USA

11. dub, 2018

Před vyšetřovací komisí amerického Senátu zasedl samotný Velký, až by se dalo říct Největší bratr současnosti, aby vypověděl o tristních únicích osobních dat miliónů uživatelů největší sociální sítě Facebook...

Americký Senát si tohoto miliardáře Marka Zuckerberga pozval v důsledku řady skandálů a potíží, které v poslední době probíhají okolo Facebooku. Facebook jako síť sociální komunikace mezi lidmi, jako síť zábavy, politické komunikace, či konkurence, jako síť usnadňující podnikání a kooperaci, se za posledních deset let stala absolutním hegemonem komunikace mezi lidmi. Facebook je korporace s čistým příjmem vyšším, než HDP 90 států světa a s více, jak 2 miliardami uživatelů! Facebook se stal nástrojem „boje za svobodu“ proti represivním režimům, ale i represivním nástrojem sám v rukou Velkého bratra a jeho společnosti.

Tyto dvě miliardy uživatelů si občas mohli všimnout, některých chyb, často i otravných reklam, různých drobných problémů, a tak dále, ale málokdo si všiml, že pod povrchem bobtná mnohem větší problém. Ti, kteří na něj poukazovali, byli zatracováni jako konspirátoři, nebo konkurenti Facebooku. Nyní musel Velký bratr přiznat barvu. Bezpečnostní opatření Facebooku byla špatná, reklama je zneužívána, osobní data desítek miliónů uživatelů vyletěla oknem do světa, a jemu je to v zásadě celkem jedno. I proto lze nazvat tento výslech, či dotazování, fraškou nad frašky.

Aspoň tak působil před americkou senátní komisí, ale i v předchozích rozhovorech pro média. Vrcholem arogance pak bylo sdělení, že Facebook sleduje i osobní komunikaci po messangeru, a že s tím nepřestane. Americká senátní komise zpovídala Velkého bratra z úniku osobních dat 50 miliónů uživatelů, které měla údajně zneužít jistá společnost působící během americké předvolební prezidentské kampaně.

Před senátní komisí Velký bratr prohlásil, že pokud, někdo nechce mít reklamy na svém facebookovém profilu, bude si to muset platit, protože Facebook je primárně financován z reklam. Ty jsou navíc usměrňovány podle Vašich vlastních preferencí, skupin, kterých se účastníte, aktivit a tak dále, což je propojené například i s Googlem. Sám jsem to zažil. Dal jsem si vyhledat jisté zboží na Google, a pak mi nabídky na to zboží z čista jasna skákaly na facebooku.

Facebook se nyní snaží odvést pozornost k ruské Agentuře pro výzkum internetu, která údajně měla získat osobní údaje 126 miliónů uživatelů v Americe a Evropě i Rusku, a zneužívat je. Nicméně tohle vše je jen špička ledovce. Facebook do sebe soustředil obrovskou informační, politickou a ekonomickou moc, ve které roste napětí. Tato moc a napětí už způsobily katastrofální události typu Arabského jara, syrské občanské války a podobně.

Z politických i technických důvodů (neustálé blokace) omezila Nová buržoazie a 7. Republika užívání facebookových profilů a soustředíme se primárně na naše webové stránky.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 11.4.2018


 

3. dub, 2018

O televizní propagandě...

Autor: Timothy Burke, USA, TGM, Praha, ČR, 3.4.2018

zdroj:

https://theconcourse.deadspin.com/how-americas-largest-local-tv-owner-turned-its-news-anc-1824233490

https://www.youtube.com/watch?v=YOjRF2bbdvQ

www.pi-news.cz
www.pi-news.sk
www.pi-news.net
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.petrhampl.com
www.hejobcane.cz

Copyright 2018

15. bře, 2018

Gina Haspel, nominantka na to stát se první ženou v čele CIA a dosáhnout tak dalšího úspěchu, který budou levicové feministky presidentu Trumpovi určitě schvalovat, se snad již brzy zhostí pozice ředitele CIA. Má nastoupit na toto místo po odchodu Mika Pompea, který byl vykopnut na pozici ministra zahraničních věcí po sesazení Rexe Tillersona.

Gina má všechny potřebné předpoklady pro to být schopným výkonným ředitelem CIA. Je to odvážná a schopná žena s dlouholetými zkušenostmi, u CIA slouží posledních 33 let, kdy vystřídala pozice operativce, šéfky stanice CIA, působila ve střední Evropě, Turecku a středoasijských státech, od října 2002 byla šéfkou zvláštní vyšetřovací a zadržovací stanice v Thajsku, kde se podílela na výslechu islámského teroristy Abd al-Rahim al-Nashiri, saúdskoarabského zločince a teroristy napojeného na al-Kajdu. Po službě v Thajsku operačním důstojníkem protiteroristických center ve Washingtonu a šéfkou stanice CIA v Londýně a New Yorku. Měla se stát šéfkou Národní tajné služby, ale kvůli jejím úspěchům, schopnostem a odvaze byla její nominace zablokována ultralevicovými a liberálními senátory pod taktovkou Diany Feinsteinové.

Ginina kariéra, ale pokračovala a 2. února 2017 byla presidentem Trumpem jmenována zástupkyní ředitele Pompea. O rok později, 13. března, pak byla nominována na pozici ředitelky CIA. Krom výše uvedených zkušeností a předností patří mezi jednoznačná doporučení pro její působení v této funkci i to, že byla levičáckými novinami New York Times označena za „válečného zločince“, byla pranýřována Evropským centrem pro ústavní a lidská práva, stejně jako Americkou unií občanských svobod, kterážto patří mezi kontroverzní obhájce teroristů a vrahů.

Nominace Giny Haspel je navíc jednoznačný důkaz toho, že Donald Trump netřídí lidi podle pohlaví, jak to dělají levičáci a feministky, ale podle schopností a úspěchů, že tedy není sexista a šovinista jako je většina feministek. Doufáme, že se americký parlament neotočí ke svému lidu a občanům zády a potvrdí Ginu Haspel, které jde o ochranu svého národa a státu do čela CIA. Samozřejmě by bylo nejlepší, kdyby Senát USA o tuto pravomoc přišel, ale zatím musíme pracovat s tím, co máme.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 15.3.2018


 

26. úno, 2018

Od 21. do 24. února probíhala v Americe akce „Conservative Political Action Conference“, na kterou se sjíždí špičky amerického a mezinárodního konzervativismu. Skutečného konzervativismu, nikoliv liberálního cuckservativismu!

Tyto akce se konají už od roku 1973, kdy vznikly, ještě jako malé hnutí vášnivých konzervativců, z jehož řad se později vzešla osobnost Ronalda Reagana a dalších významných amerických vůdců. V současné době se akcí účastní více, jak deset tisíc konzervativních vlastenců ze Spojených států amerických a zbytku světa. Letos si tato akce zaslouží zvláštní pozornost nás Evropanů, protože hostila brilantní a skvostnou francouzskou političku, odvážnou a půvabnou nacionalistku, která neuhýbá doleva, Marion Maréchal Le Pen. Neteř Mariny Le Pen. Samozřejmě, přítomni byli i president Donald J. Trump a vicepresident Mike Pence, a taky Nigel Farage, ale zpátky k Marion.

Ještě před tím, než se budu zabývat Marioniným projevem, snad jen zmíním, že její pozvání určilo, kdo je a kdo není konzervativec. Část dosud nevyoutovaných liberálních cuckservativců se totiž ozvala a běsnila z myšlenky, že by se Marion mohla účastnit tohoto setkání. Například Jonah Goldberg, který zpochybňoval pravicovou orientaci Marion, nebo Josh Billinson, který si nezapomněl kopnout do jejího dědečka a potažmo celé Národní fronty Francie.

Marion na sněmu vystoupila s desetiminutovým projevem, ve kterém oslavila 240 let trvající přátelství a spojenectví amerického a francouzského národa, který jako první uznal nezávislost Spojených států amerických. Kromě jiného taky poukazovala na bizarní obraty masmédií, které jí jeden den označují za fašistku a druhý den za socialistku.

Marion prohlásila, že dnes opět bojujeme bitvu za svobodu, za svobodu vyjadřování, za politickou a ekonomickou svobodu. Ve svém projevu se především zabývala situací ve Francii, která ztratila svou nezávislost a suverenitu a varovala před touto situací americké konzervativce. Evropskou unii odsoudila jako falešnou ideologii bez historické paměti, kořenů a tradic a prohlásila, že Evropská unie nepředstavuje Evropu.

Asi nejsilnější pasáží Marionina projevu byla část, kdy poukázala na to, že v důsledku 40 let multikulturalismu, politické korektnosti a působení islámských nadací a center se Francie změnila z nejstarší dcery Římskokatolické církve na mladší neteř islámu, a že islámský terorismus je pouhou špičkou ledovce.

Nicméně její projev nebyl jen pesimistický. Upozornila, že existuje v Evropě mládež, která tvrdě pracuje na zachování hodnot a obraně národů a národních států, na obraně tradic, hodnot a individuální svobody.

Právě Marion Le Pen je nejlepší představitelkou této mládeže a modleme se za to, aby byla nejen budoucí vůdkyní Národní fronty Francie, ale hlavně první francouzskou presidentkou. Odvážná francouzská válečnice jako Johanka z Arku.

Na závěr doplním, že mezi řečníky a účastníky CPAC byla celá řada Afroameričanů, Hispánců a příslušníků dalších menšin, kteří by podle neomarxistických dogmat vůbec neměli být přítomni na takové akci. Za všechny jmenuji afroamerickou kritičku Baracka Obamy Deneen Borelli, Afroameričana Deroy Murdocka, Araba Raheema Kasama a Hispánce Teda Cruze. I z hlediska zastoupení žen mezi řečníky by byly feministky nadšené.

Viva la France!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 26.2.2018

zdroj:

https://www.youtube.com/watch?v=qZ3BS3mWoSQ&t=2s

http://marionlepen.fr/

http://cpac.conservative.org/


 

12. led, 2018

Řadu posledních měsíců zažívají Spojené státy americké hysterii v podobě „metoo“ a
různých pseudoskandálů, které vyvolávají liberálně levicová média.

Tyto skandály jsou primárně cíleny proti bílým heterosexuálním mužům (ale i homosexuál Kevin Spacey by mohl vyprávět své) a jejich cílem je vytvořit prudérní společnost ovládanou frigidními feministkami. Ve Švédsku to dokonce jde, až do vytváření zákona, kdy bude nutný výslovný souhlas k sexu, nicméně nyní se stala situace naprosto bizarní, nechutná a paradoxní.

Tentokrát byla mladá žena vláčena za to, že odmítala sex, a to protože odmítla sex s hercem
z gay porna. August Ames, vlastním jménem Mercedes Grabowski, byla mladá kalifornská
pornoherečka. Před měsícem, 3. prosince, uveřejnila tweet, kde oznámila, že odmítá spát s herci, kteří dříve hráli v gay pornu. Okamžitě na ní zaútočil gay porno herec Bruce Beckham, který jí začal s dalšími eskadrami levičáků a liberálů přes síť a twitter terorizovat a zastrašovat. Nadával jí, že je nevzdělaná, homofóbní a tak dále. Rasistická nemohl, protože August měla afroamerické předky, ale ani její afroamerický etnický profil jí neochránil před terorem LGBT úderek. Teror probíhal dva dny a August Ames, která už předtím trpěla maniodepresemi nakonec 5. prosince spáchala sebevraždu.
Oběsila se.

Bruce Beckham na to reagoval slovy, že akorát dostala, co si zasloužila, a že LGBT trpěli
podobně v předchozích desetiletích, což samozřejmě je lež. Nemluvě o tom, že sama August se
označovala za bisexuální a podporovala LGBT komunitu, ale nic z toho jí neposkytlo dostatečné
zásluhy k ochraně před terorem. Něco, jako když Stalin vraždil zasloužilé stalinisty, tak i nyní LGBTúderky zavraždili mladou bisexuální herečku, která akorát odmítala riskovat, že dostane HIV, protože v gay porno branži se moc nedává pozor na zdravotní rizika.

Jediné, co nás může potěšit je, že Bruce Beckham to teď za její vraždu pořádně schytává na
twitteru a může akorát lézt kanály. Na druhou stranu nás musí děsit situace, do které jsme se dostaly, kdy je špatné mít sex i nemít sex. Respektive můžete mít, jen takový sex, který je ideologicky správný a předepsaný. Prostě je to zvrácený paradox levičáků.
Odpočívej v pokoji, August! 

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 12.1.2018