SEVERNÍ EU CHALÍFÁT

15. lis, 2018
Neúspěch standardních politiků je jasný. Obyčejní Dánové za to zaplatí. Islám se šíří jako lavina...

Jsem unavená ze středního východu vytvořeného v Dánsku.

Jsem frustrovaná z toho, že část mé země se stalo tržištěm jako na blízkém východě.

Už mám dost střelby gangů ilegálních migrantů na ulicích našich měst a to hlavně naší Kodaně.

Jsem nešťastná z toho, jak mainstream politici umožňují islámu ovlivňovat naši společnost.

Jsem vzteky bez sebe, že mainstream politici jsou na...

Dánsko je naše malé místo na zemi. Musíme ho chránit !

Když budete hlasovat jako obvykle, dostanete jen víc islámu !

Hlasujte pro něco nového: Pro naši Novou buržoazii za naše Dánsko !
 

Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 15.11.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/

https://nyeborgerlige.dk/


 

29. říj, 2018

Příští rok v červnu budou v Dánsku parlamentní volby do Folketingu. Jediná strana, která jasně říká NE EU & Islámu je strana Nová Buržoazie Dánska. Ta měla o víkendu sjezd, na kterém jasně vytýčila svůj volební program a zvolila nové vedení. Zakladatelka strany Pernille Vermund zůstává předsedkyní...

Strana Nye Borgerlige vznikla na podzim 2016 a zúčastnila se prozatím loňských komunálních voleb. V těch jsme získali několik zastupitelů, ale hlavní boj teprve přijde. Tím je Dánský parlament Folketing. V posledním průzkumu dánské TV2 již překročila hranici pro vstup do parlamentu zvaného Folketing.

Na sjezdu strany se volilo nové vedení. Zakladatelka NB, svůj post předsedkyně Pernille Vermund s přehledem obhájila. Následně vytýčila jasné body, které chce její strana prosazovat:

1) Mezinárodní úmluvy (Globální pakty, Istanbulská úmluva apod.) nemají být ratifikovány parlamentem, protože zabraňují bezpečnosti v Dánsku a likvidují původní dánskou společnost.

2) Eliminovat možnosti azylu, deportovat co nejvíce ilegálních migrantů, kteří zvyšují kriminalitu v Dánsku. Jenom Dánové mají mít právo rozhodovat, kdo smí nebo nesmí do jejich země.

3) Snížení financí pro veřejný sektor o 115 miliard Dánských korun. (1 KČ = 3,50 DKK) Kdy je přefinancován hlavně neziskový sektor, neboli tzv. "politické neziskovky".

4) Daň z dědictví, příjmů dánských společností, horní daň, registrační poplatky, musí být odstraněny. Zvyšování důchodů a přispěvků pro mladé rodiny.

5) Nižší daně na pivo, víno a lihoviny, benzín a elektřinu, plyn a uhlí.

Je potřeba tlačit naši vládu k tomu, aby jasně řešila problémy, které nám dělá ilegální imigrace, zastavila islamizaci země, a pokud to bude možné začala jednat o vystoupení Dánska z EU! Chceme Dánsko našich předků, ne multikulturní a islámský stát! Uděláme pro to všechno!

Autor: Nová Buržoazie, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 29.10.2018

zdroj:

https://nyeborgerlige.dk/


 

 

8. říj, 2018

Volby zažil i tento malý baltský stát, Lotyšsko, kde se volil parlament...

Tam si navzdory veškeré snaze Evropské unie udrželi primát strana Harmonie, která reprezentuje konzervativní zájmy a ruskou menšinu žijící v zemi. Hned na druhém místě se navíc umístila „populistická“, konzervativní a euroskeptická strana „Kdo vlastní stát?“, která taky bojuje proti korupci a machinacím. Ta zvítězila zejména v lotyšské diaspoře. Třetí místo zaujala konzervativní, ale proevropská „Nová konzervativní strana“, zatímco čtvrté místo obsadila liberální „Hnutí pro!“. Na pátém místě je nacionalistická Národní aliance, která ovšem ztratila čtyři poslance. Šesté místo obsadila mírně euroskeptická strana Liepaja. Tvrdý propad zažila proevropská liberálně-konzervativní strana Jednota, která spadla z 23 na 8 poslanců. Úplně vypadla i Lotyšská asociace regionů, která byla prozápadně a liberálně orientovanou.

Volby tak dopadly dost nešťastným patem a brzy se ukáže, zda se nebudou opakovat, nebo
zda se podaří sestavit nějakou vládu. Pro nás je to, ale i tak signál, že ani v baltských zemích, kdysi tolik opěvovaných západními liberály a Evropskou unií, už tyto skupiny nemají úplně na růžích ustláno, a že jejich éra v těchto zemích možná končí.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 8.10.2018


 

10. zář, 2018

Právě proběhly švédské volby do parlamentu zvaného Riksdag, které přinesly pár důležitých změn a signálů švédské i celé evropské společnosti...

Signály o tom, že rudozelená éra, která pustošila Švédsko téměř století se možná, pomalu, chýlí ke svému konci. Výsledky jsou pokračujícím trendem úpadku elitářských a starých stran napříč Evropou, včetně otřesení mandátu sto let téměř všemocné švédské sociální demokracie.

Švédští socialisti se sice udrželi na prvním místě, ale mají nejhorší výsledek od roku 1911,
kdy proběhli první švédské volby s všeobecným hlasovacím právem mužů. Získali 28,4% hlasů a ve srovnání s minulými volbami ztratili 12 mandátů a 2,6% hlasů. Na druhém místě se umístila
cuckservativní Umírněná strana, která je jakousi švédskou ODS. I ona ztratila 14 poslanců, 3,5% hlasů a s celkem ani ne 20% hlasů pokračuje v trendu ztrácení pozic. Třetí místo obsadili švédští vlastenci bojující proti neomarxismu, masové imigraci a islámskému radikalismu, Švédští demokraté. Ti získali 17,6% hlasů a celkem 62 poslanců. Od roku 1994 Švédští demokraté nepřetržitě posilují ve všech volbách. Největší vzestup zažívají od roku 2014 a tato situace bude pokračovat i nadále. Posílili o 13 mandátů. Centristická strana, liberálně venkovská strana, bohužel proimigrační, posílila o 9 mandátů na 31 mandátů. Ultralevicová Levicová strana, která je součástí rudozelené aliance, posílila o 7 poslanců a získala celkem 28 mandátů. Posílili i euroskeptičtí a konzervativní Křesťanští demokraté, kteří mají rovněž o 7 mandátů víc a tím pádem 23 mandátů. Liberální strana, další švédská ODS, neposílila a neztratila, nicméně nejlepším výsledkem švédských voleb se mohou pyšnit zelení. Ti přišli
o 10 mandátů a skončili s 15 poslanci, nejhorším výsledkem od roku 1991, kdy na jedno funkční
období vypadli z parlamentu. Za zmínku stojí i další ultralevicové uskupení, tentokrát nazývané
Feministická iniciativa. Ta ztratila téměř všechen svůj voličský elektorát. Padli ze 194 tisíc hlasů na 27 tisíc hlasů.

Triumfální vzestup Švédských demokratů je sice silným společenským a politickým
signálem vládnoucím elitám ve Švédsku, že jejich éra se chýlí ke konci, ale protože skandinávský politický systém je tradičně formován „blokovým systémem“, nemají Švédští demokraté prozatím šanci podílet se na moci. O tu se pere Rudozelený blok socialistů, zelených a Levice s blokem Aliance složeným z Umírněných, Liberálů, Centristů a Křesťanských demokratů. Nemluvě o tom, že díky obskurní formě opoziční smlouvy z roku 2014, se blok Aliance nebude pokoušet sestřelit švédský vládnoucí Rudozelený blok ve věcech rozpočtu.

Pro sociální demokracii ve Švédsku je to nyní stejný šok, který zažila sociální demokracie ve
Francii, v České republice, v Německu, nebo Itálii. Tam všude došlo k jejich citelnému oslabení. Ve Švédsku, které je baštou sociální demokracie už sto let, dokonce vzdor slibům o zpřísnění imigrační politiky. V nadcházejících volbách do Evropského parlamentu nejspíše uvidíme tento pád sociální demokracie napříč celou Evropou a budou zajímavé i výsledky ze Švédska, kde už ve volbách v roce 2014 švédští socani mírně oslabili.

Nezbývá, než doufat v další porážky cuckservativců a socanů ve Švédsku, které se možná
konečně začíná probírat ze svého neomarxistického a multikulturního snu, či spíše z noční můry, která zpustošila tento vikingský národ. Švédi si uvědomili, že nemohou už nadále žít na úkor budoucnosti, že nelze tolerovat situaci, kdy některé švédské strany používají na předvolebních transparentech a plakátech arabštinu místo švédštiny. Švédi to nejspíše začali vnímat jako konec svého národa a státu.

Gratulujeme Švédským demokratům!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 10.9.2018

Zdroj:

https://valresultat.svt.se/2018/10000.html


 

 

 

18. čvc, 2018

Zločiny, které páchají ilegální migranti, se bohužel stávají každodenní realitou v Dánsku. Tady je vzorek událostí a příběhů za konec června a začátek července...

27. června: " 70-letá žena byla loupežně přepadena ve středu odpoledne v stisystemet u egeparken v solrød. Přišla osoba zezadu, popadla ji za bradu a strhla jí tašku. Pachatel má jiné etnické zázemí než dánové. Je mu 25-30, 170-180 cm vysoký a štíhlý. Má krátké, černé vlasy." 
 
zdroj: 
 
 
27. června: " 13-letá dívka šla ve středu v 20.15 se svými dvěma psy u slunce v Korsor, když muž najednou vyběhl zezadu, roztrhal jí tašku a utekl. Zloděj je popsán jako: Muž, střední východ vzhledu, ca. Je mu 18-20 let. Měl tmavší kůži a měl černé, krátké vlasy." 
 
zdroj: 
 
 
29. června: " Zlověstné gangy mladistvých a jejich kriminální činy spáchané chlapci proti dívkám. Celkem pět chlapců s jiným etnickým zázemím než dánské a ve věku 15-16 let je nyní ve vazbě až do 26. července v případech znásilnění,  a pokusu o znásilnění.." 
 
zdroj: 
 
 
Následuje dalších 10 zločinných skutků:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Naše strana Nová Buržoazie Dánska má tři základní bezpečnostní body:
 
1) stop azylu!
2) vyhnání zločineckých cizinců
3) stop sociálních dávek ilegálním imigrantům
 
Už to nesmíme akceptovat. Vývoj se musí zvrátit tak, abychom mohli dostat naši bezpečnou a svobodnou zemi zpět!
 

Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 18.7.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/

https://nyeborgerlige.dk/