SEVERNÍ EU CHALÍFÁT

28. srp, 2019

Nová Buržoazie Dánska je proti udělování občanství cizincům, kteří zvyšují kriminalitu a pocházejí z islámských zemí...

V Dánsku jsou mužští potomci imigrantů z Iráku, Afghánistánu a Turecka více než dvakrát spojeni s kriminalitou jako zločinci - ze Somálska dokonce třikrát. Celkově jde až o nárůst 25%, oproti běžné kriminalitě. 

Fakt je, že politici dávají občanství tisícům imigrantů, kteří jsou pod vlivem vlastní kultury, ve které jsou ženy pronásledovány, homosexuálové vražděni a kde jsou muslimové nadřazení nevěřícím - to je islámské právo pro všechny, a pronásledování bezvěrců, je už dále neúnosný.

Ze studií víme, že 65 % všech muslimů v Evropě věří, že náboženský zákon, je důležitější než demokraticky přijaté právní předpisy. V praxi to znamená, že dva ze tří muslimů v Evropě věří, že zákony země musí ustoupit, když se staví proti islámu.

Naše parlamentní strana Nová Buržoazie, tak požaduje absolutní stop, pro ilegální migranty, z řad muslimských zemí. A deportace těchto migrantů, kteří v Dánsku zvyšují kriminalitu a ohrožují naši kulturu a naše Dánsko !

Autor: TGM, Praha, ČR, 28.8.2019

Pernille Vermund je předsedkyně strany Nová Buržoazie Dánska. Prosazuje národní konzervativní program, vystupuje otevřeně proti Islámu a chce připravit Dánsko na odchod z EU. 

Mette Thiesen je učitelka. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a byla úspěšným lídrem parlamentní kandidátky strany ve volbách do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

Zdroj:
 
 
 
27. čvn, 2019
Potřebujeme občanskou renesanci...
 
Mainstreamové strany již mnoho let opomíjely příběh svobody a národního společenství hodnot.
 
My Dánové máme za sebou dlouhou společnou historii. Je to úspěšný příběh země a lidí, kteří vybudovali jednu z nejvíce prosperujících komunit na světě - jednu z nejsvobodnějších společností na světě. Dánové nebyli vždy prosperující - ani svobodní. Není to nic 100 %. Pokud zapomeneme, z čeho pochází, může prosperita a svoboda opět zmizet. To činí Dánsko jedinečným. A je jen na nás, abychom se o to postarali. Pokud ne, pak svobodné Dánsko zmizí. Prosperita a svoboda v Dánsku je díky tomu, že generace před námi vyvinuly společnost založenou na občanských hodnotách.
 
  • Dali nám bezplatné všeobecné školství.
  • Dali nám úctu k soukromému vlastnictví.
  • Dali nám liberální tržní ekonomiku bez přílišného politického zasahování.
  • Dali nám rozumnou decentralizovanou strukturu moci s místní samosprávou.
  • Zrušili privilegované třídy.
  • A Dánové se stali rovnocenní před zákonem a sobě navzájem.

Těchto šest naprosto základních rysů buržoazní občanské společnosti vytvořilo dánský úspěch - spolu se sedmým a možná nejdůležitějším pro celý příběh: "národní společenství hodnot." Komunita hodnot nás definuje jako Dány. Je tak naší povinností Dánsko spravovat tak, aby i naši potomci věděli, co je pro jejich životy důležité a že Dánsko je jedním z jejich hlavní potřebou k životu.

Autor: TGM, Praha, ČR, 27.6.2019

Pernille Vermund je předsedkyně strany Nová Buržoazie Dánska. Prosazuje národní konzervativní program, vystupuje otevřeně proti Islámu a chce připravit Dánsko na odchod z EU. 

Mette Thiesen je učitelka. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a byla úspěšným lídrem parlamentní kandidátky strany ve středečních volbách do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

Zdroj:
 
 
 
 
13. čvn, 2019

Vítězka dánských voleb a budoucí premiérka Mette Frederiksen byla kdysi považována za zázrak na levém neoliberálním křídle Sociálně demokratické strany. Dnes, zejména v oblasti migrační politiky, jí tleská konzervativní levice i pravice. Jak se to stalo?

„Tato neudržitelná migrační politika je nyní u konce a to zcela a úplně!“ 

Tato slova pronesla kdysi hvězda mladých novolevičáků Mette Frederiksen a nastal poprask. Její strana hlasovala ve Folketingenu (parlament Dánského království) i pro zákaz zahalování obličeje. Teď vyhrála parlamentní volby a nehodlá na tomto směru nic měnit. 

Dcera rodu dělnického

Mette Frederiksen, je z rodu sociálních demokratů a dělníků, podporovala hlasitě Mandelu, bránila deštné pralesy v Brazílii, chránila velryby a vůbec všechny formy neomarxismu. To jí bylo 24 let. Její kariéra se rozjela naplno. Odbory ji posunuly do politiky, bránila slabé, chudé, a pak hlavně přistěhovaleckou politiku. V letech 2011 - 2015 vedla ministerstvo spravedlnosti a již tam začalo být vidět, že má problém s tím, co hlásala kdysi. A to právě ve vztahu k přistěhovalcům hlavně z arabských zemí. V 41 letech je z ní sice levicová politička, ale konzervativní. Podle různých dánských komentátorů u ní zlom nastal v okamžiku kdy kritizovala, že bohatí lidé dávají svoje děti do škol pro bohaté a ne mezi obyčejné lidi. Svoji dceru ale následně poslala také do školy soukromé a po zákonité kritice tehdy řekla: " Moje vyjádření tehdy byla chyba, každý chce pro svoje děti to nejlepší, nejsem v tom jiná. Uvědomuji si, že politici by se lidem do života měli plést co nejméně"...Od té chvíle nastal u Frederiksenové bod obratu...

Vánoce a sekulární muslimové

Mette Frederiksen se na rozdíl od jiných politiků jasně postavila za "Vánoce". Může to znít divně, ale někteří dánští politici začali používat korektní termín "Zimní svátky". Mette jasně řekla, že slaví vánoce, chodí do kostela na mši, a nebude na tom nic měnit. Pokud se setkává s muslimy, jde o muslimy sekulární a to hlavně ženy, které opustily svoje muže i s dětmi a hrozí jim od místních věřících muslimů násilí a výhružky. Fotí se s policisty, s vojáky, a chce ochranu hranic. Podle ní už není možné, aby Dánská vláda byla jen prodlouženou rukou Berlína...

Výhra v komunálních volbách a následně parlamentních

Loni vyhrála volby komunální, to už razila politiku antimigrace. Teď vyhrála volby parlamentní a stane se premiérkou. Mette se rozhodla pro jednobarevnou menšinovou vládu s podporou Ad Hoc napříč politickým spektrem. Dánský systém má jen 2% klauzuli vstupu do parlamentu, takže je pestrý, od ultralevice pro altright. Je samozřejmě trnem v oku spolustraníků z neoliberální-neomarxistické frakce, ale protože vyhrává volby, nemají vesměs vliv na její pád. Pochválili ji i do Folketingu nově zvolení poslanci za altright stranu Nová Buržoazie. Kritizují ji z prava, ale podporovat ji budou v její antimigrační politice a v právech žen mezi přistěhovalci. 

Jak vidno, z toho by se u nás mohli některé strany poučit...nejen v ČSSD, ale i ODS...

Autor: TGM , Praha, ČR, 13.6.2019

Zdroj:

7. čvn, 2019

A ještě jednou k výsledkům parlamentních voleb v Dánsku. Uspěla v nich strana Nová Buržoazie, kterou vedou dvě ženy, které se nebojí ani EU, ani ilegálních migrantů...

Blondýna & Bruneta

Pernille Vermund & Mette Thiesen vtrhli do Folketingu a dánská sluníčka šílí. Ačkoliv strana získala "jen 4 mandáty" (Folketing má 179 poslanců), je to pro eurohujery velký problém. A proč?

Pernille Vermund stranu založila

Blonďatá Pernille byla političkou na komunální úrovni. Byla členkou Konzervativní strany (něco jako u nás ODS). Jenže před třemi lety, na podzim 2016, se rozhodla stranu opustit a založit si stranu svoji. Důvodem bylo tzv. změkčení konzervativců a jejich smíření se s Bruselskými elitami a minimální odpor k ilegální migraci a hlavně "islámu". To je důležité, protože v konzervativní straně začal převládat názor, že islám je v pořádku a okupování ulic dánských měst imámy a modlícími se muslimy je prostě nutnost a na kriminalitu s tím spojenou a omezování svobod je nutné si zvykat. S tím se Pernille nesmířila a začala ostrou protiislámskou rétoriku, která se podobala tehdejšímu antiislámskému rétorovi v Česku Martinu Konvičkovi.

Pernille se začala obklopovat politiky z dalších stran, kteří nebyli spokojeni s vývojem. Od Konzervativců, přes lidovce, až po SocDem. A začala s budováním strany a seznamováním Dánů s jejím programem. Jezdila po celém Dánsku, dělala besedy a v médiích jasně říkala stop ilegální migraci, stop islámu a požadovala Dexit! Sluníčka z ní šílí, zvláště poté, co veřejně oznámila, že je nutné zavřít hranice a každého, kdo je nezákonně překročí, je nutné zadržet a když se bude bránit, tak zastřelit. Pernille se také rozhodla neúčastnit voleb do Evropského parlamentu. Chce Dánsko z EU vyvést referendem. 

Mette Thiesen stranu posunula do Folketingu

Bruneta Mette, byla také političkou na komunální úrovni a také u Konzervativců. Byla zastupitelkou v městečku Hillerød za Konzervativce a loni svůj post obhájila v komunálních volbách již za stranu Nová Buržoazie. Mette byla lídrem kandidátky a stala se tak i poslankyní. Bude tak mít teď i větší policejní ochranu. Poslední rok je neustále vyhrožováno ze strany muslimů smrtí jí i její rodině. Nebojí se jasně kritizovat islám a ilegální migranty. Stejně tak jako šéfka Pernille. 

Dvě (tři) ženy, tak bojují bitvy za muže

Je to vlastně logické, islám nejvíce ohrožuje ženy a děti. Obě tyto političky to moc dobře vědí. Proto se dali do boje, který zjevně některým dánským mužům připadá zbytečný. Zvláště pak liberálům. Díky tomuto případu se i dánská sociální demokracie, která volby vyhrála, posunula a její nová předsedkyně Mette Frederiksen požaduje některé věci z programu Pernille & Mette. SocDem již ve Folketingu hlasovali pro zákaz nošení nikábu. Vystupují proti ženské obřízce a také proti omezování žen muslimskými muži. 

Jak vidno, euroskepticko-antiislámské strany fungují také jako "trenér" stran zavedených. SocDem Dánska to pochopila a proto jako jedna z mála vyhrála ze socdem strany volby v Evropě. Strana Nové Buržoazie se svými 4 poslanci tak může na půdě parlamentu v klidu a otevřeně říkat, co jiné strany neříkají a také se stát možným jazýčkem na vahách při hlasování o těchto právě důležitých věcech. Je to tak, i když se to počtem poslanců nezdá...

Autor: TGM, Praha, ČR, 7.6.2019

Pernille Vermund je předsedkyně strany Nová Buržoazie Dánska. Prosazuje národní konzervativní program, vystupuje otevřeně proti Islámu a chce připravit Dánsko na odchod z EU. 

Mette Thiesen je učitelka. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a byla úspěšným lídrem parlamentní kandidátky strany ve středečních volbách do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

Zdroj:
 
 
 
 
 
6. čvn, 2019
Včera se konaly parlamentní volby v Dánsku. Malé severské zemi, kde k dnešnímu dni stále platí varování...
 
"MZV ČR doporučuje zvýšenou opatrnost návštěvníků některých čtvrtí Kodaně v souvislosti s ojedinělými incidenty, které si vyžádaly zásah policie.  Doporučení o zvýšené opatrnosti se týká zejména čtvrti Nørrebro, v menší míře rovněž čtvrtí Brønshoj, Husum, Tingbjerg a Christianshavn."
 
Nemusíte být zrovna znalec Dánska, aby vám bylo jasné, o co jde. Ataky těch jejichž jméno nesmíme vyslovit, útoky noži, souboj různých gangů složených z ilegálních migrantů, střelba z pistole, ale i samopalu, atd...
 
Dánský parlament nese název Folketing a kvórum pro vstup do něj, jsou jen 2 % hlasů. Dánská scéna je tak velmi pestrá. Od šílených zelených neomarxistů, přes tradiční strany až po strany antiislámské, protimigrační, euroskeptické a AltRight. Volební účast byla 84,5 %, volilo na 3.529.764 voličů...Funkční období parlamentu je na 4 roky. 
 
Teď k výsledkům:
 
1) Soc Dem - 25,9 % - 48 poslanců, (nutno podotknout, že se tam vyměnilo vedení a socdem hlasovala pro zákaz nošení nikábu apod...nicméně před tím se na islamizaci samozřejmě podíleli)
 
2) Venstre - Liberálové 23,4, % - 43 poslanců (ti samozřejmě islamizaci podporovali, jak jen mohli. jejich vláda však asi zkončí, i když pro zákaz nikábu hlasovali taky)
 
3) Lidová strana Dánska 8,7 % - 16 poslanců, přišli o  21 poslanců (svého času to byla jediná antimigrační strana a euroskeptická, nicméně změkla a proto část jejich voličů přešla jinam, nejvíce k nové straně Nová Buržoazie)
 
Z dalších euroskeptických a jasně antimigračních a antiislámských stran se nově do Folketingu dostala Nová buržoazie. S 2,5 % a 4 poslanci. Není to moc, ale konečně na půdě parlamentu zazní jasný hlas za odchod Dánska z EU a zákazu Islámu. 
 
Další euroskeptická a antiislámská strana Stram Kurs zůstala na hranici vstupu do Folketingu s 1,8 %. Její zakladatel a předseda  Rasmus Paludan, je právník, který tvrdě a jasně požaduje, aby právo Šarija a Islám zmizelo z Dánska a bylo postaveno mimo zákon. Média na něj útočí, jak svého času u nás na Martina Konvičku...
 
Křesťanští demokraté neprošli o 0,2%, když získali jen 1,8%. 
 
Ostatní strany jsou eurohujerské, radikálně levicové, ekoteroristické atd...Spojenec Venstre, Liberální aliance ztratila 9 mandátů a má jen 4 poslance...Většinu má levice s 91 poslanci. Pravice & Liberálové mají 84 poslanců...Další 4 poslanci jsou z Grónska a Faerských ostrovů, jako zástupci regionů spadajících pod Dánské království. 
 
Dánsko tak nejspíše půjde dál Eurosměrem, i když místní socdem, začala přebírat prvky antimigrace a antiislámu, to je zjevně důvod, proč jako tradiční strana vyhrála volby, což je oproti jiným socdem stranám v Evropě ojedinělé...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 6.6.2019
 
Zdroj: