25. říj, 2019

KANADA: Volby - plichta liberalismu

Po čtyřech letech ultralevicové liberální vlády Justina Trudeau, kanadští voliči předložili svému genderově korektnímu, multikulturnímu, liberálně demokratickému premiérovi prosazujícímu padesát pohlaví a svatby pro každého s každým a se vším, patřičný účet... 

Ten účet Vám předkládáme i zde. Vládnoucí Liberální strana Kanady, něco jako piráti, socani a TOP09 v jednom, se propadla ze 177 na 157 poslanců, přišla o 6,37% hlasů a přišla o většinu v kanadském parlamentu. 
 
Druhé místo zaujala cuckservativní Konzervativní strana Kanady, která posílila o 26 poslanců a vyhrála volby na % a absolutní hlasy. Získala 34,44% hlasů, zatímco liberálové jen 33,1% hlasů a o skoro 240,000 hlasů více. Jen tamější volební systém zajistil liberálům vítězství. 
 
Třetí místo získali francouzští nacionalisté z Quebeckého bloku. Ti triumfálně posílili z 10 poslanců na 32 poslanců. Říkají si nacionalisté, ale jsou to republikánsky orientovaní stoupenci potratů, LGBT a asistovaných sebevražd. 
 
Poraženým voleb je Nová demokratická strana Kanady, opět směska pirátů, socanů, ale místo TOPky si představte, ještě zelené a eurohujerskou část komunistů. Ti se propadli z 39 poslanců na 24 poslanců. 
 
O jednoho poslance, z dvou na celé tři poslance, posílila Zelená strana Kanady. 
 
Svého jediného poslance ztratili konzervativní nacionalisté okolo Maxime Berniera. 
 
Tyto volby jsou v zásadě plichtou liberalismu. Nemastné a neslané. Část liberálů byla těžce poražena (Liberálové, Nová demokratická strana), část posílila (Quebecký blok) a do cuckservativců si kanadská veřejnost promítá svůj odpor vůči neosocialismu, který byl v Kanadě zakořeněn za Trudeau, který kromě jiného vyzval k příchodu jednoho miliónu migrantů do Kanady, a ti jeho voláni vyslyšeli a ročně jich do Kanady vstupuje zhruba 300,000. 
 
Feminismus a genderismu Trudeau došel, až tak daleko, že v jedné diskusi vyzval lidi, aby nepoužívali slovo „Mankind“, kvůli předložce „Man“, která znamená, jak „muž“, tak „člověk“, ale aby používali „Humankind“. Nejspíše jedinými dvěma světlými okamžiky Trudeau působení, abychom nebyli nespravedliví, byla jeho podpora jaderné energie a jeho tvrdé vystupování vůči Saúdské Arábii a jejich brutální politice. 
 
Pro Trudeau se nic moc nemění. Sice přišel o poslance, na hlasy a procenta prohrál volby, byla to pro něho morální porážka, ale moc si udrží, protože udělá koalici s radikální levicí z Nové demokratické strany. Kanada jako stát a národní země je ztracena. Trudeau liberalismus jí zničil a další generace Kanaďanů budou prchat do Spojených států amerických před všeobjímajícím liberalismem a genderismem. Přesto je hezké vidět, že aspoň trochu se otřásla pozice soudruha Trudeau. 
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 25.10.2019