21. zář, 2017

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: TAK JSEM NA FACEBOOKU OPĚT ZABLOKOVANÁ!

Tak jsem opět blokovaná a mohu tedy hovořit jen tu, na této stránce. Můj soukromý profil si mohu jen prohlížet a dívat se, kdo mi tam co píše, bez možnosti reagovat.

Není to ve zkratce ukázka demokracie, jak si ji představují někteří lidé? Svoboda slova, ale jen pro někoho.

Tentokrát blokace přišla za něco, co se dá jen těžko pochopit. Za sdílení videa, které reálně ukazuje dění v mešitě. Zaznívají tam hrozná slova o kamenování, vraždách a bičování. Nejsou to moje slova - za které bych měla být blokována. Jsou to jen slova imáma v mešitě...

Ostatně to video koluje internetem, můžete ho najít i u nás, na stránce Naštvaných matek. Je to tedy důkaz, že blokace na českém facebooku jsou jen a jen prací našich vlastních bonzáků, kteří se systematicky snaží umlčovat některé lidi. Pokud vím, v blokaci je i Martin Konvička a Petr Hampl - a pochopitelně i mnozí další.

Jsem chováním bonzáků a myšlenkových agresorů znechucena. Systematicky se snaží ve společnosti vytvořit atmosféru, že jsou nějaké správné názory a kdo je nemá, má mlčet. Společnost je tím prolezlá jako mor. Velmi dobře to bylo vidět na debatě politiků ve Znojme, kterou zprostředkoval Seznam.

Nevěřícně jsme zírala na aroganci politiků a jejich hluboké přesvědčení o vlastní pravdě. Notovali si všichni jako kámoši ve zbrani. Jen Tomio Okamura se pokoušel rozbíjet to názorové souručenství. A vrcholem totalitního myšlení byl výrok předsedy ODS pana Fialy, který na obavy občanky řekl, že politici mají za úkol lidem říkat, čeho se mohou a čeho se nemohou bát.

Místo toho, aby paní poslouchali a snažili se jí pochopit, z ní udělali totálního blázna. Smutný pohled na demokratické politiky. Demokratické? Mají k tomu hodně daleko.

A já slibuju, že budu dělat cokoliv, aby tihle panáci ztráceli vliv, umlčet se nenechám. Protože nejsem sama! Je nás víc a mlčet nebudeme!

Autor Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 21.9.2017

zdroj:

www.nastvanematky.cz