SEVERNÍ EU CHALÍFÁT

15. dub, 2019
Právě skončily volby v této severské zemi. Jedné ze Skandinávských zemí, která je ještě méně zasažena multikulturalismem a ultralevicovou nadvládou...
 
Šlo o volby, které doprovázela předcházející vládní krize týkající se kontroverzní zdravotní reformy, jmenování nového vůdce Strany pravých Finů, a taky událostmi z města Oulu, kde skupina uprchlíků a azylantů znásilňovala nezletilé dívky. Všechny tyto události, které měnili finskou politickou situaci, se podepsali na výsledku voleb, kdy se Strana pravých Finů umístila na druhém místě, jen o jediné křeslo za sociálními demokraty. Volební účast byla 72 %.
 
Proevropští liberálně levicoví socani získali 40 křesel, a výrazně posílili oproti předchozím volbám, kdy měli jen 34 křesel. 
 
Strana pravých Finů posílila na 39 křesel. Praví Finové jsou na počet mandátů druzí za sociální demokracií (v roce 2014 obsadili Praví Finové také druhou pozici, teď jsou ovšem velmi těsně za prvním). Nicméně po sečtení 100 %, je od Sociálních demokratů dělí jen 0,2%, což je mandátů 40 / 39 !

Lídr Praví Finové Halla-aho, Jussi získal zatím nejvíce preferenčních hlasů: 30 527 ! Druhá lídryně SocDem má zatím 24 404 hlasů a třetí lídr Konzervativců má 20 231 !

Levicově liberální Národní koalice podporující multikulturalismus a podobné věci, získala 38 křesel. Dosud vládnoucí konzervativní Centristická strana se drasticky propadla, udržela si sice 31 křesel, ale při ztrátě 18 poslanců. Za nimi výrazně posílila levicová Zelená liga, která získala 20 křesel, o pět víc než při minulých volbách. Posílila i krajní levice v podobě Levicové aliance, která získala 16 křesel, a tím o čtyři více. Na svém, 10 poslanci, zůstali zástupci švédské menšiny ve Finsku a pět poslanců si podrželi i křesťanští demokraté. Jednoho poslance získalo liberální „Hnutí teď“. 
 
Dá se říci, že tyto volby, ke kterým došlo jen dva měsíce před evropskými volbami, jsou tím nejlepším indikátorem budoucích výsledků ve Finsku, tím nejlepším předvolebním průzkumem. Je tedy pravděpodobné, že posílí Strana pravých Finů, která se v posledních eurovolbách umístila, až na třetím místě za Národní koalicí a Centristy. 
 
Nicméně, situace ve Finsku samotném už tak jednoznačná není. Socialistický vůdce Rinne se dal slyšet, že koalice se Stranou pravých Finů je úplně mimo. Je možné, že po dvaceti letech bude v čele Finska levicový premiér. Na druhou stranu, prostor pro manévrování bude obtížný. 
 
Pro finskou národní pravici je určitě dobře, že je sjednocena pod jednou stranou a jednou silou, ale liberálové a socani mají širší pole působnosti, a i když roztříštěnou, tak větší voličskou základnu, což je děsivé, když vezmeme v potaz kriminalitu a tragické situace, ke kterým dochází v souvislosti s imigrací a multikulturalismem. Situace ve Finsku bude nejspíše složitější na sestavování vlády, než například v Izraeli. 
 
GRATULACE PRAVÍ FINOVÉ / Onneksi olkoon PS !
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 15.4.2019
 
Zdroj:
 
 
14. bře, 2019
Na skoro 200 účastníků se včera setkalo ve škole v Roskilde, aby se zúčastnilo veřejného politického setkání s Peter Seier Christensen a se mnou...

Naplnili tak celou halu. Na rozdíl od stran v parlamentu Folketing, nemáme miliony veřejných dánských korun, na kampaň a tak jsme rádi, že o besedy s námi je zájem. Nemáme výhodu denního kola s novináři v Amalienborg (tisková místnost v královském paláci). Ale na naše otevřené politické besedy chodí lidé a zajímají se o to, co bychom chtěli změnit. Dává nám to naději do budoucnosti!
 
Nechceme Islám! Nechceme Euro! Nechceme diktát EU! Chceme zpátky naše Dánsko!
 
Autor: Pernille Vermund, Kodaň, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 14.3.2019
 
Pernille Vermund, je předsedkyně za stranu Nová Buržoazie Dánska. Prosazuje národní konzervativní program, vystupuje otevřeně proti Islámu a chce připravit Dánsko na odchod z EU. 
 
Zdroj:
 
9. úno, 2019

"Dánsko může - možná - nejlépe sloužit k vrácení nebezpečných dánských bojovníků ISIS", říká ministr zahraničí Anders Samuelsen...

Rozhodně nesouhlasím!

"Dáni", kteří se přihlásili k Islámskému státu (ISIS), by nikdy neměli být do Dánska znovu vpuštěni. Protože pokud budou znovu vpuštěni do Dánska, nikdy se jich už nezbavíme. Se stávajícími pravidly budou bojovníci u nás nakonec "tolerováni". Poté, se z dánské věznice následně po dopravení k nám a odpykání mírných trestů, budou válečníci ISIS moci svobodně pohybovat, pokračovat v životě v Dánsku, předkládat své plány, získávat více příznivců pro svou zvrácenou ideologii a vést svatou válku proti původní dánské společnosti.

Nesmíme to nikdy přijmout!

Nemělo by to být ani zvažováno. Anders Samuelsen se omlouvá za to, že "mohou vlastně překročit hranice", i když politici nedovolí, aby se vrátili do Dánska. Ano, existuje riziko. Riziko však existuje jen proto, že vláda odmítá zavést efektivní hraniční kontrolu, abychom mohli sledovat, kdo vstupuje do naší země!

Politici by se měli soustředit na to, aby se hranice země dostala pod kontrolu, místo aby koketovali s myšlenkou návratu teroristů, jak říká ministr zahraničí. Je to naivní a neuvěřitelně riskantní. Tito lidé jsou "extrémně nebezpeční", jak přiznává sám Anders Samuelsen. Nesmíme do naší země zavírat extrémně nebezpečné lidi. Mohou zůstat, kde jsou, hlavně mimo území Dánska!

Autor: Pernille Vermund, Kodaň, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 9.2.2019
 
Pernille Vermund, je předsedkyně za stranu Nová Buržoazie Dánska. Prosazuje národní konzervativní program, vystupuje otevřeně proti Islámu a chce připravit Dánsko na odchod z EU. 
 
Zdroj:

https://ekstrabladet.dk/opinionen/pernillevermund/de-skal-aldrig-til-danmark-igen/7506379

19. pro, 2018

Zase jsem strávila pár hodin na policejní stanici v Helsingor...

To je počtvrté, co jsem tam letos musela jít, abych upozornila policii na výhružné zprávy, které pravidelně dostávám od hrdinných muslimů, co vyhrožují ženě. 17 vzkazů bylo posouzeno tak, že jsou nyní předány obžalobě.

Boj o budoucnost Dánska je důležitý. Jsem hrdá na to, že stojím v přední linii, i když to není zrovna příjemné. Ale stojí to za to. Dlužím to svým dětem, aby mohli žít ve svobodném a bezpečném Dánsku.

Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 19.12.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

Zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/

https://nyeborgerlige.dk/

29. lis, 2018

Už jsem psala o Sámeru Zazou, který v roce 2015 obdržel ocenění v obci Helsingor od starosty, za jeho práci, prý prospěšnou místní komunitě...

Sámer Zazou je velmi otevřený a tvrdí, že není zastáncem demokracie. Má raději islámského chalifu a právo Šaría. Doslova řekl:

"Pokud by byl v Dánsku zaveden Islámský chalifát, bylo by to nejvíce vhodné."

Nyní vidím, že Sámer Zazou je v místní škole zaměstnán v obci Helsingor na internetových stránkách obce. Jako spolupracovník mezi školou, sociálním orgánem a policií, která se zaměřuje na předcházení trestné činnosti a radikalizaci mezi dětmi a mladými lidmi. Jo, čtete správně. To je naprosto paradoxní!

Musím říci, že jsem hluboce znepokojena tímto vývojem. Tyto informace přicházejí s ohledem na skutečnost, že média oznámila, že více dětí bylo v nedávné době napadeno staršími dětmi v obci. Šlo samozřejmě o napadení tzv. "bezvěrců". Je to obrovské selhání, kterého jsme svědky!

Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 29.11.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

Zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/

https://nyeborgerlige.dk/