28. říj, 2018

7REPUBLIKA.CZ: Prohlášení k našemu národu !

Po sto let jsme snažili s většími a menšími úspěchy udržet národní samostatnost. Během těch peripetií jsme dosáhli  faktického etnického státu. Ten je nyní je ohrožen a musíme ho udržet!

Ohrožen je podrýváním ducha, korupcí mládeže, multi-kulturou, ekonomickým okrádáním místních obyvatel, podporou lúzy na úkor pracovitých obyvatel, míšením se s cizími či podřadnými vlivy, a migrací.

Po sto let nám byla za vzor západní liberální demokracie. Ta nyní na západě selhává. Není to nic překvapivého - z hlediska naší země selhal "západ" během pouhého století dvakrát či třikrát. Prvně liberální demokraté nedokázali zajistit mírový středoevropský prostor ve prospěch zdejších relativně nepočetných národů. Po druhé si ušili na sebe oprátku spoluprací s komunisty. A po třetí nás zavedli do jha anti-evropské takzvané „unie“.  Budujme tedy stát na našich principech a ne na cizích. Budujeme stát pro nás a ne pro cizí. Spolupracujeme s opravdovými Evropany, kteří chtějí Evropu původních evropských států a jejich obyvatel a vztahují se k tradici antické Evropy.

Jakým směrem se vydat? Člověk má mít svobody tolik, dokud to neohrožuje jeho stát. Stát má jen taková práva, dokud neohrožuje národ. Stát je organickým celkem. Stát je založen na moci a v případě naší republiky byl i vybojován a znovuvybojován mocí v její nejkrystaličtější podobě, v podobě národní armády. Naše jednotky historicky prošly Zborovem a Duklou, bojovaly na nebi Británie a u Dunkirku, v písčitých dálkách Tobruku… A náš lid se nikdy nevzdal. Ani v dobách komunismu se občané nebáli s režimem bojovat.

Proto se opět dokážeme dostat ze situace, kdy místní pseudo-elita slouží jiným. Jedno poučení mějme. Nezadejme si s cizími ideologiemi. Ať nám slouží to, co nám sloužit bude. Moc má patřit našim občanům a to různě podle zásluh. Moc musí skutečně patřit našim lidem, ne jen teoreticky, ale reálně.

Byli jsme a budem!

Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 28.10.2018