21. kvě, 2018

SEVERNÍ CHALÍFÁT EU:DÁNSKO:METTE THIESEN: Takhle diskutuje Omer

Tady je na omer. Nedávno diskutoval s několika různými lidmi u jednoho z mých příspěvků na facebooku. Ze začátku to udělal řádným způsobem, ale když mu došlo argumenty, tak se zbláznil a stal se z něj klasický "osamocený vlk".
 
Cifci Omer napsal, že je v Dánsku, aby šířil islám. Napsal, že my dánové jsme děsivější než ISIS. A napsal, že my dánové jsme děti německých nacistů.
 
Cifci Omer je dalším příkladem mladých mužů s muslimským zázemím, kteří mluví dvěma jazyky a nenávidí nás dány a naši zemi. Pro začátek se snaží vypadat integrovaně, ale když k němu jsi trochu nekorektní, zjeví se v nich hněv islámu a jejich pravá tvář se objeví.
 
Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 21.5.2018
 
Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 
 
zdroj: