GI zahraničí

4. kvě, 2018

O tom, že nenásilné a zákon neporušující aktivity identitárního hnutí jdou správnou cestou a leží systému v žaludku svědčí fakt, že Facebook od včerejška zablokoval facebookový profil původní a největší pobočky - francouzské Generation Identitaire. Její právníci již činí kroky, aby toto cenzorské nařízení bylo neprodleně zrušeno.

Až do odstranění můžete sledovat dění ve Francii na oficiálním webu: https://generationidentitaire.org/

či na youtube kanálu: https://www.youtube.com/user/GenerationID 

Zajímáte-li se o českou pobočku identitárního hnutí, sledujte nás na:

FB: Generace Identity
webu: http://generace-identity.cz/
Instagramu: https://www.instagram.com/generace_id/?hl=cs

Autor: GI.cz, ČR, 4.5.2018


 

2. kvě, 2018

Sníh roztál, my se přizpůsobujeme. Na rozdíl od toho, co uvedly místní úřady, naše týmy pokračují ve svých kontrolních misích, aby nahlásily jakékoliv nelegální migranty vstupující do Francie.

Podpořte nás na:

http://generationidentitaire.org/support

video z akce: 
 
 
Autor: Generace-Identity.cz, ČR, 2.5.2018
 
23. dub, 2018

+++ Defend Europe - Mise Alpy: Generace Identity brání vstupu nelegálních přistěhovalců do Francie! +++

Mise Defend Europe – Alpy, která začala již v sobotu 21. dubna a je organizovaná Generací Identity, stále pokračuje. Pro zajištění kontinuity naší činnosti bude zajištěna 24hodinová hlídka. Týmy aktivistů Generace Identity budou i nadále blokovat tok nelegálních imigrantů, kteří přicházejí přes Col de l'Échelle v Alpách.

Od počátku mise Generace Identity nasadila značné zdroje, aby zabránila vstupu nelegálních přistěhovalců do Francie. Dohled na hraniční přechody, blokování přístupových míst, ovládání země i vzduchu (drony, helikoptérou, …): nelegální vstup do země se stal nemožným.

Vyzýváme všechny, kteří schvalují naši akci, aby zmobilizovali a pomohli finančními prostředky k prodloužení operace, která stojí 1200 euro na den.

Generace Identity požaduje definitivní zastavení nelegálních přistěhovalců přicházejících do Francie a Evropy, remigraci všech nelegálních přistěhovalců do jejich domovských zemí a definitivní blokádu Col de l'Échelle.

TOTO JE NÁŠ DOMOV!

https://www.facebook.com/GeneraceIdentity/videos/837110136499818/

Podpořte nás - náš transparetní účet: 2701254651 / 2010 zpráva pro příjemce: Alpy

(Všechny vybrané peníze budou následně využity k podpoře této akce)

Autor: GENERACE-IDENTITY.CZ, ČR, 23.4.2018