. Nová Buržoazie je pro zákaz Islámu, vystoupení z EU, udržení měny Dánská koruna, nulovou toleranci vůči ilegální migraci a okamžité vyhoštění imámů, kteří podněcují útoky na "bezvěrce". Chce také vyhostit všechny migranty, kteří se na území Dánska zdržují protiprávně. Je pro zákaz neziskovek placených z ciziny, které zasahují do místní politiky a podporují ilegální imigranty.
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 21.12.2017
 
zdroj: