ŽARKO JOVANOVIČ

31. říj, 2018
Taková "never ending story" jak "nezávislí" stědře dotovaní oligarchy a jejich neziskovkami píší o skutečně nezávislých co jsou jim trnem v oku...
 
Případ první: Aktuálně.cz & Kateřina Frouzová
 
"Navzdory tomu, že prezident Miloš Zeman opakovaně prohlašuje Německo za důležitého partnera České republiky, křičeli jeho fanoušci na německou kancléřku Angelu Merkelovou, aby opustila Prahu."
 
Taková "jemná manipulace", která spojuje kritiku politiky Frau Merkel s nepřátelským postojem k Německu a přitom zcela ignoruje naše další aktivity. Ne Frau Merkel je nám opravdu ukradená, vůči Němcům i Německu máme zcela přátelský postoj, ale imigrační politiku Frau Merkel opravdu odmítáme, naopak podporujeme Německo a Němce, které známe z aktivit AfD, z antiMerkel demonstací v Chemnitz, Lipsku či v Dráždanech.
 
Frau Merkel opravdu není Německo a dokonce ani EU či Evropa.
 
Snad perlička na závěr "Merkel muss weg" není opravdu myšleno z Prahy, ale z politiky, jsme rádi, že nás paní Merkel alespoň částečně již vyslyšela.
 
Případ druhý: Manipulátoři.cz & p. Cemper
 
"Jedni nacionalisté vadí, druzí ne, aneb jak funguje dezinformační scéna."
Myslel jsem si, že Manipulátoři.cz si kladou za cíl boj proti dezinformacím, toho se ale asi drží jen u žádostí o dotace, při své reálné činnosti už sotva, zde manipulují o sto šest.
Je to právě naopak, máme rádi všechny nacionalisty a patrioty či vlastence, nečiníme rozdíl mezi Němci, Američany, Ukrajinci nebo Židy, ale bojujeme proti všem nacionalistům, kteří považují za projev nacionalismu nenávist k jinému národu, cítí se vůči němu nadřazeni nebo dokonce požadují jeho perzekuci či likvidaci.
 
Případ třetí: p. Máca
 
Který přesídlil z Evropských hodnot do neziskovky think tanku hnutí ANO "Institut pro politiku a bezpečnost."
 
tentokrát mě odbyl jen statusem na FB:
 
"Na Pražském hradě nemohl chybět po uši zadlužený proruský aktivista Jovanovič, který šíří dezinformace, pořádá proruské demonstrace, pravidelně cestuje do Ruska a tají své mecenáše...Příští rok to třeba bude i s vyznamenáním za zásluhy o stát..."
 
No snad to ještě napraví blogem na iDnes.cz, nebo mu dá prostor Bakalovo Aktuálně.cz
je s podivem, že jeho mecenáš A. Babiš je ochoten ho platit za něco takového, ale jsou to jeho peníze tak nic proti...
 
Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 31.10.2018
 
5. zář, 2018

Zneuznaný eurohujer Máca z Evropských hodnot na lovu vlastenců tentokrát v barvách Babiše...

Nedávno došlo v neziskovce Evropské hodnoty ke změnám, které měly analytikovi Romanu Mácovi přinést konečně místo na výsluní. Povýšení ho však minulo, tak neváhal a změnil tým, přestoupil k Babišovi, ale manipuluje a lže stále stejně.

Roman Máca přišel do think tanku ANO "Institut pro politiku a společnost" s jasným cílem,
tentokrát se nenechat zastínit a konečně vyniknout, vědom si, že jeho praktiky špehov&aa cute;n&i acute;, lží a manipulací mohou vyniknout lépe právě zde, protože v neziskovka "Evropské hodnoty" už je příliš "profláklá" a hlavně hvězda Jakuba Jandy zde září jasně. Rychle pochopil snahu ANO využít vlasteneckých tendencí ve společnosti cítící obavy z migrace a superstátu EU ve stylu SSSR formulované větou

"Ani jeden migrant v ČR, EU je třeba změnit, ale kdo chce vystoupit z EU je nepřítelem republiky", místo boje za hodnoty EU se tak dal do úklidu cestičky pro A. Babiše na pomyslný vlastenecký trůn.

Je jasné, kdo mu stojí v cestě. Je to vlastenecká "drobotina" s bezvýznamným nebo žádným politickým vlivem: samozřejmě Okamura, Klaus a Foldyna, a tak stylem horlivého a věci oddaného pracovníka Gestapa, škrábajícího se ze zatuchlé pracovny bez okna do horních pater, pracuje, špicluje, špe huje, pr ohledává digitální stopu, kde je co možné na koho najít, co je možné využít k manipulacím a k dehonestaci názorových odpůrců tam, kde chybí argumenty.
Do boje proti vlastencům nezapojil jen české peníze partnerů, jak je uvedeno na stránkách think tanku  např. "Evropské hnutí v Če sk&aacut e; republice", American center U.S: Embassy, Prague, Lovochemie, Synthesia, ale i dvou velkých německých politických nadací.

Nadace Friedrich Ebert Stiftung blízká SPD, tedy německé sociální demokracii, financuje projekt, na kterém úzce spolupracuje s šéfredaktorem Patočkou z Deníku referendum a jeho pirátskou redaktorkou Dvořákovou s hrdým názvem "Normalizace nenávisti", ve skutečnosti projekt, kdy redaktorka pod cizí identitou ve stylu policejního provokatéra hledala 4 měsíce extrémisty, aby pak vyplodila to, co je veřej ně onli ne dostupné a z půlky ji text nadiktoval právě pan Máca.

Další je Friedrich Naumann Foundation se, kterou spolupracovali již Evropské hodnoty,
ta si klade za cíl pracovat s mladými talentovanými lidmi s cílem ochrany práv menšin, kontroly bezpečnostních složek a ochranu lidských práv obecně na mezin&aacut e;rodn&i acute; úrovni a jejímž hlavním zájmem jsou postkomunistické země střední a východní Evropy.

Jak je vidět, krysa opouští lod´ první a stejně jako parazit si rychle najde nového hostitele, který jí umožní sledovat své vlastní zájmy.

Avízo závěrem pro ty, kteří chtějí eurokomsomolce Mácu vidět takříkajíc live.
Pan Máca často kritizoval p. Soukupa a televizi Barrandov, její pořady označil za hloupé pro ještě větší hlupáky a účinkující za pouhé loutky a placené komparzisty.

Zasmějte se, tleskejte, dnes sám pan velký Máca v novém pořadu televize Barrandov vystoupí, pozvali jeho, tak je vše v pořádku.

Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 5.9.2018


 

3. srp, 2018

Návrat do temné minulosti nebo zpět ke kořenům a back to the basic?

Takže aby bylo jasno nebylo zpochybněno volební právo pro ženy, ale volební právo jednotlivce a návrat k volebnímu hlasu či hlasům vázaným na rodinu přičemž volitelem a nejčastěji i hlavou rodiny může být jak muž tak žena, volitel v takovém případě volí jménem rodiny a reprezentuje názor ne svůj, ale názor na kterém se rodina shodla.

Volební právo pak jednotlivec realizuje v rámci rodiny a rodina jako celek navenek.
Doufám, že většině remcajícím na vysoké daně, velkou úlohu státu ve společnosti a pod. je jasné, že právě předávání funkcí rodiny do rukou státu tohle způsobilo, čím více funkcí stát vykonává, tím více peněz si od nás žádá a vybírá.

Nelze dosáhnout štíhlého státu bez zpětného předání pravomoci a odpovědnosti do rodin.
Kolik energie a prostředků se redistribucí občan stát občan nenávratně ztratí a zbytečně spotřebuje je taky každému jasné, rodina by s prostředky nakládala jistě mnohem efektivněji.

Takže myšlenka "zrušení volebního práva pro ženy" je myšlenka funkční, odpovědné rodiny tak jako byla kdysi, když většinu jejích funkcí nepřevzal stát za 50% zdanění, když mu kdysi stačilo 10 či 15%.
 
Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 3.8.2018
19. čvc, 2018

D. J. Trump, USA & obchodní válka, pojem který je naprosto nesmyslný a umělý vztaženo k novým krokům a bohužel ale často používaný...

Válku vnímáme logicky jako něco negativního, to je důvod proč se ted toto slovo dostalo do popředí s postupem D. Trumpa a USA, přitom není vůbec žádný důvod ho nově používat. 

Válka ve smyslu boje, soupeření či soutěže v obchodě vždy existovala a je dokonce vnímána jako něco pozitivního, proč tedy najednou válka? 
Dávno také reálně používáme embarga, sankce a blokády, spousta jich je v platnosti vůči zemím jako je Rusko, S. Korea, ale i dalším, vůči organizacím, ale i lidem.
To je skutečná obchodní válka, tedy boj, který má přimět protistranu často vnímanou jako nepřítel ke krokům, které by jinak neudělala nebo by k nim musela být donucena vojensky.

Opatření D. Trumpa nejsou tentokrát žádným útokem USA, ale projevem naprostého zdravého rozumu, proč dovážet něco co máme?
Proč platit za něco co si dokážeme sami vyrobit, tradičně vyrábíme a umíme to dobře?
D. Trump chce chránit vlastní proti cizímu, nechce nikoho likvidovat jako to ve jménu svobody a volného obchodu dělají nadnárodní firmy všude na světě dnes a denně, tak v čem je problém? Že ho americké zajímá víc než "světové", to je přirozené, světového nic není, je jen americké, ruské, čínské a pak nadnárodní.

Za všechno co dovezeme zatím musíme platit,
málokdo nám chce dát něco zadarmo, to že jsou USA gigantickým celosvětovým dlužníkem je jasné, to že své dluhy nikdy nezaplatí je jasné taky. 
Proč jim tedy nutíme něco co sami nechtějí? 

To že se obětí celosvětového nadnárodního kapitálu a moci stávají malé státy jsme si tak nějak zvykli,v posledních desítkách let, ale přišla řada na giganty jako jsou USA a Rusko, stejně jako národy i všechny státy jsou ohroženy, někdo méně, někdo více, někdo přijde na řadu dříve, někdo později pokud neodmítneme celosvětovou sluníčkářskou politiku svobody a lásky, která povede k ovládnutí světa hrstkou vyvolených bez národní i státní příslušnosti, zodpovídajících se sami sobě.
 
Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 19.7.2018
17. dub, 2018

Trump nebo Clinton je to jedno?

Pojdme si ukázat hned několik aspektů v čem se oba útoky liší.

Bombardování Jugoslávie mělo jediný cíl, svrhnout S. Miloševiče a nastolit loutkovou "demokratickou" vládu s drženou při životě ze zahraničí, v okamžiku kdy vláda Jugoslávie měla situaci naprosto pod kontrolou a kontrolovala fakticky 100% území státu, výsledkem bylo odtržení Kosova i Metohije od Srbska nastolení protektorátu s následnou "nezávislostí" spojenou s jeho vydrancováním věrnými "Demokratické" administrativě.

Podle jasného prohlášení USA neusiluje o svržení vlády Asada, naopak během působení D. Trumpa v úřadu, Asadova vláda dostává zpět značnou část území Sýrie pod svoji kontrolu.
Západ za Trumpa jasně uznal, že bez Ruska a neochotně i Iránu mír v Sýrii nebude, naopak v Jugoslávii byl postoj Ruska zcela ignorován.

V Jugoslávii existovala naprosto reálná hrozba globálního konfliktu, vedení NATO dalo rozkaz k použití síly proti jednotkám Ruské federace rozmístěným v Kosovu, jen odpor nižšího velení splnit rozkaz předešel přímému střetu. 

Naopak v Sýrii je Rusko vždy striktně varováno a dán mu čas se připravit a dokonce varovat své spojence. Jednotky RF jsou alespoń zatím, považovány za nedotknutelné.

Útoky NATO ničily Jugoslávii vlna za vlnou, systematicky byla likvidován veškerý průmyslový potenciál země i životně důležitá infrastruktura, silnice, železnice, mosty, elektrárny, rozvody, telekomunikace bombardování se nevyhnulo ani mnoha naprosto civilním komplexům. Přímou obětí bombardování se stalo několik tisíc civilistů, desítky tisíc jich bylo zraněno.
Bombardování ustalo až v okamžiku kdy už prakticky došli cíle, jediným dalším možným pokračováním útoku už byla jen přímá pozemní intervence.

V Sýrii je výsledek 2 vln bombardování nejasný,
poslední vlna přinesla několik zraněných osob.
Kdo věří v to, že "Demokraté" jsou andělé míru a dělali by to jinak je blázen, ostatně i "Demokratický" protivník Clinton v boji o úřad prezidenta Bernie Sanders požadoval v roce 1999 po Clinton v Jugoslávii okamžitý a co nejtvrdší postup.

Postupu administrativy D. Trumpa je zatím mnohem méně krvavý a ohrožující mír než ten "Demokratický".

Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 17.4.2018