PETR BYSTROŇ (AfD)

30. lis, 2019

Petr Bystroň oznámil svou kandidaturu do vedení AfD. Poslanec Bundestagu je jedním z nejznámějších politiků AfD...

Bystroň je jedním ze zakládajících členů AfD. V letech 2013 až 2015 vedl regionální výbor a zahraniční politiku, v letech 2015 až 2017 vedl Zemskou organizaci Bavorské AfD . Do dvou let kdy vedl sdružení z průzkumů kolem 3,5% vytvořil AfD Bayern, jako nejúspěšnější západní (bývalé západní Německo) regionální sdružení s 12,7% ve všeobecných volbách.

V Bavorsku na něj masivně útočí, jak ze strany CSU i levého politického spektra. Uprostřed volební kampaně ministerstvo vnitra vedené CSU, protiprávně prohlásilo, že ho sleduje VfS. Následovala domovní prohlídka, které byla soudy prohlášena za nezákonné. Antifa byl opakovaně napaden, poškodili jeho dům a auto.

Poté, co se stal poslancem Bundestagu, Bystroň odešel ze všech stranických úřadů a zaměřil se na svou práci v Bundestagu - zejména na svou práci předsedy AfD ve Výboru pro zahraniční věci.

Zde se mu podařilo pomoct propustit uvězněného německého novináře Billyho Sixe. Z vazby ve Venezuele. USA byl prvním Evropanem, který získal cenu Eagle Award od americké konzervativní nadace Phyllis Schlaffly Foundation (vyznamenala i Steva Bannona). Je prvním a dosud jediným politikem AfD, kterého oficiálně přijal úřadující prezident.

3 body Petra Bystroně:

1. Zlepšit veřejný obraz strany. Jsme opravdu skvělá strana s neuvěřitelně statečnými a nadšenými členy, ale mají strašlivý veřejný obraz. Na tom musíme systematicky pracovat.

2. Nesčetné útoky na naše členy, příbuzné a sympatizanty musí být zastaveny. Nemůže to být tak, že jsme bití a přepadávání na ulici, naše domy jsou poničené a naše auta zapálené. To jsou podmínky jako ve 30. letech. Kromě toho jsou naši členové nespravedlivě vystaveni státním represím - neopodstatněné domovní prohlídky jako prostředek zastrašování a veřejně prohlášené pozorování úřadů - zejména ve volební kampani, to musí také skončit. Kdybych byl zvolen do předsednictva, zaznamenal bych všechna tato zneužití, katalogizoval, vyhodnocoval a zveřejňoval. Je naprosto netolerovatelné v jakém je to množství. To svět potřebuje vědět.

3. Pro účely tyto, budu pracovat, aby zajistily, že máme i naše mimoparlamentní opozice a mediální podporu. Mimo oblast své činnosti budu trvat na tom, abychom všichni používali prostředky, které dostáváme z financování strany, na její rozvoj a podporu našich členů a příznivců.

NĚMECKO: Volební sjezd AfD

Koná se 30. listopadu - 1. prosince 2019 ve Volkswagen Halle Braunschweig | Europaplatz 1 | 38100 Brunswick, začíná v 10.00 hod. 
 

Autor: philosophia-perennis.com, Mnichov, Německo, 30.11.2019

Zdroj:

https://www.afd.de/einladung-bpt-braunschweig-2019/

https://philosophia-perennis.com/2019/11/28/petr-bystron-afd/


 

21. lis, 2019

Záchrana pracovních míst v automobilovém průmyslu - to je v dnešní době velké téma...

V Bamberku se u bran továrny Bosch, které hrozí ztrátou pracovních míst, se uskutečnila naše demonstrace na podporu výroby dieselových aut. Spolu s mým kolegou Tobiasem Peterkou jsem na demonstraci podpořil naše členy AfD v Bamberku. Během změny směny stovky (zatím ještě stále) zaměstnanců továrny viděli, že podporujeme udržení jejich pracovních míst a výrobu dieselových motorů...

Autor: Petr Bystroň, Bamberg, Německo, 21.11.2019
 
Zdroj:
 
 
 
 
7. říj, 2019

Petr Bystroň s přáteli z AfD Bayern, ale i z Česka...

Fotogalerie zde:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=523281878502739&id=120037938827137

 

Autor: Klub přátel AfD.cz, 7.10.2019


 

 

12. zář, 2019

Americký prezident Donald J.Trump propustil svého poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona, který byl v jednáních se Severní Koreou, Ruskem, Sýrií a Íránem považován za zastánce tvrdé linie...

Předseda Výboru pro zahraniční věci za AfD Petr Bystroň k tomu řekl:

„John Bolton je ostříleným zahraničním úředníkem, uvítal jsem jeho jmenování, protože byl jedním z prvních, kdo jasně označil spoluúčast Angely Merkelové na islámském teroru před vánocemi na Breitscheidplatz v Berlíně v roce 2016.

Ale jako jestřáb a jeho tvrdá linie byl Bolton stále více v konfliktu s touhou Donalda J.Trumpa k menšímu mezinárodnímu zasahování a americkým vojenským dobrodružstvím. Zrušený vojenský úder proti Íránu, ve kterém Trump nechtěl obětovat 60 životů za dron, byl podle pozorovatelů křižovatkou mezi Trumpem a Boltonem. Boltonův kritický přístup k mírovým jednáním s Talibanem a lepší vztahy s Ruskem také měly být zátěží.

Donald J. Trump odmítá americkou vojenskou intervenci ve světě. To již slíbil ve volební kampani a nyní v tomto bodě důsledně provádí svůj program. Když se vojenští intervencionisté jako Gen. James Mattis a John Bolton nechtěli s tímto směrem ztotožnit, byli vyměněni. Vítáme tento krok ke snížení vojenských konfliktů ve světě. 

Autor: Petr Bystroň, Berlín, Německo, 12.9.2019

Zdroj:

https://www.afdbundestag.de/bystron-zu-bolton-entlassung-trump-waehlt-frieden-statt-krieg