PI-NEWS.NET

25. čvn, 2019
Ve stejný den eurovoleb, proběhly také městské volby v Německu v Meklenbursku-Předním Pomořansku ve městě Penzlin...
 
CDU v nich ztratila dva mandáty a vedení radnice a obsazení postu starosty a  městských výborů, se jí tak vzdálilo. Vedení tak mohla převzít koalice místní strany Liveable Penzlin, Komunita Penzlin, Zelelných, Liberálů FDP, Die Linke a tím se mohla levice udržet ve vedení města i s postem starosty. 
 
Na ustavující schůzi zastupitelstva se však nečekaně spojilo CDU s AfD a tím získalo možnosti na křesla ve výborech i vedení radnice.
 
Federální vedení CDU proti tomu už vystoupilo, nicméně místní vedení CDU na to prozatím nereflektuje a tvrdí, že to byla jediná možnost, jak zabránit levici dál vést město...
 
Tak uvidíme, jak dlouho to vydrží...
 

Autor: PI-NEWS.NET, Německo, TGM, Praha, ČR, 25.6.2019

Zdroj: 
 
 
 
4. čvn, 2019

AfD je ve všech německých zemských parlamentech...Je ve Spolkovém sněmu...Je nejsilnější opoziční stranou...Je třetí nejsilnější stranou v Bundestagu...Zdvojnásobila své místo v Eurovolbách...

Jenže velký rozdíl je mezi výsledky na Východě Německa (Ossi) a výsledky na Západě Německa (Wessi)

Výsledky byly skvělé na Východě v Sasku, Braniborsku, Durynsku, Sasku-Anhaltsku a Západním Pomořansku. Slunce vždy vychází na východě...

1. V západním Německu se musíme vypořádat s naprosto ohavným mládětem a tím je strana Zelených...

2. Je také pravda, že volební výsledek AfD ve starých spolkových zemích je zklamáním a že strana AfD, by měla promyslet strategii, aby v příštích volbách dosáhla přinejmenším kosmeticky přijatelného dvojciferného výsledku...

AfD musí vzít v úvahu různé mentality voličů ve starých a nových spolkových zemích. Nesmíme zapomínat, že pouze 10,2 (s Berlínem 12,7) milionů z 61,5 milionu oprávněných voličů žijí na východě. Je tedy pochopitelné, že AfD musí zůstat přijatelná i pro lidi Západu. 

Existuje nápad AfD rozdělit na stranu pro Západ & Východ, po vzoru CDU/CSU

Rozdělení AfD nemá smysl. Ano, tato strana má za úkol vést Německo do lepší budoucnosti. Dokáže to udělat, ale tento úkol bude schopna splnit až po finančním zhroucení Eura. Alternativa pro Německo musí pokračovat v konsolidaci, najít kompromisy mezi různými tábory a zastavit demontáž Německa.

1. září 2019 se konají volby v Sasku a Braniborsku. AfD má našlápnuto na to v těchto zemských volbách vyhrát. 

Autor: PETER BARTELS, EUGEN PRINCE, Německo, TGM, Praha, ČR, 4.6.2019
 
Zdroj:
 

http://www.pi-news.net/2019/05/macht-und-ohnmacht/

 
13. kvě, 2019

Představitelé svobodných médií Německa, Rakouska, Švýcarska a Česko/Slovenska, se sešli v sobotu 11.5.2019 na konferenci pořádanou AfD a poslancem Bundestagu Petrem Bystroněm... 

Rendezvous pravicových bloggerů, islámofóbních nenávistníků a dalších monster v srdci německé demokracie, takto hlásila mainstream média v Německu, co se v Bundestagu chystá za konferenci.

Její hlavní část byly projevy a následná beseda s účastníky z různých nezávislých médií a blogerů. Podpořena byla také četnou činností, která pokračovala v četných diskusích na chodbách Marie-Elisabeth-Lüders-Haus v Bundestagu po celý den.

Vrcholem konference byly nepochybně projevy členů Spolkového sněmu Martina Rennera a Petra Bystroně, jakož i mimořádně erudovaná přednáška známého mediálního právníka z Kolína nad Rýnem Prof. Ralfa Höckera o "novinářské etice" a "Fakenews".

Zajímavá byla také diskuse s Davidem Bergerem (www.philosophia-perennis.com) a Michaelem Stürzenbergerem (www.pi-news.net), kteří hovořili o „sjednocení svobodných sdělovacích prostředků“ a chtějí podpořit vytváření sítí těchto médií, které vznikly především na internetu, kvůli neomarxistické uniformitě starých médií.

Hlavní řečníci:

Milo Yiannopoulos - nezávislý novinář Alt-Right ! (pravicový homosexuál, kterého sluníčka nenávidí), nedávno mu facebook zrušil stránku (Bundestag nakonec jeho vystoupení zakázal, tak měl projev ve vedlejší restauraci) https://www.dangerous.com

Michael Schützenberger - Německý novinář, odsouzený za to, že srovnal ty, jejichž jméno nesmíme vyslovit s nacisty (šéf německého webu: www.pi-news.net)

Petr Bystroň - česko/německý poslanec Bundestagu za AfD, a šéf zahraničního výboru pro komunikaci. www.petrbystron.dewww.petrbystron.cz

Z konference, které jsme se zúčastnili, vám přineseme videoreportáž. A také videorozhovor Petra Hampla s Milo Yiannopoulosem. 

Autor: PI-NEWS.NET, Berlín, Německo, TGM, Praha, ČR, 13.5.2019

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/05/berliner-afd-konferenz-zu-freien-medien-schlaegt-hohe-wellen/

https://www.dangerous.com/50625/full-text-milo-speech-to-afd-mps-and-journalists-in-berlin/

 
 

 

7. dub, 2019

Třetí a poslední odmítnutí parlamentní většinou kandidátky AfD Mariany Harder-Kühnelové v německém Bundestagu na post viceprezidentky parlamentu není nic menšího než úmyslné ignorování, dokonce pohrdání nejzákladnějšími demokratickými pravidly hry... 

423 poslanců, kteří hlasovali proti političce z AfD, se vědomě nebo de facto chovalo jako extremistická "Antifa", kteří odmítli vysoce kvalifikovaného právníka, matku tří dětí a respektovali pozici, kterou si zaslouží AfD, stejně jako všechny ostatní strany zastoupené ve Spolkovém sněmu.

Parlamentní skupina AfD již před tímto rozhodnutím v tomto případě oznámila opatření ve svém parlamentním jednání. Otázka, zda to bylo moudré, zůstává otevřenou. Nyní však musí všechny oznámené věci být projednány, aby bylo jasné, že třetí největší skupina nediskriminuje a beztrestně vylučuje. Pro všechny strany, zejména pro členy skupiny AfD, je to nepříjemná, velmi konfliktní situace. Nesmí však dovolit ani sebemenší pochybnost o realizaci oznámených opatření.

To je o to důležitější, že krátce před třetím hlasováním neolevicový liberální časopis "Der Spiegel" citoval anonymní hlasy frakce AfD, která mluvili proti svému vlastnímu kandidátovi a ve spojení s Björnem Höckem a jeho "křídlem" ve straně. Tak to může bohužel být, že v nejhorším případě i z této strany bylo ovlivněno hlasování.

Bohužel existuje několik důkazů, že jeden nebo dokonce několik členů frakce AfD by ve skutečnosti mohl být zodpovědný za takovou zradu. Je také známo, že Harder-Kühnelová vyslovila teze o svých nepřátelích ve frakci ve spolkové zemi Hesensko. Vedení frakcí v Berlíně proto musí nutně objasnit, kdo by mohl bodnout vlastnímu kandidátovi nůž do zad. A pokud to lze objasnit, tato osoba nebo osoby musí být ze skupiny vyloučeny.

Každý, kdo čelí takové útočné frontě totalitních "demokratů" jako čelí AfD, se nesmí vyhýbat tvrdým následkům a dopadům. Nyní je to o nic méně důležité stejně jako důvěryhodnost nejen parlamentní skupiny v Bundestagu, ale důvěryhodnosti strany, která ve volbách na podzim roku 2017 dalo hlas téměř šest milionů Němců.

Autor: ROBERT ANDERS, Německo, TGM, Praha, ČR, 7.4.2019
 
Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/04/totalitaere-demokraten-und-ein-boeser-verdacht/

 
25. bře, 2019

Berlin-Alexanderplatz je "klíčové slovo" pro smrtelné útoky nožů, zabíjení a selhání masové migrace v podání kancléřky Merkel. V pondělí večer zde byl muž brutálně bodnut přímo na chodníku Karl-Marx-Allee poblíž Alexanderplatz. Byl ještě schopný vytočit tísňové volání a ohlásit útok, než se zhroutil a následně zemřel na těžká poranění nožem...

"Zjevně jen tak"

26-letý muž šel v pondělí večer krátce po 22. hodině na Karl-Marx-Allee ve směru na Alexanderplatz. Tam se s ním potkal neznámý muž a zničehož nic jej napadnul nožem, zraněný mladý muž ještě stihl říct policistovi: "bylo to z ničeho, nic bez varování, byl to cizinec!" Pachatel mezitím zmizel a je doposud na svobodě.

"Karl-Marx-Alle je bulváren nožů"

Karl-Marx-Allee je bulvárem z dob NDR a spojuje centrální náměstí Alexanderplatz s Berlínem-Friedrichshainem, obě oblasti Berlína jsou také často navštěvovány turisty. Kromě nic netušících turistů v oblasti Shithole, vede tuto část berlína zeleno-rudá radnice a je tak velmi populární pro drogové dealery, ilegální migranty a mládež, která za ně bojuje. Když si dáte Karl-Marx-Alle do google.de společně se slovem messer (nůž), zjistíte, že je zde napadení nožem denní normou.

"Etnické konflikty" na Alex, bývalý "obývací pokoj Berlína"

V říjnu 2012 byl odvážný Jonny K. poražen na Alexanderplatz v Berlíně , chtěl pomoci ostatním napadeným násilníky z řad "nových občanů Berlína." Dvacetiletý mladík se od té doby stal symbolem eskalujícího násilí, na jednom z nejnebezpečnějších míst současného Berlína. Byl napaden 6 mladíky tureckého původu. Tresty nebyli velké a tak byli krátce na to propuštěni, aby chvíli na to byli opět uvězněni za kriminální činnost. Ještě o šest let později se v dramatické situaci v centru Berlína nic nezměnilo, tisková zpráva z „tag24“ se zobrazuje v běžný den:

1) 14 letý mladík smrtelně zranil 16 letého a dalšího, který ho bránil.

2) V posledních dnech došlo k několika útokům nožem. Šlo většinou o skupinky mladých lidí na stanici S-Bahn Alexanderplatz.

3) U stanice metra U-Bahn Alexanderplatz, došlo k potyčce opět mezi mladými lidmi, 4 zranění nožem. Jeden smrtelně. Šlo o přistěhovalce.

"Série útoků nožů ukazuje, že mezi pachateli je stále více mladých lidí."

Berlin-Alexanderplatz: masová migrace je migrace nožů.

Autor: Pi-News.net, Berlin, Německo, TGM, Praha, ČR, 25.3.2019

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/03/berlin-alexanderplatz-messermord-aus-dem-nichts/