29. lis, 2018

DÁNSKO: Mette Thiesen: Když liška hlídá husy...

Už jsem psala o Sámeru Zazou, který v roce 2015 obdržel ocenění v obci Helsingor od starosty, za jeho práci, prý prospěšnou místní komunitě...

Sámer Zazou je velmi otevřený a tvrdí, že není zastáncem demokracie. Má raději islámského chalifu a právo Šaría. Doslova řekl:

"Pokud by byl v Dánsku zaveden Islámský chalifát, bylo by to nejvíce vhodné."

Nyní vidím, že Sámer Zazou je v místní škole zaměstnán v obci Helsingor na internetových stránkách obce. Jako spolupracovník mezi školou, sociálním orgánem a policií, která se zaměřuje na předcházení trestné činnosti a radikalizaci mezi dětmi a mladými lidmi. Jo, čtete správně. To je naprosto paradoxní!

Musím říci, že jsem hluboce znepokojena tímto vývojem. Tyto informace přicházejí s ohledem na skutečnost, že média oznámila, že více dětí bylo v nedávné době napadeno staršími dětmi v obci. Šlo samozřejmě o napadení tzv. "bezvěrců". Je to obrovské selhání, kterého jsme svědky!

Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 29.11.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

Zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/

https://nyeborgerlige.dk/