PETR BYSTROŇ (AfD)

17. čvn, 2019

Italský ministr vnitra Matteo Salvini hrozí pokutováním „neziskových organizací“, které bez povolení vplouvají do italských teritoriálních vod, a to až do výše 50 000 EUR...

Salvini tak zvyšuje tlak na zastavení pašování lidí nebo jejich utonutí ve Středozemním moři. Jako součást těchto opatření, je i žaloba na Piu Klemp, u soudu v Itálii. Jde o pašeračku lidí. Hrozí jí až 20 let vězení...

"Doufám, že paní Klempová dostane trest, který si zaslouží. Konec konců, organizace jako Jugend Rettet a Sea Watch využívají své kriminální činnosti k tomu, aby byla vytvořena pobídka pro migranty z Afriky, aby naplnili čluny, které nejsou bezpečné a riskují tak jejich životy. Nejlepším příkladem toho, je pět lidí, kteří skočili do moře a utopili se 6. listopadu 2017, i když předtím byli zachráněni libyjskou pobřežní stráží. Paní Klempová je osobně zodpovědná za smrt těchto lidí. Kdy její loď se je snažila znovu dostat na palubu. Proto jsem potěšen, že nás italská vláda v boji proti pašerákům chrání."

Autor: Petr Bystroň, Německo, 17.6.2019

Zdroj:

https://dieunbestechlichen.com/2019/06/petr-bystron-deutsche-schlepper-ngo-schiffe-haben-menschenleben-auf-dem-gewissen


 

4. čvn, 2019
Německé město Görlitz může mít prvního starostu ze strany Alternative für Deutschland...
 
Video zde:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/219411000100603/video/700441

Autor: Martin Jonáš, ČT24, Německo, TGM, Praha, ČR, 4.6.2019
 
Zdroj:
 
24. kvě, 2019
V Německu řeší aktuální události v Rakousku, politici všech politických stran a hnutí. Jasně se také vyjádřil Petr Bystroň z AfD spojeném se Stranou Svobodných Rakouska (FPÖ). Vinu za neúspěch tyrkysově-modré koalice vidí ve zradě lidoveckého kancléře Sebastiana Kurze...
 
Bystroň: "Kurz zradil zemi a vládu"
 
"Sebastian Kurz zradil svou zemi a svou vládu." Nejprve slíbil Strachemu, že nechá koalici, když odstoupí. O několik hodin později však požadoval odvolání ministra vnitra Herberta Kickla.
 
Kurz je charakterizován jako "ledově chladný stranický politik". Současně však ukázal, že „hodil své partnery přes palubu“ a zradil zájmy své země. To ho podle Bystroně kvalifikuje jako "kancléře zrádce" země.
 
"Počkejte a uvidíte"
 
Pokud jde o obsah, Bystroň také zpochybňuje průběh událostí. Cílem bylo zjevně "zdiskreditovat úspěšnou a populární vládu", Rakousko již dříve ukázalo "jak úspěšně mohou konzervativní politici fungovat," pokračuje vlastenecký politik. Kurz „vážně poškodil svou zemi“ ukončením koaličního paktu.
 
Bystroň o videu: "Metody připomínají časy KGB"
 
HC Strache byl nalákán do "pečlivě připravené pasti" - s "nelegálními metodami připomínajícími nejtemnější časy KGB." Toto je “uměle vytvořená záležitost”, která byla také “nelegálně publikována”.
 
Připomněl také, že "poslední mediální skandály ztratily důvěryhodnost". Časopis Der Spiegel nedávno také psal o straně AfD "dobrodružný příběh", o údajné ruské kontrole a spolupráci, ale neměl "žádné spolehlivé důkazy".
 
Autor: tagesstimme.com, Německo, TGM, ČR, 24.5.2019
 
Zdroj:
 
 
9. kvě, 2019

Autor: Petr Bystroň, Mnichov, Bavorsko, Německo, 9.5.2019

30. dub, 2019

Autor: Petr Bystroň, Mnichov, Bavorsko, Německo, 30.4.2019

www.petrbystron.de, www.petrbystron.cz