PETR BYSTROŇ (AfD)

31. srp, 2019
V Německu je nyní děsivý trend: Každý, kdo se odváží kritizovat závažné činy Merkelové éry, by měl být vyloučen. Thilo Sarrazin z SPD, Boris Palmer ze Zelených, Max Otte z Unie hodnot a nyní také Hans-Georg Maaßen z CDU...
 
Šéfka CDU Annegret Kramp-Karrenbauer nechala vybuchnout bombu v rozhovoru pro mediální skupinu Funke: „Nevidím v panu Maassenovi žádný postoj, který ho stále spojuje s CDU.“ Ironie příběhu: Stejná Kramp-Karrenbauer také řekla, že CDU můžete vyjádřit odlišné názory. Ale zjevně pouze ti, kteří kritizují Merkelovou imigrační politiku, nemají v CDU svoje místo.
 
Je to ještě absurdnější: „CDU je také stranou, která je podporována společným buržoazně-konzervativním přístupem. Vytvoření politiky pod rouškou CDU, která vytváří politické oponenty, zejména v jejich vlastních řadách, tomuto postoji neslouží, “řekla Kramp-Karrenbauer.
 
Oh, správně! Je tedy buržoazně-konzervativní pustit do země miliony nekulturních přistěhovalců, z nichž asi 99 procent nemá právo na azyl, často negramotných, zatěžující náš sociální systém, který od roku 2015 spáchal více než milion zločinů? Pouze v této větě se promítá celé myšlení Merkelové CDU - strana představuje levicové pozice a snaží se je prodat jako konzervativní. Nicméně: Merkelové politika neměla dlouho nic společného s buržoazním konzervativcem. Hans-Georg Maaßen to také ví. Proto zcela správně vidí protivníka ve svých řadách: „Neodděloval jsem se od pozic své strany, ale CDU se posunula hodně doleva, pod bývalým vůdcem strany (Angela Merkelová)“.
 
Mnoho let se pod Merkelovou měnilo Německo. Merkelová ukázala, že když máte vlastní názor, nemáte ve straně šanci. Že nemá smysl formulovat vize a bojovat za jejich realizaci. Místo toho, tato žena bez "vlastností", lovila u Zelených a pak u mizející socdem SPD. Interně nemilosrdně uklidila každého, kdo by jí mohl začít jen trochu ve straně ohrožovat.
 
Dr. Maaßen přišel o práci, protože bránil pravdu proti monstrózní lži. V Chemnitzu nebyly žádné lovy na cizince, naopak lovy cizinců na místní a také útoky Antify.. Video se lží, bylo dílem Antify, milióninásobné mediální pokrytí Hitlerova pozdravu, také předvedl člen levicové extremistické scény, aby tak poškodil místní obyvatele na pokojné demonstraci. To Maaßenovi nepomohlo - musel opustit svůj post, protože systém Merkelové naprosto potřebuje, aby se legenda o krajně pravicovém davu odvrátila od jeho vlastního selhání, odvrátila se od skutečnosti, že všichni mrtví Chemnitze, Kandela, Freiburga a Breitscheidplatze jdou na její účet. 
 
S dosud vysoce respektovaným senátorem a členem prezídia Bundesbanky, kterým byl Thilo Sarrazin, byl vytvořen krátký proces: během několika týdnů ztratil své místo v Bundesbank, jen proto, že napsal knihu kritickou pro migraci. Vyloučení z SPD je nyní korunováním jeho sociálního ostrakismu, který v SPD preferují.
 
Tato metoda byla již používána čínskými komunisty za Mao Ce-tunga: „Potrestejte jednoho, vychovávejte stovky!“ Zněl slogan. Důsledky pro CDU i pro celou zemi jsou fatální. Ve straně jsou zbývající konzervativci, jako poslední žijící Apachové v rezervaci. A Německo? Země se stala odstrašující, neolevicovou a nespravedlivou. Mnoho lidí si stěžuje na duchovní klima, jako v DDR na konci 80. let. Opět je zde úzký prostor, pro různé názory. Kdo ho opustí, je geschasst (zavržen).
 
Důsledky jsou ničivé. Lidé se neodvažují svobodně vyjadřovat své názory na konkrétní politické otázky. V politickém diskurzu dominují zákazy a omezení - podle německé akademie věd je slovo „zakázat“ v médiích dvakrát tak běžné, jako před 45 lety. Ale to není všechno: Levicoví politici v zásadě přinášejí témata, jako je vyvlastnění vlastnictví domu nebo bytu, či znárodnění úspěšných firem, jako je BMW, bez výrazného protestu společnosti. Místo podpory protiiniciativy a posilování odvážných a svobodných občanů je "Duckmausertum" (svěrač) odměňován a jeho následovníci podporováni. 
 
Ekonom a autor Markus Krall je toho názoru, že Německo nejprve potřebuje hlubokou krizi, dokonce i kolaps bankovního a ekonomického sektoru, aby Německo mohlo znovu získat své silné stránky svobody a demokracie. Krize, jako čistící bouře. Teprve potom se lidé probudí. Myslím, že bychom neměli čekat, až se na nás prolomí to nejhorší, co za tou hrází je. Naše země již potřebuje spojenectví zdravého rozumu. Napříč stranami. Proto je tak důležité, že existují lidé jako jsou Maaßen, Palmer, Sarrazin a Otte.
 
Autor: Petr Bystroň, Mnichov, Bavorsko, Německo, 31.8.2019

Zdroj:

 
7. srp, 2019

Rozhovor pro Parlamentnilisty.cz

„Lidé jsou zděšeni a většina médií dává prostor těm, kteří vše bagatelizují, uklidňují…“ říká k případům násilí, které se odehrály v posledních dnech v Německu, zahraničněpolitický mluvčí frakce AfD a jediný Čech v Bundestagu Petr Bystroň. Při jednom z nich zemřelo dítě, které muž, původem z Eritreje, shodil i s matkou pod vlak. Petr Bystroň se vyjádřil i k nové šéfce Evropské komise Ursule von der Leyenové, a rozhodně nejde o slova pochvaly. Ohledně německé kapitánky Racketeové říká: „Ta ženská nepatří do televize, ale do vězení.“ Zmínil i svůj názor ohledně „pravice“ v ČR.
 
Německem minulý týden otřásl případ, kdy Eritrejec shodil pod vlak matku s malým dítětem. Žena skončila v nemocnici, dítě to nepřežilo. Jak na tuto strašlivou událost reaguje veřejnost v Německu? A co místní média?
 
To bylo začátkem týdne – dítě zabito, matka přežila. O dva dny později tomu bylo naopak: jistý Issa Mohammed za bílého dne na ulici mečem posekal a ubodal muže, jehož jedenáctiletá dcera všemu musela přihlížet.
 
Reakce jak veřejnosti, tak médií, na podobná zvěrstva jsou bohužel již stereotypní. Lidé jsou zděšeni a většina médií dává prostor lidem, kteří vše bagatelizují, uklidňují a hlavně odvádějí pozornost od jádra problému – a sice, že tito lidé tady v Evropě vesměs neměli být.
 
Nám se například díky interpelaci v bavorském parlamentu podařilo zjistit, že útočník, který na Velikonoce napadl kostel sv. Pavla v Mnichově, byl migrant, který byl v Německu již dvakrát ve vězení a měl být odsunut. Jeho útok byl očividně islamisticky motivován – křičel u něj „Allahu Akbar!“.
 
Policie ovšem tehdy ve své první tiskové zprávě tvrdila, že se jednalo o „pomateného muže, který křičel něco nesrozumitelného“. Většina médií to převzala bez jediného náznaku kritické žurnalistiky. Přitom svědků byl plný kostel...
 
Německá politička za Zelené Valerie Wilms prý k tragédii na vlakovém nádraží reagovala: „Nestůjte na nástupišti blízko kolejiště a všechno bude OK“. Je to pravda? A pokud ano, co na její slova říct?
 
Ano, je to pravda. Přidala tak další skvost do pokladnice dobrých rad od politiků Zelených a socialistů na adresu znásilněných a pozůstalých po vraždách. Politička SPD Henriette Riecker zase po masových znásilněních na silvestra v Kolíně ženám radila, aby si udržovaly „odstup na vzdálenost paže“. A jeden komentátor televizních novin na adresu znásilněné dívky prohlásil, že její život po tom znásilnění „bude jiný, ale ne nutně horší“.
 
A jak se k těmto případům stavějí ostatní politici? Co například Angela Merkelová? Chystají se nějaká zvláštní opatření?
 
Merkelová odjela v den té vraždy na dovolenou.
 
Na sociálních sítích v ČR lidé samozřejmě tyto tragédie rázně odsuzují, objevují se ale i názory, že si musíme dávat pozor na „kolektivní vinu“ a dotazy, zda by měla média vůbec uvádět národnost pachatele. Jaký je váš názor?

Média už národnost pachatele udávají – když se jedná o Němce. Aktuální titulek: „Skupinové znásilnění 18leté dívky na Mallorce. Čtyři němečtí turisté zatčeni!“ Hned v titulku se komunikuje, že násilníci byli Němci. Ale v celém článku se nedozvíte jejich jména. Znějí: Serhat, Azad, Yakub, Baran. Prostě dělají vše pro to, aby se negativní následky migrace komunikovaly co nejméně.

Vy jste mi poslal odkaz na text, který vyšel v německých novinách (Deutschland Kurier), kde se píše, že italská televizní stanice zdokumentovala, jak libyjské remorkéry organizují s německými nevládními organizacemi průchod nelegálních migrantů do Evropy. Vy se v tomto článku také vyjadřujete. Můžete mi k tomu říct víc?

Je to epochální průlom v boji s pašeráky lidí ve Středozemním moři. Italům se podařilo dokázat, co bylo již dlouho zjevné, a sice, že pašeráci migrantů jsou v přímém spojení s NGOčky provozujícími lodě na údajnou záchranu tonoucích. O žádné záchrany nejde. Jde o pašování. Je to organizovaný zločin.

https://www.deutschland-kurier.org/die-ueberfahrt-kostet-1-600-euro-sea-watch-beweise-fuer-kontakte-zu-schleppern/?fbclid=IwAR0VSPIBx_FM4-ffXATDH5mkYQt6qEx5aG4o07l6lrEQlaYwE_S0vUOOW2M

Mimochodem, co si myslíte o případu německé kapitánky Racketeové, která přes zákaz i blokaci vysadila z lodi migranty v italském přístavu?

Racketeová je parádním příkladem, jak to funguje. Byla z ní uměle udělána mediální hvězda a levicové kruhy v Německu se ji snaží stylizovat do role hrdinky. Přitom je to obyčejná levicová extremistka, která spolupracuje s kriminálními živly. Ta ženská nepatří do televize, ale do vězení.

Aktivistku chtějí ocenit v Paříži, v souvislosti s ní se mluví o Nobelově ceně, máme tu dokonce i přirovnání k siru Wintonovi... Co na to říct?

Jasně, to je součást té inscenace. Já jsem již před rokem podal trestní oznámení na všech sedm německých NGO, které ve Středozemním moři pašují migranty. Podepsalo to více než 40 poslanců Bundestagu. No myslíte, že o tom někdo v Německu odvysílal byť jen sekundu? Nepasuje to do scénáře...

Odbočíme-li, co říkáte na novou šéfku Evropské komise Ursulu von der Leyenovou? Co to bude v důsledku znamenat pro Evropskou unii?

Z pohledu kritika Evropské unie si můžu mnout ruce. Von der Leyenová zlikvidovala za své krátké působení na ministerstvu obrany celý bundeswehr. Pokud takhle bude pokračovat v Komisi, tak EU zkrachuje do tří let.

Ale vážně: Ta ženská zadávala stamilionové zakázky poradenské firmě McKinsey, ve které pracuje na vedoucí pozici její syn. V Bundestagu kvůli tomu byla zřízena vyšetřovací komise. Ale co. Christine Lagarde, která nikdy nevedla žádnou banku, byla jmenována šéfkou Evropské centrální banky. Za to byla právoplatně odsouzena za zpronevěření 400 miliónů eur. Asi na to teď má tu správnou kvalifikaci...

Andrej Babiš na adresu Ursuly von der Leyenové mimo jiné prohlásil: „Zná Českou republiku, zná náš region, pro nás je to samozřejmě podstatně lepší volba než Timmermans.“ Má podle vás pravdu? A domníváte se, že bude Ursula von der Leyenová „vstřícná“ k zemím V4?

Nevím, kam na to pan Babiš chodí, nemohu to posoudit. Generálně ovšem platí, že země V4 jsou skeptické vůči různým zvěrstvům z EU, protože si jejich obyvatelstvo zažilo totalitní režim a velké části jejich občanů si nepřejí návrat těch poměrů, proti kterým před 30 lety bojovali. Paní von der Leyenová k těmto bojovníkům nikdy nepatřila a určitě nepatří. Bude tvrdě prosazovat globalistickou agendu rušení národních států a budování supranacionální EUSSR.

Jak vůbec, podle vašich informací, v současné době v Německu vnímají Andreje Babiše? Jaký je skutečný pohled Angely Merkelové na českého premiéra?

To se musíte zeptat paní Merkelové, se mnou ona si o panu Babišovi nepovídá.

Když se podíváme na českou politickou scénu, vzniklo nové hnutí Trikolóra, které založil Václav Klaus ml. Jak vidíte šance Trikolóry na úspěch?

Jednotlivé politiky ani strany v ČR jsem nikdy nehodnotil, a ani teď s tím nechci začínat.

Generálně je škoda, že pravice v ČR je roztříštěná a chybí jí jak silný charismatický lídr, tak politický subjekt, který by jí sjednotil. Každému, kdo se o to pokouší, fandím a držím mu palce. Není to jednoduchý úkol.

Autor: Parlamentnilisty.cz, Praha, ČR, 7.8.2019

Zdroj:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nemecko-To-nikdo-neodvysila-rika-Petr-Bystron-k-akci-proti-migracnim-paserakum-Allahu-Akbar-I-to-pry-vysvetlili-591604


 

12. čvc, 2019

Merkelová po třetím třesu, za pár dní: "Jsem v pořádku a zvládnu to!"

Autor: Petr Bystroň, Bavorsko, Německo, 12.7.2019

7. čvc, 2019

Videorozhovor o aktuálních věcech. Němce Ursule Von der Layen, jako šéfce eurokomise, znásilněné češce na Litoměřicku muslimským migrantem z Afriky, který přišel do Česka z Německa, situaci v Německu a analýze české politické scény...

Videorozhovor zde:

https://www.youtube.com/watch?v=qEXU-Bypyzw

Autor: Petr Bystroň, TGM, Bavorsko, Německo, Praha, ČR, 7.7.2019

www.petrbystron.de
www.petrbystron.cz

3. čvc, 2019
Před třemi lety jsem před ilegální migrací varoval Česko !
 
Zde je rozhovor se mnou pro časopis Reflex z roku 2016, v něm jsem varoval před ilegální migrací, která s sebou nese atentáty, znásilňování, právo šaria a nesčetné lidské tragedie. V Německu se situace od té doby jen zhoršuje, znasilňování a kriminálních činů spojených s migrací neustále přibývá. Policie, mainstream media i vláda se to snaží bagatelizovat, některé případy i tajit. Neziskovky vozí neustále migranty. V Česku, už první jasný příklad znásilnění mladistvé, muslimským ilegálním migrantem z Afriky, který přišel od nás z Německa nastal. V Itálii se k moci dostal Matteo Salvini, který se snaží migraci potírat a zavřel přístavy, ale na případu německé pašeračky Caroly Racketeové, která je obyčejný zločinec, která měla dost času, aby vzala migranty do bezpečného přístavu do Afriky a dokonce i do Holandska - do země, pod jejíž vlajkou pluje! Je vidět, že se bojuje jako v zákopové válce, doslova o každý metr...
 
Do roka bude atentát v Česku, říká německý politik českého původu Petr Bystroň
 
Petr Bystroň (44) patří v Německu k nejznámějším politikům nové protestní politické strany Alternativa pro Německo (AfD), která kritizuje vládní migrační politiku kancléřky Merkelové a současně ambice vytvořit z Evropské unie superstát.

Petr Bystroň utekl s rodiči před osmadvaceti lety z komunistického Československa. Hned na počátku se místo radosti ze svobodného života dostavilo obrovské zklamání: "Chtěli jsme s poprat s osudem, a něco dokázat. Jenže na to systém v Německu není připravený."

S celou rodinou byli umístěni do lágru, kde dostávali jídlo a ošacení a kde dvanáct měsíců bezcílně vegetovali při čekání na rozhodnutí o azylu.

"Pracovat nám výslovně zakázali a stejně to funguje i dnes. Nejde o to, uprchlíky co nejrychleji postavit na vlastní nohy, ale pokud možno co nejdéle o ně pečovat. Je to miliardový byznys," řekl v rozhovoru pro Reflex Petr Bystroň, v současnosti šéf bavorské zemské organizace AfD.

Co říkáte tiskové konferenci kancléřky Merkelové z minulého čtvrtka, která představila nový uprchlický plán a znovu zopakovala: Zvládneme to.

Díky tomu, že nikdo nikdy nedefinoval, co se má zvládnout, kancléřka Merkelová může tuhle prázdnou frázi omílat donekonečna. Momentálně se uvádí, že jsme zvládli všechny organizovaně ubytovat a nakrmit. To je samozřejmě pro ty výše uvedené skupiny velmi uspokojivý výsledek. Myslím, že Merkelová sleduje zcela jiný cíl. Je jím vytvoření poptávky po celoevropských strukturách. Už léta pozorujeme snahy o vytvoření evropského superstátu. Jeho problém je, že jej nikdo nepotřebuje. Dokud se dají všechny problémy vyřešit v rámci národních států, ani jej nikdo nebude chtít. Takže je třeba mít nějaký problém, jenž se dá vyřešit zdánlivě jen celoevropsky.

Vy dlouhodobě varujete před tím, aby Česko nepodléhalo tlaku Německa a nepřijímalo povinné uprchlické kvóty. Myslíte tím tohle celoevropské řešení?

No jistě. Pokud nechcete mít v Česku atentáty, žádné muslimské migranty nepřijímejte. Jsou mezi nimi tikající bomby. Sama Merkelová na té vámi zmiňované tiskovce přiznala, že Islámský stát zneužívá migračního proudu k tomu, propašovat do Evropy teroristy.

Sobotkova vláda zatím tvrdí, že kvóty odmítá.

Opak je pravdou. Sobotka servilně plní, co po něm Berlín chce. Celá česká vláda skáče, jak kancléřka Merkelová píská, to je víc patrné z Berlína než z Prahy. Jenom se to snaží celou dobu zastírat, protože jsou si vědomi, že to voliči nechtějí. Ostatně Sobotka to všechno přiznal v rozhovoru pro rakouský deník Der Standard. Divím se, proč se tomu v Česku společnost nebrání. V těchto dnech vám tam přivezou prvních osmdesát migrantů, do roka jich budete mít přes dva tisíce. Příští rok pak můžete počítat s prvním atentátem. Na co čekáte?

Autor: Petr Bystroň, Reflex, TGM, Praha, ČR, 3.7.2019

Zdroj:

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/73177/do-roka-bude-atentat-v-cesku-rika-nemecky-politik-ceskeho-puvodu-petr-bystron.html