Prohlášení

1. kvě, 2018
První máj, národní práce čas!
 
Opět je tady „Svátek práce“, svátek dělnictva a pracujících, v českých zemích tradičně
slavený většinou politických stran, a ani altright nehodlá zůstat stranou, byť zatím jen v písemné formě. Může se to zdát překvapivé, ale vzdor historickému původu, 7republika věří ve význam a úlohu „Svátku práce“ v minulosti, současnosti i budoucnosti.
 
Jen krátce k historii. Svátek práce se slaví od roku 1890. Rok předtím byl přijat Druhou
socialistickou internacionálou jako svátek u příležitosti poctění obětí „Haymarketského masakru“, kdy policie brutálně rozehnala dělnickou demonstraci v Chicagu, 1. května 1886. Demonstranti žádali osmihodinovou pracovní dobu. Římskokatolická církev slaví Svátek práce od roku 1955, kdy ho zasvětila sv. Josefu, patronu dělníků. V Německu byl zaveden nacismem, v Československu zaveden oficiálně komunismem, ale všude hrál svou úlohu.
 
7Republika schvaluje odkaz Svátku práce, respektive Prvního máje, protože jeho podstatou
je snížení sociálních rozdílů, které se neofeudálové a oligarchové snaží zvětšovat. Podstatou Prvního máje je, aby se výsledky prosperity a růstu moderního kapitalismu, dostali i k zaměstnancům.
 
Ovšem, Svátek práce se stane skutečným svátkem práce, až bude věnován všem pracujícím,
tedy i živnostníkům, drobným podnikatelům, obchodníkům, vizionářské buržoazii a produktivním kapitalistům. Současný Svátek práce musí mít za cíl sjednotit pracující proti parazitickým neofeduálům a oligarchii, proti pobíratelům nejhorších možných dávek, dotací. Proti těm, kteří opovrhují prací, tedy i proti akademickým elitám, havlistům, liberálům a salónním bolševikům.
 
Národní Svátek práce musí sjednotit národní pracující vrstvy proti našim nepřátelům –
zahraničním oligarchům, novodobé aristokracii a elitářům, kteří štvou zaměstnance proti
zaměstnavatelům, producenty proti spotřebitelům, živnostníky proti podnikatelům a všechny ostatní vrstvy navzájem proti sobě, pod heslem „rozděl a panuj!“
 
Tito aristokratičtí parazité jsou navíc ti, kteří každý rok ze země vyvádí stamiliardy korun
v dividendách, daňových rájích a jinými způsoby. Každý rok zmizí 700,000,000,000 Kč, podle
nejnovějších údajů. Každý zaměstnaný obyvatel ČR by ročně mohl získat 150,000 Kč, pokud by
nedocházelo k těmto masovým krádežím.
 
7Republika zároveň předkládá sociální požadavky, které mají pomoci všem členům našeho
národa, ale zejména těm nejpotřebnějším. U příležitosti Svátku práce, 7Republika žádá:
 
1. Čeští zaměstnanci patří mezi klidné a rozvážné, nebouří se jako socialisty zdivočelí
západoevropští zaměstnanci. Žádáme, aby podnikatelé tento fakt, podpořený výrazným
ekonomickým růstem země, reflektovali a přidali zaměstnancům, nebo zkrátili pracovní dobu na 7 hodin bez snížení mezd. Produktivita práce a technologický pokrok tomu odpovídají!
 
2. K zlepšení životní situace všech, žádáme snížení DPH na dvě sazby, 5% pro základní
zboží a 10% pro ostatní výrobky a služby.
 
3. K zlepšení ekonomické a sociální situace vyloučených regionů žádáme snížení
přímých daní pro tamější podnikatele, podporu veřejných a soukromých investic a další
motivace. Žádáme celorepublikové snížení DPPO z 19% na 15%.
 
4. Žádáme zřízení pracovního dozoru v zahraničních super korporacích a
oligarchických podnicích, které budou dohlížet na dodržování pracovního práce. Přestaňme být pracovní kolonií Německa a domácích oligarchů!
 
5. Pro snížení stamiliardových každoročních krádeží, žádáme zdanění dceřiných firem
všech podniků se sídlem v daňových rájích!
 
Takové jsou nynější sociální požadavky 7Republiky. Nepodporujeme jejich prosazování
stávkami a výtržnostmi, apelujeme na národně socialistické a vlastenecké strany v parlamentu,
zejména SPD a KSČM, aby tyto požadavky přijali za své cíle!
 

Autor: 7REPUBLIKA.cz, Praha, ČR, 1.5.2018


 

14. dub, 2018

Jakkoliv patříme mezi velké zastánce presidenta Donalda J. Trumpa a vnímáme jeho politiku jako záchranu USA před neomarxismem a ultralevicovou demagogií, nemůžeme ignorovat fakt, že v zahraniční politice začíná být, čím dál tím víc ovlivňován intervencionistickými neokonzervativci bushovského ražení...

Je to důsledek tragické chyby v podobě propuštění Steve Bannona z Bílého domu a neuhájení Michaela Flynna na pozici poradce pro národní bezpečnost. Nyní vidíme ničivý vliv neokonzervativních elit opět v akci a v přímém přenosu na situaci v Sýrii.

Sýrie byla dnes bombardována nelegální koalicí USA, Velké Británie a Francie. Velká Británie potřebovala útok, protože naprosto selhala při vyšetřování údajného atentátu na Skripala, a při vyjednávání o Brexitu, zatímco ve Francii vládne jeden z nejnepopulárnějších a nejproislámštějších presidentů.

K útoku došlo v reakci na chemický útok v syrské Dúmě. Asi nejbizarnější obvinění vůči Bašáru Assadovi z provedení chemického útoku. V době naprostých vojenských triumfů, obnovení své prestiže, politického vlivu a rozbití většina teroristických skupin u Damašku se rozhodl, že provede plynové útoky proti civilistům. Absurdní obvinění. Útok byl proveden buď, nějakou radikální klikou v syrské armádě, anebo daleko spíše samotnými teroristy, kteří potřebovali vyprovokovat přesně tu reakci, ke které došlo. Raketový útok na Sýrii je pomoc islámskému terorismu.

Jako odpůrci islámu jednoznačně a důrazně odsuzujeme útok na Sýrii, který by v případě pádu sekulárního režimu Bašára Assada vedl k podobné katastrofě, jaká nastala v Iráku, či Libyi, anebo k turecké invazi, která rozšíří Erdoganovo impérium. Zároveň v tomto případě musíme gratulovat ruským vojenským silám v Sýrii k úspěšné spolupráci se Syrskou arabskou armádou při obraně Sýrii. Podle našich informací, které máme, nejen z médií, ale i od lidí žijících přímo v Damašku, byl tento útok zatím jen s minimálními škodami, ale oproti loňskému útoku, který byl vedený výhradně na vojenské cíle, nyní jde o útok, již blíže k civilním oblastem, a navíc s mnohem větším rizikem přerůst v globální konflikt.

Odmítáme se stavět po bok teroristického režimu v Iránu a odsuzujeme teroristické hnutí Hizballáh, ale současné akce hrozí Třetí světovou válkou. Rusové nebudou donekonečna ustupovat západním útokům, ať už šlo o bizarní kampaň, kolem novičoku, staričoku, nebokdovíjakémučoku, nebo nyní o bombardování Sýrie. Vyzýváme proto západní mocnosti, aby ukončili agresi proti Syrské arabské republice a její svrchované vládě. Tato „preventivní“ agrese ve stylu Jugoslávie a Iráku pomůže, jen islamistům.

Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 14.4.2018


 

10. dub, 2018

V oblasti někdejší izraelské provincie Gazy, probíhají už od konce března teroristické aktivity, které jsou mezinárodním společenstvím ignorovány...

7Republika odsuzuje teroristické aktivity vyvolané skupinami Hamás, brigádami mučedníků al-Aksa a Palestinským islámským džihádem. Podporu jim vyjádřila i komunistická Lidová fronta pro osvobození Palestiny.

7Republika odsuzuje mezinárodní dezinformační kampaň vedenou proti státu Izrael ze strany OSN, Západní Evropy a jejich liberálních spojenců. Pod falešnou záminkou „mírumilovných“ protestů došlo k provokacím a násilnostem ze strany palestinských Arabů a jejich teroristických skupin. Režim v Gaze nechal svézt tisíce mužů, žen a dětí jako živé štíty do protestů proti izraelským bezpečnostním složkám.

7Republika odsuzuje chemický teroristický útok provedený palestinskými Araby v podobě zapálení stovek pneumatik u izraelské hranice. Tento útok poškozuje ovzduší a životní prostředí.

7Republika žádá hnutí Greenpeace, Děti Země a další ekologické organizace, aby důrazně odsoudili teroristický režim na Gaze, který poškozuje chemickými útoky životní prostředí.

7Republika žádá mezinárodní společenství, aby odsoudilo vyvěšování vlajek s hákovým křížem, kterého se dopouští terorističtí zločinci z Gazy, sympatizující s nacistickým Německem. Žádáme feministické a lidsko-právní organizace, aby odsoudili zneužívání žen a dětí jako živých štítů. Žádáme Egypt a Jordánsko, aby se distancovalo od palestinského terorismu a vyjádřilo solidaritu státu Izrael v boji proti mezinárodnímu islámskému a palestinskému terorismu.

Na závěr gratulujeme státu Izrael, že zachovává tváří tvář mezinárodní antisemitské kampani a palestinskému terorismu, chladnou hlavu a efektivně brání své obyvatele.

Autor: 7Republika, Praha, ČR, 10.4.2018