2. zář, 2017

DRUHÁ KULTURNÍ REVOLUCE

Řadu posledních týdnů nás masmédia zaplavují svými fake-news o násilnostech a výtržnostech údajně páchaných národní a konzervativní pravicí ve Spojených státech amerických. Neustále jsme vystaveni tlaku a lžím masmédií o tom, kdo je skutečným iniciátorem násilností a zla ve Spojených státech amerických. Umírněnost a vyváženost prohlášení Donalda Trumpa je oplácena čirou nenávistí fake-news.

Opět jsme v době, kdy z obětí jsou viníci a z viníků oběti. Byl to neomarxistický establishment amerických měst, který začal ničit jejich historii a strhávat sochy a památníky Konfederace a dalších důležitých událostí minulosti. Násilnosti v Charlottesville, kde kromě jedné levicové aktivistky zemřela i dvojice policistů, o kterých se téměř nemluví, byly důsledkem ničení historie, tradic a národní kultury Američanů. Důsledkem nové kulturní revoluce neomarxistických elit.

Je zde celá řada příkladů teroru, provokací a násilností ze strany levicových aktivistů, kteří ze sebe, pak dělají oběti zlých pravičáků.

Reportérka New York Times, Sheryl Stolberg napsala: “Radikální levice je stejně nenávistná jako alternativní pravice. Viděla jsem palicemi ozbrojené stoupence Antify, jak bijí bílé nacionalisty vlečené z parku.“

Zároveň na fotografiích z těchto demonstrací vidíme lidi, kteří jsou schopni na sebe navléct přeškrtnuté hákové kříže a zároveň trička vyzývající k spálení Izraele.

Rozhodně to, ale není reakce, na nějaké násilí alternativních pravičáků z Charlottesville. Již 31. ledna v Seattlu na demonstraci Black Live Matters, žena identifikovaná jako učitelka z mateřské školky vyzývala veřejně k zabíjení bílých a k rozkrádání jejich majetku. Zhruba ve stejné době levicové bojůvky zapálily univerzitu v Berkeley, protože tam, měl vystoupit pravicový konzervativní buzík Milo Yiannopoulos.

Ptám se, jak tato neomarxistická revoluce skončí? Zničením Spojených států amerických a nastolením Spojených emirátů amerických? Novou občanskou válkou v zemi s jadernými zbraněmi? A to vše v době, kdy islám triumfuje v Západní Evropě a Spojené státy tak jsou posledním silným pilířem atlantické civilizace proti islámské anticivilizaci.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 2.9.2017
 
 
 
Copyright 2017