PI-NEWS.NET

13. kvě, 2019

Představitelé svobodných médií Německa, Rakouska, Švýcarska a Česko/Slovenska, se sešli v sobotu 11.5.2019 na konferenci pořádanou AfD a poslancem Bundestagu Petrem Bystroněm... 

Rendezvous pravicových bloggerů, islámofóbních nenávistníků a dalších monster v srdci německé demokracie, takto hlásila mainstream média v Německu, co se v Bundestagu chystá za konferenci.

Její hlavní část byly projevy a následná beseda s účastníky z různých nezávislých médií a blogerů. Podpořena byla také četnou činností, která pokračovala v četných diskusích na chodbách Marie-Elisabeth-Lüders-Haus v Bundestagu po celý den.

Vrcholem konference byly nepochybně projevy členů Spolkového sněmu Martina Rennera a Petra Bystroně, jakož i mimořádně erudovaná přednáška známého mediálního právníka z Kolína nad Rýnem Prof. Ralfa Höckera o "novinářské etice" a "Fakenews".

Zajímavá byla také diskuse s Davidem Bergerem (www.philosophia-perennis.com) a Michaelem Stürzenbergerem (www.pi-news.net), kteří hovořili o „sjednocení svobodných sdělovacích prostředků“ a chtějí podpořit vytváření sítí těchto médií, které vznikly především na internetu, kvůli neomarxistické uniformitě starých médií.

Hlavní řečníci:

Milo Yiannopoulos - nezávislý novinář Alt-Right ! (pravicový homosexuál, kterého sluníčka nenávidí), nedávno mu facebook zrušil stránku (Bundestag nakonec jeho vystoupení zakázal, tak měl projev ve vedlejší restauraci) https://www.dangerous.com

Michael Schützenberger - Německý novinář, odsouzený za to, že srovnal ty, jejichž jméno nesmíme vyslovit s nacisty (šéf německého webu: www.pi-news.net)

Petr Bystroň - česko/německý poslanec Bundestagu za AfD, a šéf zahraničního výboru pro komunikaci. www.petrbystron.dewww.petrbystron.cz

Z konference, které jsme se zúčastnili, vám přineseme videoreportáž. A také videorozhovor Petra Hampla s Milo Yiannopoulosem. 

Autor: PI-NEWS.NET, Berlín, Německo, TGM, Praha, ČR, 13.5.2019

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/05/berliner-afd-konferenz-zu-freien-medien-schlaegt-hohe-wellen/

https://www.dangerous.com/50625/full-text-milo-speech-to-afd-mps-and-journalists-in-berlin/

 
 

 

7. dub, 2019

Třetí a poslední odmítnutí parlamentní většinou kandidátky AfD Mariany Harder-Kühnelové v německém Bundestagu na post viceprezidentky parlamentu není nic menšího než úmyslné ignorování, dokonce pohrdání nejzákladnějšími demokratickými pravidly hry... 

423 poslanců, kteří hlasovali proti političce z AfD, se vědomě nebo de facto chovalo jako extremistická "Antifa", kteří odmítli vysoce kvalifikovaného právníka, matku tří dětí a respektovali pozici, kterou si zaslouží AfD, stejně jako všechny ostatní strany zastoupené ve Spolkovém sněmu.

Parlamentní skupina AfD již před tímto rozhodnutím v tomto případě oznámila opatření ve svém parlamentním jednání. Otázka, zda to bylo moudré, zůstává otevřenou. Nyní však musí všechny oznámené věci být projednány, aby bylo jasné, že třetí největší skupina nediskriminuje a beztrestně vylučuje. Pro všechny strany, zejména pro členy skupiny AfD, je to nepříjemná, velmi konfliktní situace. Nesmí však dovolit ani sebemenší pochybnost o realizaci oznámených opatření.

To je o to důležitější, že krátce před třetím hlasováním neolevicový liberální časopis "Der Spiegel" citoval anonymní hlasy frakce AfD, která mluvili proti svému vlastnímu kandidátovi a ve spojení s Björnem Höckem a jeho "křídlem" ve straně. Tak to může bohužel být, že v nejhorším případě i z této strany bylo ovlivněno hlasování.

Bohužel existuje několik důkazů, že jeden nebo dokonce několik členů frakce AfD by ve skutečnosti mohl být zodpovědný za takovou zradu. Je také známo, že Harder-Kühnelová vyslovila teze o svých nepřátelích ve frakci ve spolkové zemi Hesensko. Vedení frakcí v Berlíně proto musí nutně objasnit, kdo by mohl bodnout vlastnímu kandidátovi nůž do zad. A pokud to lze objasnit, tato osoba nebo osoby musí být ze skupiny vyloučeny.

Každý, kdo čelí takové útočné frontě totalitních "demokratů" jako čelí AfD, se nesmí vyhýbat tvrdým následkům a dopadům. Nyní je to o nic méně důležité stejně jako důvěryhodnost nejen parlamentní skupiny v Bundestagu, ale důvěryhodnosti strany, která ve volbách na podzim roku 2017 dalo hlas téměř šest milionů Němců.

Autor: ROBERT ANDERS, Německo, TGM, Praha, ČR, 7.4.2019
 
Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/04/totalitaere-demokraten-und-ein-boeser-verdacht/

 
25. bře, 2019

Berlin-Alexanderplatz je "klíčové slovo" pro smrtelné útoky nožů, zabíjení a selhání masové migrace v podání kancléřky Merkel. V pondělí večer zde byl muž brutálně bodnut přímo na chodníku Karl-Marx-Allee poblíž Alexanderplatz. Byl ještě schopný vytočit tísňové volání a ohlásit útok, než se zhroutil a následně zemřel na těžká poranění nožem...

"Zjevně jen tak"

26-letý muž šel v pondělí večer krátce po 22. hodině na Karl-Marx-Allee ve směru na Alexanderplatz. Tam se s ním potkal neznámý muž a zničehož nic jej napadnul nožem, zraněný mladý muž ještě stihl říct policistovi: "bylo to z ničeho, nic bez varování, byl to cizinec!" Pachatel mezitím zmizel a je doposud na svobodě.

"Karl-Marx-Alle je bulváren nožů"

Karl-Marx-Allee je bulvárem z dob NDR a spojuje centrální náměstí Alexanderplatz s Berlínem-Friedrichshainem, obě oblasti Berlína jsou také často navštěvovány turisty. Kromě nic netušících turistů v oblasti Shithole, vede tuto část berlína zeleno-rudá radnice a je tak velmi populární pro drogové dealery, ilegální migranty a mládež, která za ně bojuje. Když si dáte Karl-Marx-Alle do google.de společně se slovem messer (nůž), zjistíte, že je zde napadení nožem denní normou.

"Etnické konflikty" na Alex, bývalý "obývací pokoj Berlína"

V říjnu 2012 byl odvážný Jonny K. poražen na Alexanderplatz v Berlíně , chtěl pomoci ostatním napadeným násilníky z řad "nových občanů Berlína." Dvacetiletý mladík se od té doby stal symbolem eskalujícího násilí, na jednom z nejnebezpečnějších míst současného Berlína. Byl napaden 6 mladíky tureckého původu. Tresty nebyli velké a tak byli krátce na to propuštěni, aby chvíli na to byli opět uvězněni za kriminální činnost. Ještě o šest let později se v dramatické situaci v centru Berlína nic nezměnilo, tisková zpráva z „tag24“ se zobrazuje v běžný den:

1) 14 letý mladík smrtelně zranil 16 letého a dalšího, který ho bránil.

2) V posledních dnech došlo k několika útokům nožem. Šlo většinou o skupinky mladých lidí na stanici S-Bahn Alexanderplatz.

3) U stanice metra U-Bahn Alexanderplatz, došlo k potyčce opět mezi mladými lidmi, 4 zranění nožem. Jeden smrtelně. Šlo o přistěhovalce.

"Série útoků nožů ukazuje, že mezi pachateli je stále více mladých lidí."

Berlin-Alexanderplatz: masová migrace je migrace nožů.

Autor: Pi-News.net, Berlin, Německo, TGM, Praha, ČR, 25.3.2019

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/03/berlin-alexanderplatz-messermord-aus-dem-nichts/


 

25. úno, 2019

Nástupkyně Angely Merkelové v předsednické funkci CDU, Annegret Kramp-Karrenbauerová, představila svoje vize v nedělním vydání Die Welt. Šlo o dvojrozhovor s předsedkyní frakce německých Zelených v Bundestagu, Katrin Göring-Eckardtovou. Jejich oblečení evokovalo tzv. koalici Jamajka...

 

Andrea Nahlesová, šéfka soc.dem SPD a koaliční partner na spolkové vládní úrovni se bude zlobit. Nebyla to ona, kdo se svým partnerem z CDU dělala dvojrozhovor pro image-am-Sonntag-double rozhovoru

 

Nejdříve móda: obě dámy přišly dělat rozhovor v barvách stran CDU & Zelených. "Žertovně" si prohodily saka. Politička CDU měla sice černé kalhoty, ale namísto žluté barvy saka, (černá-žlutá je barva CDU), si vzala sako zelené. Politička Zelených si vzala sako žluté. Demonstrovaly tak barvy tzv. koalice Jamajka. Kterou se nepodařilo kancléřce Merkelové loni sestavit. Obě dámy tak avizují, jakým půjdou směrem.

 

Zelená Katrin Göring-Eckardtová, je vyznáním evangelík a angažuje se v evangelické církvi. Islám považuje samozřejmě za náboženství míru a nejlépe by vyměnila všechny bílé, blonďaté, modrooké Němce za ilegální migranty z Afriky a Blízkého východu. 

 

S Christianem Lindnerem předsedou liberálů z FDP se AKK (CDU) nedávno setkala osobně na schůzce, kde se řešila budoucnost vládní koalice. Liberální strana je třetí potřebná do koalice "Jamajka". 

 

Göring-Eckardt je zjevně již velmi natěšená na vládní spolkovou spolupráci s CDU, což soc.dem SPD v současné době už nechce a velkou koalici CDU/CSU & SPD tzv. "GroKo", po příštích volbách už nepreferuje. Otázkou je, jestli tato koalice vydrží ještě zbývající dva roky a půl. Naopak, Zelení. "Jsme vždy ochotni kompromisu," říká v rozhovoru zelená politička, by předčasné volby, nebo domluvu na "Jamajce" bez voleb brali už dnes. Ovšem s kancléřkou AKK...

 

Annegret Kramp-Karrenbauerová k tomu říká, že jako zemská premiérka Sárska, už vládla za CDU s "absolutní většinou, Zelení, FDP & SPD." To je jedinkrát, co v celém rozhovoru svoje současné vládní koaliční partnery na spolkové úrovni z SPD jmenuje. To může znamenat pouze jediné: Koaliční partner SPD dostává výzvu od CDU, protože se v poslední době choval poměrně lstivě. Například při zákonu základního důchodu bez jasné definice možných prostředků, k tomu určených, který by byl v rozporu s koaliční dohodou vlády. AKK chce tedy říci: "Můžeme to udělat jinak!"

 

Přátelé v koalici, dnes již nebudou takovými partnery jako CDU & SPD. Flirtování se Zelenými může také znamenat, že Německo přejde z deště pod okap. Nicméně, ještě k tomu má co říct má CSU. To ovšem s novým předsedou Markusem Söderem, míří také do vítačských pozic, protože Söder poslední dobou označuje maďarského premiéra Viktora Orbána za špatného politika pro EU. Takže se dá očekávat, že by tato koalice i u CSU prošla. Co by jim na to, za 4 roky řekli bavorští voliči, kteří už teď utekli k AfD, Svobodným voličům, ale i Zeleným teď zjevně nového předsedu nepálí...

 

Autor: PI-NEWS.NET, Německo, TGM, Praha, ČR, 25.2.2019

 

http://www.pi-news.net/2019/02/schwarz-gruen-konsens-bis-zum-hosenanzug

 

https://www.welt.de/politik/deutschland/article189302715/Kramp-Karrenbauer-und-Goering-Eckardt-offen-fuer-schwarz-gruenes-Buendnis.html?wtmc=socialmedia.facebook.shared.web


 

 

 

19. úno, 2019
Infiltrace médií veřejnoprávních médií v Německu levicovými extrémisty je mnohem intenzivnější než dříve. Redaktor Sebastian Friedrich, který pracuje pro ARD má zřejmě má dlouhodobé spojení na německou extrémistickou organizaci Antifa...
 
Opět skandál v německých veřejnoprávních médiích, po kameramanovi s tričkem propagujícím Antifu na stanici ZDF a zvukaři s tričkem FCK AfD, je dalším skandálem redaktor Sebastian Friedrich, který pracuje pro ARD a je napojen přímo na neolevicově extrémistickou Antifu.
 
Podle Wikipedie Friedrich pracoval pro známá levicová média jako "Neues Deutschland", "Junge Welt" a "Freitag". Do poloviny roku 2017 pracoval na Duisburgském institutu pro jazyk a sociální výzkum (DISS). Mezi jeho výzkumné - studijní zájmy patří "Nové práva", "Rasismus", "Sociální nerovnost" a "Analýza tříd". Je to skoro jako kdyby obživl Karel Marx.
 
Pro ARD, ale takové zapletení se s extrémní levicí, zjevně není problém, ale spíše doporučení. Na začátku pracoval ARD od srpna 2017 (GEZ - veřejnoprávní média) jako praktikant. Je to skandál, že státní rozhlas, financovaný z poplatků občanů, zaměstnává člověka politické propagandy, jejihož cílem je bojovat proti demokratické straně, jako je AfD. O té vydal i knihu, samozřejmě pomlouvačnou.
 
Levicový extremisté, ne-li neokomunisté, jako redaktoři v ARD. První šéfredaktor společnosti "ARD-aktuell" Kai Gniffke obhajoval zaměstnání Sebastiana Friedricha.
Taková je dnes realita veřejnoprávních médií v Německu.