Prohlášení

28. říj, 2018

Po sto let jsme snažili s většími a menšími úspěchy udržet národní samostatnost. Během těch peripetií jsme dosáhli  faktického etnického státu. Ten je nyní je ohrožen a musíme ho udržet!

Ohrožen je podrýváním ducha, korupcí mládeže, multi-kulturou, ekonomickým okrádáním místních obyvatel, podporou lúzy na úkor pracovitých obyvatel, míšením se s cizími či podřadnými vlivy, a migrací.

Po sto let nám byla za vzor západní liberální demokracie. Ta nyní na západě selhává. Není to nic překvapivého - z hlediska naší země selhal "západ" během pouhého století dvakrát či třikrát. Prvně liberální demokraté nedokázali zajistit mírový středoevropský prostor ve prospěch zdejších relativně nepočetných národů. Po druhé si ušili na sebe oprátku spoluprací s komunisty. A po třetí nás zavedli do jha anti-evropské takzvané „unie“.  Budujme tedy stát na našich principech a ne na cizích. Budujeme stát pro nás a ne pro cizí. Spolupracujeme s opravdovými Evropany, kteří chtějí Evropu původních evropských států a jejich obyvatel a vztahují se k tradici antické Evropy.

Jakým směrem se vydat? Člověk má mít svobody tolik, dokud to neohrožuje jeho stát. Stát má jen taková práva, dokud neohrožuje národ. Stát je organickým celkem. Stát je založen na moci a v případě naší republiky byl i vybojován a znovuvybojován mocí v její nejkrystaličtější podobě, v podobě národní armády. Naše jednotky historicky prošly Zborovem a Duklou, bojovaly na nebi Británie a u Dunkirku, v písčitých dálkách Tobruku… A náš lid se nikdy nevzdal. Ani v dobách komunismu se občané nebáli s režimem bojovat.

Proto se opět dokážeme dostat ze situace, kdy místní pseudo-elita slouží jiným. Jedno poučení mějme. Nezadejme si s cizími ideologiemi. Ať nám slouží to, co nám sloužit bude. Moc má patřit našim občanům a to různě podle zásluh. Moc musí skutečně patřit našim lidem, ne jen teoreticky, ale reálně.

Byli jsme a budem!

Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 28.10.2018


 

1. kvě, 2018
První máj, národní práce čas!
 
Opět je tady „Svátek práce“, svátek dělnictva a pracujících, v českých zemích tradičně
slavený většinou politických stran, a ani altright nehodlá zůstat stranou, byť zatím jen v písemné formě. Může se to zdát překvapivé, ale vzdor historickému původu, 7republika věří ve význam a úlohu „Svátku práce“ v minulosti, současnosti i budoucnosti.
 
Jen krátce k historii. Svátek práce se slaví od roku 1890. Rok předtím byl přijat Druhou
socialistickou internacionálou jako svátek u příležitosti poctění obětí „Haymarketského masakru“, kdy policie brutálně rozehnala dělnickou demonstraci v Chicagu, 1. května 1886. Demonstranti žádali osmihodinovou pracovní dobu. Římskokatolická církev slaví Svátek práce od roku 1955, kdy ho zasvětila sv. Josefu, patronu dělníků. V Německu byl zaveden nacismem, v Československu zaveden oficiálně komunismem, ale všude hrál svou úlohu.
 
7Republika schvaluje odkaz Svátku práce, respektive Prvního máje, protože jeho podstatou
je snížení sociálních rozdílů, které se neofeudálové a oligarchové snaží zvětšovat. Podstatou Prvního máje je, aby se výsledky prosperity a růstu moderního kapitalismu, dostali i k zaměstnancům.
 
Ovšem, Svátek práce se stane skutečným svátkem práce, až bude věnován všem pracujícím,
tedy i živnostníkům, drobným podnikatelům, obchodníkům, vizionářské buržoazii a produktivním kapitalistům. Současný Svátek práce musí mít za cíl sjednotit pracující proti parazitickým neofeduálům a oligarchii, proti pobíratelům nejhorších možných dávek, dotací. Proti těm, kteří opovrhují prací, tedy i proti akademickým elitám, havlistům, liberálům a salónním bolševikům.
 
Národní Svátek práce musí sjednotit národní pracující vrstvy proti našim nepřátelům –
zahraničním oligarchům, novodobé aristokracii a elitářům, kteří štvou zaměstnance proti
zaměstnavatelům, producenty proti spotřebitelům, živnostníky proti podnikatelům a všechny ostatní vrstvy navzájem proti sobě, pod heslem „rozděl a panuj!“
 
Tito aristokratičtí parazité jsou navíc ti, kteří každý rok ze země vyvádí stamiliardy korun
v dividendách, daňových rájích a jinými způsoby. Každý rok zmizí 700,000,000,000 Kč, podle
nejnovějších údajů. Každý zaměstnaný obyvatel ČR by ročně mohl získat 150,000 Kč, pokud by
nedocházelo k těmto masovým krádežím.
 
7Republika zároveň předkládá sociální požadavky, které mají pomoci všem členům našeho
národa, ale zejména těm nejpotřebnějším. U příležitosti Svátku práce, 7Republika žádá:
 
1. Čeští zaměstnanci patří mezi klidné a rozvážné, nebouří se jako socialisty zdivočelí
západoevropští zaměstnanci. Žádáme, aby podnikatelé tento fakt, podpořený výrazným
ekonomickým růstem země, reflektovali a přidali zaměstnancům, nebo zkrátili pracovní dobu na 7 hodin bez snížení mezd. Produktivita práce a technologický pokrok tomu odpovídají!
 
2. K zlepšení životní situace všech, žádáme snížení DPH na dvě sazby, 5% pro základní
zboží a 10% pro ostatní výrobky a služby.
 
3. K zlepšení ekonomické a sociální situace vyloučených regionů žádáme snížení
přímých daní pro tamější podnikatele, podporu veřejných a soukromých investic a další
motivace. Žádáme celorepublikové snížení DPPO z 19% na 15%.
 
4. Žádáme zřízení pracovního dozoru v zahraničních super korporacích a
oligarchických podnicích, které budou dohlížet na dodržování pracovního práce. Přestaňme být pracovní kolonií Německa a domácích oligarchů!
 
5. Pro snížení stamiliardových každoročních krádeží, žádáme zdanění dceřiných firem
všech podniků se sídlem v daňových rájích!
 
Takové jsou nynější sociální požadavky 7Republiky. Nepodporujeme jejich prosazování
stávkami a výtržnostmi, apelujeme na národně socialistické a vlastenecké strany v parlamentu,
zejména SPD a KSČM, aby tyto požadavky přijali za své cíle!
 

Autor: 7REPUBLIKA.cz, Praha, ČR, 1.5.2018


 

14. dub, 2018

Jakkoliv patříme mezi velké zastánce presidenta Donalda J. Trumpa a vnímáme jeho politiku jako záchranu USA před neomarxismem a ultralevicovou demagogií, nemůžeme ignorovat fakt, že v zahraniční politice začíná být, čím dál tím víc ovlivňován intervencionistickými neokonzervativci bushovského ražení...

Je to důsledek tragické chyby v podobě propuštění Steve Bannona z Bílého domu a neuhájení Michaela Flynna na pozici poradce pro národní bezpečnost. Nyní vidíme ničivý vliv neokonzervativních elit opět v akci a v přímém přenosu na situaci v Sýrii.

Sýrie byla dnes bombardována nelegální koalicí USA, Velké Británie a Francie. Velká Británie potřebovala útok, protože naprosto selhala při vyšetřování údajného atentátu na Skripala, a při vyjednávání o Brexitu, zatímco ve Francii vládne jeden z nejnepopulárnějších a nejproislámštějších presidentů.

K útoku došlo v reakci na chemický útok v syrské Dúmě. Asi nejbizarnější obvinění vůči Bašáru Assadovi z provedení chemického útoku. V době naprostých vojenských triumfů, obnovení své prestiže, politického vlivu a rozbití většina teroristických skupin u Damašku se rozhodl, že provede plynové útoky proti civilistům. Absurdní obvinění. Útok byl proveden buď, nějakou radikální klikou v syrské armádě, anebo daleko spíše samotnými teroristy, kteří potřebovali vyprovokovat přesně tu reakci, ke které došlo. Raketový útok na Sýrii je pomoc islámskému terorismu.

Jako odpůrci islámu jednoznačně a důrazně odsuzujeme útok na Sýrii, který by v případě pádu sekulárního režimu Bašára Assada vedl k podobné katastrofě, jaká nastala v Iráku, či Libyi, anebo k turecké invazi, která rozšíří Erdoganovo impérium. Zároveň v tomto případě musíme gratulovat ruským vojenským silám v Sýrii k úspěšné spolupráci se Syrskou arabskou armádou při obraně Sýrii. Podle našich informací, které máme, nejen z médií, ale i od lidí žijících přímo v Damašku, byl tento útok zatím jen s minimálními škodami, ale oproti loňskému útoku, který byl vedený výhradně na vojenské cíle, nyní jde o útok, již blíže k civilním oblastem, a navíc s mnohem větším rizikem přerůst v globální konflikt.

Odmítáme se stavět po bok teroristického režimu v Iránu a odsuzujeme teroristické hnutí Hizballáh, ale současné akce hrozí Třetí světovou válkou. Rusové nebudou donekonečna ustupovat západním útokům, ať už šlo o bizarní kampaň, kolem novičoku, staričoku, nebokdovíjakémučoku, nebo nyní o bombardování Sýrie. Vyzýváme proto západní mocnosti, aby ukončili agresi proti Syrské arabské republice a její svrchované vládě. Tato „preventivní“ agrese ve stylu Jugoslávie a Iráku pomůže, jen islamistům.

Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 14.4.2018


 

10. dub, 2018

V oblasti někdejší izraelské provincie Gazy, probíhají už od konce března teroristické aktivity, které jsou mezinárodním společenstvím ignorovány...

7Republika odsuzuje teroristické aktivity vyvolané skupinami Hamás, brigádami mučedníků al-Aksa a Palestinským islámským džihádem. Podporu jim vyjádřila i komunistická Lidová fronta pro osvobození Palestiny.

7Republika odsuzuje mezinárodní dezinformační kampaň vedenou proti státu Izrael ze strany OSN, Západní Evropy a jejich liberálních spojenců. Pod falešnou záminkou „mírumilovných“ protestů došlo k provokacím a násilnostem ze strany palestinských Arabů a jejich teroristických skupin. Režim v Gaze nechal svézt tisíce mužů, žen a dětí jako živé štíty do protestů proti izraelským bezpečnostním složkám.

7Republika odsuzuje chemický teroristický útok provedený palestinskými Araby v podobě zapálení stovek pneumatik u izraelské hranice. Tento útok poškozuje ovzduší a životní prostředí.

7Republika žádá hnutí Greenpeace, Děti Země a další ekologické organizace, aby důrazně odsoudili teroristický režim na Gaze, který poškozuje chemickými útoky životní prostředí.

7Republika žádá mezinárodní společenství, aby odsoudilo vyvěšování vlajek s hákovým křížem, kterého se dopouští terorističtí zločinci z Gazy, sympatizující s nacistickým Německem. Žádáme feministické a lidsko-právní organizace, aby odsoudili zneužívání žen a dětí jako živých štítů. Žádáme Egypt a Jordánsko, aby se distancovalo od palestinského terorismu a vyjádřilo solidaritu státu Izrael v boji proti mezinárodnímu islámskému a palestinskému terorismu.

Na závěr gratulujeme státu Izrael, že zachovává tváří tvář mezinárodní antisemitské kampani a palestinskému terorismu, chladnou hlavu a efektivně brání své obyvatele.

Autor: 7Republika, Praha, ČR, 10.4.2018