USA

17. srp, 2018

Právě nyní probíhají předvolební primárky ve Spojených státech amerických k chystaným
podzimním volbám do Senátu a Kongresu USA...

Tyto volby naznačují posun dvěma směry. Posun Republikánské strany k tradiční národně konzervativní pravici, kterou byla ve svých počátcích a posun Demokratické strany do toho nejhoršího ultralevicového bahna, které začal razit Bernie Sanders, a které podpořila porážka liberálky Clintonové. Nejprve se podívejme na republikány.

Republikáni

Jeff Johnson, Dan Donovan a Manny Santos. Tři vítězní koně Donalda Trumpa v primárkách
v Minnesotě, New Yorku a Connecticutu. Konzervativci usilující o silné postavení Spojených států amerických a snížení výdajů, ať už na korporátní socialismus a sociální stát pro nadnárodní korporace, či politické neziskovky, blízcí spojenci hnutí Tea Party, které se už řadu let snaží o to, aby Republikáni byli opět pravicovou stranou.

Jeff Johnson je jednapadesátiletý vystudovaný právník a ekonom zabývající se pracovním
právem. Od roku 2001 je poslancem minnesotského kongresu. Proti němu bude Tim Walz, liberální demokrat podporující společenskou relativizaci, LGBT hnutí a propotratovou politiku.

Daniel „Dan“ Donovan je dlouholetý ostřílený veterán z nejhoršího kolbiště republikánů,
z New Yorku, kde působil jako návladní a prokurátor. Když pomineme jeho odpor k Trumpově
daňovému balíčku, patří mezi loajální politiky, byl jedním z mála republikánů, kteří podpořili veřejně Trumpa a Trumpův nástup ho katapultoval směrem vpravo. Nepřímo spolupracuje s představitelem alt-rightu Mikem Cernovichem, tím, že předložil návrh na zákaz maskování na demonstracích, kterého využívají zejména radikální levice. Byl jediným zástupcem New Yorku, který hlasoval pro Trumpova opatření proti islámské imigraci do USA, je tedy přesně tím člověkem, kterého obrozená pravice v Republikánské straně potřebuje.

Manny Santos pro změnu deklaruje plnou podporu opevnění jižní hranice USA, včetně
financování zdi na hranici, která má předejít hromadícím se problémům s imigrací, stejně jako je obhájcem práva na držení zbraní a ozbrojení lidu při ochraně majetku a života.

Další důležitou kandidátkou je Leah Vukmir, pravoslavná republikánka řeckého původu,
která je pravidelně kritizována politickými neziskovkami za svůj boj za svobodu soukromí. Proti ní stojí Tammy Baldwin, radikálně levicová a proimigrační politička, která hlasovala v roce 2006 proti rezoluci, která uctila památku obětí 11. září.

Demokraté

Nyní k vzestupu nejvyhrocenější ultralevice v Demokratické straně. Tu představuje hnutí
„Demokratičtí socialisté Ameriky“. Tam posun vede opačným směrem, k vyhrocenější ultralevici, která se tváří nekonformně, ale reálně je financována Sorosem a jeho nevládkami. DSA usilují o otevření imigrační politiky, rozbití tradičních společenských struktur, nastolení feministického socialismu, znárodňování a bojují proti národním státům.

DSA, její kandidáti, či spojenci vyhráli ve 21 z 32 primárek. Kandidátka Alexandria Ocasio-
Cortézová je radikální progresivistka protestující proti ochraně USA před nelegální imigrací, šířící bludy o imigrační politice USA, podporující palestinské radikály a zelenou utopii, nejen islámskou, ale i ekologickou. Další kandidátka, Summer Lee, je na stejné vlně názorů a idejí, jen s rozdílem, že ta nebude mít ve volbách protikandidáta, a tak se stane bez volebního souboje reprezentantkou Jihozápadní Pensylvánie. Zuřivě prosazuje LGBT agendu a zvyšování daní pracujícím lidem. Dále máme Rašídu Tlaib, ta taky projde bez volebního klání, tentokrát jako zastupitelka za Michigan a stane se první muslimkou a palestinskou Arabkou v Kongresu USA. Ona nebude reprezentantkou Michiganu, ani Američanů, ale především zájmů islámu a „palestinsko-arabské“ lobby v USA. Sara Innamorato podporuje právo na všechno a pro všechny, jen ne pro pracovité a podnikavé lidi. Usiluje o zvýšení daní a kritizuje průmysl v rámci zelených dogmat.

Nástup extrémní levice v Demokratické straně má podobný základ jako obroda národně
konzervativní pravice v Republikánské straně. Zkorumpované a elitářské struktury finanční a politické oligarchie ovládající obě strany, ale zatímco extrémisté v Demokratické straně jsou jen maskováním pokračujícího vlivu těchto elit, národní konzervativci v Republikánské straně stojí v aktivním odporu proti establishmentu Republikánů a loajálně podporují největšího a nejdůležitějšího mluvčího amerického národa, Donalda J. Trumpa.

Dalším důvodem posílení extrémní levice uvnitř Demokratické strany je fakt, že všichni
slušní a konzervativní demokraté opustili tuto potápějící se loď a přecházejí k Donaldu Trumpovi a obrozené Republikánské straně. Tímto posunem se Demokratická strana USA a Demokratičtí socialisté Ameriky, stávají výspou a avantgardou neomarxismu a liberálního neobolševismu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 17.8.2018


 

11. dub, 2018

Před vyšetřovací komisí amerického Senátu zasedl samotný Velký, až by se dalo říct Největší bratr současnosti, aby vypověděl o tristních únicích osobních dat miliónů uživatelů největší sociální sítě Facebook...

Americký Senát si tohoto miliardáře Marka Zuckerberga pozval v důsledku řady skandálů a potíží, které v poslední době probíhají okolo Facebooku. Facebook jako síť sociální komunikace mezi lidmi, jako síť zábavy, politické komunikace, či konkurence, jako síť usnadňující podnikání a kooperaci, se za posledních deset let stala absolutním hegemonem komunikace mezi lidmi. Facebook je korporace s čistým příjmem vyšším, než HDP 90 států světa a s více, jak 2 miliardami uživatelů! Facebook se stal nástrojem „boje za svobodu“ proti represivním režimům, ale i represivním nástrojem sám v rukou Velkého bratra a jeho společnosti.

Tyto dvě miliardy uživatelů si občas mohli všimnout, některých chyb, často i otravných reklam, různých drobných problémů, a tak dále, ale málokdo si všiml, že pod povrchem bobtná mnohem větší problém. Ti, kteří na něj poukazovali, byli zatracováni jako konspirátoři, nebo konkurenti Facebooku. Nyní musel Velký bratr přiznat barvu. Bezpečnostní opatření Facebooku byla špatná, reklama je zneužívána, osobní data desítek miliónů uživatelů vyletěla oknem do světa, a jemu je to v zásadě celkem jedno. I proto lze nazvat tento výslech, či dotazování, fraškou nad frašky.

Aspoň tak působil před americkou senátní komisí, ale i v předchozích rozhovorech pro média. Vrcholem arogance pak bylo sdělení, že Facebook sleduje i osobní komunikaci po messangeru, a že s tím nepřestane. Americká senátní komise zpovídala Velkého bratra z úniku osobních dat 50 miliónů uživatelů, které měla údajně zneužít jistá společnost působící během americké předvolební prezidentské kampaně.

Před senátní komisí Velký bratr prohlásil, že pokud, někdo nechce mít reklamy na svém facebookovém profilu, bude si to muset platit, protože Facebook je primárně financován z reklam. Ty jsou navíc usměrňovány podle Vašich vlastních preferencí, skupin, kterých se účastníte, aktivit a tak dále, což je propojené například i s Googlem. Sám jsem to zažil. Dal jsem si vyhledat jisté zboží na Google, a pak mi nabídky na to zboží z čista jasna skákaly na facebooku.

Facebook se nyní snaží odvést pozornost k ruské Agentuře pro výzkum internetu, která údajně měla získat osobní údaje 126 miliónů uživatelů v Americe a Evropě i Rusku, a zneužívat je. Nicméně tohle vše je jen špička ledovce. Facebook do sebe soustředil obrovskou informační, politickou a ekonomickou moc, ve které roste napětí. Tato moc a napětí už způsobily katastrofální události typu Arabského jara, syrské občanské války a podobně.

Z politických i technických důvodů (neustálé blokace) omezila Nová buržoazie a 7. Republika užívání facebookových profilů a soustředíme se primárně na naše webové stránky.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 11.4.2018


 

3. dub, 2018

O televizní propagandě...

Autor: Timothy Burke, USA, TGM, Praha, ČR, 3.4.2018

zdroj:

https://theconcourse.deadspin.com/how-americas-largest-local-tv-owner-turned-its-news-anc-1824233490

https://www.youtube.com/watch?v=YOjRF2bbdvQ

www.pi-news.cz
www.pi-news.sk
www.pi-news.net
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.petrhampl.com
www.hejobcane.cz

Copyright 2018

15. bře, 2018

Gina Haspel, nominantka na to stát se první ženou v čele CIA a dosáhnout tak dalšího úspěchu, který budou levicové feministky presidentu Trumpovi určitě schvalovat, se snad již brzy zhostí pozice ředitele CIA. Má nastoupit na toto místo po odchodu Mika Pompea, který byl vykopnut na pozici ministra zahraničních věcí po sesazení Rexe Tillersona.

Gina má všechny potřebné předpoklady pro to být schopným výkonným ředitelem CIA. Je to odvážná a schopná žena s dlouholetými zkušenostmi, u CIA slouží posledních 33 let, kdy vystřídala pozice operativce, šéfky stanice CIA, působila ve střední Evropě, Turecku a středoasijských státech, od října 2002 byla šéfkou zvláštní vyšetřovací a zadržovací stanice v Thajsku, kde se podílela na výslechu islámského teroristy Abd al-Rahim al-Nashiri, saúdskoarabského zločince a teroristy napojeného na al-Kajdu. Po službě v Thajsku operačním důstojníkem protiteroristických center ve Washingtonu a šéfkou stanice CIA v Londýně a New Yorku. Měla se stát šéfkou Národní tajné služby, ale kvůli jejím úspěchům, schopnostem a odvaze byla její nominace zablokována ultralevicovými a liberálními senátory pod taktovkou Diany Feinsteinové.

Ginina kariéra, ale pokračovala a 2. února 2017 byla presidentem Trumpem jmenována zástupkyní ředitele Pompea. O rok později, 13. března, pak byla nominována na pozici ředitelky CIA. Krom výše uvedených zkušeností a předností patří mezi jednoznačná doporučení pro její působení v této funkci i to, že byla levičáckými novinami New York Times označena za „válečného zločince“, byla pranýřována Evropským centrem pro ústavní a lidská práva, stejně jako Americkou unií občanských svobod, kterážto patří mezi kontroverzní obhájce teroristů a vrahů.

Nominace Giny Haspel je navíc jednoznačný důkaz toho, že Donald Trump netřídí lidi podle pohlaví, jak to dělají levičáci a feministky, ale podle schopností a úspěchů, že tedy není sexista a šovinista jako je většina feministek. Doufáme, že se americký parlament neotočí ke svému lidu a občanům zády a potvrdí Ginu Haspel, které jde o ochranu svého národa a státu do čela CIA. Samozřejmě by bylo nejlepší, kdyby Senát USA o tuto pravomoc přišel, ale zatím musíme pracovat s tím, co máme.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 15.3.2018


 

26. úno, 2018

Od 21. do 24. února probíhala v Americe akce „Conservative Political Action Conference“, na kterou se sjíždí špičky amerického a mezinárodního konzervativismu. Skutečného konzervativismu, nikoliv liberálního cuckservativismu!

Tyto akce se konají už od roku 1973, kdy vznikly, ještě jako malé hnutí vášnivých konzervativců, z jehož řad se později vzešla osobnost Ronalda Reagana a dalších významných amerických vůdců. V současné době se akcí účastní více, jak deset tisíc konzervativních vlastenců ze Spojených států amerických a zbytku světa. Letos si tato akce zaslouží zvláštní pozornost nás Evropanů, protože hostila brilantní a skvostnou francouzskou političku, odvážnou a půvabnou nacionalistku, která neuhýbá doleva, Marion Maréchal Le Pen. Neteř Mariny Le Pen. Samozřejmě, přítomni byli i president Donald J. Trump a vicepresident Mike Pence, a taky Nigel Farage, ale zpátky k Marion.

Ještě před tím, než se budu zabývat Marioniným projevem, snad jen zmíním, že její pozvání určilo, kdo je a kdo není konzervativec. Část dosud nevyoutovaných liberálních cuckservativců se totiž ozvala a běsnila z myšlenky, že by se Marion mohla účastnit tohoto setkání. Například Jonah Goldberg, který zpochybňoval pravicovou orientaci Marion, nebo Josh Billinson, který si nezapomněl kopnout do jejího dědečka a potažmo celé Národní fronty Francie.

Marion na sněmu vystoupila s desetiminutovým projevem, ve kterém oslavila 240 let trvající přátelství a spojenectví amerického a francouzského národa, který jako první uznal nezávislost Spojených států amerických. Kromě jiného taky poukazovala na bizarní obraty masmédií, které jí jeden den označují za fašistku a druhý den za socialistku.

Marion prohlásila, že dnes opět bojujeme bitvu za svobodu, za svobodu vyjadřování, za politickou a ekonomickou svobodu. Ve svém projevu se především zabývala situací ve Francii, která ztratila svou nezávislost a suverenitu a varovala před touto situací americké konzervativce. Evropskou unii odsoudila jako falešnou ideologii bez historické paměti, kořenů a tradic a prohlásila, že Evropská unie nepředstavuje Evropu.

Asi nejsilnější pasáží Marionina projevu byla část, kdy poukázala na to, že v důsledku 40 let multikulturalismu, politické korektnosti a působení islámských nadací a center se Francie změnila z nejstarší dcery Římskokatolické církve na mladší neteř islámu, a že islámský terorismus je pouhou špičkou ledovce.

Nicméně její projev nebyl jen pesimistický. Upozornila, že existuje v Evropě mládež, která tvrdě pracuje na zachování hodnot a obraně národů a národních států, na obraně tradic, hodnot a individuální svobody.

Právě Marion Le Pen je nejlepší představitelkou této mládeže a modleme se za to, aby byla nejen budoucí vůdkyní Národní fronty Francie, ale hlavně první francouzskou presidentkou. Odvážná francouzská válečnice jako Johanka z Arku.

Na závěr doplním, že mezi řečníky a účastníky CPAC byla celá řada Afroameričanů, Hispánců a příslušníků dalších menšin, kteří by podle neomarxistických dogmat vůbec neměli být přítomni na takové akci. Za všechny jmenuji afroamerickou kritičku Baracka Obamy Deneen Borelli, Afroameričana Deroy Murdocka, Araba Raheema Kasama a Hispánce Teda Cruze. I z hlediska zastoupení žen mezi řečníky by byly feministky nadšené.

Viva la France!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 26.2.2018

zdroj:

https://www.youtube.com/watch?v=qZ3BS3mWoSQ&t=2s

http://marionlepen.fr/

http://cpac.conservative.org/