PI-NEWS.NET

1. úno, 2019

Nedávno měl kameraman veřejnoprávní ZDF ve vysílání tričko s nápisem na podporu Antifa. Teď byl ve vysílání veřejnoprávní stanice MDR zvukař s nápisem na tričku „FCK AFD“...

Nápis "FCK" samozřejmě znamená "FUCK." Porušování kodexu veřejnoprávní televize o nezávislosti na politických názorech je tak opakovaně porušováno a je jasné, že nejde o náhodu. Jde zkrátka o politicky motivovanou nenávistnou reklamu. 

Ve všech soukromých společnostech by zaměstnanci, kteří byli již varováni, byli propuštěni bez předchozího upozornění. Ve všech firmách by zaměstnanci očekávali, že budou propuštěni, pokud opakovaně porušují právní normy. Pouze u veřejnoprávních společností GEZ: ARD, ZDF, MDR a dalších se to zdá být nemožné.

Zde je kontakt k vyjádření protestu proti skryté politické reklamě ve veřejnoprávní MDR:

MDR LANDESFUNKHAUS THÜRINGEN
Redaktion „MDR THÜRINGEN JOURNAL“
99080 Erfurt
Tel.: 0361 2181-308
E-mail: thueringen-journal@mdr.de

Autor: PI-NEWS.NET, Německo, TGM, Praha, ČR, 1.2.2019

Zdroj:

http://www.novaburzoazie.com/438738289/6706251/posting/n%C4%9Bmecko-antifa-pracuje-pro-ve%C5%99ejnopr%C3%A1vn%C3%AD-zdf-tv

http://www.pi-news.net/2019/01/schon-wieder-politische-schleichwerbung-bei-oeffentlich-rechtlichen/


 

20. led, 2019

Všechno je relativní, pane Einstein, a to i v Bavorsku: pár vteřin před volbami předsedy CSU zveřejnila odhad státní televize Phoenix. Jeden: 92 %! Druhý: 95 %! Následoval výsledek: 87,4 % pro Markuse Södera...

Na víkendovém parteitagu nově zvolený šéf CSU Markus Söder tvrdí, že AfD nemá být v parlamentu, ale má být vyšetřována Úřadem pro ochranu ústavy. Tvrdí, že voliči co odešli od CSU k AfD, se k CSU za jeho vedení zase vrátí. Falešné odhady 92-95% na státní televizi Phoenix mu radost nezkazili. Mini-Merkel Annegret Krampová-Karrenbauerová (nová šéfka CDU) hned napsala na Twitter, že „87,4 procent je velmi poctivý volební výsledek".
 
Následují další hodiny sjezdu CSU, kde delegáti postupně vystupují se svými projevy. Varují před vlnou populismu a nacionalismu, před Le Pénovou, Salvinim, propadu Macrona, Žlutými vestami. O migraci tvrdí, že ji zastavilo CSU, což je samozřejmě lež jako věž. Ilegální migrace trvá pod ochranou spolkové vlády CDU/CSU & SPD. Následuje nadbíhání Zeleným a jejich politice omezování aut a falešného boje s klimatickými změnami. Výzvy k vítězství CSU v květnových Eurovolbách, už jen dokreslují bezzubost současné CSU...
 
Franz Josef Strauss (bývalí historicky nejúspěšnější šéf CSU a bavorský premiér) by se z tohoto sjezdu naštval...
 
Autor: PETER BARTELS, Bavorsko, Německo, PI-NEWS.NET, TGM, Praha, ČR, 20.1.2019
 
Zdroj:
 
8. led, 2019
Poslanec a předseda pobočky Brémy za AfD, Frank Magnitz (66), byl v pondělí večer terčem zbabělého atentátu !
 
V blízkosti divadla v Goetheplatz v Brémách jej napadli tři maskovaní muži, ti jej brutálně mlátili dřevěnou tyčí až do bezvědomí a kopali jej do hlavy.
 
Asi jen díky odvážnému zásahu stavebního dělníka, který byl náhodou přítomen, Frank Magnitz nezemřel, ale byl přijat s těžkým zraněním v nemocnici Bremách.

Tento zbabělý a odporný čin jednoznačně odhalil další etapu eskalace násilí proti opozičním politikům v Německu v roce 2019.

Je jen otázkou času, než přijde první mrtvý - staré mainstream strany, neziskovky a tradiční média zaměřená na lov opozice, tomu velmi napomáhají !

Autor: PI-NEWS.NET, Německo, TGM, Praha, ČR, 8.1.2019
 

Zdroj:

 
5. led, 2019
Dnes v Kolíně nad Rýnem začíná letošní kampaň informačních stánků Freie medien, on line přenos zde (v němčině):
 
 
Naším cílem je podporovat svobodná média a vyvažovat státní média. Za tímto účelem vytiskneme na letácích vybrané články známých autorů z internetu a rozdáme je na našich informačních stáncích.
 
Pronásledování nespokojenců v Německu
 
Nesouhlasné názory jsou marginalizovány a jejich účty na Facebooku a Twitteru jsou vymazány, pod záminkou projevů nenávisti. Pakt OSN pro migraci požaduje, aby média mluvila pouze pozitivně o migraci. V této kampani, chceme posílit svobodná média, které nedostávají finanční podporu a jsou ohroženy trestním obviněním a bojují o existenci.
 
Cenzura internetu: vytváření nových možností
 
Proto je ještě důležitější vytvořit nové možnosti mimo internet ve formě informačních stánků, salonků apod. Tato místa pro setkávání jsou místem, kde mohou být myšlenky a názory volně svobodně vyměňovány. Je možné se navzájem poznat a navzájem propojit. 
 
Autor: PI-NEWS.NET, Kolín nad Rýnem, Německo, TGM, ČR, 5.1.2019
 
Zdroj:
 
 
 
 

http://www.pi-news.net/2018/12/freie-medien-infostand-am-samstag-in-koeln/


 

2. led, 2019

Jak se stát kameramanem v ZDF? Musíte mít nějaké základní technické znalosti, ale především správný "politický postoj."

ZDF „Today“ show je hlavní zpravodajská relace této veřejnoprávní německé stanice. Když začínala znělka a nájezd stropních kamer ukazoval studio, bylo vidět kameramana v tričku propagujícím Antifa. Na tričku levicových fašistů, je vidět zaťatá bojová pěst, s textem jedné z levicových punkových skupin. Logo Antifa kapely je vidět v pořadu opakovaně. 
 
Kapela propaguje svými texty například toto:
 
„Německo musí zemřít, abychom mohli žít.“ 
 
Jak vidno nikomu to ve veřejnoprávním médiu nevadí. Povinné poplatky GEZ však musí platit každý a to i když se ve veřejnoprávních médiích Antifa v klidu roztahuje. Zajímavé by bylo sledovat, co by nastalo, kdyby měl kameraman tričko s logem Pegida, nebo AfD...ale to by zjevně nemohl pracovat ve veřejnoprávní televizi...
 
Autor: PI-NEWS.NET, Německo, TGM, Praha, ČR, 2.1.2019
 
Zdroj: