18. čvc, 2018

DÁNSKO: Naše země musí být bezpečná & opět volná!

Zločiny, které páchají ilegální migranti, se bohužel stávají každodenní realitou v Dánsku. Tady je vzorek událostí a příběhů za konec června a začátek července...

27. června: " 70-letá žena byla loupežně přepadena ve středu odpoledne v stisystemet u egeparken v solrød. Přišla osoba zezadu, popadla ji za bradu a strhla jí tašku. Pachatel má jiné etnické zázemí než dánové. Je mu 25-30, 170-180 cm vysoký a štíhlý. Má krátké, černé vlasy." 
 
zdroj: 
 
 
27. června: " 13-letá dívka šla ve středu v 20.15 se svými dvěma psy u slunce v Korsor, když muž najednou vyběhl zezadu, roztrhal jí tašku a utekl. Zloděj je popsán jako: Muž, střední východ vzhledu, ca. Je mu 18-20 let. Měl tmavší kůži a měl černé, krátké vlasy." 
 
zdroj: 
 
 
29. června: " Zlověstné gangy mladistvých a jejich kriminální činy spáchané chlapci proti dívkám. Celkem pět chlapců s jiným etnickým zázemím než dánské a ve věku 15-16 let je nyní ve vazbě až do 26. července v případech znásilnění,  a pokusu o znásilnění.." 
 
zdroj: 
 
 
Následuje dalších 10 zločinných skutků:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Naše strana Nová Buržoazie Dánska má tři základní bezpečnostní body:
 
1) stop azylu!
2) vyhnání zločineckých cizinců
3) stop sociálních dávek ilegálním imigrantům
 
Už to nesmíme akceptovat. Vývoj se musí zvrátit tak, abychom mohli dostat naši bezpečnou a svobodnou zemi zpět!
 

Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 18.7.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/

https://nyeborgerlige.dk/