29. říj, 2018

DÁNSKO: Nová Buržoazie zbrojila na parlamentní volby do Folketingu

Příští rok v červnu budou v Dánsku parlamentní volby do Folketingu. Jediná strana, která jasně říká NE EU & Islámu je strana Nová Buržoazie Dánska. Ta měla o víkendu sjezd, na kterém jasně vytýčila svůj volební program a zvolila nové vedení. Zakladatelka strany Pernille Vermund zůstává předsedkyní...

Strana Nye Borgerlige vznikla na podzim 2016 a zúčastnila se prozatím loňských komunálních voleb. V těch jsme získali několik zastupitelů, ale hlavní boj teprve přijde. Tím je Dánský parlament Folketing. V posledním průzkumu dánské TV2 již překročila hranici pro vstup do parlamentu zvaného Folketing.

Na sjezdu strany se volilo nové vedení. Zakladatelka NB, svůj post předsedkyně Pernille Vermund s přehledem obhájila. Následně vytýčila jasné body, které chce její strana prosazovat:

1) Mezinárodní úmluvy (Globální pakty, Istanbulská úmluva apod.) nemají být ratifikovány parlamentem, protože zabraňují bezpečnosti v Dánsku a likvidují původní dánskou společnost.

2) Eliminovat možnosti azylu, deportovat co nejvíce ilegálních migrantů, kteří zvyšují kriminalitu v Dánsku. Jenom Dánové mají mít právo rozhodovat, kdo smí nebo nesmí do jejich země.

3) Snížení financí pro veřejný sektor o 115 miliard Dánských korun. (1 KČ = 3,50 DKK) Kdy je přefinancován hlavně neziskový sektor, neboli tzv. "politické neziskovky".

4) Daň z dědictví, příjmů dánských společností, horní daň, registrační poplatky, musí být odstraněny. Zvyšování důchodů a přispěvků pro mladé rodiny.

5) Nižší daně na pivo, víno a lihoviny, benzín a elektřinu, plyn a uhlí.

Je potřeba tlačit naši vládu k tomu, aby jasně řešila problémy, které nám dělá ilegální imigrace, zastavila islamizaci země, a pokud to bude možné začala jednat o vystoupení Dánska z EU! Chceme Dánsko našich předků, ne multikulturní a islámský stát! Uděláme pro to všechno!

Autor: Nová Buržoazie, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 29.10.2018

zdroj:

https://nyeborgerlige.dk/