ALTRIGHT.cz

80 let od úmrtí TGM...

MARTIN KONVIČKA: ŽILI-BYLI JEDNOU DVA NOSITELÉ NOBELOVY CENY MÍRU

Muslim Obamba v USA, a buddhistka Su Tij v Barmě. 

Muslim Obama držel při muslimech. Zpoluzavinil nebo toleroval vyvražďování nemuslimů na Blízkém východě, na severu Afriky, ve Středoafrické republice, v Pákistánu a ano, i ve své zemi (Orlando). 
Buddistka Su Tij toleruje násilí na muslimech ve své zemi. 

Obama je pro sluníčka hrdina, Su Tij padouch... 

Autor: MARTIN KONVIČKA, České Budějovice, ČR, 9.9.2017

zdroj:

https://www.info.cz/svet/upalovani-zaziva-deti-s-urezanymi-hlavami-barma-je-na-pokraji-genocidy-su-tij-pred-ni-zavira-oci-15334.html


 

Autor: TGM, PRAHA, ČR, 5.9.2017

 • KAUZA LÍDL!

  Je zjevné, že islamizace Evropy, ale i Česka pokračuje. Ovšem nápad s cenzurováním křesťanských symbolů, se moc nepovedl. Bojkot obchodů minimálně v Česku začal...

  Autor: TGM, Praha, ČR, 3.9.2017

 • AfD chce, aby kancléřka Merkalová šla před soud!

  Volební lídr AfD do voleb do Bundestagu, které se konají 24.září Alice Weidel, řekla pro německý list Passauer Neuen Presse, že kancléřka Angela Merkel, by měla být co nejdříve postavena před soud, za porušování zákona, kdy do Německa pozvala ilegální imigranty, a tím ohrozila bezpečnost německých obyvatel...

  Autor: TGM, Praha, ČR, 3.9.2017

 • Generace Identity! Čas na změnu!

  Článek o inspiraci AltRight v USA, evropským hnutím Generace identity na www.altright.com!

  https://altright.com/2017/09/03/the-generation-identitaire-model/

  Autor: TGM, Praha, ČR, 3.9.2017

 • Český Woodstock na Trutnovsku skončil!

  Český Woodstock, který se tvářil jako neziskové setkání muzikantů a pravdoláskařů, ale samozřejmě šlo jen o klasický byznys, ve svém působišti skončil. Nedohodl se nikde na možnosti pronajmutí pozemku. Jak řekla starostka Mladých Buků Lucie Potůčková (nezávislá): „Myšlenka to nebyla špatná. Vlna odporu by možná nevznikla, kdyby pořadatelé festivalu nesetrvávali na pozici ukřivděných ochránců svobody.“

  A o tom je celá pravdoláska, plná ústa vody, a žaludek plný vína...

  Autor: TGM, Praha, ČR, 1.9.2017

 • Hochštapler Karl-Theodor zu Guttenberg přijel z amerického "exilu" podpořit bavorskou CSU do voleb!

  Někdejší německý spolkový ministr obrany za CSU, Karl-Theodor zu Guttenberg, který před lety v německé politice skončil, když se přišlo na to, že podváděl ve své diplomové doktorantské práci, a že jde o plagiát, se vrátil teď do Bavorska, ze svého amerického exilu, kam po skandálu prchnul, aby podpořil stranu CSU, ve volbách do Bundestagu.

  Úsměvné je, že na zahájení kampaně CSU, ihned začal horovat proti ilegální imigraci a vyjmenoval několik dalších bodů, co podle něj Německo potřebuje. Ty se shodují s body z programu německé strany AfD (Alternativy pro Německo). Takže plagiátorství, je prostě Karlovým osudem. Kromě toho také řekl, že Angela Merkelová je pro Německo nejlepší, a že s ní je Německo ve velmi dobrých rukou...Volit CSU se tedy voličům určitě vyplatí, pokud chtějí zažívat více islámského terorismu, znásilnění svých žen, dívek a dětí, a zabitých lidí dodávkou, autem, nožem nebo mačetou...

  http://www.csu.de/aktuell/meldungen/august-2017/wahlkampf-mit-zu-guttenberg/

  Autor: TGM, Praha, ČR, 1.9.2017

 • ZEMAN-KONVIČKA-SOBOTKA!

  Šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl, ve svém komentáři, okomentoval změnu v politice premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), který v rakouských mediích řekl, že je proti Islámu, a že další muslimy v ČR nechce. Upozornil na to, že před dvěma lety za tato stejná slova útočil na prezidenta Miloše Zemana & antiislamistu Martina Konvičku.
  Jak je vidět, blíží se volby a ČSSD vědoma si svého propadu skoro pod 10% se teď snaží hrát na voliče hru, že je také protiimigrační a také euroskeptická...

  Uvěří jí to volič?

  Autor: TGM, Praha, ČR, 1.9.2017

www.altright.cz

 • Ne všechny známé Němky jsou vítačky!

  Na fotografii vidíte Alici Weidel (ta vlevo, lídr Alternative für Deutschland) do německých voleb do spolkového sněmu Bundestag, které se konají 24.září, tedy za necelý měsíc, a s ní je novinářka a modelka v jedné osobě Anabel Schunke. Ta, píše ostré blogy a články o Islámu, imigraci EU a je nenáviděna německými sluníčky, feministkami a celou tou zeleno-rudou-islámofilní neziskovou skvadrou...Jak vidíte nebojí se podpořit před volbama AfD, což je v současném Německu pro známou osobu čin statečný, hrdinský a víceméně bohužel i osamocený...

  https://www.facebook.com/anabel.schunke?sw_fnr_id=1658457479&fnr_t=0

  https://www.afd.de/

  Autor: TGM, Praha, ČR, 28.8.2017

 • Fotka s Jiřím Čunkem a pravdoláska už ječí!

  Klasika, uječená pravdoláska se vzteká. Stačilo, aby se hejtman zlínského kraje a senátor za lidovce Jiří Čunek vyfotil se šéfem brněnského spolku Slušní lidé, Zdeňkem Pernicou a už je oheň na střeše! Nejvíc se vzteká brněnská pravdolásková suita, známá především svým nechvalně aktivním angažmá v tzv. Kauze Kuřim!

  Autor: TGM, Praha, ČR, 28.8.2017

 • Steve Bannon chystá novou televizní stanici!

  Vypadá to, že k webu Breitbart.com, přibude i televizní stanice, která bude vysílat tak, jak Breitbart.com píše!
  Uvažuje o tom Steve Bannon, který odešel nedávno z Bílého domu, kde byl hlavním poradcem prezidenta USA D.J.Trumpa! Stanice má být absolutně politicky nekorektní a má nahradit dnešní televizi FOX NEWS, která se začala přibližovat politickému středu.

  Autor: TGM, Praha, ČR, 28.8.2017

PETR HAMPL - MACRON PREZIDENTEM FRANCIE STO DNÍ

Komentář Petra Hampla, dnes ve 23:30 hod!

Autor: Petr Hampl, TGM, Praha, ČR, 27.8.2017

https://www.youtube.com/watch?v=bxtwqYF7ow8

www.petrhampl.com
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

MARTIN KONVIČKA - MACRON PREZIDENTEM FRANCIE STO DNÍ

Komentář Martina Konvičky, dnes ve 23:00 hod!

Autor: Martin Konvička, TGM, Praha, ČR, 27.8.2017

https://www.youtube.com/watch?v=Q27I-bv37oE&t=5s

https://www.facebook.com/KonvaMartin/
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

 • Celková statistika klame!

  Čísla o tom, že v největších západoevropských zemích činí muslimská populace přibližně 10% veškerého obyvatelstva, nemusí na první pohled působit tragicky. Desetina je přece menšina, jaká by v případě konfliktu nezvítězila. Pokud bude většina trvat na svých hodnotách, uhájí si je. Myslíte?
  Celková statistika klame, protože vytváří dojem, že zmíněných 10% muslimů je ve všech věkových kategoriích. Ale pozor. Ve skutečnosti je to tak, že mezi staršími lidmi je zastoupení muslimů téměř nulové, zatímco mezi středoškoláky řádově čtvrtina. Takže až budou mít i oni děti (počítejme za pět let), bude se už většina dětí rodit v islámských rodinách. I kdyby byla úplně zastavena imigrace, bude bývalá západní Evropa během jedné generace islámská.
  Londýn, kde je dnes bílých Angličanů méně než 50%, má stejný problém s věkovým rozložením. To znamená, že v další generaci bude Angličanů méně než 10% a pak v další generaci vymizí úplně. Bývalá západní Evropa spěje ke společnostem stejně uniformním, jaké tam byly v 18. století, kdy byli všichni lidé bílí křesťané a vedle nich okrajové skupinky Židů. Pouze dochází k tomu, že jedno etnikum nahrazováno druhým a jedna kultura nahrazována druhou.
  To je trend, se kterým nemůžeme nic dělat. Ale můžeme udělat to, že se od bývalého západu co nejrychleji oddělíme a pokud možno budeme i izolovat. Ten svět už je mrtvý. Budou nás strašit Putinem, ale nenechme se mýlit. Putin nedokáže plodit tolik dětí, aby v českých zemích nahradil původní obyvatelstvo.

  www.petrhampl.com

  Autor: Petr Hampl, Praha, ČR, 26.8.2017

 • AltRight.cz!

  AltRight.cz i na:

  https://twitter.com/altright_cz

  https://www.facebook.com/AltRight.cz/

  https://www.youtube.com/channel/UCDJHwFfArwmwYVntiFEe_1A/featured

  https://www.altright.cz/

  Autor: TGM, Praha, ČR, 26.8.2017

 • Pokus o barevnou revoluci v Polsku je zjevný!

  Článek o polské neziskovce KOD, která se připravuje na svůj majdan! Na webu amerického altrightu!

  zdroj:
  https://altright.com/2017/08/24/there-is-another-color-revolution-brewing-in-poland/

  https://altright.com/

  Autor: TGM, Praha, ČR, 26.8.2017

www.altright.cz

www.altright.cz

www.altright.cz

 • Útoky na Billboardy hnutí SPD!

  Podpůrci imigrace, islámu a politiky EU takto násilně poškodili plachtu, kterou měl vyvěšenou na svém soukromém pozemku u silnice náš člen - na plachtě byl nápis NE ISLÁMU, NE TERORISTŮM. A my v našem hnutí SPD na to znovu a znovu opakujeme - chceme zachovat svobodu, demokracii, bezpečí a prosperitu pro všechny občany. A říkáme jasné NE těmto násilným a fašizujícím tendencím, které v naší společnosti rozdmýchávají tito probruselští eurofašisti a multikulturalisti podporovaní hlavními médii a vládnoucími politiky. My v SPD to samozřejmě nevzdáme, naopak budeme ještě usilovněji prosazovat náš politický program a prosíme Vás o podporu v klíčových říjnových parlamentních volbách, abychom zachovali svobodu a demokracii.

  http://www.spd.cz/

  zdroj:
  https://www.facebook.com/tomio.cz/photos/a.185333081477515.45875.179497582061065/1722087907802017/?type=3&theater

  Autor: Převzato z facebook SPD, TGM, Praha, ČR, 24.8.2017

 • Plyn byl oblíben i nacisty, islamisté v tom pokračují!

  Ve středu v noci byl zrušen koncert kalifornské kapely Allah-Las ve městě Rotterdam v bývalém obilném silu Maassilo, kde je teď kulturní centrum. Na koncertě měl být spáchán atentát. Protiteroristický jednotka však zadržela 22 letého muže, který měl atentát chystat. Byla nalezena dodávka plná plynových bomb. Kapela se vyjádřila, že si dala do názvu jméno Alláh, ale nechtěla tím nikoho urazit, a že i přes to jim chodí výhružné zprávy a emaily od muslimů z celého světa...To je, ale překvapivé..."O Sancta simplicitas!"Svatá prostoto!

  zdroj: http://www.dutchnews.nl/news/archives/2017/08/rotterdam-terror-threat-man-22-arrested-in-brabant/

  Autor: TGM, Praha, ČR, 24.8.2017

 • Přechod od parlamentu současné 6Republiky, k parlamentu 7Republiky!

  Jedním z nejdůležitějších rozdílů mezi 6. a 7. Republikou bude nepochybně rozdíl ve struktuře a fungování parlamentních orgánů. Tím se zabývá tento text, fungováním, postavením a budoucími strukturami parlamentu 7. Republiky, stejně jako tím, co kritizujeme na parlamentarismu 6. republiky.

  O tom, jak změnit parlament a parlamentní systém na novém blogu 7Republika.cz!

  Najdete i na našich stránkách www.novaburzoazie.cz, jako podstránku 7Republika.cz

  nebo
  Odkaz:
  http://7republika.simplesite.com/436395373


  Autor: Herakleios Stalker, TGM, Praha, ČR, 24.8.2017

https://altright.cz/

https://altright.cz/

 • Kavárna útočí na Hodonínského zastupitele pro jeho Patriotismus!

  Hodonínský zastupitel Roman Sedlačík, je urážen a vláčen médii za to, že se zachoval tak, jak by se měl zachovat každý slušný občan. Všiml si ve svém městě podezřelého cizince, přivolal hlídku, ta cizince legitimovala, ukázalo se, že je všechno v pořádku, slušně poděkovala a bylo to. Nikomu se nestalo příkoří, nikdo nebyl napaden, nikdo nepřišel o majetek. Nicméně i tahle naprosto okrajová nepříjemnost (cizinec tmavé pleti musel vytáhnout pas, což ho zdrželo asi na půl minuty) je pro pražskou kavárnu absolutně nepřijatelná. V situaci, kdy má republika otevřené hranice, v okolních zemích se pohybují desetitisíce vycvičených džihádistů a útoky se dějí doslova po hodinách. Zjevně by byli páni redaktoři raději, kdybychom patřili na bývalý Západ i v tom smyslu, že budeme pravidelně vidět těla svých spoluobčanů roztrhaná bombami. Kdybych byl tvrdší, napsal bych, že těm redaktorům přeji, aby viděli roztrhaná těla svých blízkých. Vyhnu se té formulaci. Ale připomenu, že odhadování nebezpečnosti jednotlivých lidí podle barvy pleti (tzv. racial profiling) je základní a všeobecně akceptovaná bezpečnostní metoda. A že je lepší mít víc kontrol a méně zavražděných než naopak.

  Autor: Petr Hampl, Praha, ČR, 23.8.2017

 • To se dalo čekat!

  A po USA, kde je centrum současné sluníčkové úderky (Harvard atd.) se přidává Británie."Nelson musí dolů", říká Afua Hirsch.
  Petr Hampl dodává: "To se dalo čekat". Mimochodem Britské námořnictvo zastavilo trh s otroky.

  https://www.theguardian.com/commentisfree/2017/aug/22/toppling-statues-nelsons-column-should-be-next-slavery

  Autor: Petr Hampl, TGM, Praha, ČR, 23.8.2017

 • Nová hvězda německé AfD Anka Willms z Drážďan!

  V pondělí 21.8.2017 se v saských Drážďanech konala demonstrace Alternative für Deutschland, které kandiduje letos do německého spolkového sněmu Bundestagu. Volby se konají za měsíc 24.8.2017. AfD se v současnosti pohybuje na 10%, takže Bundestag ji nemine. Na demonstraci vystoupil jako host Petr Bystroň, předseda bavorské AfD, moderoval ji šéf drážďanské AfD Jens Maier, a vystoupila na ní se svým prvním veřejným projevem Anka Willms, socioložka, která kandiduje za AfD právě v Drážďanech. Sasko a přímo Drážďany je místo, odkud pochází šéfka celoněmecké AfD Frauke Petry, a také jeden z lídrů PEGIDY Taťjana Festerling, která dříve byl i v AfD. Teď je následuje 40 letá Anke Willms, která si svým projevem získala účastníky demonstrace, kdy se veřejně zastala novináře Michaela Stürzenbergera z PI News (http://www.pi-news.net/), který byl odsouzen na 6 měsíců v Bavorsku, za to, že srovnal nacismus a islám, ve svém článku a doprovodil ho fotografií, kde si Adolf Hitler, podává ruku s Aminem al-Husseini, jeruzalémským muftí, v té době jeden z nejvýznamnějších představitelů islámského světa. Fotografie byla pořízena při setkání obou politiků v roce 1941. Tak dospělo Německo k dnešní multikulti totalitě.

  http://www.afdsachsen.de/

  Autor: TGM, Praha, ČR, 23.8.2017

https://altright.cz/

 • Hlavní barcelonský rabín apeluje na Židy, aby opustili Španělsko. „Tady je vše ztraceno.“

  Rabi Meir Bar-Hen:
  „Částí problému je přítomnost velkého množství muslimů s radikálními sklony,“ řekl Bar-Hen. „Jakmile tito lidé žijí mezi vámi,“ řekl o teroristech a jejich přímých, či nepřímých podporovatelích, „je velmi těžké, se jich zbavit. Jen budou posilovat.“ Dále řekl, že se to vztahuje na celou Evropu. „Evropa je ztracena.“
  Já jen k rabimu dodám:
  Pokud si zvyknete na prodavače kebabu, není cesty zpět. Kolik z nás bude ochotno deportovat muslimy, když je ten pán v kebabu tak milej a dal nám těsto na pizzu zadarmo?
  Východní Evropa ještě není ztracena, přichází finální střet s našimi vnitřními „nepřáteli“.

  PS.: Pokud vám ty uvozovky připadají nepatřičné, není nic jednoduššího než je odstranit.

  http://www.ivcrn.cz/hlavni-barcelonsky-rabin-apeluje-na-zidy-aby-opustili-spanelsko-tady-je-vse-ztraceno/


  Autor: ART, Praha, ČR, 22.8.2017

 • Chomutov: Burkiny stále v místním Aquasvětu...

  Jak je vidět, islamské ženy si prostě starosti s hygienou nedělají...Nic překvapivého...

  Autor: TGM, Praha, ČR, 22.8.2017

 • Eva Hrindová, čte na pokračování z knihy Martina Konvičky!

  Nenechte si ujít četbu na pokračování - zítra v neděli ve 13 hodin. Celou knihu pro Svobodný vysílač načetla Eva Hrindová. A komu se nechce sedět a poslouchat, může si knihu pořídit a v klidu si ji přečíst.

  Objednávejte zde: https://www.knihcentrum.cz/Kniha/martin-konvicka-1

  Z recenzí - Výživné info o antiislámistovi - o ekologii, o vysokých školách v USA, o Řecku. Nedivím se, že Konva nesnáší islám... Je to rebel a jde si za svým
  Nebo si o knihu napište přímo nám na info@nastvanematky.cz (cena včetně poštovného je 219 Kč).

  Vysílání zde: http://www.svobodny-vysilac.cz/

  http://www.nastvanematky.cz/

  Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 22.8.2017

http://www.nastvanematky.cz/

22.8.2017

 • CENZURA na plný plyn!

  Takže, byl zablokován a stažen videorozhovor s antiislámistou Martinem Konvičkou, který jsme zveřejnili včera večer, a za pár hodin, měl několik tisíc zhlédnutí, i když trvá skoro 20 minut. Konvička má prostě lidem co říct. Je vidět, že i když Martin Konvička (7Republika.cz) nikam nekandiduje, establishment se jej bojí víc a víc...a má proč!

  Otázkou je, jak dlouho, zůstane na našem facebooku i tento příspěvek...a vůbec všechny naše facebookové stránky...

  Autor: TGM, Praha, ČR, 22.8.2017

 • Zapomeňme na integraci přistěhovalců!

  Zapomeňme na integraci přistěhovalců. Politické elity ten výraz často používají, protože nikdo pořádně neví, co znamená. Takže přistěhovalec je plně integrován, pak spáchá atentát nebo podá diskriminační žalobu (v té chvíli asi integrován není), pak zase integrován je...
  Minimální nutný požadavek je ASIMILACE. To znamená, že v horizontu 2 - 3 generací se z dětí cizinců musí stát úplní Češi - kulturou, zvyklostmi, náboženstvím, samozřejmě jazykem atd. Kdo není ochoten na to přistoupit, tomu nesmí být umožněno usadit se v České republice. Pokud to zákony umožňují, jsou to zákony špatné a je zapotřebí je změnit.

  Autor: Petr Hampl, Praha, ČR, 22.8.2017

 • Steve Bannon: V současné rasové válce jsou rasy definovány primárně idejemi, nikoliv etnickým původem!

  Ikona probíhající protielitářské revoluce Steve Bannon předevčírem připomněl něco hodně důležitého. V současné rasové válce jsou rasy definovány primárně idejemi, nikoliv etnickým původem. Mezi bojovníky za vyhlazení bílé rasy převládají běloši - multikulturní chátra z univerzit a neziskovek. Černoši a další se přidávají až s odstupem a nepříliš ochotně. To samé platí na druhé straně barikády.
  Zkrátka, pod praporem "bělošskosti" najdeme slušné lidi nejrůznějšího původu. Pod praporem protibělošského rasismu zase grázly nejrůznějšího původu.

  Autor: Petr Hampl, Praha, ČR, 22.8.2017

ROZHOVOR S ANTIISLÁMISTOU MARTINEM KONVIČKOU

Dnes v pondělí 21.8.2017 od 20:30 hod na www.novaburzoazie.cz & www.altright.cz!

Rozhovor s antiislámistou Martinem Konvičkou, o tom, co vše se stalo od jeho loňského vystoupení na Staromáku v Praze, kde právě 21.srpna, předvedl okupaci centra města Islámským státem. O neschopnosti establishmentu EU, reagovat na stále se více a více rozpínající Islám. O volbách do poslanecké sněmovny v Česku. O udržení V4 a projektu Mezimoří. A dalších věcech...

https://www.youtube.com/watch?v=IdMyB1f2wjo&t=43s

Autor: Martin Konvička, TGM, Praha, ČR, 21.8.2017

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

 • A zase to zlé auto...tentokrát v Marseille...

  1 mrtvý, počítají zraněné...

  Auto vjelo na 2 zastávky autobusu...35 letý řidič byl zadržen...

  Na ČT 24 už kroutí hlavama, a přemýšlejí co zase lhát...mají halt těžkej tvrdej chleba...pořád vymýšlet lži a neříct to jedno jediné slovo...ISLÁM...

  http://www.bfmtv.com/police-justice/marseille-deces-d-un-pieton-heurte-par-un-vehicule-pres-d-un-abribus-une-interpellation-1239553.html

  21.8.2017

 • Obrázek není skutečná obálka National Geographic.

  Jenže. Jenže autor to trefil, do Evropy si vozíme tisíce migrantů denně, nejen na univerzitách, ale i v povinných hodinách multikulturní výchovy na základních školách učíme nenávist k vlastní kultuře
  v médiích, reklamách, učebnicích a příručkách pro imigranty propagujeme sex, jenže s kým a jak: Přichází k nám jen mladí muži. Zkombinujte si to s tím, že ženy mají v islámu zakázáno vzít si nemuslima a dojde vám, že jsme doslova geneticky vykřižováni. Plány Euromed počítají se s desítkami milionů imigrantů ze subsaharské Afriky a Blízkého východu

  Cílek dokonce hovoří v delším horizontu o stovkách milionů až miliardě lidí v pohybu směrem na Evropu.

  https://www.facebook.com/AltRight.cz/photos/a.112349626111118.1073741828.111283342884413/112548959424518/?type=3&theater

  21.8.2017

 • AfD dnes 21.8.2017 akce v Dráždaněch!

  Na akci vystoupí i šéf AfD Bayern, němec, českého původu, Petr Bystroň!

  http://www.afd-fraktion-dresden.de/start.html

  21.8.2017

ROZHOVOR S ANTIISLÁMISTOU MARTINEM KONVIČKOU - UPOUTÁVKA

Dnes v pondělí 21.8.2017 od 20:30 hod na www.novaburzoazie.cz & www.altright.cz!

Rozhovor s antiislámistou Martinem Konvičkou, o tom, co vše se stalo od jeho loňského vystoupení na Staromáku v Praze, kde právě 21.srpna, předvedl okupaci centra města Islámským státem. O neschopnosti establishmentu EU, reagovat na stále se více a více rozpínající Islám. O volbách do poslanecké sněmovny v Česku. A dalších věcech...

https://www.youtube.com/watch?v=0LBkL8nWa-E

Autor: Martin Konvička, TGM, Praha, ČR, 21.8.2017

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

KAUZA D.J.TRUMP & STEPHEN "STEVE" BANNON

Petr Hampl komentuje změny v týmu prezidenta USA, Donalda J.Trumpa v Bílém domě ve Washingtonu D.C.

Audiokomentář dnes ve 23:00 hod, na www.altright.cz

https://www.youtube.com/watch?v=7WQFqzAohN8&t=14s

Autor: Petr Hampl, TGM, Praha, ČR, 20.8.2017

www.altright.cz
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

TRUMP - BANNON - CHARLOTTESVILLE

Dnes v neděli 20.8.2017!

Videoreportáž dnes ve 22:30 hod, na www.novaburzoazie.cz

https://www.youtube.com/watch?v=7hXu6zccdyE

Autor: Petr Hampl, TGM, Praha, ČR, 20.8.2017

www.altright.cz
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

TRUMP - BANNON - CHARLOTTESVILLE - UPOUTÁVKA

Dnes v neděli 20.8.2017!

Videoreportáž dnes ve 22:30 hod, na www.novaburzoazie.cz

KAUZA D.J.TRUMP & STEPHEN "STEVE" BANNON

Petr Hampl komentuje změny v týmu prezidenta USA, Donalda J.Trumpa v Bílém domě ve Washingtonu D.C.

Audiokomentář dnes ve 23:00 hod, na www.altright.cz

https://www.youtube.com/watch?v=0PoFZGDBpiA

Autor: Petr Hampl, TGM, Praha, ČR, 20.8.2017

www.altright.cz
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017


Autor: TGM, Praha, ČR, 20.8.2017

www.altright.cz
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

PETR HAMPL KOMENTUJE UDÁLOSTI V AMERICKÉM CHARLOTTESVILLE

http://petrhampl.com/charlottesville

https://www.youtube.com/watch?v=2bPKGsLqApI&t=7s

Autor: Petr Hampl, TGM, Praha, ČR, 19.8.2017

www.altright.cz
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

FAKE NEWS ČT24 NEZNÁ DNO

Včerejší útok islámských barbarů ve Španělsku, opět potvrdil jeden smutný fakt, a tím je, že veřejnoprávní ČT, je nejen typickou Fake News, ale že její ubohosti, neznají dno. Necelou hodinu po oznámení útoku dodávkou v centru města Barcelona, kdy je už každému jasné, že jde s největší pravděpodobností o útok islámských vrahů, a je to samozřejmě za pár chvil ve španělských médiích potvrzeno. Se na ČT 24 snaží moderátorka spekulovat o tom, že za útokem mohli být místní Španělé, kteří už mají dost turistů a nedávno proti nim protestovali. Aby věc vypadala věrohodně, zatelefonuje nějaké kamarádce sluníčkářce, co žije v Barceloně a ta jí její šílené teze potvrzuje.

Takže uvedu věc na pravou míru.

1) je pravda, že španělé nedávno v Barceloně proti turistům protestovali a to dokonce i včera, přes to, že zrovna proběhl islámský barbarský masakr.

2) šlo však o španělská sluníčka, která bojují proti "kapitalismu" a turistickému ruchu, který Barcelonu, Katalánsko a Španělsko prostě a jednoduše živí.

3) zároveň sluníčka protestují za ilegální imigranty, a to i na té stejné demonstraci, po - té co už proběhl islámský barbarský útok na civilisty a turisty. Jejich heslo je: TOURIST GO HOME! Refugees Welcome!

Takže hloupá, úděsná a šílená tvrzení o tom, že místní Španělé (nemyslím tím ten islámský barbarský odpad), by byli schopni sednout do dodávky a zabíjet turisty, jsou už opravdu za hranou všeho možného i nemožného...

Jedno je jisté! ČT musí být zrušena, rozprášena, vypálena a pochcána jako Kartágo!

Autor: TGM, Praha, ČR, 18.8.2017

ALTRIGHT.CZ

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.altright.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

Autor: TGM, Praha, ČR, 17.8.2017

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.altright.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

Autor: TGM, Praha, ČR, 17.8.2017

www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.hrdycechacek.cz
www.altright.cz
www.7republika.cz

Copyright 2017

Nová podstránka www.altright.cz na www.novaburzoazie.cz!

Info o alt-right scéně z celého světa! Již brzy!