PI-NEWS.NET

21. pro, 2018

Je nedemokratické popírat zastoupení předsednictví v Bundestagu největší opoziční frakci AfD a jejich voličů...

Kandidátka parlamentní skupiny AfD na úřad viceprezidentky Bundestagu, Mariana Harder-Kühnel vysvětluje po druhém hlasování, ve kterém se opět nebylo dosaženo požadované většiny hlasů:
 
"Především bych chtěl poděkovat všem kolegům, kteří mi dali hlas. Tendence stoupá."
 
377 POSLANCŮ HLASOVALO PROTI MARII HARDER-KÜHNELOVÉ !
 
Hlasování vládní koalice CDU/CSU & SPD popírá demokratické zvyklosti a principy, na kterých spolkový sněm Bundestag funguje už mnoho desetiletí. I když se mainstream partaje tváří jako demokratické, toto je jasná ukázka nedemokratického postoje. Další hlasování proběhne po novém roce 2019.
17. pro, 2018
Hned vedle našeho informačního stánku Svobodných médií bylo místo incidentů ze Silvestra 2015. Incidenty, které se nestaly. Které nebyly v médiích uvedeny. Teprve tehdy, když byla pravda nezávislých sdělovacích prostředků ukazována kousek po kousku, se zděšení Němci dozvěděli o útoku na stovky dívek a žen...
 

Kauza Silvestra 2015 v Kolíně nad Rýnem, kdy německé dívky a ženy byly lovnou zvěří pro ilegální migranty řečené Nafris, byla v Německu zrodem mnoha volných svobodných médií. Již před lety se osamělí nezávislí novináři snažili realizovat ideál nezávislého žurnalismu a vyvážit státní rozhlasové a televizní stanice řízené vládou.

S informačním stánkem jsme zahájili v sobotu u Kolínského dómu v Kolíně nad Rýnem kampaň za bezplatná svobodná média. Chtěli bychom nyní a v následujících měsících oznámit své široké spektrum. Za tímto účelem uvádíme vybrané články na našich stáncích.

Na našem stánku byly texty z webů - společnosti PI-NEWS, představili jsme internetové blogy PI-NEWS, Philosophia Perennis, Occident Media a JouWatch.

Krátce poté, co jsme rozbalili informační stánek a náš informační materiál, se k nám přistoupily první zainteresované strany. Někteří se k nám hlásili, že se obávají, že by jejich zaměstnavatel zjistil jejich zájem. Jiní nás podporovali samozvanými plakáty a vlajkami. Mnozí nás chválili za naši odvahu a litovali, že se k nám nemohli připojit.

Spontánně vytvořené kolem našeho stánku diskusní skupiny, ve kterém bylo hlavní téma migrační pakt OSN, svoboda projevu a cenzury, Státní ochrany a debaty o AfD. Byly uskutečněny rozhovory a probrány protichůdné pozice a rozdány kontakty.

Všimli jsme si, že příležitost uspořádat otevřené diskuse byla pro mnoho lidí úleva. Další informativní stánek otevřeme po novém roce  a oznámíme to včas na sociálních médiích.

Autor: PI-NEWS.NET, Kolín nad Rýnem, Německo, TGM, Praha, ČR, 17.12.2018
 
Zdroj:
 
 

http://www.pi-news.net/2018/12/grosser-andrang-bei-infostand-freie-medien-auf-koelner-domplatte/


 

15. pro, 2018

V sobotu v Kolíně nad Rýnem začíná kampaň informačních stánků...

Naším cílem je podporovat svobodná média a vyvažovat státní média. Za tímto účelem vytiskneme na letácích vybrané články známých autorů z internetu a rozdáme je na našich informačních stáncích.

Pronásledování nespokojenců v Německu

Nesouhlasné názory jsou marginalizovány a jejich účty na Facebooku a Twitteru jsou vymazány, pod záminkou projevů nenávisti. Pakt OSN pro migraci požaduje, aby média mluvily pouze pozitivně o migraci. V této kampani, chceme posílit svobodná média, které nedostávají finanční podporu a jsou ohroženy trestním obviněním a bojují o existenci.

Cenzura internetu: vytváření nových možností

Proto je ještě důležitější vytvořit nové možnosti mimo internet ve formě informačních stánků, salonků apod. Tato místa pro setkávání jsou místem, kde mohou být myšlenky a názory volně svobodně vyměňovány. Je možné se navzájem poznat a navzájem propojit.

Náš první informační stánek se bude konat dnes v sobotu 15/12/18, od 14-16 hodin v Kolíně nad Rýnem místo u katedrály. Pojď sem! Kdo nemůže přijít s námi, nabízíme možnost stáhnout naše letáky.

Autor: PI-NEWS.NET, Německo, TGM, ČR, 15.12.2018

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2018/12/freie-medien-infostand-am-samstag-in-koeln/


 

 

6. pro, 2018
Němečtí aktivističtí umělci se rozhodli po vzoru někdejších agentů Stasi udávat občany, kteří protestují proti politice otevřených hranic...
 
Není to vlastně nic nového, určité části umělců, ať už herců, režisérů, muzikantů, výtvarníků, které jsou napojeny na granty a dotace německých institucí, tak prostě dávají najevo svoji loajalitu k systému a vládě kancléřky Merkelové. Založili tzv. Centrum pro politickou krásu. 
 
Umělečtí fotografové nafotili na 7000 demonstrantů ve městě Chemnitz, kde se protestovalo proti ilegální migraci, poté, co tam ilegální migranti napadli původní německé občany a jednoho zabili. Fake News vypuštěný následně přímo kancléřkou Merkelovou o tom, že demonstranti napadli cizince byl už jen trapným dovětkem...
 
Němečtí umělci tak zveřejňují fotky demonstrantů s tím, že nabádají jejich šéfy a zaměstnavatele, pokud je poznají, aby je za účast na demonstracích vyhodili z práce a nebo aby přímo informovali Policii, že se účastnili těchto demonstrací, které byli povolené. Zvláště se mají policisté zaměřit na státní zaměstnance, kteří mají být ve státní správě eliminováni, a mají být za účast na demonstracích okamžitě propuštěni a mají být za to vyšetřováni.
 
Zjevně si neuvědomují, že pak budou těžko dostávat granty, když do státní kasy nepotečou peníze právě od těchto pracujících demonstrantů, protože ilegální migranti nepracují stejně jako tito umělci, takže je nebude mít kdo živit...
 
Stejně tak tyto aktivity podporují levicový aktivisté, kteří jsou také placení z dotací a grantů...
 
Celá věc je samozřejmě anonymní - ve stylu a tradici Stasi.
 
Zdá se, že je jen otázkou času, než budou politicky nepopulární osoby opět zadržováni jako preventivní opatření.
 
Autor: Von CANTALOOP, PI-NEWS.NET, Německo, TGM, Praha, ČR, 6.12.2018
 
Zdroj: 
 
 
28. lis, 2018

Demo Migrationspakt stoppen !

Demonstrace proti Globálním paktům OSN o migraci.

Informace zde:

https://www.facebook.com/events/285658322067761/

Autor: PI-News.net, Německo, TGM, Praha, ČR, 28.11.2018

Zdroj:

http://www.pi-news.net/