9. bře, 2018

SEVERNÍ CHALÍFÁT EU: DÁNSKO: METTE THIESEN: Malý princ Muhammad

Tento týden běží v dánských médiích a veřejnosti téma o učitelích, kteří zažívají násilí a hrozby od studentů. Slyšeli jsme zprávy od učitelů ve škole Amagerbro a Blågårds. Žáci v těchto školách mají přistěhovaleckou minulost, kterou média zapomínají zmínit a informovat o ní veřejnost.

My, kteří pracujeme v skoleverden (školství) víme, že chlapci s muslimským původem dostanou úplně jinou (ne) výchovu. Musí se s nimi zacházet jako s malými princi a vyrůstají v oblastech, kde se mohou pohybovat, jak se jim zlíbí.

Je to náhoda, že se tyto násilné činy dějí převážně v těchto oblastech? Myslím, že ne. Je to šílené, ale ne překvapivé.

Zodpovědní politici se mlčky dívali, zatímco naše krásné Dánsko bylo napadeno nepřizpůsobivými muslimskými přistěhovalci, problémy, které vytvářejí volají po dialogu a řešení a ne posílání peněz do zbytečných projektů politických neziskovek!

V naší straně Nová buržoazie budeme zajišťovat plně STOP AZYL! A také deportace, aby tito násilníci v našem Dánsku nebyli!
 
Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 9.3.2018
 
Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 
 
zdroj: