PETR BYSTROŇ (AfD)

24. lis, 2018

Poslanec Bundestagu AfD Petr Bystroň obvinil federálního prezidenta Německa Franka-Waltera Steinmeiera, že ignoruje situaci bílých farmářů v Jihoafrické republice. Pod apartheidem bylo v Jižní Africe 17 rasových zákonů. Dnes jich je 114 namířených proti bělochům. Prezident Steinmeier byl v Jižní Africe a byl nadšený místním „soužitím v rozmanitosti.“

"Spolkový prezident Steinmeier nesprávně posuzuje realitu Jihoafričanů. Země je daleko od snu o "duši", kde by různé etnické skupiny spolu žily v míru. Naopak, jihoafrická společnost je otřesena násilím, země má desátou nejvyšší míru vražd na světě, " řekl Bystroň.

Atmosféra strachu a nedůvěry

Politik AfD navštívil JAR na konci letošního srpna na několik dní a setkal se s příbuznými zavražděných bílých farmářů.

Jejich riziko úmrtí je v Jihoafrické republice třikrát vyšší než v ostatních částech populace, uvedl Bystroň a připomněl plány vlády vyvlastnit bílé zemědělce bez náhrady. "Federální vláda by měla přestat skrývat a ukončit násilí proti bílým farmářům v Jižní Africe," požádal člen AfD. Namísto mírového soužití v zemi převládá atmosféra strachu a nedůvěry. Také hospodářství těžce trpí strukturální diskriminací bělochů místní vládou.

"Zatímco země jako Zambie a Tanzanie rostou, růst bývalého jihoafrického ekonomického motoru se zmenšil téměř na nulu. Nově zavedené rasové kvóty ve firmách brání náboru kvalifikovaných pracovníků. Pod apartheidem bylo v Jižní Africe 17 rasových zákonů. Dnes je to 114. Učitelé a inženýři jsou v důchodu kvůli svojí "bílé" barvě pleti, masivní vzdělávací deficity a pravidelná výpadky elektrické energie jsou výsledkem."

Bílí zemědělci jako obětní beránci

Zatímco členové vedení ANC jako předseda Cyril Ramaphosa se stal nepředstavitelně bohatým - časopis Forbes odhaduje jeho jmění v roce 2015 na 450 milionů dolarů $ - ekonomická situace černochů se prakticky nezlepšila od konce apartheidu. Částečně se jejich chudoba ještě zvýšila.

„Aby bylo možné odvrátit pozornost od vládních selhání zkorumpovaného vedení ANC, hledá vláda obětního beránka, a to bílé farmáře, varoval Bystroň. Nárůst brutálních nájezdů na farmy se díky tomu stupňuje.

Autor: Petr Bystroň, Bavorsko, Německo, TGM, Praha, ČR, 24.11.2018

Zdroj:

https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2018/afd-politiker-bystron-steinmeier-beschoenigt-situation-in-suedafrika/


 

22. lis, 2018
Po týdnech cenzury byla první z 21 petic proti paktu OSN o migraci zveřejněna na internetových stránkách spolkového sněmu a vydána on-line. Federální vláda chtěla potlačit jakoukoli opozici vůči dohodě, ale přetrvávající tlak vlastenecké opozice se vyplatí. Podepište se!
 
Autor: Petr Bystroň, Bavorsko, Německo, TGM, Praha, ČR, 22.11.2018
 
Zdroj:

https://epetitionen.bundestag.de/petitionen/_2018/_11/_01/Petition_85565.nc.html?fbclid=IwAR0j-HuOHO3uRSg2S3fNRPvqFAkgs9fDdgfTVgX_xJ84DERH3sHELs7x5B8


 
17. lis, 2018

Neústupnost Evropské unie, zejména díky německé vládě Angely Merkelové, nese významný díl odpovědnosti za selhání Therese Mayové ve Spojeném království a Gibraltaru v jednání o vystoupení z EU...

Evropská unie je vůči referendu o Brexitu nekompromisní. Zatímco Theresa Mayová se vždy snažila vyjednat mezi EU a Spojeným královstvím a Gibraltarem kompromisu, Angela Merkelová šla od počátku cestou řešení, které mělo být „no cherry-picking“ ve Spojeném království a Gibraltaru a Evropské unii.

Nemůže existovat jednoduché řešení tak komplexního procesu, jako je odchod Británie z EU - což svědčí o tom, že současná smlouva má více než 500 stran. Každý, kdo stejně jako Angela Merkelová od počátku odmítá jednání o jednotlivých bodech, snižuje šance na úspěch jednání na minimum. Vzbuzuje tak dojem, že opuštění EU má být co nejbolestivější pro Británii, aby se tak vytvořil negativní příklad pro všechny ostatní země, které také zvažují opuštění EU.

Britové jsou oprávněně rozhněvaní nad nereagujícím a nekonstrukčním postojem v Berlíně a Bruselu. Nyní existuje riziko, že Brexit "neobchoduje" podle pravidel WTO. To by vedlo k obrovskému zhoršení německého průmyslu a zvýšilo by se riziko recese. Podle průzkumu společnosti Deloitte bude neúspěch Brexitových jednání (již dnes má potíže) německého automobilového průmyslu stát asi 18 000 pracovních míst. Německo se dostává do recese kvůli opakovanému selhání vlády kancléřky Merkelové.

Autor: Petr Bystroň, Bavorsko, Německo, TGM, Praha, ČR, 17.11.2018

Zdroj:

https://www.unzensuriert.de/content/0028241-AfD-Deutsche-Regierung-traegt-massgebliche-Schuld-am-Scheitern-von-Theresa-May?fbclid=IwAR2WqYBDaHbOzAoQAf2BEubM7j6L6mQSO20oEldpduUbumryjCLYnGtfdBY


 

14. lis, 2018

Vláda Angely Merkel a vnitřní tajné služby, Úřadu pro ochranu ústavy (Verfassungsschutz), mají zjevně špehovat Alternativou pro Německo (AfD) - největší opoziční stranou v zemi.

Německo má dlouhou tradici potlačování politické opozice pomocí tajné policie - od nacistického gestapa k východoněmeckému Stasi.

Hans-Georg Maaßen, konzervativní šéf Verfassungsschutz, protestoval proti dohledu, protože neexistují žádné důkazy o tom, že AfD ohrožuje ústavu. Byl vyhozen z funkce.

Nedávno Merkelová prohlašovala, že "davy" "lovily cizince v ulicích Chemnitz", kvůli zabití mladého německého muže "uprchlíky." Hans-Georg Maaßen ji vyzval , aby nelhala a veřejně prohlásil, že neexistuje žádný důkaz, že někdo "lovil" ilegální imigranty v Chemnitz. Poté byl donucen odstoupit .

Během svého funkčního období byl Hans-Georg Maaßen mimořádně efektivní a dokázal zabránit sedmi velkým teroristickým útokům od roku 2015. AfD se domnívá, že bude nahrazen někým, kdo se více zajímá o špehování politických oponentů než o zastavení terorismu.

AfD byla opakovaně obviňována z toho, že je "krajně pravicová" nebo dokonce "neonacistická" , podobně jako příznivci Trumpa jsou tak často osočováni ve Spojených státech. AfD důrazně popírá tato obvinění.

Avšak poslanec Bundestagu za AfD Petr Bystroň, český uprchlík z doby komunismu ve Východním bloku, byl sledován bavorským Verfassungsschutzem na Facebooku, kde protestoval proti sledování Generace Identity "nenásilně" a "humorné". Ačkoli Bystroň jasně uvedl, že ani on ani AfD nejsou součástí Generace Identity, jeho dům byl prohledán a pevný disk obsahující fotografie jeho dětí mu byl zabaven.

Bystroň se obrátil na soud, kde se ohradil proti nezákonnému sledování a zabavení a proti zveřejnění sledovací kampaně proti němu. Vyhrál.

"Když jsem před třiceti lety utekl z komunismu, nikdy bych si nemyslel, že jednoho dne mě bude znovu hlídat tajná policie se stejnou taktikou stalinistického špiclování, ale tentokrát na Západě v předpokládané liberální demokracii. Ale Angela Merkelová byla propagandistická důstojnice ve Svazu socialistické mládeže FDJ, takže myslím, že to jsou jen její přirozené instinkty," vysvětluje Bystroň.

Bystroň se obává, že stejná strategie může být nyní použita na AfD jako celek.

V Německu, pokud jste vládním úředníkem nebo právníkem, nemáte právo sdružovat se s žádnou skupinou, kterou Verfassungsschutz pozoruje. To znamená, že AfD by nebyla schopná pracovat s žádnými právníky a v podstatě by byla zmrzačená - bez jakékoliv možnosti se bránit u soudního procesu.

Aby se zabránilo označování za "nepřítele ústavy", měl právník expert prof. Dietrich Murswiek společný seznam pokynů, které by měli následovat. Vytvořil také seznam frází, které předtím používali političtí činitelé AfD, kteří by mohli být neoprávněně používáni k ospravedlnění dohledu, včetně "kriminálních mimozemšťanů", "konzervativní revoluce" a "útočníků". Navrhl, že ačkoli tyto termíny a fráze jsou naprosto legální, strana se může chtít vyhnout tomu, aby předešla budoucím problémům.

Murswiek výslovně poukázal na to, že jde o fráze, která by měla být chráněna svobodou projevu, ale dokument byl vypuštěn do hlavních médií, kteří jej použili k tvrzení, že AfD uznává, že používá kontroverzní termíny a fráze. Podle úřadu Bystroňe politici jako Patrick Gensburg z CDU kancléřky Merkelové, použili tyto falešné zprávy, k diskreditaci, aby AfD byla pod dohledem vlády.

Vzhledem k tomu, že výzvy ke kontrole se zintenzivnily, Murswiek vysvětlil, že "v žádném případě nehodnotí, zda by AfD mělo být pod dohledem vlády." Veřejně vysvětlil, že "velmi jasně uvedl, že seznam, který sestavil, nebyl určen pro státní dohled ", jelikož se na něj vztahuje svoboda projevu.

„I přesto doporučujeme AfD upustit od používání těchto frází, aby nedošlo k tomu, že za naprosto legální fráze, budou souzeni, v podezření v rozporu s ústavou,“ Murswiek řekl .

Dne 5. listopadu, členové AfD uspořádali tiskovou konferenci uvedl, že strana je plně v souladu s německou demokratickou ústavu a bude potřeba podniknout právní kroky, pokud jsou vystaveni neoprávněnému vládnímu dohledu.

"Alternativa pro Německo je zcela legální a legitimní strana", řekl spolupředseda strany Jörg Meuthen. "Jsme stranou, která nejvíce prosazuje požadavek na to, aby byla ústavě zachována... Stojíme pevně na základech naší svobodné a demokratické ústavy a obviňujeme ty, kteří si ve vládě myslí, že mohou pozastavit ústavu. Plně podporujeme monopol státu na používání síly a zcela odmítáme použití násilí proti lidem a věcem pro politické účely. "

Pokud jde o možný dohled, Meuthen uvedl, že je pravděpodobné, že je politicky motivován - neboť Merkelová a její vláda se nezdá příliš znepokojena vlastním zneužitím ústavy.

"Musíte mít podezření, že by to mohlo být čistě politicky motivované, ze strachu ze strany našich politických oponentů - protože se sami obávají, že se musí obávat právního státu, jak jsme poznamenali, například Angela Merkelová a její výroky o otevřených hranicích v roce 2015, který mnozí právníci považovali za nelegální a neústavní." uvedl Meuthen.

Nedávno poslanec Lars Castellucci ze strany sociálních demokratů SPD se smál AfD za to, že se obává o dohled nad státní tajnou policií. Znovu se na ně odkazoval jako na "nepřátele ústavy" za použití pojmů jako "přesídlení".

Podle Centrálního kriminálního archivu byla AfD podrobena násilnějším útokům skupiny Antifa a dalších levicových skupin než kterákoli jiná strana. Podle Bystroňe jsou tyto útoky často podporovány více tradičními levicovými skupinami a stranami.

Útoky na AfD v archivu Centralní kriminální ústředny:

2014: 4 kriminální útoky

2015: 76 kriminálních útoků

2016: 464 zločineckých útoků

2017: 669 trestných útoků

Patří sem také 124 útoků, 77 případů hrozeb a 66 případů vandalismu.

Autor: Petr Bystroň, Mnichov, Bavorsko, Německo, TGM, Praha, ČR,14.11.2018
 

https://www.thegatewaypundit.com/2018/11/german-government-opens-discussion-into-having-secret-police-spy-on-right-wing-opposition-party/?fbclid=IwAR1DQ8oVhgvY_6APTnWNI5cD0hq19Le9DUpt6dJKa1hhMD3ykiaVhZaKsQ0


 

 

12. lis, 2018

Jako bavorský premiér vždy jasně rozpoznal pochybení vlády Merkelové...

Ať už odsoudil "nespravedlnost bující migrace", nebo Matku všech problémů"...

Teď se mu nepodařilo vyřešit problémy, které jasně identifikoval ve vládě. Jeho rezignace dává jasně najevo, že v koalici CDU/CSU & SPD pod kancléřkou Merkel je nemožné prosazovat zodpovědnou konzervativní politiku.

Zatímco jiní jsou nenávistní a vysmívají se Horstu Seehoferovi, respektuji ho. Ne, Horst Seehofer by neměl rezignovat, ale zbytek vlády Merkelové - s radikální levicovou SPD ano !
 
Autor: Petr Bystroň, Mnichov, Bavorsko, Německo, 12.11.2018
 
Zdroj: