8. zář, 2017

MARTIN KONVIČKA: STUDIE OSN - NEUVĚŘITELNÝ VTIP

Skutečností totiž je, že když podrobíte příslušnému zkoumání KTERÉHOKOLI mohamedána (snad až na pár výjimek z plně sekularizovných rodin - iránskou městskou vyšší třídu, syrské alawity a podobně), zjistíte u něj symptomy špatného dětství. 

Aby taky ne: Tatínek před jejich očima bije či aspoň ponižuje maminku, bráškové jsou odmala učeni, že jsou víc než jejich sestřičky, od sedmi let si chlapečci s holčičkami nesmí hrát, snad od tří let jsou strašeni džehennou, šajtánem a věčným zatracením, táta se doma chová, jako zakomplexovaný tyran, jímž je ... 

Nejsou to mé výmysly - je o tom obrovský korpus literatury z péra muslimských odpadlíků, odpadlic a polo-odpadlic, za všechny stačí zmínit "Nomádku" od Hirsi Aliové, ale to je jen jedna kniha z tisíců. Jsou o tom webové stránky, jsou o tom fóra, konvertitkám o svém strašném dětství vyprávějí jejich muslomanželé, je to zkrátka všude. Stačí zapátrat. 

Ono si stačí přečíst sunnu ( = hádisy), pojednání věnovaná rodině. Je to doslova návod, jak vychovat frustrované, a tudíž agresívní, děti... 

Dokonce se domnívám, že specificky mohamedánská mentalita odpovídá tomu, čemu v nemuslismském světě říkáme "poruchy osobnosti skupiny B" - tedy antisociálním, hraničním, histrionickým (aka hysterickým) a narcisistickým osobnostem - v různých kombinacích. Což jsou psychiatrické diagnózy, u nichž se předpokládá významná míra zavinění v rodině, ze strany rodičů. Tyhle věci se samozřejmě vyskytují i mimo islám, ale v islámu se vyskytují záměrně. 

Protože, a v tom jsem s OSN ve shodě, jen magor může umírat pro alláha a jeho posla. 

Autor: MARTIN KONVIČKA, České Budějovice, ČR, 8.9.2017

zdroj:

http://www.bbc.com/news/world-africa-41186033?ocid=socialflow_twitter