VELKÁ BRITÁNIE NEWS

16. čvc, 2018

Asi málokdo dokázal ve své politické kariéře klesnout tak hluboko jako Theresa Mayová...

Z vrcholu tak nízko, že hlouběji už je jen peklo, a právě do toho pekla směřuje Theresa Mayová nejen sebe, ale i Británii svým nemastným neslaným prounijním brexitem. Ano, Brexit v podání Theresy Mayové je prounijní, nemluvě o tom, že se k této situaci přidala rezignace dvou brexitových ministrů, ministra zahraničních věcí Borise Johnsona a ministra pro brexit Davida Davise.

Plán Mayové na „odchod“ z EU je v podstatě ve smyslu, nebudeme členy EU, ale dál se budeme podřizovat jejím direktivám, zákonům a její eurosocialistické praxi, dál bude příval migrantů, dál bude Británie pod vlivem EU upadat, jen už formálně nebude členem EU. Proti tomu vyvstávají hlasy radikální konzervativců a kritiků Mayové. A co na to Mayová? No rozhodla se zabřednout ještě níže.

Na kritiku odpověděla sprostým a opovážlivým prohlášením, že žádný Brexit nakonec být nemusí, pokud budou chtít konzervativci skutečným Brexit, ne jen tyhle legalistické a formalistické blitky. Její plán navíc kritizoval v rozhovoru s listem The Sun i americký president Donald J. Trump.

Nutno říci, že pokud by k Brexitu skutečně nedošlo, byl by to ze strany britských politických elit, a zejména Theresy Mayové, bezprecedentní zločin proti vůli britského lidu. Zvrácení výsledků všelidového a národně osvobozeneckého referenda ve prospěch zvůle bruselských a berlínských elit, by pravděpodobně způsobilo novou anglickou občanskou válku a Theresa Mayová by se stala novým „Karlem I.“, anglickým králem, který přivedl svou zemi do občanské války, když nerespektoval práva lidu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 16.7.2018


 

31. kvě, 2018

Autor: TGM, Praha, ČR, 31.5.2018

5. kvě, 2018

Britské komunálky, nemastné, neslané, neukipovské...

Právě proběhly britské komunální volby, první volby od posledních parlamentních voleb a podobně jako parlamentní, i tyhle skončily dost nemastně, neslaně a nakonec i neukipovsky. Miluji češtinu a možnost vytváření nových slovíček, protože přesně pro to se v tomto článku hodí. Komunální volby nyní definitivně potvrzují konec éry UKIP. Tato strana, která byla jen stranou Brexitu, a nedokázala lidi oslovit jinými tématy a zformovat dostatek solidních a vůdčích osobností, se právě odporoučela na smetiště dějin. Voliči UKIP dospěli k závěru, že je lepší podpořit Konzervativní stranu, přestože ta není ani konzervativní, a není ani pro Brexit, i když se tak tváří. Ve většině tak přeběhli ke Konzervativní straně.

UKIP naprosto promarnil svou šanci na úspěch, posílení a získání větší podpory a přízně
napříč islámem rozvrácenou britskou společností, tím, že odmítl pojmenovat nebezpečí islámu a neomarxismu. Zaútočil jen na neomarxismus, ale nepostavil se proti islámu a islámské imigraci. Podobné chyby dělají, i některé současné experimenty v České republice, například Strana nezávislosti, která má být stejně chybnou obdobou UKIPu, ale pro české prostředí.
UKIP nyní ztratil téměř všechny své zastupitele. UKIP uspěl jen v Derby a zůstali mu 3
zastupitelé.

Islámská Labour Party pod vedením přívržence islamistických teroristických skupin
Hizballáh a Hamás Jeremy Corbynem, posílila o 82 zastupitelů a celkem 8% na 2,365 zastupitelů a ovládla 74 městských rad. Nicméně žádnou radu nezískala, jen v ostatních posílila. Není to takových úspěch, jaký by si soudruh Corbyn přál, ale co se dá dělat. Bát se nemusí. Celá Británie už se islamizuje a většina Labour Party je imigrantskou stranou, včetně islámského starosty Londýna a nově i islámského ministra vnitra Velké Britnie.

Pro levicovou Mayovku jsou tyhle volby pyrrhovským vítězstvím. Neomarxistická
Konzervativní strana sice přebrala UKIPu voliče a získala zastupitele za UKIP, ale celkově ztratila mnohem více zastupitelů a skončila ve ztrátě 35 zastupitelů a dokonce přišla o dvě městské rady. Je to jasný důsledek diletantského přístupu Theresy May, její trapné snahy vpasovat se do role nové Margaret Thatcherové a absolutní neschopnosti při vyjednávání o Brexitu, jakožto při boji o osvobození Británie z panevropské okupace.

Výrazným vítězem voleb je Liberálně demokratická strana Velké Británie. Taková o několik
řádů horší a zvrácenější obdoba německých Svobodných liberálů. Zatímco němečtí Svobodní
liberálové odmítli podpořit proimigrantskou politiku, tihle Liberální demokraté jsou proimigrantští, jejich vůdce obdivuje keynesiánskou ekonomii, zvyšování daní a útočí na Donalda Trumpa a další „nenávistné politiky“. Jejich politkorektnost a příklon k islámu jim zajistili posílení o 74 zastupitelů a 4 městské rady, čímž dokázali překonat i zavedené labouristy a konzervativce.

Skutečným vítězem těchto voleb je ovšem islám. Strany přímo propagující a podporující
islám posílili o 164 zastupitelů a 4 městské rady, počítaje do toho i Zelené, kteří taky posílili o osm zastupitelů. Londýnští, birminghamští, manchesterští a další imámové mohou slavit triumfální vítězství svých neomarxistických soudruhů a posílení svého vlivu napříč Velkou… vlastně Malou Británií.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 5.5.2018


 

18. úno, 2018

Tak nejen ČR je na cestě k tomu mít s komunistickou tajnou policií StB spolupracujícího premiéra, (i když narozdíl od Corbyna, to nebylo zatím jasně prokázáno) ale pokud by se konali nyní volby ve Velké Británii, postihlo by to v případě vítězství labouristů nejspíše i ji. V posledních dnech se zejména díky odvážným investigativním reportážím konzervativního deníku The Sun podařilo odhalit spolupráci mezi vůdcem britských labouristů Jeremy Corbynem a československou komunistickou tajnou službou, konkrétně jejím agentem Jánem Sarkocym (krycí jméno Dymič, té doby nadporučík StB), který nedávno figuroval i v případě potvrzení spolupráce Andreje Babiše s StB.

Sarkocy předal veřejnosti informace o tom, že se v 80. letech jako pracovník československého velvyslanectví setkával přímo v Dolní sněmovně britského parlamentu s mladým a radikálně levicovým poslancem Jeremy Corbynem. Podle uveřejněných informací měl od Corbyna získat informace o zatčení východoněmeckého agenta z týdeníku Sunday People a taky se pokoušel získat kontakt na rodinu Nelsona Mandely, komunistického sympatizanta podporujícího SSSR, jehož rozvrat Jižní Afriky přímo přispěl k nástupu černošského rasismu. Corbyn podle zpráv StB „podporoval iniciativu sovětského míru“ a byl negativní vůči USA a konzervativní vládě Velké Británie. Rozohňoval se vždy při diskusi o lidských právech, jejichž byl jako komunistický a neomarxistický radikál velkým zastáncem.

První schůze mezi Corbynem a StB se měla konat v listopadu 1986 a zprostředkovala ji ultralevicová aktivistka Sandra Hodgson, která byla sama zájmovou osobou StB. Druhá schůze se konala v červenci 1987 za přítomnosti pracovníka Oddělení mezinárodní politiky ÚV KSČ Pagáče.

Tato spolupráce mezi Jeremy Corbynem, který je dnes ve službách islámu, multikulturalismu a islámské imigrace do Velké Británie a komunistickou rozvědkou cizího státu, jen dokazuje, že neomarxističtí ultralevičáci nemají žádný zájem na obraně své země a svého národa, a pro poškození vlastní země budou spolupracovat, s kýmkoliv, jedno zda s agentem KGB, nebo nějakým imáme. Sluší se navíc zmínit, že i britské levicové odbory v 80. letech aktivně spolupracovali prostřednictvím svého vůdce Arthura Scargilla, který žebral u sovětů o financování hornických nepokojů s cílem rozvrátit britské hospodářství.

Nepoučitelní!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 18.2.2018