LEA V. ŠOFRÁNKOVÁ

15. kvě, 2019

Tentokrát se jednalo o docela kuriózní ban... 

Facebook mě zabanoval za status z ledna (ve kterém ještě píšu o cenzuře), za který mě už jednou zabanoval. Dostala jsem ban v lednu, ale okamžitě jsem se "odvolala". FB uznal chybu a ban mi v lednu zrušil. A tentokrát za ten samý status opět blokace. Žádné odvolání již nepomohlo. Tentokrát to bylo 30 natvrdo.

Ale chci hlavně poděkovat všem, kteří jste mi vyjádřili podporu. Iniciativa ,,Svoboda pro Leu" byla fakt milá, jen jsem na ni nemohla nijak reagovat. Děkuji i za všechny zprávy. Bohužel na všechny asi neodpovím, protože za ten měsíc se toho tady nasbíralo hodně. Jenom nepochopím jednu věc. To si vážně nějací bonzáci myslí, že udáváním něco změní? Že změní názor dotyčného? Naopak, mě v mém názoru jenom utvrdili. Takže díky...

Autor: Lea Vojteková - Šofránková, Praha, ČR, 15.5.2019

Zdroj:

14. dub, 2019

Když hlásáte nesmysly o tom, že existuje třetí pohlaví, jste označen jako bojovník za pravdu a dostanete štědré dotace. Když hlásáte pravdu o konání vlád a politiků, musíte se 8 let schovávat na ambasádě a pak jdete do vězení...

Když řeknete, že islám je náboženství míru, tolerance, lásky a podporujete islamizaci, jste označen jako bojovník za multikulti svět a dostanete štědré dotace. Když upozorníte na znásilňování dětí jistými gangy v jistém anglickém měste, musíte čelit mediální šikaně a jdete do vězení.

Když podporujete gender, adopce dětí homosexuálními páry a různé další neomarxistické dekadentní výmysly, jste označen jako bojovník za "nový, lepší" svět. Když podporujete konzervativní názory a upozorníte na to, že tyto výmysly mohou být škodlivé, jste označen jako xenofob, nácek, extrémista. Do vězení (zatím) nejdete.

Nezdají se vám tyto hodnoty nějaké převrácené?

Autor: Lea Vojteková - Šofránková, Praha, ČR, 14.4.2019


 

20. bře, 2019

Teď samozřejmě sluníčkáři začnou omílat, že za případné útoky z řad muslimů si můžeme sami. Není tomu tak, vysvětlím v několika bodech...

1. Kdyby to nebylo za postřílení muslimů, tak by si vymysleli záminku, že si děláme srandu z Mohameda, že tady ženy chodí nezahalené, že jíme vepřové, že pijeme alkohol, že jsme nevěřící. Prostě cokoliv.

2. Muslimové tady spáchali hrozně moc útoků. V podstatě na Evropu útočí už stovky let. Tyto útoky se bagatelizují a zametají pod koberec. Oni si začali. Z útoku jednoho bílého muže se najednou dělá obrovské haló (tímto jeho čin nijak neomlouvám, posuzuji jenom ten šílený dvojí metr).

3. Pořád tady vlastně mluvíme o tom, že toto směřuje k občanské válce. Každý z nás to ví. Ale jak začíná občanská válka? Myslíte, že začíná tak, že se půlka národa rozeběhne po ulici a začne bojovat? Ne. Začíná to právě takovými střelci. A žádná cenzura tomu nepomůže.

4. Takže muslimové chystají odvetu. A v této situaci chce EU ještě více odzbrojit občany??? Pro koho politici vlastně vytváří zákony?

5. Na těch sluníčkářských výrocích je vlastně vidět, jak se slunka bojí islámu. Hlavně neprovokovat, dát jim pokoj, ve všem jim ustoupit. Není lepší, když k této eskalaci dojde teď, než kdyby k ní došlo, když už tu muslimové budou mít převahu?

Autor: Lea Vojteková - Šofránková, Praha, ČR, 20.3.2019


 

 

9. bře, 2019

Multikulturalisté, resp. relativisté zastávají názor, že všechny kultury jsou stejné. Že všechny mají stejnou hodnotu a jsou si rovny. Ale když se na to podíváme hlouběji, tak zjistíme, že relativisté vlastně nejsou žádnými relativisty. Že je to jenom póza...

Jestliže by to mysleli skutečně, pak by museli uznávat i nacismus (jiná kultura). Museli by uznávat i Islámský stát (jiná kultura). Museli by uznávat i kanibalismus (jiná kultura). Takže jak? Jsou si všechny kultury skutečně rovny?

Relativismus vlastně popírá sám sebe.Relativisté nemohou říci, že kritizovat kulturní zvyklosti jiných společností je vždy nesprávné, protože pro někoho to může být správné. A nemohou ani zastávat tezi, že být tolerantní a názorově otevřený je vždy správné, protože pro nějakého člověka může být správné potlačovat všechny známky odporu.

Zvláštní na tom je, že právě odpůrci relativismu jsou líčeni jako netolerantní a nesnášenliví. Být netolerantní vůči vraždám ze cti, vůči násilí na ženách, vůči právu šaría není nic špatného. Právě naopak.

Autor: Lea Vojteková - Šofránková, Praha, ČR, 9.3.2019


 

 

8. úno, 2019

V souvislosti s migrační krizí mnoho lidí říká, že Němci (ne všichni, samozřejmě) jsou fanatici. Když se do něčeho "pořádně" pustí, tak dochází k tragickým koncům...

Vzpomněla jsem si na amerického ministra financí Henryho Morgenthaua, který po 2. světové válce o Německu řekl: ,,Touha Němců po válce je stejně tradiční jako naše americká touha po svobodě. Němci si budou pamatovat spíše to, jak blízko byli k vítězství než to, jak hořká byla jejich prohra."

Proto navrhl plán, jak by mělo být Německo po 2. světové válce potrestáno. Navrhoval například toto:

- Úplná demilitarizace Německa, rozpuštění armády, likvidace celého zbrojního průmyslu a všech klíčových průmyslových odvětví, které jsou vojensky aktivní.

- Rozdělení Německa na severoněmecký a jihoněmecký stát, obnovení samostatného Rakouska, některá německá území připadnou sousedním státům.

- Zákaz všech organizací z éry nacismu.

- Restituce majetku a válečné reparace.

- Kompletní likvidace letectví.

- Potrestání válečných zločinců.

- Kompletní reorganizace školství, tisku a rozhlasu.

K naplnění jeho plánu nakonec (těsně) nedošlo. Jestli je to dobře, nebo špatně, už nechám na uvážení každého...

Autor: Lea Vojteková - Šofránková, Praha, ČR, 8.2.2019