ČLÁNKY

25. lis, 2017

http://www.novaburzoazie.com

30. zář, 2017

Autor: TGM, Praha, ČR, 30.9.2017

21. zář, 2017

Tak jsem opět blokovaná a mohu tedy hovořit jen tu, na této stránce. Můj soukromý profil si mohu jen prohlížet a dívat se, kdo mi tam co píše, bez možnosti reagovat.

Není to ve zkratce ukázka demokracie, jak si ji představují někteří lidé? Svoboda slova, ale jen pro někoho.

Tentokrát blokace přišla za něco, co se dá jen těžko pochopit. Za sdílení videa, které reálně ukazuje dění v mešitě. Zaznívají tam hrozná slova o kamenování, vraždách a bičování. Nejsou to moje slova - za které bych měla být blokována. Jsou to jen slova imáma v mešitě...

Ostatně to video koluje internetem, můžete ho najít i u nás, na stránce Naštvaných matek. Je to tedy důkaz, že blokace na českém facebooku jsou jen a jen prací našich vlastních bonzáků, kteří se systematicky snaží umlčovat některé lidi. Pokud vím, v blokaci je i Martin Konvička a Petr Hampl - a pochopitelně i mnozí další.

Jsem chováním bonzáků a myšlenkových agresorů znechucena. Systematicky se snaží ve společnosti vytvořit atmosféru, že jsou nějaké správné názory a kdo je nemá, má mlčet. Společnost je tím prolezlá jako mor. Velmi dobře to bylo vidět na debatě politiků ve Znojme, kterou zprostředkoval Seznam.

Nevěřícně jsme zírala na aroganci politiků a jejich hluboké přesvědčení o vlastní pravdě. Notovali si všichni jako kámoši ve zbrani. Jen Tomio Okamura se pokoušel rozbíjet to názorové souručenství. A vrcholem totalitního myšlení byl výrok předsedy ODS pana Fialy, který na obavy občanky řekl, že politici mají za úkol lidem říkat, čeho se mohou a čeho se nemohou bát.

Místo toho, aby paní poslouchali a snažili se jí pochopit, z ní udělali totálního blázna. Smutný pohled na demokratické politiky. Demokratické? Mají k tomu hodně daleko.

A já slibuju, že budu dělat cokoliv, aby tihle panáci ztráceli vliv, umlčet se nenechám. Protože nejsem sama! Je nás víc a mlčet nebudeme!

Autor Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 21.9.2017

zdroj:

www.nastvanematky.cz


 

8. zář, 2017

Skutečností totiž je, že když podrobíte příslušnému zkoumání KTERÉHOKOLI mohamedána (snad až na pár výjimek z plně sekularizovných rodin - iránskou městskou vyšší třídu, syrské alawity a podobně), zjistíte u něj symptomy špatného dětství. 

Aby taky ne: Tatínek před jejich očima bije či aspoň ponižuje maminku, bráškové jsou odmala učeni, že jsou víc než jejich sestřičky, od sedmi let si chlapečci s holčičkami nesmí hrát, snad od tří let jsou strašeni džehennou, šajtánem a věčným zatracením, táta se doma chová, jako zakomplexovaný tyran, jímž je ... 

Nejsou to mé výmysly - je o tom obrovský korpus literatury z péra muslimských odpadlíků, odpadlic a polo-odpadlic, za všechny stačí zmínit "Nomádku" od Hirsi Aliové, ale to je jen jedna kniha z tisíců. Jsou o tom webové stránky, jsou o tom fóra, konvertitkám o svém strašném dětství vyprávějí jejich muslomanželé, je to zkrátka všude. Stačí zapátrat. 

Ono si stačí přečíst sunnu ( = hádisy), pojednání věnovaná rodině. Je to doslova návod, jak vychovat frustrované, a tudíž agresívní, děti... 

Dokonce se domnívám, že specificky mohamedánská mentalita odpovídá tomu, čemu v nemuslismském světě říkáme "poruchy osobnosti skupiny B" - tedy antisociálním, hraničním, histrionickým (aka hysterickým) a narcisistickým osobnostem - v různých kombinacích. Což jsou psychiatrické diagnózy, u nichž se předpokládá významná míra zavinění v rodině, ze strany rodičů. Tyhle věci se samozřejmě vyskytují i mimo islám, ale v islámu se vyskytují záměrně. 

Protože, a v tom jsem s OSN ve shodě, jen magor může umírat pro alláha a jeho posla. 

Autor: MARTIN KONVIČKA, České Budějovice, ČR, 8.9.2017

zdroj:

http://www.bbc.com/news/world-africa-41186033?ocid=socialflow_twitter


 

 

8. zář, 2017

Na tomto příběhu ze skotské akademické půdy vidíme celou absurditu politkorektního "diskursu", jaký se nám snaží vnutit imbecilové z akademického a mediálního prostředí.

Student se posmíval ISIL ("Islámskému státu") - a byl obviněn z "islámofobie". 

Každé sluníčko přitom ví, že "ISIL nemá nic společného s islámem" - tak jakápak islámofobie? Jedině, že by s ním něco společného měl. Nebo, že by ti, kdo ho obviňují, byli debilové. 

Absurdní též je, že obvinění podala, studentka historie černé pleti. Dost to vypovídá o kvalitě studentů historie na kdysi vzdělaném "západě". Černá holka totiž je - z hlediska islámu - druhý nejnižší tvor, hned po bílém heterosexuálním muži. (Subsaharští černoši tvořili po staletí hlavní základnu islámského obchodu z otroky, přičemž na arabských a osmanských trzích byly nejdražší bělošky, pak Asiatky, pak mladí hoši, pak starší kastráti vhodní k práci a až kdesi daleko, daleko vzadu...)

Autor: MARTIN KONVIČKA, České Budějovice, ČR, 8.9.2017 

zdroj:

http://eurodenik.cz/zpravy/studen-prav-ktery-se-posmival-isis-obvinen-z-ohrozovani-mensinovych-studentu