PETR BYSTROŇ (AfD)

3. čvc, 2020

Poslanec Bundestagu za AfD, interpeloval německého ministra zahraničí Heiko Maase...

Petr Bystroň, poslanec Bundestagu za AfD:

Pane ministře, ve své řeči jste vyzdvihl solidaritu a suverenitu. Současně jste řekl, že chcete solidaritu vyžadovat.
To musí vyvolat ve všech zemích střední a východní Evropy obavy z toho německého předsednictví EU, když jim vyhrožujete, že od nich budete něco vyžadovat. Vy jste totiž jedním dechem i řekl o co Vám jde - a sice, že si chcete vynutit přerozdělování migrantů po celé Evropě.
Přitom jste nám dnes ráno ve výboru sám říkal, že tady zrovna včera byl český ministr. Vy znáte obavy zemí Vyšehradské čtyřky a přesto jdete hlavou proti zdi.
Nechcete si to rozmyslet? Střední a východní Evropa Vás v tomto již léta nenásleduje, lidé v těchto zemích to nechtějí, tak jim odsud z Berlína nediktujte a nenuťte je k něčemu, co nechtějí. Děkuji.

Heiko Maas, ministr zahraničí Německa za SPD:

Nedělejte si naděje, ja si to nerozmyslím, protože jsem pevně přesvědčen o tom, že členství v EU s sebou přináší jak práva tak povinnosti. Mnozí v EU profitují v obrovském rozsahu z členství v EU, finančně, ale nejen finančně. Jsou ale i jiné věci, jiné základní hodnoty, ke kterým jsme se členstvím v EU zavázali. A proto uvnitř EU nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti, které jsou s tím spojené. A to bude téma německého předsednictví.

Autor: Phoenix, Berlin, Německo, TGM, Praha, ČR, 3.7.2020

Zdroj:

https://www.phoenix.de/
https://www.bundestag.de/
https://www.petrbystron.de/
https://www.petrbystron.cz/

PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!

26. čvn, 2020

Autor: Petr Bystroň, Berlin, Německo, 26.6.2020

7. čvn, 2020

Předseda Výboru pro zahraniční věci v německém Bundestagu, Petr Bystroň (AfD) obvinil organizace pro pomoc uprchlíkům z převozu zločinců do Evropy...

„Jde o případ Caroly Rackete. Italská vláda (ještě v dobách Salviniho jako ministra vnitra) Carolu Rackete minulý rok právem zatkla, když se nelegálně připlavila do přístavu Lampedusa. Nyní se dozvíme, že na palubě přivezla vrahy a násilníky a nezákonně je dovezla do Evropy.“

Před několika dny soud v Itálii odsoudil mimo jiné tři migranty, kteří byli vloni přivedeni německou aktivistkou a kapitánkou Rackete do vězení, mimo jiné za vraždu, znásilnění a obchodování s lidmi. Minulé léto Rackete, zadržel člun italské finanční policie a její utečeneckou loď „Sea Watch-3“, který si chtěl vynutit přístup do přístavu Lampedusa.

Bystroň také kritizoval příznivce Rackete. „Každý, kdo stylizoval tuto obyčejnou pašeračku zločinců za hrdinku, je také vinnen a měl by se na sebe i situaci podívat velmi kriticky.“ V květnu místopředsedkyně Bundestagu Claudia Rothová (Zelení) podpořila petici, v níž vyzvala Itálii, aby znovu otevřela své přístavy pro lodě s uprchlíky a vedla kampaň za tyto organizace. "Zastavte kriminalizaci humanitárních pracovníků a otevřete uzavřené přístavy," napsala na Facebooku.

2. čvn, 2020
Prezident USA, Donald Trump oznámil, že „Antifa“ bude zakázána jako teroristická organizace...
 
Toto prohlášení je zásadní, a kvituje jej i poslanec německého Bundestagu za AfD, Petr Bystroň. Ten k tomu říká:
 
„Donald Trump vyvodil správné závěry: tyto latentní násilníky popisuje jako teroristy a zvažuje zákaz této teroristické organizace. Členové Antify jsou vůči demokracii strukturálně nepřátelští. Jejich levicový extremistický pohled na svět je namířen proti demokratické ústavě naší země a proti tržnímu hospodářství. Skupina AfD proto výslovně vítá oznámení prezidenta Trumpa a vyzývá EU i federální vládu, aby také jednaly proti této otevřeně extremistické teroristické skupině."
 
Americká Antifa má své kořeny v Německu a také svoje příznivce v německé politice i v německých médiích. Otevřené projevy sympatií předních německých politiků z SPD, Levice a Zelených pro Antifu, jsou děsivými příklady této integrace. Stávající federální prezident Německa, Frank-Walter Steinmeier (SPD) je jedním z těchto sympatizantů, stejně jako místopředsedové Bundestagu Claudia Roth (Zelení) a Petra Pau (LINKE-Levice). Četné příklady také dokládají, že sympatizanti Antifa jsou zaměstnáni ve veřejnoprávním vysílání, a proto mají možnost ovlivnit veřejné mínění v Německu.
 
"Nabízíme Donaldovi Trumpovi, aby prozkoumal a odhalil vazby mezi mezinárodními zástupici Antifa, médii a politickými lobbyistickými skupinami, aby byl umožněn další právní a politický zásah proti těmto teroristům. Vyzýváme další politiky, aby se připojili k příkladu Donalda Trumpa a vystoupili proti těmto extremistickým násilníkům v Německu i ve Spojených státech.“
 
Autor: Petr Bystroň, Berlin, Německo, 2.6.2020
 
Zdroj:
 
 
 
2. kvě, 2020

Interpelace německého poslance Bundestagu Petra Bystroně (AfD), německému ministru zahraničí Heiko Maasovi (SPD), kvůli migrační politice Německa & EU...

Původní verze v němčině zde:

https://www.youtube.com/watch?v=gxod4SBiuTk&t=3s

Autor: Petr Bystroň, Berlín, Německo, 2.5.2020

Zdroj:

www.petrbystron.de
www.petrbystron.cz